EN GARÁŽ
 

Warning: constant(): Couldn't find constant _AP_ZNACKA_1,4,9,31 in /srv/www/autopalace.cz/share2017/inc/functions.inc.php on line 1029

AKČNÍ NABÍDKY
JEN PRO VÁS

◄   ZPĚT na výpis novinek

Servisní prohlídka za hodinu? V Auto Palace Spořilov žádný problém!

Víme, že čas je drahý. Proto jsme pro Vás připravili servisní službu HODINOVÝ SERVIS. Ten Vám umožní plně využít výhody plánovaného servisu a bude tak šetřit Váš čas.

HODINOVÝ SERVIS umožňuje majitelům vozů hned 7 automobilových značek v rámci 1 hodiny provést kompletní pravidelnou prohlídku a mytí karoserie. Ušetříte tak svůj čas, který byste jinak strávili cestováním zpět do servisu ve chvíli dokončení prohlídky, nebo naopak peníze např. za zápůjčku náhradního automobilu. Dobu strávenou čekáním na navrácení svého čtyřkolého miláčka pak můžete využít pro vyřízení svých osobních či pracovních záležitostí prostřednictvím volně dostupné wi-fi sítě nebo k odreagování se a vyzkoušení některého z nových modelů své oblíbené značky.

Služba je dostupná pro majitele osobních vozů s benzínovým nebo dieselovým motorem značek Ford, Mazda, Mitsubishi, Škoda, Opel, Volvo a Infiniti.
Při objednání do servisu požádejte o tuto službu a šetřete svůj čas.

Objednat na vybrané pravidelné servisní kontroly se tak můžete na telefonní lince: +420 296 574 665 nebo prostřednictvím on-line formuláře:

 

Garance nabídky je platná pouze v případě, že je vozidlo řádně objednáno a přistaveno v přesně stanovený čas. Akce není kombinovatelná s jinými akcemi a slevami.

 

Poslat mailem Vytisknout
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok