EN GARÁŽ
 

AKČNÍ NABÍDKY
JEN PRO VÁS

◄   ZPĚT na výpis novinek

Revoluční ochrana vozů GardX

SYSTÉM OCHRANY VOZIDLA  …ABYSTE STÁLE NEMUSELI LEŠTIT SVÉ AUTO!

V dnešním náročném prostředí musí vnější lak i interiér Vašeho vozidla odolávat každodenním útokům ze strany počasí i lidského faktoru.
 
Aby těmto negativním vlivům odolalo a vypadalo stále jako nové, potřebuje vnější ochranu. Systém ochrany vozidla VPS GardX poskytuje neocenitelnou ochranu pro Vaše auto, zvyšuje jeho budoucí prodejní hodnotu a přichází s jistotou garance 5-ti let. 

GardX se stal oficiálním dodavatelem ochrany laku a interiéru BMW Group v UK, a to na základě výsledku testování a hledání nejlepšího možného produktu pro zákazníky. 
 

 

Jak funguje ochrana exteriéru

Systém ochrany vozidla GardX na bázi nanotechnologie vytváří na laku vysoce odolnou ochrannou vrstvu, která ho chrání před znečištěním a dává mu nádherný vysoce lesklý povrch, který vozidlu zůstává i po umytí.

Přípravná Fáze 1 penetruje do pórů laku a chystá ho pro utěsnění ve Fázi 2.

Fáze 2 se trvale váže k Fázi 1 a vytváří okem neviditelný povlak, čímž vzniká vysoce odolná, hladká a lesklá ochranná vrstva na laku vozidla, něco jako druhá kůže, která odolává útokům škodlivého vnějšího prostředí.

 
 
 
 
 
 
 

Jak funguje ochrana interiéru

Ochrana proti skvrnám GardX obaluje každé vlákno látky neviditelnou bariérou, která ho chrání proti nečistotám. Rozlité tekutiny vytvoří na povrchu kapky, které jednoduše setřete hadříkem nebo vysajete.
 
GardX ošetření kůže Vám pomáhá chránit kožený interiér proti nečistotám a zároveň kůži udržuje hebkou
a pružnou, jako by byla nová.
 
GardX ochrana skel odpuzuje déšť a způsobuje, že kapky jsou aerodynamicky vytlačovány ze skla ven. Oblast Vašeho vidění se dramaticky zlepší, protože se na skle nedrží ani špína.
 
Speciální latexová pěna GardX těsní většinu typů defektů a nafoukne pneu, čímž umožní bezpečně dojet
do pneuservisu.
 
 
 

 


Poslat mailem Vytisknout
 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok