EN GARÁŽ
 

NOVINKY
Z AUTO PALACE GROUP

14.11.2017

Rozhovor s vedoucím prodeje nových vozů Ford Danem Lyachem

U Fordu jsem srdcař!

Je nesmírně příjemné potkat při návštěvě prodejního showroomu společnosti Auto Palace na pražském Spořilově člověka, který jedné automobilové značce zasvětil většinu svého profesního života. Povídali jsme si s Danem Lyachem, který má na starost prodej vozů značky Ford.

číst více

14.11.2017

Rozhovor s vedoucím prodeje nových vozů ŠKODA Tomášem Jungrem

K dobré značce se vždycky rádi vrátíte.

K automobilům s okřídleným šípem ve znaku má mnoho lidí často osobní vztah. Možná je prováděly před desítkami let dětstvím při jízdách s rodiči k Balatonu, možná jsou příznivci automobilových soutěží v rallye a možná mají tuto značku rádi hlavně proto, že ji věnují svůj pracovní čas, stejně jako Tomáš Jungr, vedoucí prodeje značky ŠKODA v Auto Palace Spořilov.

číst více

3.11.2017

Martin Saitz se stal novým Generálním ředitelem Auto Palace

S účinností od 1. listopadu letošního roku zastává nově pozici Generálního ředitele pro distribuci a retail ve společnosti AutoBinck CZ s.r.o. pan Martin Saitz. V ustanovené duální funkci společnosti AutoBinck CZ s.r.o. bude nadále v pozici Generálního ředitele zodpovědný za obchodní aktivity společnosti M Motors CZ a M Motors SK, současně bude nově řídit aktivity dealerské skupiny Auto Palace Group, oboje pro Českou a Slovenskou republiku.

číst více

11.10.2017

Tomáš Vaněk je novým PR manažerem dealerské skupiny Auto Palace

Od října letošního roku zastává nově pozici PR manažera dealerské skupiny Auto Palace Tomáš Vaněk, který tak nahrazuje na této pozici Danu Bratánkovou. V této funkci bude Tomáš Vaněk zodpovídat za činnosti v oblasti Public Relations související s obchodními aktivitami dealerské skupiny Auto Palace spadající do nizozemské skupiny AutoBinck.

číst více

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok