I love cars

 

Novinky z Auto Palace Group

28.4.2017   Auto Palace hledá nového generálního ředitele pro Českou republiku a Slovensko

Společnost Auto Palace, jeden z největších dealerů automobilů v ČR, hledá nového generálního ředitele pro český a slovenský trh. Až do doby převzetí agendy novým ředitelem povede skupinu dočasně Niek Hertsenberg, generální ředitel AutoBinck Car Distribution and Retail B.V.

více


25.4.2017   Prodeje Auto Palace rostly i v prvním čtvrtletí

Dealerská skupina prodává v porovnání čtvrtletí předchozích let o 90 % více automobilů než v roce 2014 a o polovinu více než v roce 2015. Stejným tempem roste také celkový obrat společnosti. 

více


7.4.2017   Prodej vozů na alternativní pohon v Auto Palace roste. Zákazníci je stále častěji pořizují do firemních flotil

Druhá největší dealerská skupina v ČR, Auto Palace, eviduje v prvních měsících tohoto roku zvýšený zájem o vozy na alternativní pohon. Nejúspěšnější značkou v prodejích je Mitsubishi, která v meziročním srovnání navýšila prodeje ekologických vozů o 25 %. Úspěch ale slaví také značky Škoda, Volvo a Hyundai. Téměř většina vozů této kategorie je novými majiteli používána pro firemní účely, nejčastěji pak pro rozvoz občerstvení nebo provozování taxislužby.

více


21.2.2017   Auto Palace dosáhl vloni 5,8 mld. Kč obratu a prodal více než 14 000 vozů

Pro dealerskou skupinu Auto Palace byl loňský rok nejlepší v historii působení firmy v ČR. Za rok 2016 prodala společnost celkem 14 069 nových a ojetých automobilů, což v porovnání s rokem 2015 představuje nárůst o téměř pětinu (18 %). Dealerská síť s celkovým obratem 5,8 mld. Kč v roce 2016 zároveň upevnila svoji pozici druhého největšího dealera automobilů v ČR.

více


13.2.2017   Valentýnský den s Mazdou a Mitsubishi

Oslavte s námi den svatého Valentýna.

více


10.1.2017   Skupina Auto Palace hlásí rekordní rok 2016: prodala více než 14 000 vozů

Přední automobilový dealer jednoznačně potvrdil svoji právoplatnou pozici mezi top 3 nejvýznamnějšími dealery automobilů v ČR. Za rok 2016 prodal celkem 14 069 nových a ojetých automobilů, což v porovnání s rokem 2015 představuje nárůst o téměř pětinu (18 %). 

více


3.1.2017   Auto Palace upozorňuje: Vyhněte se pokutě až 500 EUR a cestujte do Alp jedině se střešním boxem!

Společnost Auto Palace přichází se začátkem roku s promotion na střešní boxy.  Akce má upozornit řidiče cestující za zimními radovánkami do alpských oblastí na možné pokutování v případě, že převáží lyžařské vybavení uvnitř vozidla. Výše pokuty se liší, nicméně se může vyšplhat až na 500 euro. 

více


12.12.2016   Vznětový nebo zážehový motor? Zákazníci autobazarů AutoPoint mají jasno!

Ze statistik autobazarů AutoPoint, patřící do skupiny Auto Palace, vyplývá, že zákazníci při nákupu malých vozidel volí jasně benzinové motory. Dieselové motory z celkových prodejů ojetin tvoří v této kategorii pouze 10 procent. V porovnání ojetých automobilů střední třídy a kategorií vyšších pak jednoznačně vítěží vznětové motory před zážehovými, a to v poměru 75/25 procent.

více


9.12.2016   HR skupiny AutoBinck povede v rámci střední Evropy Petra Nováčková

Mgr. Petra Nováčková, dosavadní HR manažerka společnosti AutoBinck CZ, povede na pozici HR Manager ACDR (AutoBinck Car Distribution and Retail) oblast Human Resources celé skupiny AutoBinck Group ve střední Evropě. Do agendy paní Nováčkové bude patřit mj. rozvoj a implementace veškerých HR oblastí v jednotlivých společnostech skupiny, především v oblasti náboru zaměstnanců a jejich individuálního rozvoje a vzdělávání. Novinkou bude i implementace projektu pro podporu rozvoje talentů v rámci skupiny.

více


16.11.2016   Autobazar AutoPoint Premium prodal za prvních 6 měsíců již 100 luxusních ojetin

Po 6 měsících fungování pražského autobazaru AutoPoint Premium, patřícího do skupiny Auto Palace, eviduje společnost již 100 prodaných luxusních vozů za více než 64 000 000 Kč. Nejdražším prodaným kusem bylo Porshe Panamera za bezmála 3 000 000 Kč.

více


25.10.2016   Autobazary AutoPoint vykoupily za první 3 čtvrtletí tohoto roku o 20 % více ryze českých vozidel než vloni

Síť autobazarů AutoPoint, patřící do skupiny Auto Palace, eviduje za prvních 9 měsíců tohoto roku 20% nárůst ve výkupu vozidel s jasným českým původem. V nabídce bazaru se tak nyní nachází ze zhruba 30 % vozy, které si zákazníci zakoupili přímo v Auto Palace nebo je v rámci skupiny servisovali a nyní je mění za novější modely. Zbytek tvoří ojetiny vykoupené od ostatních zákazníků a prověřených třetích stran. 

více


3.10.2016   Auto Palace prodává 6 z top 10 „Nejlepších značek“ podle statistiky spolehlivosti J. D. Power

Přední dealer automobilů v ČR, společnost Auto Palace, nabízí na tuzemském trhu hned 6 z top 10 nejspolehlivějších značek automobilů podle německé statistiky J. D. Power. Na prvním místě a ocenění „Nejlepší značka“ získala japonská značka Mitsubishi následovaná značkami Peugeot a Škoda. V prestižní desítce se následně umístily další 3 brandy, jenž zákazníci mohou nalézt v portfoliu společnosti Auto Palace.

více


27.9.2016   Autobazar AutoPoint zaregistroval za poslední 3 zářijové týdny vyšší poptávku po SUV a MPV vozidlech

Autobazar AutoPoint, součást skupiny Auto Palace, zaregistroval v posledních týdnech vyšší poptávku zákazníků po vozidlech kategorie SUV a MPV a možnostech odkupu jejich vozidla na protiúčet. Nárůst v poptávce jen za poslední 3 týdny eviduje AutoPoint o celých 35 %. 

více


20.9.2016   Autopůjčovna RentPoint nabídne jako jediná v ČR k pronájmu vozy Tesla

Autopůjčovna RentPoint, součást skupiny Auto Palace, rozšiřuje své portfolio a svým zákazníkům nabídne exkluzivně – a jako jediná v ČR – vozy značky Tesla k pronájmu. V současnosti je skupina Auto Palace, společně se společností Business Lease, partnerem výrobce, jež má licenci vozy v ČR půjčovat. RentPoint bude nabízet vozy Tesla na krátkodobý nebo střednědobý pronájem, Business Lease pak v případě zájmu na operativní leasing. 

více


22.8.2016   Studené barvy karoserie vedou v létě v Auto Palace prodeje ojetin

Prázdninové slunné počasí nahrává v posledních týdnech prodejům ojetin se studenými odstíny karoserie. Potvrzuje to fakt, že kromě objektivních hledisek se při nákupu vozu rozhodujeme čistě subjektivně, podle našeho aktuálního stavu.

více


12.8.2016   Brazilská akční nabídka vozů

Auto Palace Spořilov fandí českým sportovcům!

více


25.7.2016   Japonské značky Mazda a Mitsubishi získávají na oblibě. V Auto Palace se staly tahouny prodejů

Cenová politika a atraktivní design jsou dvěma hlavními faktory, pro které si zákazníci Auto Palace stále více kupují japonské značky Mazda a Mitsubishi. Za první pololetí stouply prodeje Mazdy o více než polovinu (58 %), třetinový nárůst (34 %) zaznamenalo Mitsubishi.  

více


28.6.2016   Zákazníci chtějí auta ihned, potvrdil poslední průzkum agentury STEM/Mark

Podle nedávného průzkumu agentury STEM/Mark chtějí zákazníci showroomů rychlejší dodací lhůty vozů z výroby a širší portfolio automobilů skladem. Společnost Auto Palace nabízí nejen profesionální, ale i spolehlivý servis, jež tyto parametry splňuje již nyní. V rámci svého portfolia usnadňuje zákazníkům nákup vozů na maximum.

více


30.5.2016   Auto Palace slavnostně otevřel zrekonstruovaný showroom Hyundai

Showroom společnosti Hyundai, patřící do skupiny Auto Palace, byl včera večer za účasti předních představitelů obou společností slavnostně otevřen. Společnost Auto Palace, která se může pyšnit titulem Hyundai Partner roku 2015 a nově i členstvím v prestižním Hyundai Frontier Dealer Club, investovala do rekonstrukce 20 mil. Kč.  
Slavnostní pásku přestřihli Rolf Lauret, majitel skupiny Autobinck a Sir Byung Kwon, prezident společnosti Hyundai Czech. 

více


23.5.2016   Revoluce v nákupu vozů. Auto Palace jako první a jediný dealer v ČR spouští online nákup automobilů

Pan Petr Tomeček jako první zákazník kupuje nový Mitsubishi Lancer za bezmála 355 000 korun přes internet.
Společnost Auto Palace, přední dealer hned 8 automobilových značek, představuje revoluční projekt v historii prodejů automobilů. Jako první dealer v ČR spustil v květnu na svých webových stránkách nákup vozů online. A tento ojedinělý projekt, jež má za cíl maximální usnadnění nákupu vozů bez nutnosti fyzicky přijít do showroomu, dokonce již v reálu vyzkoušel první zákazník. Pan Petr Tomeček z Prahy si přes webové stránky Auto Palace koupil vůz Mitsubishi Lancer. 

více

<< <  1  2  > >>

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok