EN GARÁŽ
 

AKČNÍ NABÍDKY
JEN PRO VÁS

◄   ZPĚT na výpis novinek

Nový Ford Edge

Jako vrcholný model naší nabídky vozů SUV je nový Ford Edge ztělesněním moderní kultivovanosti.

Suverénní výkon, nepřehlédnutelný vzhled a nejmodernější technika zajišťuje tomuto vozu špičkové vlastnosti. Díky odvážnému a impozantnímu vzhledu je nový Ford Edge více než pouhé SUV. Je to sebevědomý vůz, stvořen pro cestu za dobrodružstvím.

Inteligentní systém pohonu všech kol (AWD) se okamžitě přizpůsobuje terénu a jízdním podmínkám, kožená sedadla (výbava na přání pro Sport a Titanium) vpředu jsou vybavena vyhříváním i ventilováním, aby se vám cestovalo co nejpříjemněji a systém aktivního potlačování hluku eliminuje nežádoucí ruchy pronikající do prostoru pro cestující.

 

 

Poznejte nový Ford Edge.

Adaptivní řízení přizpůsobivé každé situaci
 
Tato nová technologie usnadňuje jízdu za všech okolností, dokonce i při parkování. 
 
V nižších rychlostech, například při manévrování na parkovišti, stačí k otočení kol do plného rejdu méně otáček volantu. Ve vyšších rychlostech se převod řízení automaticky upraví tak, jak jste běžně zvyklí. Výsledkem je komfortní a jisté ovládání vozu. 
Řízení má také speciální režim Sport. Po jeho aktivaci bude vůz v zatáčkách působit živějším a ochotnějším dojmem, protože mu bude stačit menší natočení volantu.
Technologie, kterou můžete ovládat hlasem
 
Ford SYNC 2 umožňuje ovládat telefon, hudební přehrávač, navigaci a klimatizaci intuitivními hlasovými pokyny nebo prostřednictvím 8" dotykové obrazovky. 
Hotspot s USB modemem zajišťuje Wi-Fi konektivitu. A automatické tísňové volání vám v případě dopravní nehody pomůže zavolat na linku tísňového volání.
Jistota v nepředvídatelných situacích
 
Inteligentní pohon všech kol (AWD) dokáže měnit rozdělení hnací síly podle toho, zda zrovna jedete po mokrém, suchém nebo namrzlém povrchu. Jedná se o inteligentní technologii, která dokáže rozdělovat hnací sílu mezi přední a zadní kola podle aktuální situace. Systém připojuje zadní kola jen v případě potřeby, což s sebou nese výjimečnou ovladatelnost, vyšší bezpečnost, lehkost řízení a nižší spotřebu.
Vidí, co se blíží. Z obou stran.
 
Malá panoramatická kamera na přídi přenáší rozdělený obraz na multifunkční displej vozu. Díky tomu včas zpozorujete auto, cyklistu nebo chodce, a to z obou stran. Tato technologie se dodává na přání. K nezaplacení je zejména v situacích, kdy vyjíždíte z úzkého parkovacího místa nebo odbočujete do nepřehledné křižovatky.
Parkování a vyjíždění z parkovacích míst bez stresu
 
Díky kombinaci několika různých technologií navede aktivní parkovací asistent vůz do volného místa v řadě podélně stojících vozidel. Asistent pro vyparkování (POA) pomůže naopak při odjezdu. Asistent pro kolmé parkování (PPA) pozná, jestli je místo dostatečně široké, a pak do něj sám zacouvá. A systém sledování překážek po stranách (SPA) vás vždy upozorní na případné překážky.
Systém, který pomáhá chránit vás, i ty okolo
 
Technologie Ford Pre-Collision Assist s detekcí chodců upozorňuje na chodce, kteří se nacházejí před vozem nebo mu mohou vstoupit do jízdní dráhy. Pokud nezareagujete na varování, systém začne automaticky brzdit. 
Účelem této technologie je snížit závažnost nehod nebo jim dokonce úplně zabránit. Funkce je aktivní v rychlostech do 80 km/h

 

 

Poslat mailem Vytisknout
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok