I love cars

 

Hodnocení našich klientů

Ford
Slotovi - Praha • 13.4.2017
Nové vozy

Chtěli bychom tímto poděkovat za velmi profesionální, vstřícné a milé jednání prodejce pana Romana Vokroje při nákupu našeho nového vozu Ford Focus. Zároveň děkujeme i poradci pro finanční služby a pojištění panu Evženu Radovi, který s námi jednotlivé druhy pojištění podrobně probral a společně jsme vybrali to nejlepší.
Auto Palace Spořilov jistě doporučíme svým známým :-)

Opel
Hana Kallerová - Čelákovice • 13.4.2017
Nové vozy

Tímto děkuji paní Sylvě Svobodové za úžasné služby spojené s prodejem vozu Opel Zafira. Výborné jednání, přístup, nic nebyl problém. Ještě jednou děkuji!

Ford
Petr Vrtálek - Praha • 12.4.2017
Servis

Děkuji p. Hamršmídovi za obrovskou vstřícnost a ochotu pomoci při řešení prasklé pneu prakticky ze dne na den v termínech, kdy je pneuservis více než 100%tně vytížený.

Servis
Lenka Cirklová - Brno • 10.4.2017
Servis

Oceňuji vstřícný přístup a ochotu technika. Veškeré mé požadavky byly rychle vyřešeny.

Peugeot
Petr Petrvald • 3.4.2017
Servis

Tímto chci poděkovat panu hlídači který měl denní službu dne 2.4.2017

Ochotně a ze slušným přístupem nám pomohl při odstavení nepojizdneho auta...Děkujeme

Opel
Vladimír Matuška - Praha • 30.3.2017
Nové vozy

Děkuji paní Janě Kortanové za vynikající konzultační služby a ochotu při představování nových vozů Opel.

ŠKODA
Ondráčkovi • 29.3.2017
Nové vozy

Včera jsme u Vás přebírali nový vůz Škoda Rapid. Celý proces prodeje od nabídky po převzetí vozu jsme absolvovali s Vaším prodejcem panem Lubomírem Ivanem. Chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální, klidný a vstřícný přístup po celou dobu vzájemného kontaktu.

Mazda
Andrea Sedláčková • 29.3.2017
Nové vozy

V Auto Palace Brno jsem si kupovala novou Mazdu 3, vše proběhlo v naprostém pořádku a prodejce mohu jet doporučit.

Mitsubishi
Nasťa Kondlerová - Pozdřany • 29.3.2017
Nové vozy

S nákupem auta jsme velmi spokojeni, prodejce, p. Zábrž, nám vše vysvětlil, není co dodat, uděluji 5 hvězdiček.

Mitsubishi
Milan Šimák - Praha 6 • 28.3.2017
Nové vozy

Pan Martin Toman je pravý profesionál s perfektní radou a znalostmi i milým úsměvem...Díky za prodej nového vozu Mitsubishi ASX. Milan Šimák s rodinou

Servis
Blanka Hyblová - Brno • 27.3.2017
Servis

Velmi příjemný personál, rychlá služba, přijatelná cena.

Volvo
Martin Novák • 24.3.2017
Nové vozy

Ve všech případech mi prodejce vyhověl a mým mimořádně vysokým nárokům, které jsou v této vysoce konkurenční oblasti běžné, vyhověl. Veliká spokojenost.

Autopoint
Martina Chovancová • 24.3.2017
Ojeté vozy

Jednání bylo příjemné, milé, vše mi bylo řádně vysvětleno a otázky plně zodpovězeny. Přístup pracovníků se mi moc líbil.

Volvo
František Bárta • 23.3.2017
Nové vozy

Oceňuji mimořádně nadaný a pracovitý tým Volvo v Auto Palace Spořilov. Jde o svědomité a loajální profesionály, vedené s respektem k zákazníkovi. Maximální péče a ohleduplnost, která je cítit z jejich komunikace, svědčí o vysoké míře profesionality a úspěchu společnosti.

Mitsubishi
Jana Kučerová - Sloup • 23.3.2017
Nové vozy

Při koupi nového vozu se mi líbilo zejména velmi ochotné předvedení vozu a všech jeho funkcí, nabídka testovací jízdy a velmi podrobné vysvětlení možností financování. Mohu vyjádřit moji naprostou spokojenost s panem Zábržem, díky němuž jsem nakonec z Auto Palace odjížděla v novém vozidle prakticky tentýž den.

ŠKODA
Vladimír Matuška • 22.3.2017
Nové vozy

Vážená paní Kortanová, paní Kalašová a pane Pajere, děkuji Vám touto cestou za konzultace k vozidlům a ochotu k možnosti organizace zkušební jízdy. Velmi oceňuji snahu paní Kortanové získat obchod i pro Škodovku. Velmi si vážím také možnosti zkušební jízdy ve Škodě navzdory tomu, že koupě byla nejistá. Díky Vašemu přístupu je Auto Palace první volbou při rozhodování o koupi dalších vozidel.

Přeji Vám co nejlepší vozy dodávané automobilkami, tak aby byly na úrovni Vašemu prozákaznickému přístupu.

Hyundai
Anonym • 22.3.2017
Nové vozy

Vše super a s prodejcem to byla i zábava.

Hyundai
Pavel Balák • 22.3.2017
Nové vozy

Dokonce nám na vozidlo přidělali puget. Manželce se to líbilo. Já jsem byl spokojen s vysvětlením nových funkcí vozidla.

Mazda
Jindřich Holý • 20.3.2017
Nové vozy

Při rozhodování o koupi vozidla mi nakonec plány zkřížila skutečnost, že jsem důchodce a na nový vůz jsem neměl dostatek finančních prostředků. Nakonec jsem ale v Auto Palace zakoupil ojetinu, konkrétně Mazdu CX 5. Chtěl bych přesto poděkovat za přístup pana Janovského, který ve mě zanechal velmi dobrý pocit.

Autopoint
Miroslav Černík • 20.3.2017
Ojeté vozy

Se všemi službami jsem byl spokojen.

Mitsubishi
Jan Poláček - Podolí • 17.3.2017
Nové vozy

Výborná komunikace a skvělé jednání s Ing. Zábržem.

Volvo
Jindřich Stránský - Rosice u Brna • 17.3.2017
Nové vozy

Zakoupili jsme do naší společnosti již páté vozidlo Volvo u Auto Palace Brno a díky vstřícnosti jak cenové, tak servisní, budeme další vozy Volvo opět nakupovat u tohoto dealera. Doporučujeme.

Opel
Radmila Jelínková - Vlašim • 16.3.2017
Nové vozy

Velmi spokojená s přístupem, informacemi a vstřícností paní Svobodové. Pří koupi příštího vozidla se na Vás určitě opět obrátíme.

Opel
Michal Miler - Kladno • 15.3.2017
Nové vozy

Dobrý den,
chtěl bych tímto způsobem poděkovat paní Janě Kortanové za milé a profesionální jednání při koupi auta.

Ford
Jindra Uhrová • 15.3.2017
Nové vozy

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vašemu prodejci panu Romanu Vokrojovi. S manželem jsme potřebovali nový vůz, tak jsme navštívili Vaše stránky, kde jsme si našli Ford Tourneo Courier deklarovaný skladem. Napsali jsme požadavek o informace na tento vůz. Pan Vokroj se spojil hned následující den s manželem a do týdne jsme byli majitelé vozu. Chtěli bychom poděkovat panu Vokrojovi za vstřícné a rychlé jednání. Značka Ford z Vašeho autosalonu je již druhým vozem v naší rodině a pan Roman Vokroj je výborný reprezentant společnosti Auto Palace.

Hyundai
ProUniqa, s.r.o., Jan Nehasil • 14.3.2017
Servis

Byl jsem telefonicky objednán na konkrétní termín a čas. Mile mě překvapilo, že jsem v den přistavení vozu na servis opravdu přišel na řadu v čas. Komunikoval jsem s velice příjemným technikem, panem Sedláčkem. Poté, co jsem se nesměle zeptal, zda by výměna mých brzdových destiček nešla udělat na počkání (zapomněl jsem si totiž zarezervovat náhradní vůz), technik šel okamžitě zjistit situaci. Po chvilce mi sdělil, že výměna na počkání možná bude. Jsem moc rád, že mi takto vyšel Váš servis vstříc. Jelikož se jednalo o služební vůz, mohl jsem ihned po opravě pokračovat v práci.
Při čekání mi navíc byla nabídnuta káva. Do Vašeho servisu jezdím pravidelně a jsem zde velice spokojen.

Opel
Robert Trča - Praha 10 • 13.3.2017
Nové vozy

Slečna Jana Kortanová byla velmi vstřícná,příjemná a vysoce profesionální.
Na všechny dotazy odpovídala fundovaně a s přehledem a myslím si, že na takové zaměstnance může být Vaše firma po právu hrdá.

Mazda
Ladislav - Tišnov • 12.3.2017
Servis

Dobrý den,mám M5 dva roky, dovoz ze zahraničí.Do dnešní doby bez problému, najeto 150000 km.Začalo prosakovat gufero na klice, tak jsem se rozhodl je nechat vyměnit. Zaráži mě ale hodnocení servisů. Absolutně žádná negativní zkušenost, samý superlativ.Když jsem pročítal různá autofóra, tak jediný servis, který byl hodnocen dobře byl Slezská Ostrava.Chci zkusit Brno. Doufám, že se nezklamu a hodnocení služeb bude v nastoleném duchu.

Opel
Karel V. - Praha • 9.3.2017
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Hartmanovi za profesionální přístup při výběru nového vozu. Jakmile se rozhodneme pro koupi, určitě to bude právě od Auto Palace. Přesně takhle by měl vypadat přístup k zákazníkům. Děkujeme

Opel
Salaďaková Marie - Praha • 9.3.2017
Servis

Perfektní přístup ze strany servisu, kdy jsem potřebovala servis bez domluveného termínu. Vše bylo vyřízeno k mé spokojenosti skoro ihned a určitě se ráda vrátím. Pan Šťastný je super profesionál. Děkuji.

Mazda
Jan Siekela • 9.3.2017
Nové vozy

Rozhodnul jsem se vůz opět koupit v Auto Palace Brno u pana Böhmera. Vyšel mi maximálně vstříc, vůz dodal během pár dní a vše bylo, tak jak jsme se domluvili.
Těším se na další spolupráci.

Autopoint
Standa Š. - Olomouc • 8.3.2017
Ojeté vozy

Rád bych touto cestou poděkoval p. Ilyovi Zenkovichovi a p. Daně Zikmundové, za skvělou koordinaci při koupi prémiového ojetého vozu BMW X5.
Vše bylo perfektně zkoordinované, na nic jsem nečekal a během čtvrtku jsem koupil a následně odjel s vysněným vozem. Pan Zenkovich měl trpělivost, vše erudovaně vysvětlil, nic nenutil, vše po pravdě řekl a navíc ještě i zajistil přezutí celého vozidla na zimní pneu. Paní Zikmundová má skvělý přehled o všech finančních produktech a zajistila mi velmi dobré podmínky pojištění.
Velmi oceňuji slušné jednání a pomoc všech zmíněných….

Opel
Petr Fojt - Praha • 7.3.2017
Nové vozy

Moc děkujeme Silvii Svobodové za její milé,profesionální a vstřícné jednání při koupi našeho nového vozu Opel. Vše proběhlo rychle a bez potíží.
Děkujeme za vše.

Servis
Alena Štěpančiková - Brno • 7.3.2017
Servis

Velmi kladně hodnotím výjimečně profesionální přístup personálu, konkrétně pánů Floriána a Fukala.

Mitsubishi
Věra Černá - Pacov • 6.3.2017
Nové vozy

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Hrubému za velice vstřícný a profesionální přístup při nákupu nového vozu ASX , který jsme s manželem zakoupili. Pane Hrubý ještě jednou velký dík , auto je super.

Mitsubishi
Josef Novák - Kladno • 6.3.2017
Nové vozy

Před měsícem se si u vás koupil nové Asx a chtěl bych moc poděkovat panu Tomanovi za jeho vynikající pomoc a rady, všechno vysvětlil a poradil a dal jsem na měj i s barvou a vůbec nelituju, když si spomenu na přístup u Ktk Kladno, kde jsem kupoval předešlé auto a Auto Palace a p.Tomana, to je jako nebe a dudy. Pan Toman a Auto Palace je prostě třída a záruka spokojenosti.

Hyundai
Dagmar Satinová • 6.3.2017
Servis

Potřebovala jsem rychle objednat na servis. Pan Procházka mi zařídil objednání ještě ten samý den. Domluvila jsem se, že vůz u Vás mohu nechat trošku déle. Byla jsem moc ráda, že v tom nebyl problém. Byl mi dokonce bezplatně rozleštěn odřený přední nárazník a v rámci servisní prohlídky mi byla odhalena závada – únik chladící kapaliny. Tato závada mi byla v rámci záruky také bezplatně odstraněna.
Přesně kvůli takovému servisu a 100% se spolehnutí se k Vám ráda vracím. Ještě musím poděkovat za ochotu při předání vozu mimo pracovní dobu. Vůz mi byl předán kolem 19 hodiny, a i přesto byl pan Procházka velice příjemný a usměvavý.

Volvo
Dr. Karel Hruda - Brno • 6.3.2017
Servis

Musím se podělit o silný zážitek při výměně kola mého Volva S80 u nájezdu na exit 201. Výměna se nedařila, protože bezpečnostní matice prokluzovala. Tři mí známí to vzdali, až mne napadlo obrátit se na Autopalace, v naději, že budou mít třeba nějakou vhodnou matici. Dovolal jsem se na pana Petra Fukala, který se ve velmi krátké době objevil, vybaven obrovským kladivem /ničím jiným/ Po ruském způsobu třemi dobře mířenými ranami matici "domluvil" a kolo bleskově vyměnil.
Jezdím 45 let a tento zážitek byl prvním tak pozitivním, i když příhod byla celá řada. Jezdím denně kolem Autopalace a vždy si musím na příjemného usměvavého servismana vzpomenout. Díky.

Mazda
Alena P. - Praha • 2.3.2017
Nové vozy

Skvělá obsluha, velmi vstřícný přístup, neměnila bych.

Autopoint
Alena P. - Praha • 2.3.2017
Ojeté vozy

Naprosto bezproblémové vykoupení mého starého auta, velmi vstřícná obsluha během výběru nového a rychlé vyřízení nákupu protiúčtem. Skvělé služby místního servisu, jehož služby využívám již přes deset let!!! Naprosto doporučuji kteroukoli z těchto služeb v AutoPalace Spořilov!!!

Ford
Vilíková • 2.3.2017
Nové vozy

Velice ráda bych touto cestou poděkovala za příjemný nákup nového vozu FORD. Vaši prodejci jsou profesionálové.

Opel
Jana&Jiří C. • 1.3.2017
Nové vozy

Rádi bychom touto cestou vyjádřili velkou spokojenost při nákupu nového vozu Opel v AutoPalace Spořilov. Zvláště bychom chtëli poděkovat paní Janě Kortanové za naprosto profesionální přístup a velmi vstřícné a příjemné jednání. AutoPalace vyřídil veškeré formality spojené s nákupem vozu za nás, můžeme jej jenom doporučit.
Ještë jednou díky.

Autopoint
Petr - Praha • 1.3.2017
Ojeté vozy

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za velmi vctřícné a profesionální jednání při koupi ojetého vozu BMW a to jmenovitě Petru Novotnému a Daně Zikmundové. Nikdy jsem si nemyslel, že kupovat auto může být skvělý zážitek. Děkuji moc celému prodejnímu teamu, Petr

Autopoint
R. Láznička - Jihomoravský kraj • 1.3.2017
Ojeté vozy

Skvělé jednání jak na pobočce v Brně, tak pobočce v Praze v Butovicích. Ochotní, příjemní, normální,komunikativní. Na čem jsme se domluvili, tak to platilo. Dojel jsem do Prahy. Objeli jsme spolu úřady potřebné k vyřízení jak hotovosti, tak plné moci (auto protiúčtem). Vše v ceně zánovního auta. Myslím, že nadstandartní zacházení se zákazníkem. Všem pochvala. Jsem rád, že jsem zakoupil právě od nich zánovní vůz. Děkuji Láznička - jihomoravský kraj

Opel
Petra H. • 28.2.2017
Nové vozy

Rádi bychom poděkovali touto cestou Janě Kortanové, která se o nás velice dobře starala při prodeji nového vozu. Její jednání bylo nadmíru profesionální, vše nám vysvětlila do detailů. Všude její přístup chválíme a budeme vás doporučovat v našem okolí.

ŠKODA
Vladimír Kořínek - Praha • 27.2.2017
Nové vozy

Obešel jsem pět dealerů značky Škoda v Praze s tím, že jsem se chtěl seznámit s novým modelem Kodiaq a vůz objednat. Vrátil jsem se do Auto Palace Spořilov jen díky milému, vstřícnému a osobnímu přístupu paní Ing. Ivety Nitschové. Vše mi trpělivě vysvětlila a předvedla. Objednání vozu byl pro mne příjemný zážitek a už se těším na svůj nový vůz. Všem doporučuji.

Mitsubishi
Petr - Praha • 26.2.2017
Servis

Velice rád bych touto cestou vyjádřil maximální spokojenost s velice ochotným a profesionálním přístupem pana Lukaše Marka, technika servisu Mitsubishi/Nissan. Ještě jendou děkuji a těším se na další spolupráci.

Mazda
Hana Antošová • 25.2.2017
Nové vozy

Chtěla bych touto cestou poděkovat za servis, kterého se mi dostalo od pana Zdvořáka, když jsem si v Auto Palace kupovala již druhé auto značky Mazda.

Po celou dobu mi věnoval patřičnou pozornost, poskytoval veškeré informace, vždy volal, připravoval dokumenty, vše dle domluvy. Tak tomu bylo i při sjednávání pojištění, kdy mi předal kontakty na kolegyně, které to mají na starosti. S jeho péčí jsem byla opravdu spokojena.

S pozdravem a přáním pěkných a úspěšných následujících dní,

Mitsubishi
Zdeněk Vondrák • 25.2.2017
Nové vozy

Jsem velice spokojený s vystupováním pana Ing. Zábrže. Vše mi perfektně vysvětlil.
Děkuji.

Autopoint
Libor Žabka • 24.2.2017
Ojeté vozy

Dobrý den,
s vozidlem (červený Hyundai i30 kombi) jsem zdárně dojel a bez problémů. Po domluvě s technikem pojišťovny prosím o zaslání kopie velkého TP kvůli vstupní prohlídce, na kterou se mám dostavit během zítřejšího dne. Kopii stačí zaslat na tento můj mail. Děkuji za vstřícný a seriózní přístup u vás v Auto Palace. Rady, které jste mi poskytly a informace důležité pro provoz vozidla pro mě byly velmi cenné. Takovýmto vzorným přístupem děláte dobré jméno vaší firmě.

Hyundai
Renata Banzetová • 24.2.2017
Servis

Ve vašem servisu jsem mluvila s panem Stiborským. Byl velice příjemný a usměvavý. Vysvětlil mi vše, co se týkalo servisu na mém vozu. Na každou moji otázku mi odpověděl. I když se mé otázky často opakovaly, odpovídal s velkou trpělivostí a pečlivostí. Za takové jednání chci panu Stiborskému poděkovat. Právě kvůli takovým technikům se do vašeho servisu stále vracím.

Hyundai
Matthias Cruzin • 23.2.2017
Nové vozy

We have purchased the Tucson from you last week and we are happy about our choice. Marek Szabo was really good and helpful, you have a good sales man there: reliable and communicative.

Mazda
Tomáš Vágner • 23.2.2017
Nové vozy

Příjemná zkušenost, tento autosalon rád doporučím.

Autopoint
Ondřej Martinek • 22.2.2017
Ojeté vozy

Chtěl bych poděkovat panu Božičeviči za pomoc, vstřícnost a rychlé vyjednání nákupu ojetého vozu v Auto Palace Spořilov. Byl jsem velice spokojený nejen s průběhem zkušební jízdy a podáním veškerých informací, ale i s přístupem paní Zikmundové, která mi ochotně poradila vše kolem financování, možných variant pojištění a konečného sjednání úvěru. Určitě doporučím Auto Palace dále a příště se na vás obrátím při nákupu dalšího vozu.

Ford
p. Hradil - Praha • 22.2.2017
Nové vozy

Chtěl bych tímto vyjádřit spokojenost při nákupu nového vozu FORD.

Servis
Libor Stolička • 21.2.2017
Servis

Líbilo se mi příjemné jednání servisního technika a dobře provedený servis za rozumnou cenu.

Mitsubishi
Y.Marková - Praha západ • 20.2.2017
Nové vozy

Minulý týden, jsem si koupila na pobočce Spořilov nové ASX. Ráda bych moc poděkovala panu Hrubému, který mi toto auto představil tak perfektně, že jiný vůz vůbec nepřipadal v úvahu. Prodej vozu byl rychlý a profesionální. U předání vozu byl i vedoucí prodeje pan Tvrzník, tomu také moc děkuji.
Najela jsem teprve pár kilometrů a jsem překvapená spotřebou 6l, no to vážně paráda. Moc díky

Autopoint
Jaroslav Bruštík • 20.2.2017
Ojeté vozy

Jsem velice spokojená se službami pracovníků AutoPoint Butovice. Celkově uděluji *****.

Volvo
Jiří Koutný - Brno-Lesná • 20.2.2017
Nové vozy

Využil jsem nabídku operativního leasingu na vůz Volvo V60 a jsem zcela spokojený jak s výší nájemného, tak i se službami nabídnutými v Auto Palace Brno. Uvažujeme o dalším voze pro naši společnost.

Mitsubishi
Soňa Remsová • 19.2.2017
Nové vozy

Pravidelný servis opět proběhl naprosto skvěle. Perfektní komunikace, vstřícnost, spolehlivost a dodržení termínu dle dohody. Jsme rádi, že jsme ke koupi nového vozu zvolili AP Spořilov. Veškerý servis (garanční kontroly, opravu po nehodě, přezutí) provádí právě zde a vždy maximálně profesionálně a poctivě. Od počátku se setkáváme jen s milými a vstřícnými zaměstnanci. Za skvělou práci především děkuji panu Lukáši Markovi,panu Linhartovi i panu Michalu Hrubému.

Ford
Milan Tůma • 17.2.2017
Nové vozy

Chci výjimečně vyjádřit pochvalu a poděkování, na vedení Vaší firmy jsem však nenašel elektronickou adresu. Proto využívám alespoň tento přístup k Vám a prosím o přeposlání jim.
Dobrý den, pomohli mi lidé, které jsem do včerejška neznal. Auto mojí manželky Ford Focus vykazovalo elektrickou závadu a po mojí telefonické informaci Vašim zaměstnancům slečně (paní) Balvanové a panu Hamršmídovi do 2 dnů zařídili a zajistili opravu. Pan Hamršmíd obalil při přejímce styčné části v interiéru folií, s tím jsem se do včerejšího dne nesetkal.
Do penze jsem odcházel z pozice ředitele Úřadu práce, s personalistikou mám zkušenosti a po delší době jsem právě u Vás poznal "lidi na svém místě".
U Vás koupím manželce v počátku prodeje nový Focus 2018, vlastnila každou generaci, ze svých zdravotních důvodů preferuje jeho podvozek.
S pozdravy Milan Tůma

Opel
Antonin - Praha • 17.2.2017
Servis

Velmi ochotný personál, vstřícné jednání, vše řádně předvedeno a vysvětleno, termíny dodrženy dle dohody.

Ford
Tereza Blechová - Praha • 17.2.2017
Servis

Velký dík Michalu Frohlichovi za veškerou péči po havárii mého Fordu Galaxy, cením si profesionální a současně fajn přistup. Auto se mi vrátilo včetně dokonale vyčištěného interiéru, zkrátka jako nové :-)

Tereza Blechová

Mazda
Helena Pechlátová • 17.2.2017
Nové vozy

V minulém týdnu jsem si v Auto Palace Spořilov koupila nové auto Mazda CX3. Ráda bych vyjádřila svou naprostou spokojenost se salonem, ale především s osobním přístupem prodejce pana Janovského. Od prvního okamžiku, co jsem vstoupila do autosalonu se mi maximálně věnoval, pozorně si vyslechl mé požadavky a tomu také přizpůsobil nabídku. Trpělivě mi vysvětlil všechna technická vylepšení vozu, protože tak technicky vyspělé vozidlo jsem za 40 let ještě neřídila. Jsem opravdu velmi spokojená s panem Janovským a, pochopitelně, i s vozem.
Věřte mi, že výše zmíněné jednání nepovažuji za samozřejmé. Před koupí jsem obcházela jiné autosalony a jiné značky a v jedné mi prodejce na můj dotaz po čtyřkolce s lehkou arogancí odpověděl: "Na co vy potřebujete čtyřkolku?" No, tam už mě neuvidí.
Děkuji Vám také za láhev sektu, která zpříjemnila náš sobotní večer. Přeji všem v Auto Palace Spořilov - AŤ SE DAŘÍ!

Mitsubishi
Michal Odehnal • 17.2.2017
Nové vozy

Výborná komunikace s prodejcem p. Zábržem včetně rychlého vyřízení úvěru.

Peugeot
Lucie Slavíková • 17.2.2017
Nové vozy

V Auto Palace Brno jsem vyřídila vše na jednom místě, včetně financování a pojistky. Prodejce se mnou prošel několik možností a vybrali jsme spolu tu, co mi nejvíce vyhovovala.

ŠKODA
Stanislav Sobotka • 16.2.2017
Nové vozy

Před nedávnem jsem navštívil dealerství Auto Palace Spořilov. Zvažoval jsem zakoupení nového vozu, ale ještě jsem nevěděl, jaké značky. Obešel jsem několik značek vozů, které tato společnost nabízí, a nakonec jsem se rozhodl pro vůz Škoda Rapid Spaceback. Důvodů bylo hned několik, ale ten hlavní byl přístup prodejce Lubomíra Ivana. Podal mi všechny důležité informace, které jsem požadoval a postaral se o to, abych odešel ze salonu s kupní smlouvou a maximálně spokojený. Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti Auto Palace Spořilov a hlavně prodejci Lubomíru Ivanovi za jeho přístup a jednání, kterým mi pomohl se správně rozhodnout při výběru vozu a služeb, které jsem požadoval.

Mazda
Radka Fenik • 16.2.2017
Nové vozy

Velmi příjemné prostředí, pan Bohmer vše ochotně vysvětlil, ráda se sem vrátím.

Autopoint
Eva Midrlová • 15.2.2017
Ojeté vozy

Všechno proběhlo v pořádku, dobrá nabídka, přístup i chování zaměstnanců bez připomínek.

Peugeot
František Frys • 15.2.2017
Nové vozy

Chtěl bych projevit maximální spokojenost se službami v Auto Palace Brno. Toto dealerství mohu všem jen doporučit.

Autopoint
Denisa Holubová • 14.2.2017
Ojeté vozy

Ve společnosti AutoPoint v pražských Butovicích jsem koupila již druhé auto značky Hyundai i30. Musím vyjádřit velký dík za profesionální jednání a chování, ochotu a vstřícnost celému prodejnímu týmu. Opět jsem byla moc spokojená. Dokážete skvěle poradit, nechybí u vás humor a vtip. Přeji vám mnoho spokojených zákazníků.

Hyundai
Jan Louda • 13.2.2017
Nové vozy

Osobní přístup prodejce p. Szabo, byl mimořádně dobrý a pozitivní.

Autopoint
Michal Stehlík • 8.2.2017
Ojeté vozy

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem zaměstnanců v AutoPoint Brno. Jmenovitě pan Hochmann byl již při jednání po telefonu velmi ochotný.

Autopoint
Eva Golecká • 6.2.2017
Ojeté vozy

Dobrý den, chtěla bych pochválit a vyzdvihnout přednosti prodejce pana Švancara. Auto sháníme zhruba od prosince. Na doporučení od známých jsme navštívili Auto Palace Butovice. Přístup všech a hlavně pana Švancara byl 100% perfektní. Ve všem nám pomohl, vysvětlil, vůz s námi prošel, upozornil na detaily. Jen díky jeho přístupu k nám jsme si koupili vůz, který jsme opravdu chtěli. Nevím, jak opravdu poděkovat. Díky za to, že máte tak skvělý pracovní team. V budoucnu budeme dále vaše dealerství využívat na pravidelný servis.
Děkuji a přeji vám mnoho spokojených zákazníků jako jsem já.
Eva Golecká se spokojenou rodinou

Mitsubishi
Luboš Košan - Praha • 3.2.2017
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval panu Martinu Tomanovi za velice vstřícný a profesionální přístup při nákupu nového vozu.

Hyundai
Jana Švecová • 3.2.2017
Servis

Nejprve jsem mluvila s panem Kinterem po telefonu, kdy mi po mém popsání problému pomohl identifikovat závadu na mém vozu. Nebydlím v Čechách, tak byl pro mě velice důležitý čas a rychlost opravy. Pan Kinter si dopředu objednal nové díly na odstranění závady na mém voze a podle toho mi řekl nejbližší termín, kdy mám s autem přijet. V tomto krátkém čase mi také dokázal zarezervovat náhradní vozidlo. Pan Kinter je velice příjemný a vstřícný technik.

Ford
Martina T. - Praha • 31.1.2017
Nové vozy

Chtěla bych velmi poděkovat Romanovi Vokrojovi, prodejci, který sedí na správném místě.
Prodejce s 5-ti "P".
Pomohl mi s výběrem vozu a za následné zpracování prodeje a všeho kolem mu patří velký dík.
Auto Palace Spořilov jistě doporučím svým známým a ráda se budu vracet.
Děkuji Vám!
Martina

Ford
Štěpán Vít - Praha • 31.1.2017
Nové vozy

Chtěl bych pochválit a zároveň poděkovat prodejci nových vozů Ford Martině Sklenářové za její vstřícnost a za její nadstandartní přístup k zákazníkovi a dále bych chtěl poděkovat Daně Zikmundové za skvěle sjednané pojištění, které se levněji nedá pořídit a za její profesionální přístup.

Hyundai
V. Vyskočilová • 31.1.2017
Servis

Chtěla bych tímto poděkovat odd. servisu za veškeré služby od koupě auta (leden 2013) až doposud, kdy jsem absolvovala už čtvrtou servisní prohlídku. Mile mě překvapila možnost provést společně s touto prohlídkou ihned i STK. Poděkování patří tentokrát hlavně servisnímu technikovi panu Stiborskému za jeho ochotu a lidský přístup. Neexistovala otázka, na kterou by mi pan Stiborský nedal vyčerpávající odpověď tak, abych vše jako laik pochopila. Jako klientovi mi vyšel vždy maximálně vstříc - je to člověk na svém místě. Ještě jednou děkuji.

Mitsubishi
Veronika Šilerová • 31.1.2017
Nové vozy

Chtěla bych zprostředkovaně za mého otce poděkovat za velmi profesionální přístup pana Dvořáčka. Při nákupu auta nám velmi dobře poradil a podal všechny informace. Zvlášť oceňujeme přátelský přístup a jednání.

Mitsubishi
Petr Mika - Praha • 30.1.2017
Nové vozy

Děkuji panu M. Hrubému, prodejci na pobočce Spořilov za naprosto profesionální znalosti a vstřícný přístup ke klientovi. Mohu jen vřele doporučit všem co mají zájem o nákup vozu, případně o radu. Pane Hrubý, děkuji Vám.

Opel
Hana Kaslová - Brandýs nad Labem • 30.1.2017
Nové vozy

Chtěla bych touto cestou poděkovat prodejkyni Janě Kortanové za nevšední profesionalitu a pomoc při výběru vozu (bez ohledu na pracovní dobu).Nic nebyl problém, vše splnila podle našeho přání a dohody.
Odvezli jsme si nejenom nový vůz (jsme velmi spokojeni), ale i hřejivý pocit z mimořádně vstřícného, milého a ochotného jednání.
Děkujeme.

Hyundai
manželé Vrzákovi - Praha • 28.1.2017
Nové vozy

V Autopalace Butovice jsme si koupili již druhý vůz značky Hyundai a to pro jeho 100% spolehlivost a pro ohromný dík, neskutečně ochotné a profesionální jednání prodejce paní Petry Medřické ta na této skutečnosti má ten největší podíl, že se sem velice rádi vracíme jako do " našeho " servisu. Mnohokrát děkujeme.

Autopoint
Vítek - Praha • 27.1.2017
Ojeté vozy

Dobrý den, než jsem si šel koupit do Autopoint vybraný vůz , četl jsem si recenze. Samá chvála, až jsem si říkal, že si to píší sami. Za svůj život jsem jako manažer vystřídal přes 40 vozů = 40 prodejců. V Autopoint jsem jednal konkrétně s p. Vokrojem a poté s p. Blažičevičem. Musím říci, klobouk dolů. Nejen že jsou oba pánové v pohodě, ale autům fakt rozumí. Mluví na rovinu, žádné báchorky o tom, že auto přede mnou řídila, 60ti letá jeptiška, a podobné nesmysly, kterými vás jinde krmí hned při vstupu. V bazaru jsem nechal 700.000,-odvezl si fakt bomba káru a sní i dobrý pocit, který je pro mne minimálně stejně důležitý, jako vynaložené finance. Třešínkou na dortu je sjednání pojištění se slečnou, jejíž jméno si bohužel nepamatuji, protože je tak milá a krásná, že jí klidně podepíšete i třetí světovou válku (jen by jí mohla firma vybavit rychlejším počítačem). Ale abyste nezpychli, další referenci přidám po absolvování servisu ! Děkuji a přeji hezký den. VCH

Autopoint
Jitka Malá • 25.1.2017
Ojeté vozy

Byli jsme velmi spokojeni s přístupem k zákazníkovi, ochotou pomoci a vstřícností celého prodejního týmu Auto Palace.

Hyundai
Adéla Bystřická • 24.1.2017
Nové vozy

Nabídka občerstvení při čekání na vůz. Snaha vyjít vstříc a vyřídit vše včas. Z tohoto přístupu jsem nadšená.

Mazda
Petr Kopecký • 23.1.2017
Nové vozy

Jako dlouholetý uživatel vozidel značky Mazda, bych rád vyjádřil spokojenost s profesionálním a vstřícným přístupem zaměstnance prodeje vozů Mazda v Auto Palace Spořilov, pana Jiřího Janovského, při nákupu nového automobilu Mazda CX3. Pan Janovský mě, jak je u něj již obvyklé, odborně seznámil s technickými parametry a jízdními vlastnostmi vozu. S panem Janovským spolupracuji já i moji kolegové ze společnosti EXPLOSIVE Service,a.s. téměř dvě desítky let a vždy k plné spokojenosti naší společnosti i jednotlivých zaměstnanců, jako uživatelů vozidel Mazda. Současně bych také chtěl vyjádřit spokojenost s velmi dobrou úrovní servisu vozidel, který poskytuje společnost Auto Palace Spořilov.

Autopoint
Eva Pašková • 21.1.2017
Ojeté vozy

Moc ráda bych poděkovala celému prodejnímu týmu Auto Palace Butovice za pomoc a služby při koupi vozu. Já sama pracuji v hotelu a musím říci, že mimo hotelnictví jsem se s tak úžasným servisem a milým přístupem nikde nesetkala.
Ještě jednou děkuji!

Mitsubishi
Zdeněk Tvarůžek • 20.1.2017
Nové vozy

Při nákupu nového vozu jsem byl velmi spokojen.
Díky!

ŠKODA
Jakub Urbaník • 19.1.2017
Nové vozy

Děkuji Auto Palace za zprostředkování pořízení automobilu pro moji ženu, speciálně pak panu Jungrovi z týmu prodeje Škoda, který byl velmi profesionální a ochotný od výběru až po předání vozu. Při příští příležitosti se na Vás rád obrátím.

Hyundai
Anonym • 19.1.2017
Nové vozy

Oceňuji přístup personálu, který se o mě v Auto Palace Butovice staral. Cítil jsem se jako vítaný zákazník.

Volvo
Jindřich Lamač - Střelice • 19.1.2017
Nové vozy

Pro koupi vozu Volvo mne přesvědčila příznivá nabídka operativního leasingu, rychlého a profesionálního přístupu personálu společnosti Auto Palace. Díky tomu jsem se po několika letech vrátil zpět ke značce Volvo a jsem spokojený.

Autopoint
Varga • 16.1.2017
Ojeté vozy

Oceňuji velmi milé chování, profesionální přístup, odborné rady a snahu pomoci.
Velká spokojenost!!!

Mazda
Martin Pavlík • 14.1.2017
Nové vozy

Příjemné vystupování, skvělá komunikace. Celkově maximální spokojenost!

Hyundai
Karel Mařík • 13.1.2017
Servis

V Auto Palace Butovice hospodaří personál s časem zákazníka velmi pozorně. Podává vždy přesné a detailní informace. Jde o vysoký standard, se kterým jsem se nikde jinde nesetkal.

Volvo
M.B. - Praha • 12.1.2017
Nové vozy

Prodejní tým je vynikající, byl jsem velice spokojený a už jsem doporučil dál a budu doporučovat. Přístup je skvělý a profesionální. Pokud by tací lidé byli ve Volvu všichni, celý svět by jezdil jen v této značce.

Ford
Ota Škoda • 9.1.2017
Nové vozy

Velké poděkování za příkladnou práci prodejce pana Chrastila při zpracování nabídky a realizace koupě vozidla FORD a to vše v době vánočních svátků.

Mazda
Anonym • 4.1.2017
Nové vozy

Minulý týden jsme si v autosalonu Auto Palace Spořilov koupili novou Mazdu 3. I přestože dodání auta mělo více jak měsíc zpoždění, byli jsme velmi spokojeni s přístupem a jednáním prodejce, pana Marka Ježka. Chceme vyzdvihnout jeho profesionalitu a vstřícnost.

ŠKODA
M.S. • 4.1.2017
Nové vozy

Společnost Auto Palace Spořilov mi byla doporučena od známého. Nákup vozidla Škoda Fabia proběhl dle mých představ a jsem velice spokojen.
Služby této společnosti mohu dále jen doporučit.

Autopoint
Dana Sovová • 4.1.2017
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat panu Švancarovi za příkladný přístup při nákupu mého skoro nového vozu. Jako žena autům moc nerozumím, a tak jsem byla moc ráda, že mi se vším pomohl a poradil. Samozřejmě měl pravdu, i30 kombi je úžasné autíčko a po velice krátkém čase jsem si ho zamilovala a myslím, že se s ním nikdy nebudu chtít rozloučit. A když někdy přeci jen ano, tak jen za nějaký nový model a zase jenom u Auto Palace Butovice. Přeji Hyundai i Auto Palace mnoho prodaných vozů a mnoho stejně spokojených zákazníků.

Autopoint
František Johanes - Praha • 2.1.2017
Ojeté vozy

Dovoluji si poděkovat za profesionální obsluhu při výběru automobilu Škoda Octavia Combi (2AY 8288) Vašemu zaměstnanci panu Novotnému, který se mi věnoval po dobu několika hodin, zodpověděl na všechny mé otázky ohledně stavu vozidla. Jeho kvalit si proto dovolím využít při výběru dalšího automobilu, který plánuji zakoupit a jsem přesvědčen, že jen ke spokojenosti jako jsem nyní s mým vozem od Vaší společnosti.

Přeji Vám v Novém roce 2017 jen samé spokojené klienty.

S pozdravem

František Johanes

Autopoint
Tom - Brno • 2.1.2017
Ojeté vozy

Dobrý den, se službami Auto Palace Brno, ať již servisu i autobazaru, kde jsem kupoval 2 auta, nadmíru spokojen. Děkuji

Mazda
Jiří Fantal • 2.1.2017
Nové vozy

Profesionální přístup, příjemné prostředí a skvělé služby. Nákup jsem si opravdu užil.

Ford
Tomáš Týr - Chomutov • 23.12.2016
Nové vozy

Rád bych ještě jednou poděkoval za mimořádnou ochotu, kterou paní Jitka Baná a její kolega p. Roman Vokroj projevili při prodeji vozu. Vše proběhlo velice hladce a rychle. Přeji jim mnoho úspěchů.

Hyundai
Anonym • 23.12.2016
Nové vozy

Hello,
I went to your shop of Butovice and tried the Hyundai Tucson. We got a good offer from Marek Szabo (who was really professional by the way) and now considering the purchase.

Volvo
MUDr. Dohnal Libor • 23.12.2016
Nové vozy

Oceňuji vstřícný přístup dealera Auto Palace Brno, a to od zapůjčení vozu na víkendové testování až po nejlepší cenovou nabídku ve srovnání s konkurencí.

Opel
Michal Šolc • 21.12.2016
Servis

Se servisem v Auto Palace Spořilov jsem velice spokojen. Mají velice ochotný personál který poskytne veškeré informace zajistí vše potřebné a celkově zajistí profesionální servis. Já osobně chodím primárně za servisním technikem panem Štastným a jsem velice spokojen.

Ford
Eva Cihelková - Praha 4 - Krč • 20.12.2016
Servis

Dobrý den,
jsem velice mile překvapena ochotou, milým, ale i profesionálním přístupem pana Lukáše Šíchy dnes v servisu Na Chodovci. Potřebovala jsem jen vyměnit žárovku do světlometu. Vše bylo vyřízeno k mé spokojenosti během chvíle.
S přáním hezkého zbytku dne
Eva Cihelková

Mitsubishi
Ben Vítek • 19.12.2016
Nové vozy

Děkuji panu Martinu Tomanovi za komfortní jednání při nákupu nového vozu.

Mazda
Miroslav Šebesta • 19.12.2016
Nové vozy

Příjemná zkušenost s nákupem nového vozu. Prodejce byl po celou bobu maximálně vstřícný a ochotný. Se službami jsme velmi spokojeni.

Mitsubishi
Šafařík Marek • 17.12.2016
Nové vozy

Mám již druhý vůz Mitsubishi z Auto Palace Brno a jejich služby mohu jen doporučit. Byl jsem spokojen s rychlým jednáním a chtěl bych poděkovat zejména p. Dvořáčkovi za přístup k zákazníkům.

Mazda
Roman Florian • 16.12.2016
Nové vozy

V Auto Palace Brno jsme pořizovali na firmu první vůz Mazda 6. Vozidlo nám prodával pan Böhmer a vše proběhlo k naší naprosté spokojenosti. Vozidlo nám bylo profesionálně předvedeno vč. vynikající testovací jízdy, která rozhodla o tom, že Mazda 6 je pro nás ta pravá. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mitsubishi
Ing. Eduard Hromádka • 15.12.2016
Nové vozy

Dovolte mi touto cestou poděkovat celému týmu prodeje vozidel Mitsubishi za velmi příjemný a profesionální přístup ke mně jako zákazníkovi.
I když jsem měl připraveno více variant jiných aut, tak po profesionálním jednání s panem Michalem Hrubým jsme s mojí ženou dospěli k názoru, že Mitsubishi ASX je tou pravou možností. Dostali jsme jasné, vystihující informace a podklady.
Na stejném místě nám byla nabídnuta možnost pojištění vozidla zpracovaná v několika variantách. Vybrali jsme výhodnou variantu (od pojišťovny UNIQA ), ke které bylo potřeba instalovat zařízení, které nám bylo před převzetím vozidla nainstalováno.
Celému týmu prodeje v krásném, čistém a pohostinném prostředí Auto Palace Spořilov ještě jednou děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů.

Hyundai
Václav Pos • 15.12.2016
Nové vozy

Po odchodu do důchodu jsme si v Auto Palace Butovice koupili Hyundai ix20. Malé velké autíčko, slouží dobře, vozí dva důchodce, psa a občas dvě vnoučata, a to spolehlivě a bez jakýchkoliv problémů. Přeji všem pracovníkům Auto Palace Buttovice hodně zdravé, klidu a spokojené zákazníky.

Servis
Jana Rolečková • 15.12.2016
Servis

Chtěla bych poděkovat panu Havelkovi za perfektní servis mého vozu. Vše dopadlo perfektně! Auto jsme snad nikdy neměli tak vyvoněné a cenový odhad Auto Palace se od faktury lišil o 27,- Kč. Všechny slevy, jak jsme se domluvili, byly započítané.
Moc Vám děkuji za vstřícnost a pochopení.
Ještě jednou děkuji a přeji jen to NEJ do nového roku!

Peugeot
Jaroslav Zourek - Křenovice • 14.12.2016
Nové vozy

Při prodeji maximální spokojenost. Paní Widenková si zaslouží pochvalu z naší strany. Uvidíme, jak bude probíhat spolupráce při servisování.

Mitsubishi
Jiří Bednář • 13.12.2016
Nové vozy

Dobrý večer,
rád bych celému týmu Mitsubishi Auto Palace Spořilov poděkoval za profesionální přístup a trpělivost při řešení mého problému, jehož původem byly špatné pneumatiky. Po odzkoušení kol z automobilu panem Linhartem, jelo auto jak po másle.
S pozdravem, Jiří Bednář

Mazda
Lenka Langpaulová • 13.12.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem zakoupila Mazdu CX-3 a po celou dobu od objednávky až po fyzické převzetí jsem byla v rukách p. Marka Ježka. Touto cestou mu chci ještě jednou poděkovat za vzornou obsluhu a zájem o zákazníka.

ŠKODA
Petra M. - Praha 4 • 12.12.2016
Nové vozy

Z Auto Palace Spořilov mám již druhou Fabii a opět bylo vše perfektní. Na showroomu ŠKODA je prima tým a panuje tam přátelská atmosféra. Jakmile se rozhodnu vůz vyměnit, zavítám opět do této prodejny.

Servis
Jiřík David - Brno • 12.12.2016
Servis

Výborná domluva, perfektně vyčištěné vozidlo při předávce vozu, a to včetně interiéru.

ŠKODA
Jaroslav K. - Praha • 11.12.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem zakoupil nový vůz Škoda Rapid. Chci tímto poděkovat panu Lubomíru Ivanovi za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při objednání a prodeji vozu. Současně velice oceňuji spolupráci pana Ivana s panem Wernerem za zajištění odkupu mého původního auta protiúčtem.
Děkuji.
Jaroslav K.

Autopoint
Petra - Praha 4 • 8.12.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat za vstřícný přístup pana Martina Koleška při koupi ojetého vozidla Mazda 3. S AutoPoint Spořilov to byla moje první zkušenost. V půl šesté večer telefonát zda je vozidlo volné, v šest hodin prohlídka, v sedm hodin vše kompletně vyřízeno a odjezd s vozidlem v naprosté spokojenosti. Perfektní a profesionální přístup všech pracovníků. Ještě jednou děkuji.

Mazda
A. Skřovánek • 7.12.2016
Nové vozy

Chtěl bych ocenit pana M. Ježka a V. Lehnertovou za příkladnou péči při koupi Mazdy CX-3. Jejich profesionální přístup mne i manželku velice mile překvapil a chtěl bych jim za to touto cestou poděkovat.
S přáním všeho nej.

Autopoint
Lenka Košťálová • 7.12.2016
Ojeté vozy

Velká spokojenost, kvalitní a ochotný personál, rychlé reakce, kvalitní přístup, ucelené informace související s koupí vozu.

Autopoint
Filip - Praha • 6.12.2016
Ojeté vozy

Rád bych poděkoval všem lidem v Autopalace. Zejména panu Zenkovichovi. Vím, že si zde mohu koupit ojeté auto i bez zkušební jízdy - protože zkrátka bude perfektní. Mám z Autopalace již druhý vůz a už bych jinam nešel.
Stejně tak i servis OPEL ( konkrétně všichni přijímací pracovníci ) - perfektní a profesionální.

Děkuji Filip

Autopoint
Ing. Josef Bečvář • 6.12.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Švancarovi za skvělý přístup při prodeji ojetého vozu Škoda Octavia, jehož majitelem jsem se nedávno stal. Od mé první návštěvy se mi pan Švancara příkladně věnoval a jeho přístup i celková atmosféra a prostředí firmy přispělo podstatnou měrou k mému rozhodnutí. Jeho mladý kolega se mnou pak trpělivě absolvoval zkušební jízdu i návštěvu nedalekého servisu, kde jsem si chtěl ověřit stav vozu. Dalším příjemným překvapením bylo pojištění skrytých vad zakoupeného vozu i potřebná výbava, s kterou jsem mohl absolvovat cestu domů. Jednání vašich pracovníků je podle mého názoru příkladem, jak by prodej vozu měl vypadat.
Ještě jednou všem děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků a v osobním životě vše dobré.
S pozdravem
Ing. Josef Bečvář

Peugeot
Kamil Vokurka - Bošovice • 6.12.2016
Nové vozy

Oceňuji přístup pracovníka Auto Palace Brno. Byl velice ochotný, vše vysvětlil i poradil. Vozy značky Peugeot mohu také jen doporučit.

Opel
Rostislav K. - Ostrava • 5.12.2016
Nové vozy

Velice vstřícné, ochotné, milé a bezproblémové jednání s prodejcem Jana Kortanová. Vše proběhlo bez jediného zádrhelu a prodejkyni mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

Mazda
Antonín Hoznourek - Praha • 5.12.2016
Nové vozy

Dobrý den pane Tvrzníku,
minulý týden jsem u vás zakoupil nový vůz zn. Mazda CX3. Byl jsem mile překvapen příjemným prostředím vaší prodejny, ochotou a vstřícností všech zaměstnanců.
Zvláště bych chtěl poděkovat panu Ježkovi, se kterým jsem jednal při koupi vozu a který pro mne zajistil vše od odkupu starého vozu až po uzavření pojištění. Jeho přístup byl odborně a profesně na velmi vysoké úrovni.
Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Servis
Dreveral s.r.o. • 5.12.2016
Servis

V Auto Palace Butovice je ochota, ústretovost´, maximálne profesionálny prístup k zákazníkovi. I kvoli tomu nám nieje lúto cestovat´ do servisu 350km.

Servis
Renata Lengálová - Mokrá • 3.12.2016
Servis

Co se služeb servisu týče, nemám výhrad. Vždy se setkám s milým a vřelým přijetím, vstřícným jednáním, profesionální komunikaci po telefonu a za každých okolností maximální snaze vyhovět.

Ford
Lubomír Sáček • 2.12.2016
Nové vozy

Chtěl bych využít možnosti poděkovat paní Bané za veškerý servis. Zcela upřímně, již jsem měl možnost setkání s několika zástupci různých značek, ale její energie a příjemné vystupování jsou sympatické a vážím si profesionality s přátelsky laděnou komunikací.
Ještě jednou moc díky a přeji všem v Auto Palace v novém roce hodně zdraví se spoustou splněných přání.
S úctou, Lubomír Sáček

Autopoint
Lukáš Mikula • 2.12.2016
Ojeté vozy

Super jednání, výborní odborníci a profíci.

Hyundai
Eduard Tibitanzl • 1.12.2016
Nové vozy

Přístup prodejců byl mimořádně dobrý.

Mitsubishi
Marie Svobodová - Brno • 1.12.2016
Nové vozy

K přístupu není co vytknout. Naprostá spokojenost, profesionální jednání a vynikající vystupování prodejce Zábrže.

ŠKODA
Věra Vortelová - Praha • 30.11.2016
Nové vozy

Zatímco nám není zatěžko si stále na něco stěžovat a kritizovat jiné, na projevy spokojenosti a uznání jsme skoupí.
Po své poslední návštěvě Auto Palace Spořilov letos 24. listopadu mám dobrý důvod z této zažité praxe vybočit.
A protože kvalitu firmy a její příznivý obraz ve vztahu k zákaznické veřejnosti vytvářejí především její pracovníci, kteří jsou se zákazníky každodenně v přímém kontaktu, ráda bych poděkovala paní Zuzaně Kalašové z oddělení Prodej vozů Škoda a panu Petru Kolářovi z oddělení Servis za opakovaně vysoce profesionální, empatický a nadstandardně vstřícný přístup ke mně jako klientce.
Vlastní výborná zkušenost jak s prodejními, tak servisními službami mě těší o to víc, že jsem byla nejednou svědkem stejného jednání obou odborníků i ve vztahu k dalším právě přítomným klientům. Upřímné díky oběma.

Autopoint
Zbyněk Pěkný • 30.11.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, díky moc za pomoc s nákupem našeho dalšího vozu (vozu pro manželku) Vašim zaměstnancům v AutoPoint Nové Butovice. Je vidět, že někde je stále zákazník na 1. místě. Za mne naprostá spokojenost. Přeji hodně úspěchů ve vašem podnikání.

Opel
Vendulka Rychlovská - Praha • 29.11.2016
Nové vozy

Děkujeme za osobní i profesionální pomoc Janě Kortanové při našem pořizování auta. Jezdit s ním je jedna báseň, takže spokojenost veliká.

Hyundai
Martin Váňa • 29.11.2016
Nové vozy

Slečna Nosek, skvělý přístup.

Mitsubishi
Kruntorád - Brno • 28.11.2016
Nové vozy

Spokojenost s přístupem i rychlým vyřízením přepisu auta. S Ing. Zábržem je výborná spolupráce.

Autopoint
Pavel Podolský • 27.11.2016
Ojeté vozy

Chci pochválit servisního poradce p. Stiborského za vstřícnost, ochotu a rychlé jednání při pravidelné návštěvě vašeho servisu.

Hyundai
Mgr. Michal Vurm • 25.11.2016
Nové vozy

V listopadu jsem od vaší společnosti zakoupil nový vůz Hyundai i30, se kterým jsem velmi spokojen. Tímto bych chtěl poděkovat všem pracovníkům, kteří se podíleli na včasném předání tohoto vozu. Můj dík patří především panu Lukáši Doubkovi, za jeho velice laskavý a profesionální přístup při zakoupení vozu. Přeji krásný den.

Servis
Markéta Tvrzníková - Praha • 24.11.2016
Servis

Dobrý den,

přemýšlela jsem jak se mám objednat k Vám do servisu nejdříve na výměnu pneumatik a po 2 týdnech na servisní prohlídku, zkusila jsem webovou objednávku na Vašich stránkách a byla jsem mile překvapena, jak vše krásně zafungovalo. Slečna mi zavolala ještě ten den a potvrdila buď telefonem, nebo mailem mou objednávku a vše fungovalo rychle a skvěle. Pak jsem přijela na dohodnutou hodinu, kde se mě ujal pan Zdeněk Kořínek a byla jsem znovu mile překvapena ochotou a vstřícností. Jezdím do Auto Palace poměrně dlouho, cca 5 let a musím říci, že zde dochází ke zlepšení a věřím, že si vysokou laťku udržíte.

Autopoint
Kristina - Praha 5 • 24.11.2016
Ojeté vozy

S AutoPalace Spořilov jsem byla nadmíru spokojena, a to z jednoho prostého důvodu – naprosto profesionální a lidský přístup prodejce pana StanislavaNovotného.
Již od počátku byl pan Novotný velice ochotný, milý a trpělivý zodpovídat mé všetečné dotazy ohledně nákupu vozidla (a že jich nebylo málo).
Se vším mi poradil, dopodrobna vysvětlil či mi řekl svůj osobní názor a varianty, které jsou pro mě dostupné.
Upozornil mě, co vše si musím zařídit až s novým vozidlem vyjedu, což mi přijde jako velký nadstandart, na pár věcí bych určitě zapomněla.
Vždy volal na zmeškaný hovor zpět. Při předání vozidla jsem očekávala, že vůz převezmu a odjedu, ale pan Novotný se mi dalších 20 minut věnoval a vysvětlil funkce vozu, celou palubní desku + mi spároval telefon s autem, což mi neskutečně ušetřilo čas a udělalo radost, protože jsem odjížděla a věděla vše potřebné, aniž bych musela otevřít brožurku.
Závěrem bych chtěla touto cestou ještě jednou panu Novotnému moc poděkovat. Jednala jsem s několika prodejci na různých místech, ale moje volba byla jasná…. nejde vždy jen o nabízený produkt.

Opel
Jaroslav Procházka - Tlučná • 23.11.2016
Nové vozy

Veliká spokojenost od výběru vozu po jeho předání. Prodejce Opel pan Stanislav Novotný je člověk na správném místě. Vše zařídí vyřídí a udělá. Nikdy neřekne ne. Děkuji za vše :-)

Servis
Věra Vortelová - Praha • 21.11.2016
Servis

Zatímco nám není zatěžko si stále na něco stěžovat a kritizovat jiné, na projevy spokojenosti a uznání jsme skoupí.
Po své poslední návštěvě Auto Palace Spořilov letos 24. listopadu mám dobrý důvod z této zažité praxe vybočit.
A protože kvalitu firmy a její příznivý obraz ve vztahu k zákaznické veřejnosti vytvářejí především její pracovníci, kteří jsou se zákazníky každodenně v přímém kontaktu, ráda bych poděkovala paní Zuzaně Kalašové z oddělení Prodej vozů Škoda a panu Petru Kolářovi z oddělení Servis za opakovaně vysoce profesionální, empatický a nadstandardně vstřícný přístup ke mně jako klientce.Vlastní výborná zkušenost jak s prodejními, tak servisními službami mě těší o to víc, že jsem byla nejednou svědkem stejného jednání obou odborníků i ve vztahu k dalším právě přítomným klientům. Upřímné díky oběma.

Volvo
František Stavinoha - Žďár nad Sázavou • 21.11.2016
Nové vozy

Zakoupil jsem již svoje třetí Volvo u dealera Auto Palace Brno a jako vždy jsem zcela spokojen, jak s nabídkou ceny při opakovaném nákupu, tak i benefity věrnostní karty, kterou jsem obdržel a zůstávám věrným klientem.

Mitsubishi
Lenka a David Chramostovi • 17.11.2016
Nové vozy

V říjnu jsme v Auto Palace Spořilov koupili vůz Mitsubishi ASX a celou dobu se o nás staral prodejce pan Martin Toman. Pan Toman nás v podstatě navigoval od A až do Z. Radil s výběrem vozu, poradil s prodejem našeho starého vozu, také nám doporučil leasing včetně pojištění, které jsme akceptovali. Takže díky panu Tomanovi jsme vlastně vše vyřešili pod jednou střechou. Samozřejmostí je i to, že budeme chodit u vás do servisu, protože věřím, že když budu mít problém, že se klidně budu moci obrátit na pana Tomana. Mnoho let se pohybuji v obchodní sféře a mohu jen říct , že takto kvalitních lidí, kteří dělají výborné jméno firmě kde pracují, je opravdu velmi málo. Pan Toman je pro nás záruka kvality služeb ve vašem autosalonu.
Auto máme déle než měsíc a opravdu vše, co nám bylo od pana Tomana o voze řečeno, se potvrdilo.
Přeji vám mnoho takových kvalifikovaných odborníků - profesionálů jako je empatický pan Martin Toman.

Autopoint
Žaneta Havelková • 17.11.2016
Ojeté vozy

Mohla jsem porovnat nabídku dvou „největších“ autobazarů, profesionalitu a ochotu jsem našla v AutoPointu. Byla mi nabídnuta možnost protiúčtu i financování. Ráda se v budoucnu s prodejem tohoto vozu a nákupu nového opět obrátím právě na AutoPoint. Dávám pět hvězdiček z pěti. Potěšením bylo i zajištění převodu vozidla.

Autopoint
Hana a Pavel - Z. Třebaň • 16.11.2016
Ojeté vozy

Po neblahé zkušennosti s velkými autobazary jsme byli velmi příjemně překvapeni při koupi naší vysněné Octavie v Autopointu (AUTO Palace Spořilov). Konkrétně s přístupem prodejce pana Radka Božičeviče. Od prvního telefonátu po prodej vozu se nám s péčí věnoval, jeho lidský přístup nám maximálně vyhovoval. Dále děkujeme paní Daně Zikmundové za sjednání pojištění v sobotu, tedy v den jejího volna, abychom mohli s novým vozem hned odjet :D

Mazda
Silvie Slatinská • 14.11.2016
Nové vozy

Chtěla bych poděkovat za profesionalitu a velmi vstřícný přístup zaměstnanců Auto Palace Spořilov při opravě mého vozu, včetně dnešní výměny pneu. Potvrdila se mi péče, kterou jste mi již věnovali při koupi mé Mazdy3.
Děkuji Vám za přezutí zimních gum v požadovaném čase. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala právě Auto Palace Spořilov.

Autopoint
Miloš Nový • 14.11.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych poděkovat firmě Auto Palace Butovice za perfektní servis na mém voze a paní asistentce za obrovskou ochotu při plánování termínu prohlídky. Vše proběhlo k mé maximální spokojenosti.

Opel
Stanislav Hájek • 12.11.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou vyjádřit naprostou spokojenost s okolnostmi při nákupu nového vozu značky Opel a především s jednáním pana Stanislava Novotného. Velmi oceňuji jeho ochotu a vstřícný přístup

Autopoint
Jana Hanušová - Praha • 11.11.2016
Ojeté vozy

Dnes jsem již po druhé využila služeb Autopointu Spořilov, vždy při výkupu vozu jsem jednala s panem Wernerem. Jsem s ním naprosto spokojen, jednání milé, vstřícné, je ochotný. V dnešní uspěchané době si vážím takových lidí s takovým jednáním! Plánuji ještě jedno auto v rodině prodat, už teď vím, že se na něj ráda zase obrátím! Doporučil mi kolegu pana Novotného u kterého jsme uskutečnili nákup vozu. Opět milé jednání a ochota na prvním místě. V neposlední řadě paní Zikmundová, která vyřizovala financování. Všem třem moc děkuji a ráda je všechny doporučím! Auta jsem prověřená a vše za vás vyřídí!!! Díky a jen tak dál.

Ford
František Kubík - Praha • 10.11.2016
Servis

Dobrý den,
již několikátým rokem využívám služeb celé servisní sitě (Ford, Volvo, Mazda) AutoPalace Spořilov. Musím poděkovat celému týmu přijímacích/servisních techniků. Práce až na pár maličkostí (jsme jenom lidi) vždy super.

Děkuji a zdravím,
František Kubík

Mitsubishi
Miroslav Kolek - Brno • 10.11.2016
Nové vozy

Přístup prodávajícího p.Zábrže byl velmi příjemný a profesionální. Jsme velice spokojeni.

Mazda
Jan Dofek • 8.11.2016
Nové vozy

Oceňuji profesionální přístup a příjemné prostředí.

Mazda
Peter Benedikovič • 7.11.2016
Nové vozy

Dobrý deň pan Tvrzník, chcel by som poďakovať panu Ježkovi za milý a profesionálny servis, ktorým mi veľmi pomohol pri výbere a nákupe nového auta, Mazdy 6. K drobným problémom, ktoré sa počas procesu vyskytli, sa pan Ježek a celý AutoPalace postavili čelom, a to je dnes zriedkavé.

Hyundai
Alois N. • 7.11.2016
Servis

S vaším servisem jsem velmi spokojen, jezdím k vám pravidelně na každoroční prohlídky již čtyři roky. Přijímací technik p. Sedláček je velice příjemný, vše, na čem se dohodneme, je splněno v termínu a daném finančním rozpočtu. Vždy jsem o všem včas informován. Líbí se mi váš lidský přístup.

Opel
A.Voborska - Praha • 4.11.2016
Servis

Ráda bych touto cestou opět poděkovala panu Michalu Šťastnému za perfektně provedený servis. Každá návštěva probíhá k mé úplné spokojenosti a pan Šťastný je profesionál na na svém místě.

Autopoint
Alena Šidlová • 4.11.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, v minulém týdnu jsem ve vaší firmě na Řípské prodávala a kupovala auto. Vaši pracovníci v bazaru mi vyšli ve všem vstříc, byli milí a velmi profesionální. Všechno mi podrobně vysvětlili a ve všem poradili. Vaši firmu mohu jen doporučit. Ještě jednou moc děkuji.

Autopoint
Ludmila Paulová - Praha 4 • 3.11.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat kolektivu pracovníků autobazaru v Butovicích za pomoc s výběrem mého skoro nového vozu. Nerozumím autům a tady jsou opravdu odborníci. Vše bylo tak, jak řekli a slíbili. Děkuji Vám mnohokrát a i nadále máte moji důvěru.

Mazda
Vladimír Fulín • 2.11.2016
Nové vozy

Děkuji za ochotu a lidskou laskavost pánů Janovského a Tvrzníka. Svoji Mazdu CX5 bych za nic nevyměnil.

Mazda
Žižkovi - Brno • 1.11.2016
Nové vozy

S prodejcem Ing. Dufkem a celým procesem koupě nového vozu jsme maximálně spokojeni, určitě se rádi vrátíme.

Opel
Miroslav Voříšek - Praha • 31.10.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Stanislavu Novotnému, s kterým jsem nyní nějaký čas jednal při nákupu nového vozu. Vždy se mi plně věnoval, zcela profesionálně a nadmíru srozumitelně mi vše vysvětlil, zkrátka mi byl dobrým průvodcem i rádcem při nákupu. Píši to proto, že to dnes není standardem ani při nákupech těchto dražších movitých věcí. Jako nadhodnotu beru i to, že byl vždy výborně naladěný, nikdy nic pro něho nebyl problém ve vztahu ke mé osobě, nikdy jsem neměl pocit, i když jsem přijel neohlášen, že na mě nemá čas, či dokonce že jsem tam nevhod.

Mazda
Jaroslav Dufek - Brno • 31.10.2016
Nové vozy

Velice děkuji panu Ing. Miroslavu Dufkovi za milý, erudovaný a lidský přístup. Při výběru nového vozu se mi beze spěchu věnoval, poradil s výběrem volitelného příslušenství a při předváděcí jízdě vysvětlil a předvedl vlastnosti vybraného vozidla. Byl jsem velice spokojen a Autopace Brno a zvláště pana Ing. Dufka svým známým v případě výběru vozu rád doporučím.

Volvo
Jana Novotná • 28.10.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem se od začátku cítil velmi dobře. Od prvních návrhů konfigurace až k předání. Vše co jsem chtěl, mi bylo vysvětleno srozumitelně a v přátelském duchu. Poskytované služby si nemohu vynachválit.

Hyundai
Martina CH. • 28.10.2016
Servis

Vážení, moc děkuji za pomoc při odstranění poškození po nehodě na mém voze. Hodně jste mi pomohli jak s pojišťovnou tak ze zapůjčením vozidla po dobu opravy. Když jsem si vůz přebírala, byl opraven naprosto dokonale. Jste naprostí TOP ve svém oboru, zkrátka úžasní.

Autopoint
Václav Procházka - Unhošť • 27.10.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych touto cestou moc poděkovat za naprosto perfektní a profesionální přístup panu Radku Božičevičovi a paní Daně Zikmundové, kteří nám byli maximálně nápomocni při koupi našeho nového automobilu Škoda Octavia na vaší pobočce AutoPoint Spořilov. Musím ocenit jejich příjemné, vstřícné a milé vystupování. Všem můžu jen doporučit.

Hyundai
Richard Navara • 27.10.2016
Nové vozy

Pozornost, vstřícnost a seriózní dojem.

Mitsubishi
Lenka a David Chr. - Praha • 26.10.2016
Nové vozy

Chtěli bychom s manželem touto cestou velmi poděkovat panu Martinu Tomanovi za jeho profesionální, odborný a lidský přístup. Nejenže nám pomohl vybrat vůz, ale vše co řekl byla pravda a toho si v dnešní době velmi vážíme. Pan Martin Toman je pro nás člověk-odborník, který umí navodit i příjemnou přátelskou atmosféru.

MARTIN TOMAN je pro nás TOP prodejce. Pane Tomane díky o:)

Těšíme se i na další spolupráci s Vašimi zaměstnanci následně v servisu.

Volvo
Alexej Hadraba - Kyjov • 26.10.2016
Nové vozy

Naši společnost zaujala v nabídce možnost pořídit vůz Volvo formou pronájmu operativním leasingem. Po návštěvě autosalonu nám prodejce vysvětlil podrobnosti a vzhledem k tomu, že toto financování je pro nás výhodné, zakoupili jsme v Auto Palace Brno vůz Volvo XC90 právě na operativní leasing a s touto volbou jsme velmi spokojeni. Děkujeme vstřícnému personálu.

Volvo
Alexej Hadraba - Kyjov • 26.10.2016
Nové vozy

Naši společnost zaujala v nabídce možnost pořídit vůz Volvo formou pronájmu operativním leasingem. Po návštěvě autosalonu nám prodejce vysvětlil podrobnosti a vzhledem k tomu, že toto financování je pro nás výhodné, zakoupili jsme v Auto Palace Brno vůz Volvo XC90 právě na operativní leasing a s touto volbou jsme velmi spokojeni. Děkujeme vstřícnému personálu.

Mazda
Procházková - Roudnice nad Labem • 25.10.2016
Nové vozy

V polovině měsíce září 2016 jsem si zakoupila v AutoPalace Spořilov nové vozidlo Mazda CX-3, s kterým jsem velice spokojena. Veškerou agendu ohledně nákupu vozidla, tj. cenová nabídka, následný servis a mnohé další moje otázky týkající se nového vozu jsem ke své velké spokojenosti řešila s prodejcem p. Zdvořákem, kterému by jsem tímto chtěla poděkovat za jeho ochotu.

Opel
Ing. Miroslav Voříšek - Praha • 24.10.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu kolegovi, panu Stanislavu Novotnému, s kterým jsem nyní nějaký čas jednal při nákupu nového vozu. Vždy se mi plně věnoval, zcela profesionálně a nadmíru srozumitelně mi vše vysvětlil, zkrátka mi byl dobrým průvodcem i rádcem při nákupu. Píši to proto, že to dnes není standardem ani při nákupech těchto dražších movitých věcí. Jako nadhodnotu beru i to, že byl vždy výborně naladěný, nikdy nic pro něho nebyl problém ve vztahu ke mé osobě, nikdy jsem neměl pocit, i když jsem přijel neohlášen, že na mě nemá čas, či dokonce že jsem tam nevhod.

Volvo
Martin Holý • 24.10.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov mě nadchl profesionálním přístup a ochota prodejců i techniků. Vysvětlili mi vše od finančních služeb až po technické parametry vozu. Návštěvu u nich mohu jen doporučit.

Servis
Kamil Rybář - Starovice • 24.10.2016
Servis

Uděluji 5 hvězdiček z 5 za profesionální péči, ochotu personálu, vysvětlení i následné provedení servisní prohlídky. Profesionální péče, vysvětlení a následné rychlé provedení servisní prohlídky.

Ford
Leona Stehnová - Praha • 21.10.2016
Nové vozy

Ford je moje oblíbená značka, takže jsem pro nové auto šla najisto opět k Vám. Musím říct, že přístup, ochota, servis a vůbec jednání Martiny Sklenářové můj báječný vztah k Fordu ještě znásobily. Poradila mi s vybavením auta, doporučila financování a celá naše spolupráce byla skvělá. Určitě budu Vás a hlavně Martinu Sklenářovou všude doporučovat.
Děkuji :-)

ŠKODA
D. H. • 21.10.2016
Nové vozy

S nákupem vozu pro naši společnost jsem byl velmi spokojen. Příprava automobilu a vlastní předání bylo na vysoké profesionální úrovni.

Servis
Rostislav Trtílek - Újezd • 21.10.2016
Servis

Oceňuji profesionální práci techniků a mechaniků, i rychlost opravy.

Hyundai
Jana Faltejsková • 20.10.2016
Nové vozy

Vše bylo, jak jsme se domluvili.

Peugeot
Radek Otruba • 20.10.2016
Nové vozy

Přístup prodejce na opravdu profesionální úrovni, moc velká spokojenost.

Peugeot
Svatava Plachá • 20.10.2016
Nové vozy

Byla jsem ráda, že jsem si u prodejce mohla uzavřít povinné a havarijní pojištění. Navíc komunikace s pí. Wídenkovou probíhala velmi dobře.

ŠKODA
Tomáš Novák, ČSOB Leasing • 19.10.2016
Fleet

Chtěl bych poděkovat fleetovému oddělení Škoda za skvělou spolupráci. Zákazníci oceňují profesionální přístup a korektní jednání. Pro mne osobně je Fleetové oddělení Škoda Auto Palace Spořilov volbou číslo jedna za značku Škoda.

Peugeot
Adam Mastil • 19.10.2016
Nové vozy

Zlepšit už není co. Čím jsem byl obzvláště potěšen byl přístup paní Wídenkové. O vozidle, servisu, finanacování a všem ostatním věděla vše a na každou otázku měla odbornou odpověd. Jednání s ní ohledně koupě nového vozu byla vždy příjemná, dokonce mi podávala doplňující informace telefonicky i mimo pracovní dobu. Prostě profesionál, kterého může Auto Palace Brno závidět každá konkurence! Také ostatní kolegové paní Wídenkové byli velmi vstřícní, proto si při koupi dalšího vozu vyberu znovu vaší prodejnu a rozhodně Peugeot Auto Palace Brno doporučím všem přátelům a známým.

Mazda
Jiří Zvolský • 18.10.2016
Nové vozy

Byl jsem velmi spokojen s jednáním s p.Zdvořákem. Ještě jednou moc děkuji .

Hyundai
Hana S. • 18.10.2016
Servis

Chtěla bych kladně ohodnotit servis Auto Palace Butovice. Při své první návštěvě jsem dostala od technika všechny potřebné informace. Byl úžasný, vše mi vysvětlil tak, že i já jako úplný laik jsem všemu porozuměla. Děkuji, vaše služby budu dále doporučovat.

Mitsubishi
Martin Jaroš • 17.10.2016
Nové vozy

Profesionální jednání, skvělé služby.

Mitsubishi
Josef Novák - Brno • 14.10.2016
Nové vozy

Příjemné prostředí i personál, maximální spokojenost.

Mazda
Martina Svobodová - Brno • 13.10.2016
Nové vozy

Profesionální a vstřícný přístup prodejce, skvělá nabídka, maximální spokojenost.

Autopoint
Pavel Brinda • 12.10.2016
Ojeté vozy

Tímto bych chtěl poděkovat paní Šefrové za výbornou spolupráci a poskytnuté služby panu Koleškovi z pobočky Auto Palace Spořilov při koupi vozu Opel Astra. Vše proběhlo velmi rychle a přesně tak, jak jsme se dohodli. Přeji vám hodně štěstí a spokojených zákazníků jako jsem já.

Mazda
Dvořák Jan - Brno • 12.10.2016
Nové vozy

Jednání bylo vždy profesionální a pokaždé platilo, co bylo řečeno!

Ford
Petr Černoch • 11.10.2016
Nové vozy

Milé překvapení v přístupu paní Sklenářové, díky její ochotě a zájmu jsme sehnali auto "na poslední chvíli" a zajistila hladké a příjemné předání. Mohu porovnat s přístupem v jiných městech a rozhodně doporučuji a nelituji delší cesty. Doporučuji a jsem spokojen.

Hyundai
František Pudil • 11.10.2016
Nové vozy

Velmi příjemné prostředí.

Autopoint
Alena Šidlová • 11.10.2016
Ojeté vozy

Absolutní spokojenost s profesionálním přístupem všech v AutoPoint Brno.

Autopoint
M. Š. • 7.10.2016
Ojeté vozy

Oceňuji velice vstřícný přístup. Ochota prodejce nás utvrdila v tom, že jsme nakoupili u kvalitní firmy. Rádi vás doporučíme dál. Děkujeme

Opel
Dagmar Mikulášová - Horní Jirčany • 5.10.2016
Nové vozy

Byla jsem mile překvapena přístupem a ochotou Vašich pracovníků.

Autopoint
Kudláčková • 5.10.2016
Ojeté vozy

V září jsem u vás kupovala vůz značky Škoda Octavia u prodejce pana Petra Novotného. Váš zaměstnanec byl velmi ochotný, vstřícný a sdělil mi k vozu veškeré informace a zodpověděl veškeré mé otázky. Neváhal jet se mnou také na zkušební jízdu, kde jsem si mohla vůz vyzkoušet. Zároveň mi doporučil k vozu také pojištění, které jsem vyřizovala s paní Zikmundovou, která byla též velmi ochotná a milá. Auto mi slouží tak, jak má a ráda vás doporučím dále. S vašimi službami jsem velmi spokojená a budu ráda, když se na vás budu moci příště opět obrátit.

Ford
Radmil Hnízdo - Praha • 30.9.2016
Nové vozy

Děkuji prodejci Ford, panu Lyachovi, za milý a vstřícný přístup při nákupu mého nového automobilu.

Hyundai
Vladimír F. • 30.9.2016
Servis

Jezdím k Vám již 11 let, nový interiér se mi líbí - je prostornější a přehledný. O můj vůz se vždy výborně postaráte od prohlídky až po STK. Vše, na čem se domluvíme, platí. Rád vás doporučím a chválím. Za mě ohodnocení 5 z 5.

Mitsubishi
Pavel Dvořák - Brno • 30.9.2016
Nové vozy

U Auto Palace oceňuji skvělý přístup prodejce, který byl velmi příjemný a značně nám tím ulehčil výběr vozu.

Opel
Martin Rusňák - Praha • 29.9.2016
Nové vozy

Chcel by som poďakovať AutoPalace za vyborny pristup. Dovodom, preco som si bral auto u Vas bol pristup predajkine pani Kortanovej. Bola velmi ochotna, flexibilna a rychla. Auto som potreboval dostat v sibenicnom termine a pani Kortanova sa postarala o to, ze sa to podarilo. Je ukazkou toho, ako by mal vyzerat pristup k zakaznikom.

Mazda
Petra Jobová • 29.9.2016
Nové vozy

Zdravím všechny čtenáře této recenze z Roudnice nad Labem, kterou brázdím od pondělí v nové červené Mazdě CX-3. Chtěla bych tímto velmi poděkovat Auto Palace a celému týmu, zejména pak p. Romanu Zdvořákovi za velmi přátelské, vstřícné a profesionální jednání při výběru a koupi mého nového vozu. Vůz jsem objednala okamžitě na první schůzce s tímto absolutně profesionálním člověkem. Velmi oceňuji zejména jeho trpělivost, přístup a srozumitelné odpovědi na moje otázky, které jsem jakožto žena-laik měla. Na viděnou zase u vás v Mazda servisu, rozhodně se budu k vám vracet a těšit se na další návštěvu v příjemné atmosféře Auto Palace Spořilov.

Peugeot
Tomáš Návrátil • 29.9.2016
Nové vozy

Vynikající spolupráce a komunikace během celého procesu koupě automobilu.

ŠKODA
Patrik Š. • 28.9.2016
Nové vozy

Chci poděkovat prodejci značky Škoda panu Pajerovi za jeho ochotu a přístup při nákupu mého vozu. Potřeboval jsem velice rychle nové vozidlo, protože moje staré dosloužilo. Prodejce mi nabídl možnost nákupu skladového vozu. Oceňuji široký výběr a rychlé jednání. Nové auto jsem měl zařízené během 14 dní. Nyní již spokojeně jezdím novým vozem Škoda.

Autopoint
Kůrka • 28.9.2016
Ojeté vozy

Oceňuji profesionální přístup a ochotu zaměstnanců AutoPoint Brno. Jsem velmi spokojený s přístupem, jehož se mi dostalo při koupi mého nového vozu.

Opel
Michal&Zuzana - Jesenice • 27.9.2016
Nové vozy

Pri kúpe nového vozu sme zvažovali kúpiť značku Seat. Ponuka nás síce oslovila, ale predajcovia nás nepresvedčili a neboli moc ochotný ponúknuť výhodné podmienky aj pre kupujúceho... Po ceste od tohto predajcu sme sa zastavili v Autopalace Spořilov, kde sme natrafili na pána Novotného, ktorý bol nadštandartne ochotný a mal veľmi dobré vedomosti ohľadne predaja vozidiel Opel a poskytovaných produktov. Následne sme vďaka týmto skutočnostiam zmenili názor na Opel a zakúpili ho. Zo strany p. Novotného bolo silne cítiť profesionálne jednanie, snahu poskytnúť čo najlepšie podmienky aj pre kupujúceho, čo u iného predajcu zákazník ťažko nájde. Pána Novotného by sme ohodnotili 10 hviezdami, keby bola táto možnosť. Ďakujeme Autopalacu Spořilov za férové jednanie, skvelý prístup a za super ponuku. Istotne tohto predajcu odporučíme všetkým známym!

Mazda
Petr Šťastný - Brno • 27.9.2016
Nové vozy

Komplexní nabídka, skvělé služby a hlavně vše na jednom místě.

Volvo
Jiří Frivola - Olomouc • 26.9.2016
Nové vozy

Ve srovnání s konkurenčními firmami jsem se nakonec rozhodl zakoupit vůz značky Volvo u Auto Palace Brno. Důvodem byla nejobsáhlejší nabídka vozů ihned k dispozici, což jsem kvůli havarovanému starému vozu rychle potřeboval a také perfektní dohoda o ceně, financování a prakticky okamžitá možnost s vozem odjet. Mohu jen doporučit.

Mazda
Martina Prokopová • 24.9.2016
Nové vozy

Jednání s prodejcem Ing. Dufkem bylo velmi příjemné. Auto Palace mohu jako partnera 100% doporučit.

ŠKODA
MUDr.Tereza Buchtová • 23.9.2016
Nové vozy

V nedávné době jsem si v Auto Palace Spořilov převzala nový vůz Škoda Fabia. Vůz jsem si pořídila v programu Škoda bez starostí a prodával mi ho váš prodejce Lubomír Ivan. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat za skvělý servis kolem celého procesu prodeje a velmi příjemné předání. Už při objednání vozu mi pan Ivan sdělil konkrétní postup prodeje, to znamená od objednání až po předání vozu a vše klaplo na domluvené termíny. Doufám, že mi nový vůz bude sloužit tak dobře, jak probíhal samotný prodej a budu také stejně spokojena.

Autopoint
Petr Holý • 22.9.2016
Ojeté vozy

Jsem velice spokojený s přístupem celého týmu AutoPoint a rád vás doporučím dál.

Peugeot
Jiří Svoboda • 22.9.2016
Nové vozy

Potěšil mě zájem prodávajícího, kterého po prodeji zajímalo, jak jsem spokojen a jaké bych měl připomínky nebo dotazy. Představuji si, že tak by se měl chovat každý prodejce.

Autopoint
Dagmar Kutilová - Praha • 20.9.2016
Ojeté vozy

Ráda bych touto cestou poděkovala, a to jmenovitě paní Daně Zikmundové, panu Ilyovi Zenkovichovi a Tomáši Vyskočilovi za skvělou koordinaci a péči při prodeji vozu a zároveň koupi nového vozu.
Vše bylo perfektně zkoordinované, na nic jsem nečekala a v podstatě během pátečního odpoledne se uskutečnil prodej a zároveň nákup, včetně všech finančních služeb k tomu. Paní Zikmundová má skvělý přehled o všech finančních produktech a zajistila nám velmi dobré podmínky úvěru.
Velmi si vážím slušného jednání a nápomoci všech zmíněných….
Připadala jsem si opravdu jako vítaná klientka…
Až budu opět prodávat auto, je jasné, kam zamířím…

Ford
Petr Mládek • 20.9.2016
Nové vozy

Chtěl bych zpětně poděkovat Romanovi Vokrojovi a Martině Sklenářové za to jak se mi věnovali po celou dobu nákupu nového vozu. Od domlouvání zkušební jízdy, po finální papírování mi ve všem vyšli vstříc a celkově odvedli skvělou práci. Až zase někdy budu kupovat nové auto, tak Auto Palace bude první volba :-)

Mitsubishi
Hana Dynybylová - Sázava • 19.9.2016
Nové vozy

Se službami pana Marka jsem velice spokojena.Jeho vystupování je příjemné a odpovědi na případné otázky profesionální.Děkuji a přeji mnoho spokojených klientů.

Mazda
Vladimír Sochůrek • 19.9.2016
Nové vozy

Při rozhodování o tom, kdo do naší firmy dodá další vozy nerozhodla jen cena, ale i přístup Auto Palace jako obchodníka.
Děkuji za spolupráci,

Ford
Milan Hrazda • 19.9.2016
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval za služby poskytnuté při nákupu vozu FORD. Pan Plička mi zajistil skvělý servis a předal veškeré potřebné informace.

Autopoint
Alfonso Papa - Usti nad Labem • 18.9.2016
Ojeté vozy

VELICE VSTRICNE A LIDSKE JEDNANI VUCI ZAKAZNIKOVI.STRAVIL JSEM U VAS SICE DLOUHY ALE PRIJEMNY DEN S VYNIKAJICIM VYSLEDKEM A POCITEM.DEKUJI

Volvo
Oldřich Bárta • 17.9.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem se setkal s profesionálním přístupem jak od prodejců, tak od techniků. Vysvětlili mi vše od finančních služeb až po technické parametry vozu a ještě udělali skvělou kávu. Návštěvu u nich mohu jen doporučit.

Volvo
Martin Holý • 17.9.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov mě nadchl profesionální přístup a ochota prodejců i techniků. Vysvětlili mi vše od finančních služeb až po technické parametry vozu. Návštěvu u nich mohu jen doporučit.

Servis
Jiří Čala - Blansko • 17.9.2016
Servis

Vynikající komunikace, vstřícnost, domluva dle mých časových možností, dobrý odhad konečné ceny, kvalitně odvedená práce.

Autopoint
Radek Károly - Praha • 16.9.2016
Ojeté vozy

Sice je to již pár měsíců, ale musím pochválit brněnskou pobočku za profesionálně lidský přístup. Do Brna jsem přijel vlakem, byl jsem očekáván na nádraží vaším zaměstnancem a následně dovezen až na místo pobočky. Samotný prodej vozidla VW POLO proběhl bez zbytečných průtahů a rád na tento den vzpomínám, kdykoli jedu okolo.Není potřeba prohlašovat přehnanou chválu, protože tomu pak nikdo nebude chtít věřit, je lépe si sám ověřit na místě samém chování zaměstnanců a celé společnosti, které vás přesvědčí, že jste na nejlepší adrese.A jako má každé auto svou duši, tak se zde předává na nové majitele tím nejlepším způsobem.

Mitsubishi
Bohumír König - Brno • 16.9.2016
Nové vozy

Už při prvním kontaktu s panem Zábržem z Auto Palace jsem byl velice spokojen. Při nákupu mého nového vozu byl velmi vstřícný a vše mi řádně vysvětlil.

Servis
Radek Pospíšil - Obora • 16.9.2016
Servis

Děkuji za milý přístup obsluhy servisu Auto Place při příjmu mého vozidla, velmi milou komunikaci po telefonu, vstřícné jednání a snahu vždy vyhovět.

Mazda
Jan Novák • 15.9.2016
Nové vozy

Před měsícem jsem si pořídil Mazdu 3 u vás v Auto Palace Spořilov. Rád bych touto cestou ocenil přístup vašeho personálu, především pana Marka Ježka. Jeho chování přesně odpovídalo očekáváním této situace, tj. chvílím, kdy člověk investuje nemalé prostředky, potřebuje technickou radu, ale zároveň si i plní některé své sny. Byl jsem příjemně překvapen profesionalitou i milým jednáním. Děkuji vám, panu Ježkovi i celému vašemu týmu.

Mitsubishi
Dvořákovi - Lysá nad Labem • 15.9.2016
Nové vozy

Rádi bychom touto cestou vyjádřili svoji spokojenost s profesionálním jednáním a vlídným přístupem vašeho zaměstnance – prodejce pana Martina Tomana - při projednávání a nákupu našeho nového vozu.

Hyundai
Marie M. • 15.9.2016
Servis

Chtěla bych poděkovat servisnímu technikovi, p. Žižkovi, za hladký průběh a vstřícné chování při řešení mé první škodní události.

Volvo
Jana Novotná • 14.9.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem se od začátku cítil velmi dobře. Od prvních návrhů konfigurace až k předání. Vše, co jsem chtěl, mi bylo vysvětleno srozumitelně a s vřelou tváří. Jejich služby si nemohu vynachválit.

Mitsubishi
Tůma Arnošt - Praha • 13.9.2016
Nové vozy

Naprostá spokojenost

Opel
Dagmar Masopustová - Praha 4 • 12.9.2016
Nové vozy

Se službami poskytovanými zaměstnanci firmy Opel v AutoPalace Spořilov jsem velmi spokojena. Oceňuji profesionální přístup a příjemné jednání.

ŠKODA
Renata D. • 12.9.2016
Nové vozy

V srpnu letošního roku naše společnost zakoupila u Auto Palace Spořilov 5 vozidel. Vše proběhlo velmi hladce, vozy byly dodány včas včetně veškerých dokladů. Pro nákup vozů jsme se rozhodli nejen díky velmi zajímavé slevě, ale i díky profesionálnímu přístupu.

Volvo
Jana Kopecká • 10.9.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem se od začátku cítil velmi dobře. Od prvních návrhů konfigurace až k předání vozu jsem byl maximálně spokojen. Vše co jsem chtěl, mi bylo vysvětleno srozumitelně a s vřelou tváří. Jejich služby si nemohu vynachválit.

Mitsubishi
Turnovská - Praha • 8.9.2016
Servis

5 let naprosté spokojenosti se servisem Auto Palace Spořilov. Ovšem No 1 je pan Lukáš Marek - rychlost, vstřícnost, úsměv.

Ford
Karel Kaňkovský - Praha • 7.9.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat zástupcům značky Ford za velice profesionální přístup, zejména tedy pana Martina Šístka. Při prohlídce showroomu mi výborně poradil, předal veškeré informace a zodpověděl veškeré mé dotazy. Nakonec jsem v září odjel s novým Fordem Focus a s volbou jsem nadmíru spokojen. Pan Šístek odvádí nejen vysoce kvalitní práci, ale to, co dělá ho i velmi baví.
Ještě jednou děkuji Auto Palace za veškerý servis.

Hyundai
František M. • 5.9.2016
Servis

Velmi vás chválím pro vstřícný a komunikativní přístup servisních techniků. Vždy vše vysvětlí a o všem, ohledně mého vozu, jsem včas informován. Výborně funguje objednávkový systém přes váš web. Servis Auto Palace Butovice mohu jen doporučit.

Opel
Bohumír Kos • 1.9.2016
Servis

V Autoplas Spořilov jsem si auto koupil a absolvoval i všechny čtyři roční
servisní opravy. S jednáním i kvalitou práce jsem byl vždy naprosto spokojen

Mitsubishi
Otradovec • 31.8.2016
Servis

Garanční výměna vnitřního samozatmavovacího zpětného zrcátka na Mitsubishi ASX, které se po výměně čelního skla přestalo zatmavovat. Servis reagoval vstřícně, navrhnul výměnu zrcátka za nové. Při výměně se ale vyskytly komplikace, díky kterým bylo nutné vyměnit i kabeláž, což prodloužilo dobu opravy z předpokládané hodiny na skoro celý den. Servis reagoval vstřícně a okamžitě mi nabídl náhradní vozidlo, které jsem s povděkem využil.

Děkuji servisu za příjemné, vstřícné a profesionální chování, a za vyřešení všech technických potíží. Zrcátko nyní funguje skvěle a na rozdíl od toho původního, které bylo buď jen čiré nebo zcela zatmavené, se to nové zatmavuje nádherně plynule.

Ještě jednou díky.

ŠKODA
Milan Beran • 30.8.2016
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat celému prodejnímu týmu, který se mnou řešil všechny formality spojené s nákupem mého nového automobilu. Velice si cením velmi profesionálního a zároveň velmi přátelského přístupu při objednávání a zařizování všech záležitostí a v neposlední řadě i následného zájmu prodejců o mou spokojenost se zakoupeným autem.
Jsem si jist, že takovýmto přístupem si vytváříte prostor pro získávání dalších zákazníků a z mé strany vás mohu ujistit, že vás budu jen doporučovat. Svým známým a obchodním partnerům, kteří projeví zájem o nákup nového vozidla.
Ještě jednou děkuji a zůstávám s pozdravem

Mazda
Jiri Idlbek • 30.8.2016
Nové vozy

Podekovani panu Markovi Jezkovi za velmi vstricne a profesionalni jednani pri vyberu a koupi noveho vozu Mazda CX-5 ve vasem auto-salonu.

Dekuji

Autopoint
S Kadijevič • 30.8.2016
Ojeté vozy

Dnes jsem u vás v AutoPointu v Butovicích koupila auto a chci poděkovat prodejci p. Ladislavu Švancarovi za příjemný přístup a velkou ochotu. Koupě auta proběhla velmi rychle a profesionálně. Určitě vás budu dále velice ráda doporučovat dalším zájemcům o nový vůz, také bych chtěla velmi poděkovat panu Homolovi za krásnou cenu a další bonusy včetně dálniční známky a plné nádrže a v neposlední řadě také servisu a přepisu auta v ceně.

Mazda
Martina Hochmanová • 30.8.2016
Nové vozy

Na Auto Palace Brno oceňuji příjemné prostředí, i profesionální přístup prodejců.

Mitsubishi
Břetislav Šmejkal - Sadská • 29.8.2016
Nové vozy

Profesionální jednání pana Tomana mně přesvědčilo ke koupi vozu ASX.
Maximální spokojenost.

ŠKODA
Eva K. • 29.8.2016
Nové vozy

V Auto Palace jsem koupila svůj nový firemní vůz Škoda Octavia. Velice si cením profesionálního přístupu p. Pajera při konfiguraci vozu a následné péči při jeho dodání. S vozem a službami prodejce Auto Palace jsem nadmíru spokojena. Chtěla bych ocenit také přístup a jednání zaměstnance výkupu ojetých vozidel p. Vyskočila, který mi nabídl bezkonkureční cenu za můj původní vůz. Určitě se na Auto Palace Spořilov v budoucnu opět ráda obrátím.

Autopoint
Ivana Nejezchlebová • 26.8.2016
Ojeté vozy

Děkuji celému týmu AutoPoint Spořilov za naprosto nadstandardní profesionální přístup ke mně jako zákaznici. Přeji vám mnoho tak spokojených zákazníků jako jsem já.

Autopoint
Tomáš Bařina - Nivnice • 26.8.2016
Ojeté vozy

Rád bych poděkoval za výbornou spolupráci a poskytnuté služby panu Švancarovi z pobočky Auto Palace Nové Butovice při koupi vozu Hyundai i30. Vše proběhlo velmi rychle a přesně tak, jak jsme se dohodli. Přeji Vám hodně spokojených zákazníků.

Mitsubishi
Olga Zapletalová - Brno • 25.8.2016
Nové vozy

Velmi si vážím profesionálního a vstřícného přístupu. Do budoucna mohu služby Auto Palace Brno jen doporučit.

Ondra Halász • 24.8.2016
Autopůjčovna

Se společnostmi RentPoint a AutoPalace Spořilov naše firma spolupracuje od roku 2011, to je od samého počátku naší pobočky v České Republice. Za dobu spolupráce se podstatně rozšířila flotila vozů, kterou provozujeme, a po celou dobu spolupráce jsme byli vždy spokojeni se službami, které pro nás RentPoint zajišťuje.
Pro provoz naší flotily je důležité, aby pro nás náš partner zabezpečoval absolutně vše bez toho, aby to nějak zdržovalo naše zaměstnance od jejich každodenních povinností. Ať už se záležitosti týkaly servisu, pomoci při dopravních nehodách, výměny pneumatik, anebo náhradních vozidel, vždy byly časové ztráty minimální a mohli jsme se plně věnovat své práci. Jsem rád, že jsme si vybrali jako partnera společnost RentPoint a doufám, že naše spolupráce bude pokračovat i nadále k oboustranné spokojenosti.

Autopoint
Lucie Vechová • 24.8.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat prodejcům v AutoPoint Auto Palace Butovice za velice vstřícné a milé jednání od první schůzky, až po samotné předání mého automobilu. Při výběru vozu mi prodejci ochotně zodpověděli veškeré mé otázky, a vždy se pokusili najít co nejvhodnější alternativu dle mých požadavků a přání. Vše mi s velkou trpělivostí vysvětlili a se vším ochotně pomohli. Veškeré smluvní náležitosti i samotné předání proběhlo naprosto na výbornou. Všem tuto pobočku jen doporučuji, protože takto vstřícné a milé jednání se v dnešní době moc často nevidí.
Ještě jednou za vše děkuji.

Mitsubishi
Vladislav Meloš - Praha • 23.8.2016
Servis

Děkuji za skvělé služby, především vstřícnost, ochotu a rychlou reakci s řešením problémů a servis na profeionální úrovni v podání servisního technika Lukáše Marka a jeho kolegů.

Mitsubishi
Hana Kastnerová - Praha • 23.8.2016
Servis

Byla jsem se svým vozem v servisu u pana Lukáše Marka, ke kterému se objednávám každý rok, a to pro jeho vstřícné a profesionální jednání, které mi vždy připadalo jako samozřejmost. Ale jen dokud jsem se nesetkala s pravým opakem, kdy jsem bohužel jednu návštěvu servisu musela absolvovat s někým jiným. Po této šokující zkušenosti jsem si uvědomila, že to až taková samozřejmost není a o to víc si cením práce a přístupu pana Marka. Děkuji.

Autopoint
MUDr. Jana Kühnelová • 23.8.2016
Ojeté vozy

S Butovickým AutoPointem spolupracujeme již více než 20 let. Nejen, že zde vozy nakupujeme, ale také je pravidelně servisujeme, proto bych touto formou chtěla poděkovat za služby, které jste pro nás ochotně po celou dobu naší spolupráce poskytovali a poskytujete.
Chovali jste se k nám vždy vstřícně a jistě nad rámec vašich povinností i ve svém volném čase. Velice si vaší práce vážíme a byli bychom rádi, kdyby takovýchto spolehlivých lidí, jako jste vy bylo více.
Srdečně děkujeme

Firma JIMI CZ • 23.8.2016
Fleet

Rád bych touto cestou poděkoval společnosti Auto Palace Brno a jmenovitě p. Červinkovi za profesionální přístup, kterým se prezentoval při obchodních jednáních s naší společností. Cílem každého dobrého obchodníka jsou spokojení zákazníci, ke kterým se tímto připojujeme.

Autopoint
Anonym • 22.8.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych jmenovitě poděkovat za naprosto perfektní profesionální přístup panu Radku Božičevičovi a paní Daně Zikmundové, kteří nám byli maximálně nápomocni při výběru a koupi našeho nového rodinného automobilu Mitsubishi ASX Invite na vaší pobočce AutoPoint Spořilov.
Musím ocenit jejich příjemné, vstřícné a milé vystupování, které vykompenzovalo čas strávený na pobočce potřebný k vyřízení všech formalit. Byli jsme velmi překvapeni, s jakou úrovní nám byl vůz nabídnut, předveden a následně přichystán k osobnímu převzetí.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za poskytnutý servis, díky oběma se můžeme radovat z nakoupeného vozidla, našeho nového člena rodiny, bílého „mazlíka“. Byli jsme maximálně spokojeni s přístupem všech zaměstnanců společnosti AutoPoint, jejich jednáním a kladným vztahem k zákazníkovi. Vřele vás budeme doporučovat a těšit se třeba zase někdy příště.

Autopoint
Milan Janda • 22.8.2016
Ojeté vozy

V autobazaru AutoPoint Brno jsem byl spokojen s přístupem a ochotou celého prodejního týmu.

Mitsubishi
Gabriela Horáková • 20.8.2016
Nové vozy

Chtěla bych tímto poděkovat za výbornou spolupráci při nákupu mého nového vozu. Pan Hrubý byl neskutečný profesionál, a právě díky jeho přístupu a zkušenostem jsem s pořízením automobilu vůbec neváhala. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro Auto Palace Spořilov.

Opel
Miloš Klíma - Praha 4 • 19.8.2016
Servis

V servisu OPEL AutoPalace Spořilov jsem byl poprvé a byl jsem mimořádně spokojen s profesionalitou a ochotou pana Michala Šťastného. Moje zakázka byla po předchozí telefonické dohodě promptně vyřešena a jeho jednání bylo velmi vstřícné včetně nabídky možných dalších služeb a benefitů. Proto jsem Váš servis zařadil v databázi MyOpel jako vybraný servis.

Ford
VODNÍ KRÁLOVSTVÍ s.r.o. • 19.8.2016
Nové vozy

Dobrý den,
tímto děkuji za skvěle poskytnuté služby spojené s nákupem vozu FORD. Pan Šístek je profesionál s lidským přístupem. Vaši firmu rád svému okolí doporučím.

Opel
Jan R. - Praha • 18.8.2016
Servis

Přístup k zákazníkovi přesně takový jaký by měl být. Spokojenost

Firma Budík Trans • 18.8.2016
Fleet

S firmou Auto Palace Brno jsem velice spokojen. Nikdy s nimi nebyl žádný problém, automobily mají skladem a servis je jediný v republice, který funguje, a to na 100 %!

Mazda
Michal Josef • 17.8.2016
Nové vozy

Dobrý den pane Tvrzníku, před třemi týdny jsem u vás zakoupil nový vůz zn. Mazda. Byl jsem mile překvapen příjemným prostředím vaší prodejny, ochotou a vstřícností všech zaměstnanců. Zvláště bych chtěl poděkovat panu Zdvořákovi, se kterým jsem jednal při koupi vozu. Jeho přístup byl odborně a profesně na vysoké úrovni. Ještě jednou děkuji a přeji hezký den.

Autopoint
Ing. Vlastimil Voborský - Ing. Vlastimil Voborský • 17.8.2016
Ojeté vozy

Rád bych touto cestou poděkoval panu Švancarovi, i celému mini kolektivu AutoPointu Butovice, za naprosto bezproblémový průběh při nákupu vozu Hyundai Tucson a výkupu mého starého vozu na protiúčet.
Vybrat v dnešní době auto dle svých představ není problém, jelikož konkurence je veliká, ale také je velké nebezpečí, že jednání obchodního partnera není vždy na takové úrovní, jak si slušný člověk představuje. A upřímně řečeno, zaslat někam dopředu větší částku peněz, je vždy riziko. Při jednání s Vámi, jak při prohlídce vybraného auta, tak i při další komunikaci jsem nabyl dojmu, že u vaší společnosti je jistota, že vše proběhne tak, jak bylo řečeno a slíbeno. A proběhlo - včetně dohody o výkupu mého starého auta. Pokud by bylo třeba, neváhal bych se opět na vaší firmu znovu obrátit.
S přáním, ať máte mnoho dalších spokojených zákazníků, hezké dny přeje

Peugeot
Štěpánka Haroková • 16.8.2016
Servis

Se servisem a službami Auto Palace jsem byla velmi spokojená a mohu je všem vřele doporučit.

Mitsubishi
Pavel Dian - Lipová • 16.8.2016
Nové vozy

S prodejem jsem byl spokojen. V Auto Palace Brno mi vyšli ve všech požadavcích vstříc. Konkrétně pan Ing. Jan Zábrž mi byl velice nápomocen a ochotně zodpověděl veškeré mé dotazy.

Mazda
Jaroslav Roučka • 15.8.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsme prozatím s manželkou koupili celkem 6 vozů. Z toho vyplývá, že jsme s vašimi službami velmi spokojeni. Naposledy jsme se rozhodli koupit Mazdu 3 a po přečtení různých recenzí jsme oslovili pana J. Janovského. Ten nám naše rozhodnutí schválil a vzhledem k tomu, že jsme všechna auta koupili u něj, máme k němu 100% důvěru. Celkový servis Auto Palace je dobrý, prostředí příjemné, byť k počtu značek na showroomu hodně vytížené. Rádi si u vás dáme rovněž dobrou kávu na baru.
Hodně spokojených zákazníků,

Irena Jelínková • 15.8.2016
Autopůjčovna

Naše společnost spolupracuje s autopůjčovnou RentPoint teprve od letošního roku, ale i tak krátká doba nám stačí na to, abychom mohli ohodnotit přístup a spolupráci. Dnes není běžné, že věci fungují dle dohody, že termíny se dodržují, že smlouvy se řádně evidují, že požadavky klienta na fakturace jsou naplněny, že odpovědi máte ihned v mailu, že ať potřebujete cokoliv, k pronajatým vozům máte vše bezprostředně vyřešeno. Zejména bych velmi ráda ocenila profesionální přístup paní Barbory Šormové. Stejně jako já jsou spokojeni i moji kolegové, kteří na rozdíl ode mne nesedí „za stolem“, ale za volantem. Auto Palace, potažmo RentPoint, a její služby opravdu doporučuji.

Mazda
Blanka Ondroušková - Brno • 15.8.2016
Nové vozy

Vše proběhlo k mé absolutní spokojenosti, prodejce byl maximálně profesionální.

Opel
Stanislav Hájek • 13.8.2016
Servis

V Auto Palace Spořilov jsem klientem více než deset let. Vystřídal jsem několik značek. Nyní jsem druhým rokem u zn.Opel.
Musím objektivně uznat, že servis a především jeho reprezentanti (pánové Michal Šťastný a pan Marek Švehla) jsou opravdovými profíky na svých místech. Jsou ochotní, komunikativní a vždy dodrží to, na čem se domluvíme. S jejich prosionálním přístupem jsem naprosto spokojen a i díky jim mám v úmyslu být i nadále jejich zákazníkem.

Autopoint
Dvořákovi - Lysá nad Labem • 10.8.2016
Ojeté vozy

Dobrý den,
rádi bychom touto cestou poděkovali za perfektní servis při koupi vozu Škoda ROOMSTER, který jsme u Vás s manželem zakoupili cca před měsícem. S vozem jsme velmi spokojeni. Dovolte nám zároveň vyzvednout profesionální a velmi vstřícný přístup Vašeho prodejce pana Novotného. Vše proběhlo bez problémů a rychle. Můžeme Vás jen doporučit!

Autopoint
Sýkora • 10.8.2016
Ojeté vozy

Velmi rád bych poděkoval týmu AutoPoint Spořilov za skvělou práci a profesionální přístup paní Zikmundové, která mi velmi ochotně připravovala několik variant pojištění a úvěrů na mnou vybrané vozidlo. Jsem nadšen z její ochoty a super přístupu, a proto jsem se rozhodl se podělit o tuto zkušenost. Ještě jednou moc děkuji a velice rád se k vám budu vracet a budu samozřejmě doporučovat vaše služby všem ve svém okolí.

Autopoint
Ondřej Raus • 10.8.2016
Ojeté vozy

Oceňuji vynikající přístup k zákazníkovi.

Ford
L CONSTRUCT s.r.o. • 9.8.2016
Nové vozy

Chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost při nákupu nového vozu FORD. Prodejce, pan Kašpar, se o mne profesionálně postaral a jeho zástupce, pan Šístek, mi následně vůz perfektně předal.

Autopoint
Pavlína Hambálková - Brno • 9.8.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych vyjádřit spokojenost se službami AutoPointu Brno. Všechny požadované informace a služby jsem dostala obratem. Oceňuji také vstřícný přístup všech prodejců.Zvláště oceňuji velmi profesionální jednání p. Hochmana

Autopoint
Ivana Nejezchlebová - Praha • 8.8.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych jmenovitě poděkovat za naprosto perfektní profesionální přístup panu Radku Božičevičovi a paní Daně Zikmundové, kteří nám byli maximálně nápomocni při výběru a koupi našeho nového rodinného automobilu Mitsubishi ASX Invite na Vaší pobočce Autopoint Spořilov.
Musím ocenit jejich příjemné, vstřícné a milé vystupování, které vykompenzovalo čas strávený na pobočce potřebný k vyřízení všech formalit.
Byli jsme velmi překvapeni s jakou úrovní nám byl vůz nabídnut, předveden a následně přichystán k osobnímu převzetí.
Rádi bychom touto cestou poděkovali za poskytnutý servis, díky oběma se můžeme radovat z nakoupeného vozidla, našeho nového člena rodiny, bílého „mazlíka“ :-)
Byli jsme maximálně spokojeni s přístupem Vašich zaměstnanců, jejich jednáním a kladnému vztahu k zákazníkovi. Vřele Vás doporučujeme všem budeme se těšit třeba zase někdy příště.

Autopoint
Pavel Kettner - Brandýs • 7.8.2016
Ojeté vozy

Tímto hodnocením bych chtěl poděkovat Auto Palace Spořilov a to zejména panu Radku Božičevičovi. Dne 26.5. 2016 jsem u Vás zakoupil vůz Mitsubishi Outlander. To, jak celkový prodej probíhal, bylo naprosto úžasné. Jestli někdo vystihuje slovo profesionál ve svém oboru, je to pan Radek Božičevič. Při koupi vozu jsem navštívil několik "věhlasných autobazarů", ale po návštěvě Auto Palace Spořilov jsem si připadal jak v jiříkově vidění. Nic pro pana Božičeviče nebyl problém, od rezervace vozu, prohlídky vozu mým automechanikem - samotná předváděcí jízda, po prohlídku vozu na heveru. Na doporučení pana Božičeviče jsem na vůz nechal aplikovat přípravek GardX a rozhodně toho nelituji. Dále jsem si nechal automobil připojistit pomocí služby Defend Solutions. Příplatek za všechny tyto nadstavbové služby nebyl tak výrazný, uvážím-li, že se jedná o investici na několik let.
Škoda, že není více společností jako Auto Palace Spořilov, které zaměstnávají profesionály jako je pan Radek Božičevič.
Děkuji Kettner.

Ford
Michal Zoubek - Praha • 5.8.2016
Nové vozy

S koupí nového vozu v Autopalace jsem velice spokojen. Dodací lhůta byla, plus mínus nějaký týden, dodržena a Fiesta ST+ v pořádku dorazila. Oceňuji profesionální a hlavně lidský přístup prodejce pana Martina Šístka, který se snaží v nejvyšší míře vyhovět požadavkům zákazníka a maximálně zkrátit celý proces převzetí auta. Pokud bude příští nové auto od jedné ze značek, které Autopalace nabízí, nemám důvod chodit jinam.

Servis
Milan Soukup - Brno • 5.8.2016
Servis

Jednoznačně skvělé. Veškerý přístup personálu a mechaniků byl vynikající.

Mazda
Renata Jouzková • 4.8.2016
Nové vozy

Dobrý den pane Janovský, v květnu jsme u vás zakoupili Mazdu CX-5. S autem jsme velmi spokojení, to čekání opravdu stálo za to. Ještě jednou chci poděkovat za velmi milý a vstřícný přístup vás všech :-)

Opel
Kmoch - Ostrava • 2.8.2016
Nové vozy

Dekuji sl. Janě Kortanové za vstricne a uprimne jednani a tesim se na vyzvednuti auta.

Opel
Jan Provazník - Praha • 2.8.2016
Nové vozy

Celkem jsem při koupi vozu přišel do styku se třemi lidmi, sl. Janou Kortanovou, panem Petrem Novotným a paní od finančních služeb Danou Zikmundovou.

Nejvíce jsem byl spokojený se službami Jany Kortanové, byla vždy naprosto vstřícná, ale přesto profesionální, ochotná a čeho si vážím nejvíce, že co slíbila, to vždy do nejmenšího puntíku dodržela a zařídila. Nikdy na nic nezapomněla. I díky tomu jsem koupil raději auto u vás na Spořilově, než u Smažíka na Kladně, i když měl auto stejné výbavy, o něco levnější a s tišším motorem.
Velmi fajn byla též paní od financování Dana Zikmundová, naprostá spokojenost, vše běželo úplně hladce, navíc je paní moc příjemná a na všem jsme se dohodli.. Prostě paráda i v této oblasti.
Pan Petr Novotný z ojetých vozů, který měl na starosti dokončení prodeje je fajn chlapík, při osobním setkání byl velmi vstřícný a vše mi vysvětlil.

Autopoint
Markéta Čočuová • 2.8.2016
Ojeté vozy

V červenci jsme si v AutoPoint Spořilov s manželem vybrali AUDI Q5, kterou nám předvedl prodejce p.Ilya Zenkovich. Vše nám ochotně předvedl a vysvětlil a hlavně bez problému odpověděl na naše otázky a vyřídil vše papírování za nás. Takže koupí auta jsme strávili minimum svého času. Dále bych chtěla vystřihnout obrovskou pochvalu pro paní Danu Zikmundovou. Je profesionálka na svém místě. Okamžitě nám s milým úsměvem vypracovala leasing a hned i poradila v určitých situacích. O všech změnách nás hned informovala a hlavně úplně vše vyřídila za nás.

Autopoint
Pavel Skopal - Praha • 1.8.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych poděkovat celému AutoPointu za perfektní jednání. Původně jsem přijel pouze prodat svůj starý vůz, ale nakonec jsem si svůj nový ojetý vůz vybral také v AutoPointu. Jsem nadmíru spokojen. Jen tak dál...

Autopoint
Karel Diviš • 29.7.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych ještě jednou touto cestou poděkovat za ochotné a vstřícné jednání celého týmu autobazaru AutoPoint v Praze Butovicích. Nákup ojetého vozu Hyundai i30 proběhl naprosto v pořádku, vše proběhlo hladce a auto je úžasné. Děkuji a jsem s pozdravem.

Peugeot
Štěpánka Haroková • 26.7.2016
Nové vozy

Auto Palace Brno mohu vřele doporučit.

ŠKODA
J. Š. • 22.7.2016
Nové vozy

Paní Kalašová je pracovník na svém místě, s jejím přístupem jsem byl nadmíru spokojený.

AligatorAVS • 22.7.2016
Nové vozy

Oceňujeme vstřícný a ochotný přístup a poskytnutí dostatečného prostoru na prohlídku vozidla.

Opel
Petr M. - Praha • 21.7.2016
Nové vozy

Pan Hartman mne mile překvapil svojí vstřícností a profesionalitou.
Uvažuji o koupi vozu v průběhu podzimu. Jakmile se rozhodnu, určitě objednám vůz u něj.
Má bezkonkurenčně nejlepší přístup ze všech dealerů Opel v Praze.

Peugeot
Lukáš Martinů • 20.7.2016
Nové vozy

Maximální spokojenost s přístupem k individuálním potřebám klienta.

Opel
Alice Voborská - Praha • 19.7.2016
Servis

Dobrý den. V roce 2015 jsem si koupila nový Opel Astra. Jezdím do Opel servisu na pravidelné kontroly a jsem nesmírně spokojena s vedoucim technikem panem Michalem Šťastným.Je velmi ochotný, trpělivý a práce je vždy perfektně odvedena. Díky němu budu tento servis navštěvovat s radostí i nadále.

Hyundai
Jiří Winkler • 19.7.2016
Nové vozy

V Auto Palace Butovice bylo vše perfektní, přesně tak, jak si představuji, že má fungovat prodejce a jak se má přistupovat k prodeji Automobilů. Auto Palace Butovice mohu – a již jsem tak učinil – doporučit jako spolehlivého a nanejvýše vstřícného prodejce. A pan Breth, který se o mne staral po celou dobu od prvního zájmu a okouknutí vozu až po jeho předání se choval naprosto profesionálně a snažil se mi ve všem vyhovět.

Autopoint
Eva Rybová • 19.7.2016
Ojeté vozy

V červenci 2016 jsme si v AutoPoint Butovice vybrali ojetý vůz Hyundai Santa Fe a s vozem jsme naprosto spokojeni, stejně jako s jednáním prodejců na této pobočce.
Byla radost s vámi obchodovat. Děkuji a přeji krásný den.

Autopoint
Neumannová • 15.7.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, nedávno jsem ve vaší společnosti Auto Palace Spořilov zakoupila ojetý vůz. Touto cestou vám chci poděkovat za perfektní poskytnuté služby a za profesionální přístup vašich zaměstnanců.
Vaše služby mohu vřele doporučit.

Mitsubishi
MUDr Jiří Kotouš • 15.7.2016
Nové vozy

Dobrý den, dne 15. 7. jsem v Auto Palace Spořilov koupil nový MItsubishi ASX. Chtěl bych touto cestou vyjádřit plnou spokojenost s přístupem zaměstnanců spořilovského showroomu. Zvláště oceňuji vysokou profesionalitu, vstřícnost, ochotu a chování vašeho prodejce pana Tomana. Navštěvuji i Váš servis a vždy s naprostou spokojeností.
Svým známým z tohoto důvodu doporučuji váš podnik jak k nákupu, tak servisu.
Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Opel
Stanislav Hájek - Praha • 13.7.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem klientem více než deset let. Vystřídal jsem několik značek. Nyní jsem druhým rokem u zn.Opel.
Musím objektivně uznat, že servis a především jeho reprezentanti (pánové Michal Šťastný a pan Marek Švehla) jsou opravdovými profíky na svých místech. Jsou ochotní, komunikativní a vždy dodrží to, na čem se domluvíme. S jejich prosionálním přístupem jsem naprosto spokojen a i díky jim mám v úmyslu být i nadále jejich zákazníkem.

Opel
Zdvihalovi • 12.7.2016
Nové vozy

I přes prázdninový provoz s menším počtem prodejců jsme byli nadmíru spokojeni s obsluhou na showroomu Opel. Pokud se rozhodneme pro koupi vozu, pak určitě v Auto Palace Spořilov.

Peugeot
Vít B. - Brno • 11.7.2016
Nové vozy

Spolupracujeme spolu již delší dobu a vždy bylo všechno perfektní.

Mitsubishi
Ing. Toušková Zdena • 7.7.2016
Nové vozy

Chtěla jsem moc poděkovat panu Tvrzníkovi za okamžitou pomoc při řešení problémů s mým vozem. Jsem vám vděčná, že jste se mnou měli trpělivost a vše přešetřili.

Autopoint
Lenka Neuwirthová • 6.7.2016
Ojeté vozy

Nabídnuté služby i přístup byly velmi vyhovující.

Mazda
Silvie Slatinská • 4.7.2016
Nové vozy

Chtěla bych Auto Palace Spořilov poděkovat za péči, kterou mi věnovali prodejci při koupi mé Mazdy3. Mám za sebou prvních tisíc kilometrů a jsem nadšená. Jako žena zákaznice oceňuji váš profesionální a individuální přístup.

Ford
Deliopulosovi :-) • 4.7.2016
Nové vozy

Tento týden jsme si u vás koupili nové auto Ford Galaxy. Chceme touto cestou poděkovat prodejci panu Martinu Šístkovi, za jeho velmi vstřícný a lidský přístup k zákazníkovi.

Mitsubishi
Zdeněk Pazdera • 1.7.2016
Nové vozy

Dovolte mi, abych vysoce ocenil přístup zaměstnance Auto Palace Spořilov, pana Tomana, který se mne při mé první návštěvě vašeho showroomu ujal, fundovaně zodpověděl všechny mé dotazy, navrhl výhodný způsob financování mnou vybraného vozu a vysokou měrou přispěl k tomu, že jsem ještě tento den odcházel s podepsanou kupní smlouvou. Takovýto přístup prodavače k zákazníkovi není v dnešní době zcela běžný a můžete mi věřit, že nejen vůz Mitsubishi, ale hlavně váš autosalon mohu komukoli vřele doporučit (což jsem již ostatně také několikrát udělal). Přeji všem zaměstnancům Auto Palace Spořilov mnoho obchodních úspěchů a vyřiďte, prosím, pozdrav a poděkování panu Tomanovi.

Volvo
Martin Trbušek • 30.6.2016
Nové vozy

Ve všech případech mi prodejce vyhověl a mým mimořádně vysokým nárokům, které jsou v této vysoce konkurenční oblasti běžné, vyhověl. Veliká spokojenost.

Hyundai
Petr Macháň • 30.6.2016
Servis

Chtěl bych Auto Palace Butovice pochválit za příkladnou, rychle provedenou opravu v řádném termínu, u které nebyla překročena cena a jako vždy mě mile překvapilo příjemné prostředí butovického salonu.

Autopoint
Pavel Bek • 29.6.2016
Ojeté vozy

Dobrý den,
chtěl bych touto formou konkrétně poděkovat panu Vyhlídalovi a paní Zikmundové za ochotu a přístup při nákupu vozu VW Passat. Byl jsem velmi spokojený a rád budu Auto Palace nadále doporučovat.

Mazda
Nováková Martina - Brno • 28.6.2016
Nové vozy

Profesionální a příjemný přístup prodejce ing. Dufka nás velmi mile překvapil. Celkově maximální spokojenost!

Mazda
Jakub Libič - Příbram • 27.6.2016
Nové vozy

Zakoupil jsem vůz Mazda 3 Revolution a byl jsem velice spokojen s přístupem pana Romana Zdvořáka. Byl jsem velmi mile překvapen jeho profesionalitou a bleskového vyřízení veškerých mých požadavků. S novým autem jsem velice spokojen a určitě budu i nadále využívat služby při dalších servisních záležitostech

Hyundai
Jiří - Praha • 25.6.2016
Servis

Tento servis mě nadchl jak přístupem tak i kvalitou poskytovaných služeb. Technici perfektně proškolení a na každý můj technický dotaz byly schopni odpovědět a perfektně vysvětlit. Já velice spokojen a všem doporučuji. Jinam už se svým Hyundai nepojedu jen do Auto Palace Butovice

Ford
Naděžda Smejkalová • 24.6.2016
Servis

Chtěla bych touto cestou znovu poděkovat za kvalitní práci technika Martina
Sloupského. Servis vozidla Ford Fiesta (rok výr. 2005) proběhl v červnu 2016 s
perfektním výsledkem, stejně jako v minulých letech. Ještě jednou Vašim
zaměstnancům děkuji a věřím, že v roce 2017 proběhne servis mého vozu stejně
kvalitně, jako dosud.
Přeji Vám více takových pracovníků.

ŠKODA
Milan Beran • 24.6.2016
Nové vozy

Tímto bych všem zaměstnancům Auto Palace Spořilov, kteří se podíleli na pořízení nového vozu pro mě, chtěl osobně poděkovat za opravdu velmi profesionální a zároveň velmi přátelský přístup při objednávání a zařizování všech záležitostí. V neposlední řadě oceňuji i následný zájem o mou spokojenost se zakoupeným autem, za první seznámení s různými funkcemi auta při jeho předávání a i za následné zodpovídání mých dotazů.
Jsem si jist, že takovýmto přístupem si vytváříte prostor pro získávání dalších zákazníků a z mé strany vás mohu ujistit, že vás budu jen doporučovat svým známým a obchodním partnerům, kteří projeví zájem o nákup nového vozidla.
Ještě jednou děkuji a zůstávám s pozdravem,

Volvo
Jindřich Leknar - Valašské Klobouky • 24.6.2016
Nové vozy

Po zkušenostech z jiných autosalonů mě velmi příjemně překvapil přístup personálu na prodeji Volva v Auto Palace Brno, i přes to, že proces schvalování operativního leasingu byl delší, jsem velmi spokojen s prodejem jako takovým a rád autosalon doporučím.

Autopoint
Mgr.Pavel Chum, MBA • 23.6.2016
Ojeté vozy

Hezký den,
v návaznosti na včera uzavřený obchod si dovoluji malou reakci. Jak pan Ilya Zenkovich, tak paní Dana Zikmundova si počínali jako praví profesionálové a oba byli nápomocni k naplnění prodeje i financování dnes již mého nového vozu. Dílčí úkony prováděli sofistikovaně a k mé spokojenosti, bez delší prodlevy a skrytých skutečností. Jako finančník a obchodník si velice vážím podobného přístupu a jistě bych je jako své zaměstnance velice pozitivně ohodnotil při první příležitosti.
Ještě jednou velice děkuji za odborné rady a profi přístup.

Mitsubishi
Jiří Hlaváček - Brno • 23.6.2016
Nové vozy

S jednáním Ing. Zábrže jsem spokojen, včetně nabídky finančních služeb

Mitsubishi
Prášek Vlastimil - Brno • 22.6.2016
Nové vozy

Velmi příjemná obsluha, maximální vstřícnost, doporučuji!

Peugeot
Ladislav K. - Rašovice • 22.6.2016
Nové vozy

Vozidlo jsem potřeboval v co nejkratším termínu a toto autosalon splnil nad moje očekávání.

Mazda
Jakub Libič • 21.6.2016
Nové vozy

Dobrý den, pane Tvrzníku,
v Auto Palace Spořilov jsem zakoupil vůz Mazda 3 Revolution a byl jsem velice spokojen s přístupem pana Romana Zdvořáka. Byl jsem velmi mile překvapen jeho profesionalitou a bleskovostí vyřízení veškerých mých požadavků. S novým autem jsem velice spokojen a určitě se budu na Auto Palace obracet i při dalších servisních záležitostech.

Hyundai
František Trnka - Praha • 21.6.2016
Nové vozy

Prodejce se mi vždy maximálně věnoval a zodpověděl všechny dotazy. Co slíbil, splnil.

ŠKODA
Romana Novotná, LERROS Fashion CZ s.r.o. • 20.6.2016
Nové vozy

Ve společnosti Auto Palace Spořilov jsem dlouholetým zákazníkem a nákup vozidla je pro mne vždy příjemným zpestřením každodenních pracovních povinností.

Peugeot
Iveta V. - Brno • 17.6.2016
Nové vozy

Příjemně mě překvapila vstřícnost prodejce a ochota přizpůsobit se mému času abych si nemusela brát volno v práci.

Mazda
Jitka a Petr Bouškovi • 16.6.2016
Nové vozy

Dobrý den, tak jsme se vzpamatovali z příjemného opojení z nového auta. Tímto vám všem v Auto Palace děkujeme za velice korektní a příjemné jednání při objednávání a samotném nákupu našeho prvního nového auta v životě. Od první návštěvy bylo jasné, že koupíme u vás. Nebylo totiž žádného důvodu, abychom zkoušeli jiného prodejce. Již počáteční jednání bylo velice férové a přátelsky laděné. Za celou dobu jste neslíbili nic, co by nebylo reálné, dodrželi jste veškeré stanovené termíny a průběžné informování o stavu objednávky probíhalo rovněž na jedničku. Závěr čekání byl okořeněn milým pozváním na bezva párty, přestože jsme byli v pozici čekatelů, tedy ještě před okamžikem, než jsme se stali opravdovými majiteli vozu značky Mazda. A musím podotknout - skvělého vozu Mazda. Čekání se opravdu vyplatilo a nadšení u nás nezná mezí. Všichni známí a kamarádi, kteří zatím auto viděli, neskrývali nadšení a chválu. Jsem profesionální řidič, jezdím již déle než 25 let a mám najeto více než milion kilometrů, ale toto si opravdu užívám a konečně zažívám pocit, když je člověk z auta a jízdy vzrušený. Doufáme, že nám naše Mazdička bude přinášet jenom radost a dobře a dlouho sloužit.
Ještě jednou děkujeme, přejeme vám mnoho takto spokojených zákazníků, jako jsme my.

Autopoint
Karel Coma a Veronika Pešatová • 15.6.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, chtěl bych poděkovat za perfektní servis, který se nám u vás dostal. Děkujeme za poctivé a pohotové jednání, včetně dodání náhradních dílů. Kdybychom v budoucnosti zvažovali koupi dalšího vozu, rádi se na vaši společnost obrátíme.

Autopoint
Novotná • 10.6.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, musím pochválit přístup p. Novotného, u kterého jsem kupovala v květnu vůz značky Opel Astra. Váš zaměstnanec byl velmi ochotný a sdělil mi k vozu veškeré informace a neváhal jet se mnou i na zkušební jízdu vůz vyzkoušet. Dále musím vyzdvihnout také chování paní Zikmundové, která mi na vůz zařídila úvěr a též povinné ručení - vše s milým úsměvem.

S vašimi službami jsem velmi spokojená a určitě se nevidíme naposledy.

Mazda
Tomáš Navrátil - Brno • 10.6.2016
Nové vozy

Profesionální a osobní přístup prodejce, vše proběhlo naprosto perfektně.

Mazda
Marie Bajerová • 9.6.2016
Nové vozy

Vážený pane vedoucí,
nyní, když částečně opadl úžas mých blízkých nad tím, že jsem byla jako "ženská" schopna pořídit si takové auto, jako je Mazda 3, a to bez podrobné konzultace s odbornou "mužskou" částí rodiny, bych Vám ráda ještě jednou, alespoň touto cestou, chtěla vyjádřit své upřímné "děkuji".
První velký dík především za to, že jsem si do Vašeho podniku přišla splnit své přání - pořídit si nové krásné a kvalitní auto odpovídající mým představám (a samozřejmě i možnostem), a to se mi vyplnilo.
Již při mé první návštěvě u Vás se velmi rychle rozplynuly mé obavy, že přijdu se svou představou, vyslechnu vyhýbavé "bohužel, možná, anebo" a nakonec v rychlosti odejdu s představou prodejce a k tomu řádně naštvaná (a podotýkám, že to skutečně umím). Usuzuji, že neocenitelnou devizou každého obchodu je výběr prodejce, a co se týče, v mém případě, p. Zdvořáka, musím konstatovat, že jste měl šťastnou ruku. Jeho osobní vstřícný (ale rozhodně ne vtíravý) přístup, schopnost reagovat věcně, srozumitelně a rychle na dlouhý seznam mých otázek a požadavků byl balzám na mou oslabenou trpělivost (zde musím doplnit, že k Vám jsem zavítala po dlouhých 9 měsících marného hledání nového vozidla, včetně studování různých "technikálií", recenzí, diskuzí apod.) a já se mohla konečně naprosto v pohodě a zároveň rychle rozhodnout - "tohle chci a hned". Za to můj druhý velký dík.
Co více bych si mohla jako Váš zákazník - žena - přát?
Jsem hrdou a spokojenou uživatelkou "kvalitního bouráku" (zde není možno necitovat kolegu), který bez rozdílu pohlaví neustále někdo okukuje (a u toho doufám, že také zůstane) a který by někteří drzejší chtěli dokonce otestovat. K tomu nabízená a poskytovaná péče a služby spojené s výběrem, koupí a vlastním provozem tohoto dárku mě umožňují klidně s úsměvem spát.
Tedy snad jen jediné - abych se k Vám mohla ještě dlouho a dlouho obracet se svými přáními, neboť jste se mi stali jistou zárukou jejich splnění. Tímto Vám do budoucna přeji mnoho úspěchů a dalších spokojených zákazníků.
Ještě jednou - děkuji.

Hyundai
Milan Masák - Praha • 9.6.2016
Nové vozy

Oceňuji vřelý přístup k zákazníkovi, ochotu vysvětlit vše potřebné, předvést vozidlo a seznámit mě s veškerými podrobnostmi.

Peugeot
Martin B. - Ivanovice na Hané • 8.6.2016
Nové vozy

Profesionální přístup prodejce pana Samohýla. Při koupi vozidla možnost zkušební jízdy, při které mi bylo odpovězeno a vysvětleno na všechny mé dotazy ohledně vozidla. Podané informace byly 100%.

Ford
Petr Vyroubal - Praha • 7.6.2016
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval za skvělý přístup při nákupu nového vozu FORD. Byl jsem velice spokojen a určitě Vaší firmu doporučím svému okolí.

Mitsubishi
Jiří Knotek - Brno • 6.6.2016
Nové vozy

V Auto Palace Brno mi byly nabídnuty veškeré služby, jež jsem poptával. Oceňuji profesionální přístup a velkou ochotu vyřešit mé problémy.

Peugeot
Marie T. - Brno • 6.6.2016
Nové vozy

Milé jednání, maximální vstřícnost vyzkoušet si více vozů při zkušebních jízdách. Ochota zodpovědět všechny naše dotazy, někdy i několikrát dokola. Servis s doklady od A do Z včetně pojištění.

Volvo
František Jansa • 3.6.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov bych chtěla vyzdvihnout zejména práci mimořádně nadaného a pracovitého týmu zaměstnanců. Jde o lidi svědomité, loajální, vedené k respektu k zákazníkovi. Vše řeší s maximální péčí a ohleduplností, která je cítit z veškeré komunikace. V Auto Palace pracují opravdoví profesionálové.

Mitsubishi
Zdeněk Kozel - Brno • 3.6.2016
Nové vozy

Jsem stálý zákazník, z důvodu dlouhodobé spokojenosti.

Hyundai
Ladislav Tajer • 2.6.2016
Servis

Při poslední návštěvě servisu v Auto Palace Butovice jsem byl velice mile překvapen . Při běžné servisní prohlídce mi byla zjištěna a zároveň i odstraněna závada spojená ze záruční opravou. Nemusel jsem jezdit na servis dvakrát, setkal jsem se s příjemným a ochotným servisním technikem – panem Hanusem – a vše mi bylo opraveno k mé maximální spokojenosti.

Ford
Jaroslav Vyhlídek • 1.6.2016
Nové vozy

Touto cestou bych rád poděkoval za příjemný nákup vozu Ford u pana Lyacha z Auto Palace Spořilov. Je to profesionál a vaší firmu rád doporučím svému okolí. Děkuji mu za jeho vlídný a fajn přístup.

Opel
Anonym • 31.5.2016
Nové vozy

Ráda bych poděkovala za skvělou práci paní Kortanové. Díky moc za pomoc.

Hyundai
Dana Bielmaczová • 30.5.2016
Servis

Jezdím k vám pravidelně a s vašimi službami jsem maximálně spokojená. Vždy se na všem domluvíme a dostanu potřebné informace

Hyundai
Jan Podoský • 27.5.2016
Servis

V Auto Palace jsem maximálně spokojen – služby i servis hodnotím 1*

Mazda
Miroslav L. - Brno • 27.5.2016
Nové vozy

Příjemné vystupování, korektní jednání.

Peugeot
Kamila L. - Praha • 27.5.2016
Nové vozy

Potěšilo mě, že vše bylo připraveno včetně dodatečných prací na autě a personál Auto Palace byl ochten se přizpůsobit mým časovým možnostem.

Mitsubishi
Ing. Viktor Sochalský • 25.5.2016
Nové vozy

Dobrý den, doporučení na váš Auto Palace jsem obdržel od kamaráda, který před osmy lety koupil Mitsubishi ASX. Přístup prodejce hodnotím jako velmi profesionální a přátelský, s vysokou technickou znalostí daného výrobku. Organizace prodeje vozu proběhla bez jakýchkoliv komplikací a předání auta taktéž. K organizaci práce Auto Palace a prodejů není co dodat.

Opel
Anonym • 25.5.2016
Nové vozy

Chci vyzdvihnout profesionální přístup paní Kortanové během pořizování mého automobilu. Jsem z něho nadšená, jezdí skvěle – díky za pomoc při výběru.

Ivana Brůhová • 25.5.2016
Autopůjčovna

S půjčovnou RentPoint jsem maximálně spokojená. Auto je vždy čisté, plně natankované. Předání je rychlé včetně veškerého vysvětlení co auto umí oproti mému, popř. v čem je jiné. Mohu vřele doporučit.

Hyundai
Věra Hájková • 24.5.2016
Servis

Již jsem si u vás koupila třetí vůz, vždy jsem velmi spokojena a oceňuji profesionální přístup.

Autopoint
Egon Nolvak • 23.5.2016
Ojeté vozy

I bought car from you last week. Thank you for quick response and smooth deal. The most important thing is that Ilya English was perfect, which is little unusual in Czech Republic. Thanks Ilya:)

Autopoint
Radka Machová • 23.5.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych vyjádřit spokojenost se službami AutoPointu Brno. Všechny požadované informace a služby jsem dostala obratem. Oceňuji také vstřícný přístup všech prodejců.

Mazda
Martin Liebl • 20.5.2016
Servis

Dobrý den,
rád bych touto formou vyzdvihl příkladný přístup přijímacího technika Mazdy pana Šťovíčka, se kterým jsem měl to potěšení řešit tento týden přezutí kol mé Mazdy 5. Stejně jako při kterékoliv předchozí návštěvě, i tentokrát to byl vstřícný profesionál, který poradí, přemýšlí o své práci a má velmi příjemné vystupování.
Těším se s ním na setkání při mé další návštěvě vašeho servisu a tímto jej zdravím!

Mazda
Kamil Suškleb • 19.5.2016
Nové vozy

Velmi rád bych poděkoval za pozvání na oslavu a večírek k výročí prodeje a značky Mazda. Oslava se moc povedla. Byl jsem za celý týden hodně unavený, ale jsem moc rád, že jsem pozvání dostal a také dorazil. Co se poskytovaných služeb týče, hodnotil bych Auto Palace takto:
Cena - může být vždycky lepší.
Termín dodání – vše vyšlo dle plánu.
Financování – nepotřeboval jsem, protože jsem věděl, že koupím hotově.

Moc děkuji všem v Auto Palace Spořilov a přeji všem zaměstnancům mnoho úspěchů. Těším se, až se uvidíme.

Hyundai
Václav Brožka • 19.5.2016
Servis

Jsem vlastníkem už druhého vozu, koupeného v Auto Palace a za 6 let jsem se nesetkal s jediným problémem. Jste vždy ochotní a odvádíte profesionální práci.

Autopoint
Ing. Z. Florián • 18.5.2016
Ojeté vozy

Při pořízení vozidla v AutoPointu Butovice, jsme byli maximálně spokojeni. Věřím, že další vozidlo v naší rodině budeme shánět také u vás.

Mitsubishi
Jelínek Petr - Blansko • 18.5.2016
Nové vozy

S prodejním týmem Mitsubishi mohu vyjádřit maximální spokojenost.

Ford
Petr Málek - Praha 2 • 16.5.2016
Nové vozy

Rád bych poděkoval za služby, které mi byly poskytnuty při nákupu vozu FORD. Prodejce Martin Šístek odvedl skvělou práci a Vaší prodejnu rád doporučím.

Mitsubishi
R.Wernerová • 16.5.2016
Nové vozy

Dobrý den, s naším novým autem už máme najeto 1 200 km. Jsem moc spokojená, byla to z mé strany rychlá volba a věřím, že dobrá. Za vše moc děkuji a přeji vám jen spokojené zákazníky.

Mazda
Marcela M. - Brno • 16.5.2016
Nové vozy

Skvělá nabídka, profesionální personál.

Ford
Karel Moučka - Praha 4 • 11.5.2016
Nové vozy

Chtěl bych tímto poděkovat za péči, která mi byla věnována při nákupu nového vozu FORD. Prodejce Martin Šístek vše zvládl na vysoké úrovni. Váš autosalon rád doporučím svému okolí.

Autopoint
Alena Dvořáková • 11.5.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat za perfektně odvedenou práci Auto Palace Brno. Před několika dny jsem si zde v autobazaru AutoPoint zakoupila vůz.
Chtěla bych vyzdvihnout rychlé a profesionální jednání, ochotu a komunikaci se zákazníkem.
Koupi vozu jsem řešila s panem Hochmannem a jeho kolegou, kterým bych tímto chtěla ještě jednou poděkovat.

Hyundai
Bohumil Poul • 10.5.2016
Servis

Do Auto Palace jezdím pravidelně a vždy se setkávám se vstřícným chováním techniků.

Autopoint
Tereza Jiříková • 5.5.2016
Ojeté vozy

V květnu jsem si v AutoPalace Spořilov u pana Petra Novotného z AutoPointu zakoupila vůz značky Mazda 3. S vozem jsem velmi spokojená a chtěla bych vyzdvihnout přístup pana Novotného. Odpověděl mi na veškeré dotazy s maximální ochotou. Auto Palace ráda doporučím a nebudu váhat se na vás v budoucnosti znovu obrátit.
S pozdravem a přáním hezkého dne

Hyundai
Antonín Krupař • 3.5.2016
Servis

Při poslední návštěvě jsem byl velmi spokojen - při příjmu a výdeji vozidel jsem se setkal s velkou ochotou techniků a musím pochválit jejich profesionální přístup.

Autopoint
Radomíra Seidlová • 2.5.2016
Ojeté vozy

V AutoPoint Spořilov jsem kupovala automobil značky Mitsubishi ASX. S vozem jsem maximálně spokojená. Dále jsem uvítala doplňkové služby Auto Palace. Děkuji za vstřícný a profesionální přístup.

Autopoint
Jaroslav Stříteský • 2.5.2016
Ojeté vozy

Jsem velice spokojen s vyřízením koupě autaj, zejména pak s přístupem pana Hochmana.

Peugeot
Tomáš B. - Most • 2.5.2016
Nové vozy

Jsem z daleka. Komunikace byla na dálku a byla bez vad. Jsem z oboru a komunikace a odborné hledisko bylo velice dobré.

ŠKODA
Jitka Kučerová - Brno • 28.4.2016
Nové vozy

Zakoupila jsem v této firmě skladový vůz Škoda Rapid. S celým procesem rezervace, prodeje a převzetí vozu jsem byla maximálně spokojena, především díky profesionálnímu přístupu a vstřícnosti prodejce pana Lubomíra Ivana. Ochotně odpověděl na všechny dotazy a koupě a převzetí vozu proběhla absolutně bez problémů.

Ford
M. F. • 27.4.2016
Nové vozy

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala teamu prodejců FORD a jmenovitě panu Šístkovi. Profesionálně a skvěle zajistil vše k mé spokojenosti.

Mitsubishi
Tomáš Horák - Ostrava • 27.4.2016
Nové vozy

Auto Palace Brno: Výborná domluva, příjemné jednání a profesionální přístup.

Mazda
Jana Tesařová - Brno • 25.4.2016
Nové vozy

Dobrá nabídka, příjemné vystupování, vše proběhlo podle mých představ.

Peugeot
Milan V. - Brno • 25.4.2016
Nové vozy

Prodejce mi doporučil syn, který má s uvedenou prodejnou dobré zkušenosti. I já mohu vyjádřit max. spokojenost.

Autopoint
Tomáš Lecnar • 21.4.2016
Ojeté vozy

Vážená paní Šefrová,

minulý týden jsem u Vás koupil vůz Peugeot 508. Musím Vám a speciálně panu Závůrkovi poděkovat za naprosto profesionální výkon. Auto je super a pan Závůrka předvedl naprosto bezchybnou a rychlou práci počínaje předvedením vozu, až po závěrečnou administrativu.
Jestli existuje nějaké hodnocení autobazarů, pošlete mi prosím odkaz, napíšu tam.

Ještě jednou děkuji

Autopoint
Lucie Pujmanová • 21.4.2016
Ojeté vozy

chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícné jednání při výběru a poté i nákupu ojetého vozu u Vás v Autopoint Nové Butovice.
Nákup vozu s pomocí vašich příjemných zaměstnanců byla pro mne nakonec radostná událost a ráda moje zkušenosti budu předávat dále.
Ještě jednou děkuji,

Volvo
František Toman - Olomouc • 21.4.2016
Nové vozy

Potěšil mě přístup pracovníků jak prodeje, tak i servisu Volvo, kteří se mi plně věnovali při výběru nového vozu, zkušebních jízdách a nakonec i při montáži dodatečných doplňků. Za sebe mohu jen a jen doporučit!

Mazda
Dana Adámková - Praha 4 • 20.4.2016
Servis

Chci tímto poděkovat za ochotu ,vstřícnost a profesionalitu přijímacím technikům p. Dědičovi a Šťovíčkovi, a největší pochvalu p. Chroustovi, kterého považuji jako pracovníka na svém místě.
Odvedl skvělou práci nejen k dobrému jménu spol. Mazda, ale i k největší spokojenosti zákazníka.

Autopoint
Paprsková Eliška - Praha • 20.4.2016
Ojeté vozy

Dobrý den,moc bych chtěla pochválit pana Božičeviče za profesionální přístup ke své práci a k nám jako zákazníkům.S přítelem jsme koupili auto a pan Božičevič byl velice milí,ochotný a ve všem vstřícný,pomohl naší rodině s koupí vozu se kterým jsme naprosto spokojeni já i můj přítel velice děkujeme.Je to člověk na svém místě. Víc takových lidí jako je pan Božičevič.:-)
S pozdravem

Mazda
Dalibor Kaňok • 20.4.2016
Nové vozy

Dobrý den pane Tvrzníku,

chtěl bych se s Vámi tímto podělit o velmi pozitivní zkušenost z celého nákupu nové Mazdy 3. V pátek jsem si vůz po dvouměsíčním (což je oproti původně deklarované půlroční lhůtě docela úspěch) čekání konečně vyzvedl a musím říct, že veškerá interakce od dojednávání smlouvy až po konečné předání s Vaším prodejcem panem Zdvořákem ve mně zanechala velmi pozitivní dojem. Vše zařídil bez nejmenších problémů, vyšel vstříc i s termíny schůzek.
Vůz má za sebou po víkendu prvních 300km provozu, takže je brzo na nějaké závěry, ale pocity z jízdy jsou skvělé a spotřeba se v záběhu drží až překvapivě nízko. Tak doufáme, že auto vydrží co nejdéle a bude bez potíží sloužit.

S přáním mnoha spokojených zákazníků

Dalibor Kaňok

P. S. Tyrolský sekt byl velmi chutnou pozorností, jen by to příště chtělo celou bedničku:-)

Servis
Richard Hynčica - Kořenec • 20.4.2016
Servis

Rychlé jednání, vstřícný přístup, zapůjčení náhradního vozidla, příjemné zázemí.

Anonym • 19.4.2016
Fleet

Z důvodu rozmístění dep po republice jsme odebírali 5 vozů od p.Červinky ( Boxer ) a 5 vozů od konkurence ( Jumper ). Ochota, rychlost a bezproblémový průběh byl jednoznačně u Auto Palace Brno.

Peugeot
Božena B. - Holice • 19.4.2016
Nové vozy

Obešli jsme 8 autosalonů a porovnávali nabídku, ale jen zde v Brně to bylo „na pohodu“. Vůz si kupovala babička. Není technický typ, ale paní prodejkyně nám vše řekla jednoduše a srozumitelně. Správně odhadla, které údaje jsou důležité zmínit. Všeobecně udělujeme velkou pochvalu.

Autopoint
Sporek • 19.4.2016
Ojeté vozy

Dobrý den,
se službami autobazaru Auto Palace jsem byl nadmíru spokojen.
Děkuji

Opel
Karel L. - Ústí nad Labem • 18.4.2016
Nové vozy

Poptával jsem nové vozidlo pro rodiče a nejlepší přístup byl právě u vás v Auto Palace Spořilov. Vůz rozhodně objednám.

ŠKODA
Jiří Chyba - Davle • 18.4.2016
Nové vozy

Byl jsem velice spokojen se vstřícným přístupem paní Ivety Nitschové.

Hyundai
A. M. Čelko - Praha 5 • 18.4.2016
Nové vozy

Dovolte mi vyslovit uznání nad profesionálním přístupem pana Horského při prezentaci a pak také prodeji osobního auta Hyunday Tucson. Jelikož se nejedná o zanedbatelnou částku, tak klient bývá často nervózní (také z neznalosti řady nových funkcí automobilu) a celý projev pana prodejce působil maximálně uklidňujícím dojmem. Z Auto Palace jsem odjížděl nejen s novým vozem, ale i dobrým pocitem, že zaměstnancům butovického showroomu není jedno, co bude se mnou a autem dál a že se kdykoli mohu na všechny obrátit.
Ještě jednou děkuji a přeji hodně dalších spokojených klientů, kteří mi v budoucnu určitě taky dají za pravdu.

Mazda
Martin H., - Brno • 15.4.2016
Nové vozy

Příjemný a profesionální přístup pana Dufka byl naprosto bezchybný.
Děkuji, Martin H., Brno, nový majitel vozu Mazda6

Peugeot
Milan H. - Hradec Králové • 15.4.2016
Nové vozy

Od prvního kontaktu do předání vozu byla komunikace, ochota, předvedení vozu, zkušební jízda i předání podle našich představ.

Servis
Miroslav Kamrla - Brno • 14.4.2016
Servis

Naprostá vstřícnost ve všem. Rychlý servis, přijatelná cena, platba na fakturu, na dobu servisu odvoz na pracoviště a pak zpět. Prostě samé +++++++

Mitsubishi
Zuzana Muchova • 13.4.2016
Nové vozy

Rada bych vyjádřila svou spokojenost s průběhem nákupu nového vozu Mitsubishi ASX, kterou zprostředkoval pan Hrubý. Oceňuji hlavně rychlost a profesionální, avšak zároveň přátelsky přístup.

Ford
P. M. • 12.4.2016
Nové vozy

Dobrý den, jsem mile překvapena, jak skvěle a týmově pracují prodejci ve vašem showroomu na Spořilově. Jmenovitě bych ráda pochválila skvělého prodejce Martin Šístka, který ve spolupráci se svým nadřízeným zajistil, že z původně objednaného vozu kombi jsem spokojeně převzala verzi hatchback. Tímto děkuji i panu vedoucímu prodeje, který byl ochoten zrušit smlouvu a upravit ji dle mého přání.
S pozdravem

Mazda
Mgr. Jan Zajíček • 11.4.2016
Nové vozy

Vážený pane Tvrzníku,

chtěl bych touto cestou vyjádřit maximální osobní spokojenost s panem Romanem Zdvořákem, přes kterého jsem v Auto Palace Spořilov koupil vůz Mazda CX 5.
Byl jsem opravdu velmi spokojen s jeho profesionalitou, vstřícností a přístupem.
Velmi rád se společnost Auto Palace Spořilov obrátím i v budoucnu.

S pozdravem

Mgr. Jan Zajíček

Mitsubishi
Hana Trenzová - Ořechov • 11.4.2016
Nové vozy

Se službami Auto Palace Brno jsem byla maximálně spokojená.
Děkuji

Peugeot
Darja F. - Šlapanice • 11.4.2016
Nové vozy

Se službami paní prodejkyně jsem byla max. spokojená. Auto Palace Brno mohu jen doporučit.

Mgr. Hana Nováková • 7.4.2016
Fleet

Děkuji za velmi profesionální a komplexní služby, které nám poskytuje pan Forejt. Nákup vozů a servisní služby jsou v Auto Palace Butovice na vysoké úrovni. Správa vozového parku se díky této společnosti stala naprosto bezproblémovou a bezstarostnou záležitostí. Děkuji.

Servis
Andrea Křížková - Praha • 6.4.2016
Servis

Autopalace SPOŘILOV je součástí mého života. Od roku 1993 od legendární "bublinky" Mazdy 2, přes poněkud stroze se tvářící Mazdu 2 (z počátku století) po naprosto špičkovou MAZDU RX8, je poskytovaný servis vždy na prvotřídní úrovni. Ze současných "servismenů" oceňuji přístup pánů Dědiče, Šťovíčka a Fatky, který je vždy profesionální a vstřícný.

Hyundai
Milan Vondráček - Králův Dvůr • 6.4.2016
Nové vozy

V průběhu měsíce března jsem se rozhodl zakoupit nový vůz Hyundai i30 v Auto Palace Butovice a s výběrem vozu mi pomáhal prodejce pan Adrián Horský. Nejen, že jsem spokojen s výběrem nového vozu, ale zároveň musím konstatovat, že pan Horský je opravdový profesionál. Vše od počátku, i prodej mého ojetého vozu protiúčtem, proběhlo naprosto hladce, a co pan Horský slíbil, to také dodržel. Cítil jsem se jako zákazník naprosto skvěle a mohu služby tohoto autosalonu, včetně přístupu zaměstnanců, jen doporučit. Mnohokrát děkuji.

Anonym • 6.4.2016
Fleet

Velmi rychlý, vstřícný a profesionální přístup pana Červinky. V relativně krátké době nám byl schopen dodat 7 vozidel Peugeot Boxer, včetně vyjednání podmínek u finanční společnosti.
Byli jsme maximálně spokojeni. Ještě jednou díky

Opel
Jitka T. • 31.3.2016
Nové vozy

V rámci akce Opel 24 jsme navštívili i váš autosalon a přístup prodejců nás mile překvapil.
Vůz objednáváme v Auto Palace Spořilov.

Autopoint
Oskar Šlechta • 30.3.2016
Ojeté vozy

Vstřícnost, ochota, odborné znalosti. Velké díky za přístup.

Autopoint
Eva Maršíková • 29.3.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat za zprostředkování prodeje mého automobilu.

Mitsubishi
Gabriela Horáková • 25.3.2016
Nové vozy

Tímto bych chtěla poděkovat za výbornou spolupráci při nákupu mého nového vozu Mitsubishi. Pan Hrubý byl opravdový profesionál a jen díky jeho přístupu jsem s nákupem prakticky ani minutu neváhala. Jsem moc ráda, že jsem se rozhodla pro vaši pobodu na Spořilově.

Hyundai
Lehečková • 25.3.2016
Nové vozy

Děkuji p. Horskému za profesionální přístup a solidní jednání při prodeji auta. Pan Horský byl velmi sympatický a na každou moji otázku mi ochotně odpověděl. Byla jsem opravdu velice spokojená.

Mazda
MUDr. Jan Nohejl,CSc • 23.3.2016
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat za služby Auto Palace, konkrétně pak pana Tvrzníka. Na začátku března jsem jsme si koupili již třetí Mazdu. Jako vždy, prodejcem byl pan Jiří Janovský. Já i moje žena jsme byli příjemně překvapeni dárky, které jsme od pana Janovského k novému autu dostali.
O to více se nyní těšíme z dalšího krásného a spolehlivého auta.
S pozdravem

Hyundai
Karel Krůta - Praha • 22.3.2016
Fleet

Dovolte mi tímto poděkovat pozvání na akci SUV Hyundai Test Drive. Bylo to velmi příjemně strávené odpoledne a večer. Věřím, že naše spolupráce bude i nadále úspěšně pokračovat.

Servis
Radek Suchánek - Brno • 18.3.2016
Servis

Chtěl bych vyzdvihnout přístup vašich zaměstnanců, kultivované prostředí a kvalitu provedení opravy na mém voze. Děkuji za skvěle odvedenou práci.

Autopoint
Lenka Vopelková • 15.3.2016
Ojeté vozy

Oceňuji upřímnost prodejního týmu, povědomí o nabízených vozech a nabídku dobré ceny.

Autopoint
Jacqueline Daňhelová - Poustková • 14.3.2016
Ojeté vozy

Nedávno jsem koupila ojetý vůz u pana Božičeviče. Jednalo se o Opel Meriva a osobně bych chtěla touto cestou poděkovat a vyjádřit velké díky. A to především za ochotu, pomoc s výběrem vozu a za rychlé převedení vozu. Jsem velice spokojena a budu vás doporučovat dále.

Mazda
MUDr. Radka Prchlíková - Praha • 9.3.2016
Nové vozy

Minulý týden jsem v Auto Palace Spořilov zakoupila nový vůz Mazda 6. Chtěla bych touto formou moc poděkovat za naprosto profesionální a milý přístup prodejce - pana Janovského. Po všech stránkách jsem byla spokojena a budu se případně těšit na další setkání.

Opel
Michal J. s rodinou • 7.3.2016
Nové vozy

Minulý týden jsme vybírali vůz a díky přístupu pana Hartmana to ve finále bude Opel a určitě od Auto Palace Spořilov. Děkujeme za perfektní přístup k zákazníkovi.

Servis
Jiří Fizbauer - Bučovice • 7.3.2016
Servis

Děkuji za přátelské a profesionální jednání, celkový přístup servisního technika, jeho jednání a zajištění opravy na mém automobilu.

Mazda
JUDr. Olga Uhrová - Praha • 2.3.2016
Nové vozy

Jsem dlouhodobým zákazníkem Auto Palace Spořilov. Už po čtvrté jsem zde kupovala vůz značky Mazda. Chtěla bych tímto poděkovat zaměstnancům Mazdy z oddělení prodeje i servisu za vstřícný přístup i pochopení k přáním zákazníka. Nákup nového auta byl vždy bez problémů v předem dohodnutém termínu. Vozidlo bylo vždy připraveno k prodeji, tedy časová prodleva byla zcela minimální. Celý prodej se vždy odehrál v příjemné atmosféře, kdy prodejce (p. Janovský) se nám maximálně věnoval, bez odbíhání k jiným zákazníkům. Stejně pohodový je i přístup servisu, kam pravidelně s vozem jezdím na řádné prohlídky nebo i na mimořádné v případě jakékoli závady. U zaměstnanců Auto Palace oceňuji jejich znalosti, kdy mnohé mé problémy vyplývající z mojí neznalosti, jsou schopni vyřešit okamžitě nebo po telefonu, aniž by bylo třeba přijet s autem na servis. Děkuji za tento na českém trhu stále ještě ojedinělý přístup.

Autopoint
A. Jondanov • 2.3.2016
Ojeté vozy

Ochota, slušné jednání, výborná prezentace vozidla.

Hyundai
Petra C. • 29.2.2016
Servis

Při návštěvě Butovic mi nedalo, abych si nevyžádala kontakt, kam bych mohla směřovat za své příbuzné v případě potřeby servisu jejich vozů. Jsem ráda, že v AutoPalace je stále tak fajn kolektiv. Jelikož dost často doporučuji tento salon svým známých, ať starým nebo novým, vždy se mi vrátí odezva, že děkují za tip.
I když to někteří mají dál, cesta do Prahy jim stojí za to. Mají zde všechno pod jednou střechou. Jsem si také dobře vědoma toho, že zpětná vazba je velmi důležitá a lidé ji málokdy dávají.
Mnoho dalších spokojených zákazníků!

Autopoint
Josef Lazar • 26.2.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych vám i celému vašemu kolektivu touto cestou poděkovat za velmi rychlé , vstřícné a profesionální jednání. Vaše služby rád doporučím svým známým.
Děkuji moc a přeji Vám ještě hodně spokojených klientů.
S pozdravem

Volvo
František Mayer - Rosice • 26.2.2016
Nové vozy

Byl jsem mile překvapen výběrem skladových vozů, na rozdíl od konkurence bylo hned možné vybrat vozidlo ke koupi, což jsem aktuálně potřeboval. Mohu tedy jen doporučit!

Autopoint
Petr Beránek • 25.2.2016
Ojeté vozy

Vstřícné jednání a výborná komunikace.

Autopoint
Ing. Tomáš Heinitz • 24.2.2016
Ojeté vozy

Děkuji za vstřícný přístup při nákupu vozidla Mazda 6 a zároveň s prodejem mého stávajícího vozu. Byl jsem velmi spokojen s přístupem a přípravou dokumentů, vůbec celým procesem prodeje ve spolupráci s panem Martinem Koleškou a dalších pracovníků společnosti AutoPoint Spořilov.
Ještě jednou děkuji

ŠKODA
rodina Janečkova - Brno • 23.2.2016
Nové vozy

V těchto dnech jsme zakoupili v Auto Palace nový vůz Škoda Octavia. Vzhledem k tomu, že jsme z Brna a do Prahy jsme se nedostali, všechna jednání o koupi probíhala telefonicky a emailem. Vůz nám ochotně zarezervovala paní Zuzana Kalašová a později se vyřizování všech potřebných náležitostí s velkou vstřícností a ochotou ujala paní Iveta Nitschová. Jako zákazníci velmi oceňujeme zejména profesionální přístup paní Nitschové, která nám ve všech našich potřebách a požadavcích vyšla maximálně vstříc.
Děkujeme vám všem za příkladný přístup k zákazníkovi.

Peugeot
Aneta Č. - Brno • 23.2.2016
Nové vozy

Oceňuji profesionální přístup prodejkyně, schopnost zodpovědět veškeré dotazy a poradit. Flexibilita co se týká vyřízení mých někdy specifických požadavků je také nedocenitelná.

Mitsubishi
Matěj Kotrba - Brno • 23.2.2016
Servis

Byl jsem velmi potěšen maximální ochotou, přístupem a vstřícným jednáním při řešení problému odstranění závady na mém vozidle Mitsubishi.

Mazda
Lumír P. - Brno • 22.2.2016
Nové vozy

Profesionální jednání, skvělá nabídka a osobní přístup je důvod proč jsme si nový vůz koupili znovu v Auto Palace Brno s.r.o. Opět odjíždíme s maximální spokojeností.

Ford
R. L. • 18.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat prodejnímu týmu značky FORD. Pan Šístek zajistil vše na vysoké úrovni.

Volvo
Filip Vyskočil • 18.2.2016
Nové vozy

Při koupi vozu Volvo XC60 jsem se v Auto Palace Spořilov setkal s výborným přístupem prodejního týmu, který mě svou profesionalitou opravdu nadchnul.

Hyundai
Petr Treml • 18.2.2016
Servis

Chtěl bych moc poděkovat za přístup pana Sedláčka, který se mnou řešil opravu mého vozu. Byl jsem nadšený z přístupu všech zaměstnanců Auto Palace Butovice. Jejich úsměv a ochota nezná mezí. Rád se k vám budu vracet jak na servis, tak v případě koupě nového vozu.

Peugeot
Luboš R. - Uherčice • 18.2.2016
Nové vozy

Prodejce věděl, o čem mluví, do ničeho nás netlačil a celkově působil profesionálně.

Mazda
Vlastimil E. - Znojmo • 17.2.2016
Nové vozy

Vždy skvělá nabídka, profesionální jednání a komplexní služby.

Mitsubishi
Stanistlav Kouřilm - Brno • 17.2.2016
Nové vozy

Chtěl bych moc poděkovat panu Dvořáčkovi a Zábržovi za perfektní, profesionální a lidský přístup.

Autopoint
Radek Knížek - Mladá Boleslav • 16.2.2016
Ojeté vozy

Dobrý den, Kupoval jsem necelý rok starý vůz Ford Kuga v na pobočce ve Spořilově-co se týká servisu služeb-každému, kdo přemýšlí o koupi vozu a vůbec ojetého - běžte vyzkoušet.V dnešní době je to skoro neuvěřitelné- nikdo Vám nelže, nedělá z Vás "blbce" ani Vás nechce okamžitě okrást. Chvíly, hlavně po zkušenostech z Áček, Es a jím podobným, si tu člověk připadá jednoduše jako člověk. Děkuji Moc a prosím neslevujte z nastavených standardů, je to opravdu velice příjemné a hlavně profesionální. Max. spokojenost. Jedno speciální Poděkování pí. Zikmundové a p.Božičevičovi tak si představuji profesionály !!! :-)

Mazda
Dalibor Říhánek - Písek • 16.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, dovolte mi poděkovat a vzdát hold autům značky Mazda a prodejcům této značky v Auto Palace.

Hyundai
Eva Libišová • 16.2.2016
Nové vozy

Dobrý den,

s automobilem jsem nadmíru spokojená. Děkuji za vaši ochotu, vstřícnost a vysoký profesionální přístup při prodeji.

Hodně spokojených zákazníků!

Servis
Josef Ševčík - Zbraslav • 16.2.2016
Servis

Chtěl bych tímto pochválit servisní techniky Auto Palace Brno za více než přátelský přístup při řešení problému s komunikací s pojišťovnou, kde nám maximálně vyšli vstříc a celou záležitost ohledně pojistné události za nás vyřešili.

Děkuji.

Ford
D. M. • 15.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu prodejci FORD. panu Šístkovi. Je to opravdový profesionál a zajišťuje skvěle servis spojený s koupí vozu. Vaší prodejnu budu vřele doporučovat ve svém okolí.

Autopoint
Jana Mikešová • 12.2.2016
Ojeté vozy

V měsíci únoru jsem na doporučení svého kolegy navštívila prodejnu ojetých vozů AutoPoint Butovice. Vzhledem k tomu, že můj dosavadní vůz vypověděl službu, potřebovala jsem rychlé řešení v podobě koupi nového - ojetého vozu v co nejkratší době.
Mezi mými favority byla Škoda Octavia a Hyundai i30. Pan Pejša mi velmi nenásilnou formou vysvětlil rozdíly mezi uvedenými vozy a já se díky jeho vstřícnému a férovému přístupu rozhodla právě pro vůz Hyundai z prodejny AutoPoint. Koupě vozidla proběhla přesně podle sjednaného plánu a já ve velmi krátké době odjela "novým" vozem.
Tuto prodejnu jsem doporučila dál, neboť jsem velmi spokojena s jejich seriózním a osobním přístupem.

ŠKODA
Jiří Patrák • 10.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, celý proces nákupu nového zakázkového vozu Škoda probíhal v Auto Palace Spořilov naprosto skvěle, s vysokou profesionální úrovní a vstřícností k zákazníkovi. Při konfiguraci vozu mně velmi pomohly odborné informace, takže za nabídkou vozu mohl okamžitě následovat podpis kupní smlouvy. Po oznámení konečného termínu výroby vozu následoval výkup dosavadního vozu a předání vozu nového. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů k mé plné spokojenosti.
Srdečně vás zdraví

Autopoint
Knitlová • 10.2.2016
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat za vstřícné a milé jednání při koupi vozu. Byla jsem velmi spokojena se spoluprací a škálou nabízených služeb od vykoupení mého vozu na protiúčet, po nabídku financování. Do budoucna bych s vámi chtěla spolupracovat i nadále. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji mnoho pracovních úspěchů.
S pozdravem

Ford
Pavel Drábek • 9.2.2016
Nové vozy

Oceňuji profesionální jednání prodejce při koupi vozu Ford Focus. Myslím, že až se rozhodnu koupit příští vůz, bude to opět ve společnosti Auto Palace Spořilov.

Autopoint
Václav Vysušil - Praha 8 • 9.2.2016
Ojeté vozy

Dobrý den,

poděkování zasílám do Auto Palace Butovice za vstřícné a odborné jednání pana Švancary, díky němuž jsem před pár dny koupil auto Hyundai ix 20. Při následném jednání s p. Homolou mi byl nabídnut odkup mého staršího auta Opel Corsa 1,2 a ten byl uskutečněn rovněž díky výbornému přístupu.
Chci touto cestou vyzdvihnout profesionální a příjemné jednání všech zúčastněných osob a poděkovat za rychlé a věcné vyřízení.
S pozdravem

Opel
Blanka Šťastná • 8.2.2016
Nové vozy

Děkuji za velmi profesionální přístup, ochotu a nesmírně milé jednání. Ráda využiji i nabídky vašeho servisu.
Přeji vám pěkné dny

Autopoint
Minaříková • 8.2.2016
Ojeté vozy

Děkuji za profesionální přístup při koupi vozu Mitsubishi ASX, zcela to splnilo mé očekávání. Pokud bych někdy kupovala další vůz, opět se obrátím na vaši společnost.
Velice Vám děkuji a jsem s pozdravem

Peugeot
Jiří Š - Křižanov • 8.2.2016
Nové vozy

V Auto Palace nám zajistili kompletní servis a ochotu pomoci už při telefonické objednávce. Prodejce dokázal vše zařídit během jednoho dne, čehož si velice vážíme. Auto Palace mohu jen doporučit.

Opel
Ing. Jiří Panuška • 3.2.2016
Nové vozy

Dobrý den paní Kortanová, ještě jednou děkuji za perfektní přístup a vaši ochotu mi pomoci.
S přáním příjemného dne

ŠKODA
Jana Dvořáková • 1.2.2016
Nové vozy

Dobrý den všem, chtěl bych udělit velkou pochvalu za práci a přístup pana Hrabáka ohledně předání vozidel Heineken. Předání proběhlo perfektně. Velký rozdíl rovněž vidím mezi předáním vozidel od ČSAO a Auto Palace. Gratuluji a děkuji za velmi dobrou práci ve vztahu k našemu společnému klientovi.

Mitsubishi
Petr Böhm - Velké Němčice • 1.2.2016
Nové vozy

Vše v pořádku, velká spokojenost, komunikativní, lidský přístup.

Autopoint
Martin Krulich • 1.2.2016
Ojeté vozy

Oceňuji profesionální přístup, ochotu a flexibilitu personálu AutoPoint.

Opel
N. Roubíčková • 29.1.2016
Nové vozy

Oproti ostatním prodejcům jsme byli velice mile překvapeni vstřícným a profesionálním přístupem sl. Kortanové. Velice rychle zmapovala naše potřeby a doporučila nám to nejvhodnější. Slečna Kortanová pro nás bude vždy nejlepší prodejkyní, kdykoli někdo z našich známých bude shánět nové vozidlo, pošleme je do společnosti Auto Palace Spořilov.

Peugeot
AZ KLIMA • 28.1.2016
Fleet

Velmi aktivní, ochotný, ale přitom nevtíravý přístup pana Červinky. Auta dodána v termínu, předání bez problému, servis funguje tak jak má. Zatím naprostá spokojenost a příjemná změna.

Mitsubishi
Pavel K. - Brno • 28.1.2016
Nové vozy

ASX – Příjemný přístup prodejce a dobrá nabídka.

Hyundai
Vokurková Monika • 26.1.2016
Servis

Chtěla bych Vám poděkovat za vstřícný přístup při neplánované opravě mé I30ky. Příjemně jste mě překvapili vaší ochotou, termínem opravy a cenou. Ušetřili jste mi tím spoustu problémů před nadcházející dovolenou.

ŠKODA
Karel P. – fleet manažer spol. - Říčany • 25.1.2016
Nové vozy

Naše firma pořídila od společnosti Auto Palace Spořilov koncem loňského roku celkem 7 vozidel Škoda. Na nákup vozů jsme velmi spěchali, protože naše firma získala novou zakázku a potřebovali jsme nutně auta pro naše servisní techniky. Obchodníci z fleetového oddělení nám zajistili všechny vozy skladem a ihned k odběru. Cenové podmínky byly velmi výhodné a celý proces byl rychlý a profesionální. Nákupem vozů u Auto Palace Spořilov jsme ušetřili čas i peníze a navíc jsme získali výhodné podmínky na servisní práce.

Hyundai
Mayerovi • 25.1.2016
Nové vozy

Chtěli bychom poděkovat za pomoc paní Dufalové při koupi našeho nového vozu. Ohledně našeho nového autíčka… čím déle s ním manžel jezdí tím více a více je nadšený a moc spokojený. Pochvaluje si autíčko a je moc rád, že dal na vaše rady při rozhodování. Já jako „neřidič“ oceňuji jiné vychytávky a jsem moc spokojená, protože spokojený řidič = bezpečná jízda.
Jsme velmi rádi, že nám paní Dufalová věnovala tolik péče a hezky se o nás v průběhu celého nákupu auta starala. Jsme vděčni za pomoc s vyřízením všech dokladů, včetně přihlášení auta.

Ještě jednou vám moc za všechno děkujeme a přejeme vám hodně spokojených zákazníků.

Autopoint
Jakub Černý • 25.1.2016
Ojeté vozy

V lednu jsem si ve společnosti AutoPoint Butovice s.r.o. vybral vůz Hyundai i40. Objednal jsem si testovací jízdu a hned ten den jsem vůz i koupil. Tímto bych rád pochválit vašeho zaměstnance Ladislava Švancaru. Vše mi perfektně vysvětlil a ukázal. S tak výborným přístupem jsem se již dlouho nesetkal. Jsem rád, že jsem si vybral vůz právě u vás, protože jsem jak s vozem tak i s vaším personálem AutoPointu Butovice velice spokojen.

Robin H - Brno • 25.1.2016
Fleet

Od společnosti Auto Palace Spořilov jsme do firmy odebrali již dva vozy. I přesto, že jsme z Brna, není nám líto cesty do Prahy, protože přístup prodejců a jejich vstřícnost jsou na velice vysoké úrovni. Za naši firmu mohu pouze doporučit.

Servis
Manželé Pšeničkovi • 22.1.2016
Servis

Od roku 1994 jsme byli majiteli několika vozů značky Mazda, které jsme servisovali v Auto Palace Spořilov a ne vždy jsme byli spokojeni. V nedávné době jsme zakoupili vůz Mazda 3. Prodávající pan Roman Zdvořák nás zcela přesným a profesionálním přístupem s autem seznámil. Byli jsme tak spokojeni, že jsme zakoupili ještě jeden vůz, taktéž Mazdu 3. Druhý vůz byl havarovaný ne naší vinou a opraven opět v Auto Palace Spořilov. Péči jakou nám věnoval pan Fröhlich, byla též na profesionální úrovni. Děkujeme za velice dobrý přístup k zákazníkům.

Autopoint
Anonym • 22.1.2016
Ojeté vozy

Chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat panu Koleškovi. Jeho přístup, vysvětlení veškerých detailů ohledně vozu, zkušební jízd, celkový servis byl perfektní!

Volvo
Ing. Igor Tichý, Chairman of the Board and General Director, KOH-I-NOOR Mladá Vožice a.s. • 20.1.2016
Fleet

Při mých dlouhých pracovních cestách je mi Volvo XC70 od Auto Palace Spořilov tím nejlepším partnerem. Od vozu očekávám bezpečnost, preciznost, spolehlivost, pohodlí a dynamiku. Toto vše se mi dostalo, a když k tomu připočtu skvělý a profesionální přístup zaměstnanců Auto Palace, je jasné, že jsem si nemohl vybrat lépe.

Volvo
Ing. Igor Tichý • 20.1.2016
Nové vozy

Děkuji za profesionální přístup.

Mazda
Jan.S. - Brno • 20.1.2016
Nové vozy

CX5 – Příjemný prodejce, velká nabídka příslušenství, příjemné prostředí.

Peugeot
Jiří Vaněk - Brno • 19.1.2016
Servis

Musím pochválit přístup servisního technika na značce Peugeot pana Krupicu za aktivní přístup při řešení mého problému s vozidlem. Oprava byla vyřešena do druhého dne.

ŠKODA
Ing. Oldřich Paclík, CSc. • 14.1.2016
Nové vozy

S nákupem vozu pro naši společnost jsem byl velmi spokojen. Příprava vozu a vlastní předání bylo na vysoké profesionální úrovni. Mohu jen doporučit.

Ford
Hájovský • 13.1.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvěle poskytnuté služby při nákupu nového vozu. Prodejce Martin Šístek byl velice profesionální a jsem velice spokojený.

Ford
Aleš Purkard • 13.1.2016
Nové vozy

Při koupi nového vozu jsem byl s panem Romanem Vokrojem i s celým Auto Palace Spořilov nadmíru spokojen a mohu je jen doporučit.

Mitsubishi
Lenka a Vladimír Kny • 13.1.2016
Nové vozy

Rádi bychom chtěli touto cestou poděkovat vašemu zaměstnanci, panu Michalu Hrubému. Měli jsme to štěstí, že jsme u pana Hrubého kupovali druhý automobil zn. Mitsubishi, neboť s prvním jsme ještě stále velmi spokojeni. Pan Hrubý je určitě mužem na svém místě, jeho vystupování je nejen profesionální, ale i srozumitelně lidské. Nejenom, že nám dokázal odpovědět na všechny otázky ohledně vyhlédnutého vozu, pojištění a doplňků, ale dokázal nás hlavně svým přístupem vnitřně přesvědčit ke koupi vozu, aniž bychom byli původně rozhodnuti, že právě tento vůz koupíme, protože jsme měli nabídky i od jiných prodejců, respektive automobilek.

Mnoho obchodních úspěchů vám i nadále přejí.

Hyundai
Alena Kluiberová • 13.1.2016
Servis

Minulý týden jsem navštívila Auto Palace Butovice a byla jsem velice spokojená s ochotou a vstřícností zaměstnanců, především s příjemným přístupem paní Höchtbergerové. Vyšla mi vstříc ve všech mých požadavcích a odpověděla na všechny mé otázky. Budu-li potřebovat, určitě se opět na vás obrátím.

Autopoint
František Oborný • 13.1.2016
Ojeté vozy

V listopadu 2015 jsem si v AutoPoint v Nových Butovicích koupil ojetý vůz Hyundai i30 a teď zhruba po 3 měsících ježdění jsem opravdu přesvědčen, že jsem udělal dobře a budu vás všude chválit. Vůz je skvělý a jednání vašich zaměstnanců v Butovicích bylo opravdu výjimečné. Předváděcí jízda byla samozřejmostí a všechny služby včetně pojištění se mnou kolegové vyřešili před odjezdem z autobazaru – nemusel jsem nikam jinam chodit. Ještě jednou děkuji a další vůz bude samozřejmě zase od vás. Přeji Vám mnoho spokojených zákazníků.

Autopoint
Martina Tobiášová • 13.1.2016
Ojeté vozy

Podle mého názoru není co zlepšovat! Za mě naprostá spokojenost!

Volvo
Kateřina Koutná - Brno • 13.1.2016
Nové vozy

Koupě vozu i předání a vysvětlení jeho funkcí hodnotím na jedničku, stejně tak jako zapůjčení vozu zdarma při montáži dalších doplňků, je vidět, že věrnost spolehlivému prodejci se vyplácí.

Michal Kyselica , spol. WEBOVIA • 12.1.2016
Fleet

V loňském roce jsem uvažoval o nákupu osobního vozu na operativní leasing. Bohužel jsem zjistil, že jediná z oslovených leasingová společnost není schopná nabídnout dostatečně flexibilní podmínky pronájmu vozu dle mých požadavků. Je pravdou, že mé podmínky byly dost specifické, ale trval jsem na nich. Naštěstí jsem byl osloven obchodníkem z fleetového oddělení společnosti Auto Palace Spořilov, který mi zajistil pronájem vozu přes autopůjčovnu RentPoint. Autopůjčovna RentPoint splnila veškerá má kritéria na vůz, termín dodání a flexibilní dobu pronájmu. Se službami a jednáním jsem byl velmi spokojen a předpokládám, že i v budoucnu budu služeb společnosti Auto Palace nadále využívat.

Mazda
Pšenička • 12.1.2016
Nové vozy

Je to velký profesionál. S našima službama je natolik nadšen, že si u nás koupil další nový vůz.

Peugeot
firma STRABAG • 12.1.2016
Fleet

S panem Červinkou vždy rádi spolupracujeme, vyjde nám maximálně vstříc a komunikace je bez problémů. To platí pro celé oddělení Peugeotu v Auto Palace Brno.

Mitsubishi
Pavel Pernica - Jedovnice • 12.1.2016
Nové vozy

Spokojenost s obsluhou, chováním, přístupem zaměstnanců. Vstřícnost a upřímnost rad u prodeje i převzetí vozidla.

Mazda
Marian Mičko - Boskovice • 12.1.2016
Servis

Na servis v Auto Palace Brno, jsem se obrátil při řešení závady na mém vozidle Mazda, kterou mě v konkurenčním servise neuměli odstranit. Musím poděkovat za akční přístup a rychlost opravy. Vozidlo bylo opraveno do dvou dnů k mé spokojenosti.

Servis
firma NETTO Electronics s.r.o. • 11.1.2016
Servis

Posílám vám velkou pochvalu na přijímacího technika, pana Freiwilliga. Zákazník byl opět mile potěšen s jeho přístupem a profesionalitou.

ŠKODA
Lucie P. • 8.1.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem pořizovala skladové vozidlo na operativní leasing. Oceňuji širokou nabídku skladových vozidel a rychlé jednání. Vozidlo jsem měla během dvou týdnů k dispozici a vše proběhlo v pořádku. Auto Palace Spořilov mohu jedině doporučit.

Mazda
Zdenek O. - Brno • 8.1.2016
Nové vozy

Mazda3 – Skvělé služby, nemám, co bych vytknul.

Mazda
Vladimír Pechman • 7.1.2016
Servis

Rád potvrzuji, že oba servisní technici vozů Mazda v APS, pan Šťovíček i pan Dědič jsou lidé na svém místě. Zejména pan Šťovíček, se kterým se vidím častěji, je skutečný servisní partner.
Objektivní, rychlý, spolehlivý… nechodím do APS, chodím k panu Šťovíčkovi. Pokud bych dělal prodej a servis japonských aut, tak bych usiloval o to, aby p. Šťovíček byl členem našeho týmu.

Ing. Eduard Palata • 7.1.2016
Fleet

S prací pana Marka jsem byl velice spokojen, ve všem mi velmi ochotně vyšel vstříc a jeho chování bylo naprosto profesionální. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího do nového roku

Autopoint
Procházková • 7.1.2016
Ojeté vozy

Děkuji panu Závůrkovi za pomoc a profesionální přístup při koupi mého vozu Mitshubishi Outlander. Byla jsem velice spokojená a ráda doporučím služby vaší firmy mým příbuzným a známým.

Servis
Romana Hortová - Rosice • 7.1.2016
Servis

Služby servisu Auto Palace Brno mohu jen doporučit. Jedná o servis, kde se zákazníkem jednají profesionálně.

Servis
Jaromír K. - Oslavany • 7.1.2016
Servis

Nejvíce oceňuji osobní přístup servisního technika k zákazníkovi. Byl velice ochotný a vstřícný a uměl naslouchat mým požadavkům.

Autopoint
Glinskij • 7.1.2016
Ojeté vozy

Byl jsem velmi spokojen s profesionálním přístupem celého týmu AutoPoint.

Mazda
Jan Seifert • 6.1.2016
Nové vozy

Chtěl bych vyzdvihnout služby pana Zdvořáka při nákupu našeho vozu. Věnoval se nám dostatečně, byl milý a ochotný. Jsme přesvědčeni, že se pro nás snažil zajistit to nejlepší řešení. I když byl v době předávky zdravotně značně indisponován, postaral se o vše tak, aby nedošlo k jakýmkoliv komplikacím. Za jeho služby mu velmi děkujeme.

Opel
J. Psota • 5.1.2016
Nové vozy

Stanislav Novotný byl velice příjemný a ochotný. Vše bylo, tak jak řekl a na čem jsme se domluvili. Pana Novotného budu jen doporučovat, jelikož se nám velmi pěkně věnoval, vše nám vysvětlil. Nijak na nás netlačil s rozhodnutím jako u ostatních, což u nás vedlo v domnění, že chce to pravé pro nás nikoli pro něj.

Opel
Milan B. - Praha 10 • 4.1.2016
Nové vozy

Na doporučení od známého jsem poptal vůz v Auto Palace Spořilov a byl jsem maximálně spokojen s přístupem prodejce, sl. Kortanové.

Mitsubishi
Anonym • 4.1.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou dodatečně poděkovat panu Hrubému za profesionální a lidský přístup při nákupu vozu 001 Pajero. Další vůz si rád koupím opět právě od něj.

Servis
Lenka Švecová Zborníková • 4.1.2016
Servis

Chtěla bych poděkovat přijímacímu technikovi p. Vladimíru Fatkovi za to, jak se věnoval opravě mého vozu, a celkově za jeho přístup ke mně jako ke klientovi vašeho autoservisu. Váš autoservis mi byl doporučen pojišťovnou ČPP jakožto smluvní servis poté, co mi vůz Škoda Octavia nabourala na náledí její klientka. Souhrou mnoha okolností mi vůz nemohl přijmout do opravy pověřený technik (posléze měl dovolenou), tudíž se mého vozu ujal čistě z vlastní iniciativy p. Fatka, ačkoli byl v danou chvíli velmi vytížen a očekával příchod klienta. Byl velmi vstřícný, pro moji situaci projevil velké pochopení a snažil se mi v danou chvíli pomoci tak, jak mu pracovní možnosti dovolovaly. Vozidlo zavedl do evidence a velmi promptně zařídil potřebnou opravu i veškerou komunikaci s pojišťovnou. S ohledem na můj zdravotní stav (jsem po srdeční zástavě a mám voperovaný kardiostimulátor) veškeré náležitosti maximálně urychlil, o opravě mě průběžně informoval a byl ochoten mi zajistit i náhradní vozidlo (což jsem po zvážení tehdejší meteorologické situace odmítla). S jeho přístupem jsem byla nad očekávání velice spokojena a mile jím překvapena. Pokud by všichni zaměstnanci v sektoru služeb přistupovali ke své práci tak, jako p. Vladimír Fatka, bylo by vše podstatně jednodušší, klidnější a příjemnější. Se službami vašeho autoservisu jsem byla opravdu spokojena a při případných dalších potížích budu opět ráda vaším klientem.

Hyundai
Tereza Pánková • 31.12.2015
Nové vozy

Chtěla bych tímto poděkovat paní Dufalové za služby při prodeji nového vozu, jež jsme v prosinci zakoupili v Auto Palace Butovice. Byli jsme velice spokojení a i díky vynikajícímu servisu jsme koupi realizovali. Ceníme si zejména vstřícného a profesionálního jednání, i toho, že se i nyní můžeme kdykoliv zastavit a je nám vždy na naše dotazy odpovězeno.
Ještě jednou děkujeme a přejeme úspěšný vstup do nového roku.

Mazda
Jan M. - Brno • 30.12.2015
Nové vozy

Skvělý přístup, velký výběr vozů, dlouhá testovací jízda a nejlepší nabídka.

Autopoint
Tomáš Žežulka - Brno • 29.12.2015
Ojeté vozy

Děkujeme za vstřícný a seriózní přístup, ochotu a milé jednání. Těší nás lidské, rovné a milé jednání. Jednoznačně oceňuji nenucené jednání a především nenucení k zakoupení vozidla.

Mazda
Michaela Myšková a Monika Volsich Montfortová • 28.12.2015
Nové vozy

Dovoluji si Vám tímto vyslovit uznání a poděkování za více než vstřícný a velmi profesionální přístup pana Zdvořáka při nákupu-prodeji vozů Mazda CX5 pro naši společnost. O vozu Mazda jsme začali uvažovat po ne zcela vyhovující stávající nabídce vozů Toyota (které jsme vlastnili ve firmě dosud) a definitivně jsme se pro CX5 rozhodli po setkání a komunikaci právě s panem Zdvořákem a samozřejmě nabídce, kterou pro nás připravil.
Způsob komunikace, spolehlivost, odborné znalosti a příjemné jednání nás vedlo ke změně značky a nyní i ke spokojenosti s novými vozy.

Peugeot
Miroslav B. - Žatčany • 23.12.2015
Nové vozy

Potěšila mě povinná výbava k vozu a detailní vysvětlení financování vozu.

ŠKODA
Jiří Novák • 22.12.2015
Nové vozy

Předně bych chtěl poděkovat za skvělý přístup paní Nitschové a jí nabízené služby.

Hyundai
Skrček Petr • 22.12.2015
Servis

Chtěl jsem poděkovat za velice příjemný a vždy kladný přístup přijímacího technika pana Havelky. Vše mi vždy pečlivě vysvětlí a snaží se, aby oprava proběhla v dohodnutém termínu a kvalitě. Proto bych rád poděkoval touto cestou Panu Havelkovi i ostatním zaměstnanců servisu.
Děkuji a přeji hezký den.

Opel
Ladislav Novák • 21.12.2015
Fleet

Ve společnosti Auto Palace Spořilov jsem si přebíral nové vozidlo Opel Insignia. Se službami této společnosti jsem byl nadmíru spokojen, vše bylo připraveno, jak mělo být. Prodejce mi vyšel dokonce vstříc i s nestandardním termínem předání vozidla. Jedním z důvodů, proč jsem si tuto společnost zvolil, bylo to, že měli skladové vozidlo dle mých představ, proto jsem zvolil tohoto dealera, i když bydlím 150 km od Prahy.

Mitsubishi
Jiří V. - Brno • 21.12.2015
Nové vozy

Oceňuji osobní přístup, výborné technické znalosti prodejce a příjemné prostředí.

Peugeot
Stanislav P. - Brno • 21.12.2015
Nové vozy

Prodejce nijak nespěchal, byl velmi vstřícný + výborná káva. Při dodatečném telefonickém dotazování naprostá profesionalita a ochota.

Peugeot
Pavel K. - Níhov • 18.12.2015
Nové vozy

Potěšila rychlost dodání vozu a prezentace vozu u nás doma.

Hyundai
Jakub Frisch • 17.12.2015
Servis

V prosinci jsem vás navštívil hned dvakrát servis Auto Palace Butovice, nejprve to byla garanční prohlídka a posléze to byla oprava. Dne 10.12.2015 jsem byl na garanční prohlídce, kde jsem komunikoval s Panem Sedláčkem a Panem Procházkou. Jejich práce byla bezchybná vše mi výborně vysvětlili. Poradili mi také jak mám postupovat dále při opravě závady, kterou objevila garanční prohlídka. Moje druhá návštěva byla také velice profesionální. Vůz jsem předával Panu Radovanu Stiborskemu, který mě důkladně a ochotně se vším seznámil. Vše dopadlo k mé velké spokojenosti. Rád bych poděkoval touto cestou všem členům týmu v Auto Palace za velice profesionální jednání a korektní přístup ke klientovi.
Děkuji mnohokrát.

Mitsubishi
Alena a Karel Raimovi - Liberec • 16.12.2015
Nové vozy

Prodejnu vozů AutoPalace budeme jen doporučovat. Díky skvělému profesionálnímu přístupu pana Hrubého postačily dvě návštěvy prodejny k finálnímu výběru, následnému objednání a spokojenému odjezdu novým vozem domů.

Volvo
Julius Škoda • 16.12.2015
Servis

Navštívil jsem oddělení Servis vozů VOLVO v Auto Palace Brno. Chci touto cestou moc poděkovat panu Pavlu Florianovi za absolutně perfektní a příkladný přístup k zákazníkovi.

Volvo
Jiří Skála - Břeclav • 16.12.2015
Nové vozy

Chválím práci prodejců a servisních techniků VOLVO v Auto Palace Brno, především tu zkušenost, že prodejem vozu jejich péče o klienta nekončí a skvěle se postarají i o služby po prodeji vozu.

Autopoint
Ján Kravárik • 15.12.2015
Ojeté vozy

Musím vyjádřit své nadšení ze spolupráce s panem Božičevičem a paní Zikmundovou. Přál bych si mít kolem sebe jen takové kolegy jako jsou právě oni dva. Je vidět a cítit, že svou oblast ovládají na výbornou a práce je baví. Velký dík za skvělou kompletní péči a prima přístup také patří panu Vyskočilovi.

Těším se na brzkou shledanou a případnou další spolupráci v budoucnu.

Servis
Roman Heřman • 14.12.2015
Servis

Po autonehodě jsem svoje auto Hyundai i30 combi nechal na doporučení p. Jiřího Prokopa opravit v servisu Auto Palace Spořilov. Rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu všem, kteří se na opravě podíleli. Mile mě potěšil profesionální přístup p. Holečka, jeho vstřícnost a ochota.

Mazda
Miroslav Němeček • 14.12.2015
Nové vozy

Chtěl bych Vám ještě jednou poděkovat za profesionální přístup pana Zdvořáka při komunikaci se mnou. Jako dlouholetý obchodník (sice v jiném oboru) mohu zhodnotit, že je vidět, že svou práci má opravdu rád a že ji s radostí vykonává. V komunikaci s panem Zdvořákem jsem se opravdu cítil v dobrých rukách a jeho upřímné rady mi pomohly ke správnému výběru!

Robin H. - Brno • 14.12.2015
Fleet

Od společnosti Auto Palace Spořilov jsme do firmy odebrali již dva vozy. I přesto, že jsme z Brna, není nám líto cesty do Prahy, protože přístup prodejců a jejich vstřícnost jsou na velice vysoké úrovni. Za naši firmu mohu pouze doporučit.

Hyundai
Petr Bergr • 14.12.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat paní Dufalové za úžasný vánoční zážitek spojený s koupí nového vozu, který mi svým profesionálním a především lidským přístupem darovala. V posledních letech si nový automobil kupuji každý čtvrtý rok, ale v tomto případě, jsem si celý proces opravdu užíval. Oceňuji nenásilný obchodní talent této prodejkyně, skvělou předváděcí jízdu, odborné znalosti o daném modelu
a především bezproblémový, rychlý a velice profesionální průběh koupě vozu, který byl velice příjemný díky lidskému přístupu. Tímto vším si paní Dufalová získala můj respekt.

Peugeot
Eva P. • 14.12.2015
Nové vozy

Prodejce byl velmi ochotný, vstřícný, trpělivý a vždy usměvavý. Na všechny naše dotazy odpověděl, a proto jsme si vybrali značku Peugeot. Vše proběhlo k naší spokojenosti.

ŠKODA
Miloš Borovička - Majitel Instalatérské potřeby Borovička s.r.o. • 11.12.2015
Ojeté vozy

Nedávno jsem zakoupil vozidlo značky Škoda. Byl jsem velice spokojen s přístupem zaměstnanců a kvalitou služeb, které AutoPoint nabízí. Již brzy se těším na další spolupráci.

Mazda
Michal P. • 9.12.2015
Nové vozy

Rád bych Vám tímto poděkoval za bezchybnou spolupráci. Auto je v pořádku, pěkné, jede dobře a na to, že jsem v autě nikdy předtím neseděl, zapadl jsem do interiéru se svou konfekční postavou a konzervativním viděním světa jednoduše skvěle:) Žena je jedním slovem nadšena, dnes měla svátek, pěkný dárek. Pro mladou mámu to je do města, domnívám se, nejlepší volba, se kterou mohla přijít, přiznávám.“

Mitsubishi
Michal P. • 9.12.2015
Nové vozy

Rád bych Vám tímto poděkoval za bezchybnou spolupráci. Auto je v pořádku, pěkné, jede dobře a na to, že jsem v autě nikdy předtím neseděl, zapadl jsem do interiéru se svou konfekční postavou a konzervativním viděním světa jednoduše skvěle:) Žena je jedním slovem nadšena, dnes měla svátek, pěkný dárek. Pro mladou mámu to je do města, domnívám se, nejlepší volba, se kterou mohla přijít, přiznávám.“

Volvo
MUDr. Pavel Tůma - Praha • 8.12.2015
Fleet

S vozem VOLVO XC60 od Auto Palace Spořilov jsem velmi spokojený, stejně tak jako s profesionálním přístupem všech zaměstnanců.

Mazda
Pavel H. - Blansko • 8.12.2015
Nové vozy

Krásný autosalón, skvělé služby, výhodná nabídka referenčních vozů s možností koupě na splátky a příjemný prodejce.

Marek Šebest • 7.12.2015
Autopůjčovna

Dovoluji si na přímo vyjádřit velkou spokojenost s naší dosavadní spoluprací, kterou jsme díky aktivnímu přístupu týmu v Auto Palace Spořilov navázali. Díky naprosto nadstandartnímu přístupu hned od našich prvních jednání až po úspěšné podepsání rámcové smlouvy, se nám podařilo nastavit podmínky, které nám maximálně vyhovují a přinášejí naší společnosti značnou úsporu. Servis, který naší firmě poskytujete, je, myslím, více než kvalitní a není to jen můj názor. Není nic lepšího, než když každý náš zaměstnanec, co měl tu čest vézt se ve vašem autě, se ke mně vrací nadšený s jeho úrovní a kvalitou. Když říkám zaměstnanci, mám tím na mysli i členy vrcholového vedení naší společnosti, kteří již také měli možnost vašich služeb využít.

Slečny na recepci jsou aktivní, příjemné a vždy maximálně nakloněné k řešení našich požadavků, a to vždy směrem k naší spokojenosti. Pokaždé zvedají telefon a ochotně hledají řešení našich požadavků. V jejich řešení je nezaskočí ani speciální požadavek na auto nebo urgentní termín přistavení. Po dobu naší spolupráce nám bylo vždy maximálně vyhověno. Pánové, co nám pak vozí automobily, vše s trpělivostí a ochotu vysvětlují. Každý uživatel vašeho vozu tak díky profesionálnímu přístupu vašich řidičů přesně ví, co má dělat a jak s vozem zacházet.

Závěrem bych tedy ještě jednou poděkovat a říct, že firma RentPoint je nám nejen kvalitním obchodním partnerem, ale mě osobně i velkou oporou v provozu tak velké flotily vozů jako má Tesco Stores ČR/SR. Kdyby všichni naši partneři k naší spolupráci přistupovali tak pozitivně a proaktivně jako vy, hned bychom měli o velkou spoustu starostí méně. Doufám tedy, že naše spolupráce bude v podobném duchu pokračovat i nadále.
Car Fleet Manager, Tesco Stores ČR/SR

ŠKODA
Pavel Š - Praha • 4.12.2015
Nové vozy

Na dealerství Auto Palace Spořilov jsem se obrátil na doporučení svého známého a koupil Fabii Combi. U prodejkyně jsem ocenil profesionalitu, znalosti a viditelný zájem o mé potřeby.

Mitsubishi
František K. - brno • 4.12.2015
Nové vozy

Ochotný personál, dostatečné předvedení vozu a dobrá nabídka se slevou pro mě jako držitele ZTP. Vaši společnost určitě doporučím svým známým.

Volvo
František Kubelka • 3.12.2015
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov prodávají vozidla opravdoví profesionálové. Skvělý přístup i ochota mě přesvědčily o nákupu právě u tohoto dealera.

Volvo
Drahomír F. • 2.12.2015
Servis

Velmi oceňuji profesionální práci techniků a mechaniků a rychlost opravy. Oproti Volvu Praha, kde nedokázali správně analyzovat závadu, v Brně závadu zjistili a opravili.

Hyundai
Ing. Lipták • 1.12.2015
Nové vozy

V létě jsem opakovaně navštívil servis v Auto Palace Butovice. Paní Barbora Suchá se ujala celé záležitosti a musím uvést, že grandiózně. Vyslechla mě a jednala. Auto svěřila do rukou pana Procházky. Od první chvíle jsem viděl, že pan Procházka je „jiný kafe“…. to je„ Pan Mistr“. Oprava, přístup a jednání měly úplně jinou dimenzi, než předešlé zkušenosti. Máte tam skvělého odborníka.
Touto cestou chci vyjádřit dík paní Suché a panu Procházkovi.

Autopoint
Daniel Ozorák • 1.12.2015
Ojeté vozy

Oproti jiným bazarům rozdílný přístup, solidní a solventní jednání, nesrovnatelné s jinými.

Hyundai
Lucia Bodnárová • 30.11.2015
Nové vozy

S Auto Palace Butovice jsem byla maximálně spokojena. První moje setkání proběhlo na Výstavě automobilů v pražských Holešovicích. Vůbec jsem nejprve nepočítala s nákupem vozu Hyundai a po setkání s vedoucí prodeje, paní Barborou Suchou, jsem o nákupu vozidla zn. Hyundai začala vážně uvažovat. Objednala jsem se v nejbližším termínu na testovací jízdu a pan prodejce Marek Szabo mně svým velice vstřícným a profesionálním přístupem přesvědčil, že to je právě ta značka a to vozidlo, které mi bude absolutně vyhovovat. Jsem oběma za to velice vděčná.

Autopoint
J.Šaloun, ELSA GROUP s.r.o. • 30.11.2015
Ojeté vozy

Nákup ojetého vozidla u firmy AutoPoint v Nových Butovicích pro nás byl příjemným překvapením. Od začátku mimořádně solidní a příjemné jednání prodejce, přesně popsaný stav a perfektní předvedení i připravení vozidla, kompletní služby včetně zajištění převodu. Na vozidle bylo lehce poškozené boční zrcátko, čehož jsme si nevšimli a prodejce nám po předání zdarma zajistil nové. I koupě ojetého vozu může být příjemný zážitek. Děkujeme.

Mazda
František B. - Brno • 28.11.2015
Nové vozy

Skvělý přístup, ochotný personál a nejlepší nabídka.

Autopoint
Hana Bilčíková • 28.11.2015
Ojeté vozy

Děkuji za vstřícný přístup a profesionální jednání prodejce. Budu všem známým doporučovat!

Hyundai
Miloš Košťál • 27.11.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat za zcela ojedinělý přístup při zapůjčení vozidla Hyundai Tucson. Vozidlo jsem měl objednané na zapůjčení asi měsíc. Ráno, v den zapůjčení, jsem s prodejcem Markem Szabem upřesňoval jeho zapůjčení. Vzhledem k tomu, že bych se díky momentální situaci s vozidlem svezl pouze domů a v pondělí zpět, nabídl jsem za sebe náhradou mého kolegu, také Vašeho klienta p. Kašpaříka. Když mělo k zapůjčení dojít, zjistilo se, že se vloudila chybička a vozidlo není. Což se samozřejmě může stát. K mému velkému překvapení se díky velké ochotě vedoucí prodeje pí. Suché a asistentky prodeje pí. Pirunčíkové podařilo vozidlo zajistit. To jsem ještě netušil jak. Co mě však zcela dostalo na lopatky, byl fakt, že vozidlo nám zapůjčil přímo pan ředitel, a to své služební. Ve svých dvaašedesáti letech jsem zažil ledaco, ale nikdy nic takového. Jako rodina máme již od Auto Palace Butovice třetí vozidlo a vždy jsme byli se službami společnosti všichni velmi spokojeni. Ale toto vstřícné gesto pana ředitele mě opravdu dost ohromilo. Chtěl bych mu touto cestou ještě jednou poděkovat za nevšední ochotu, a ujistit, že i nadále budou další koupě vozidel realizovány u Auto Palace Butovice. Ještě jednou děkuji všem zúčastněným.

Richard Hruška • 26.11.2015
Autopůjčovna

S Auto Palace jsme zprvu začali spolupracovat na krátkodobých a následně i dlouhodobých pronájmech vozidel a mám zapotřebí učinit malé hodnocení naší spolupráce. V první řadě musím vyjádřit spokojenost s jednáním a přístupem celého týmu společnosti RentPoint. Nejenom Vy, ale i Barbora Šormová a technici a recepční jsou lidé na svých místech a jsou to profesionálové ve svém oboru.
Požadavky, které byly a jsou z naší strany k vám kladeny, jsou vyřízeny vždy v dohodnutém termínu a vše, co je domluveno platí. Vaše cenová politika pronájmů vozidel je pro naší společnost akceptovatelná. Na základě těchto zkušeností jsme se rozhodli s vámi uzavřít Rámcové smlouvy na dlouhodobý pronájem pro naše obchodní skupiny a věřím, že naše spolupráce bude v tomto i v následujících letech jen zkvétat.
Bohemia Energy

Karel P., CB&I. • 25.11.2015
Fleet

Od společnosti Auto Palace Spořilov jsme jako společnost CB&I odebrali 15 vozidel. I přes náš požadavek dovozu vozidel do sídla naší společnosti v Brně, nám Auto Palace vždy vyšel vstříc k naší spokojenosti. Oceňuji zejména přístup a korektnost jednání. Vše na čem jsme se domluvili, bylo dodrženo. V případě dalšího nákupu vozidel budeme jednoznačně opět preferovat Auto Palace Spořilov.

Autopoint
Martin Růžička • 25.11.2015
Ojeté vozy

Oceňuji přístup celého kolektivu pobočky Brno, zvláště pak p. Hochmanna.

Hyundai
Martin Froněk • 24.11.2015
Nové vozy

Nákup vozu proběhl naprosto bez problémů a dle předem domluvených termínů, dokonce se podařilo vůz předat o den dříve. Po celou dobu jsme byli ve spojení s paní Dufalovou, vždy velmi ochotnou a usměvavou, na každou otázku jsme dostali odpověď. Před nákupem vozu jsme měli možnost absolvovat zkušební jízdy, které nám pomohly se rozhodnout. Věřím, že naše další zkušenosti budou nadále jen pozitivní.

Volvo
Josef Dlabán - Kučerov • 24.11.2015
Nové vozy

Jsem spokojen s prací prodejního kolektivu Volvo v Auto Palace Brno. Ochotně mi vyšli vstříc v mých požadavcích a v mých možnostech financování, i proto jsem nyní hrdým majitelem nového Volva XC60 z Auto Palace Brno.

Ford
P.L. - Praha • 23.11.2015
Nové vozy

Rád bych tímto poděkoval za skvělý přístup a vytvoření skvělé atmosféry, spojené s koupí nového vozu. Vaší prodejnu a prodejce M. Šístka doporučím svému okolí.

Mitsubishi
Tereza Walterová a Pavel Nováček • 23.11.2015
Nové vozy

Chceme poděkovat za skvělou asistenci pana Tomana při výběru vozu. V Auto Palace Spořilov jsme zakoupili Mitsubishi ASX, a s vozem jsme nadmíru spokojeni. Vůz splňuje všechna naše očekávání a do budoucna u této značky zůstaneme. A jestli pan Toman nezmění zaměstnání, tak určitě výběr provedeme opět s ním.
Děkujeme a přejeme hezký den,

Opel
Anonym • 23.11.2015
Nové vozy

Paní Kortanové bych chtěla poděkovat za promptní a podrobnou odpověď na moji poptávku. Musím zdůraznit, že si velmi cením jejího vstřícného a korektního přístupu. Z hlediska mé ekonomické rozvahy však bohužel nemohu za daných podmínek předloženou nabídku akceptovat, třebaže nepochybuji, že Astra je skutečně velmi dobrý vůz. Budu-li však uvažovat o pořízení přespříštího vozu v dalším období (tj. za předpokládané dva roky), jistě budu mít vzhledem k dosavadní zkušenosti z jednání s paní Kortanovou opětovně na zřeteli i služby Vaší společnosti.

ŠKODA
Petra S. - Praha 4 • 23.11.2015
Nové vozy

S manželem jsme u Auto Palace Spořilov v říjnu letošního roku zakoupili vůz Škoda Fabia Combi. Měli jsme možnost výběru ze široké palety skladových vozidel, a proto nebyl problém si konkrétní vůz vybrat. Prodejce pak zajistil vše za nás a to včetně přihlášení vozu a jeho pojištění. Oceňujeme rychlost a vstřícnost jednání. Společnost Auto Palace Spořilov můžeme určitě doporučit.

Volvo
J.Stumpf • 23.11.2015
Nové vozy

… s Polestarem spokojený nejsem….. Jsem z něho nadšený! Chod motoru je mnohem kultivovanější, „nebublá“ už jako traktor, při zrychlení konečně cítím tah 230 koní, který mně zatlačuje zpět do sedačky, reakce na plyn jsou mnohem přesnější a jak mi bylo řečeno: místo podřazování si to jednotka snaží odpracovat v rámci daného stupně. Za velmi rozumnou cenu hóódně muziky a vůz mně nyní připadá jako jiné ještě lepší auto.
Díky a zdravím.

Hyundai
Zdeňka V. • 23.11.2015
Servis

U servisu Auto Palace Butovice oceňuji výborný přístup personálu k zákazníkovi. Jsou milí a mají ke klientovi pozitivní přístup.

Mitsubishi
Martin J. - Jeseník • 23.11.2015
Nové vozy

Prodejce dokázal vyhovět všem mým požadavkům, volba byla proto jasná. Skladové vozy má Auto Palace ihned k odběru.

Miroslava Chvojková - Praha 5 • 20.11.2015
Autopůjčovna

Ráda bych touto cestou poděkovala Barboře Šormové a celému týmu společnosti RentPoint za vynikající spolupráci s naší společností. Spolupracujeme déle než rok a za tu dobu jsem se setkala pouze s pozitivním a vstřícným přístupem. Vždy, když něco potřebujeme, což je vzhledem k počtu pronajímaných automobilů často, vyjde nám Vaše společnost vstříc ve velmi krátkém čase. Jsem ráda, že spolupracujeme s takovým partnerem a doufám, že budeme stejně tak spolupracovat i nadále.

Marek Šebest, Car Fleet Manager, Tesco Stores ČR/SR • 19.11.2015
Autopůjčovna

Dovoluji si na přímo vyjádřit velkou spokojenost s naší dosavadní spoluprací, kterou jsme díky aktivnímu přístupu týmu v Auto Palace Spořilov navázali. Díky naprosto nadstandartnímu přístupu hned od našich prvních jednání až po úspěšné podepsání rámcové smlouvy, se nám podařilo nastavit podmínky, které nám maximálně vyhovují a přinášejí naší společnosti značnou úsporu. Servis, který naší firmě poskytujete, je, myslím, více než kvalitní a není to jen můj názor. Není nic lepšího, než když každý náš zaměstnanec, co měl tu čest vézt se ve vašem autě, se ke mně vrací nadšený s jeho úrovní a kvalitou. Když říkám zaměstnanci, mám tím na mysli i členy vrcholového vedení naší společnosti, kteří již také měli možnost vašich služeb využít.

Slečny na recepci jsou aktivní, příjemné a vždy maximálně nakloněné k řešení našich požadavků, a to vždy směrem k naší spokojenosti. Pokaždé zvedají telefon a ochotně hledají řešení našich požadavků. V jejich řešení je nezaskočí ani speciální požadavek na auto nebo urgentní termín přistavení. Po dobu naší spolupráce nám bylo vždy maximálně vyhověno. Pánové, co nám pak vozí automobily, vše s trpělivostí a ochotu vysvětlují. Každý uživatel vašeho vozu tak díky profesionálnímu přístupu vašich řidičů přesně ví, co má dělat a jak s vozem zacházet.

Závěrem bych tedy ještě jednou poděkovat a říct, že firma RentPoint je nám nejen kvalitním obchodním partnerem, ale mě osobně i velkou oporou v provozu tak velké flotily vozů jako má Tesco Stores ČR/SR. Kdyby všichni naši partneři k naší spolupráci přistupovali tak pozitivně a proaktivně jako vy, hned bychom měli o velkou spoustu starostí méně. Doufám tedy, že naše spolupráce bude v podobném duchu pokračovat i nadále.

ŠKODA
Jindřich Simon - Tachov • 19.11.2015
Nové vozy

Děkuji za péči prodejního týmu značky Škoda Auto Palace Spořilov. Od A do Z proběhlo vše skvěle.

Hyundai
Ing. M.B. - Praha 5 • 19.11.2015
Servis

Po vstupu do servisu se mi nezávisle na sobě věnovalo více osob, u kterých oceňuji velice slušné chování a vystupování. Komunikace a oprava proběhla bez nejmenších komplikací. Cena opravy a provedené služby odpovídaly mé představě.

Autopoint
MUDr. Matěj Hladký • 19.11.2015
Ojeté vozy

Rád bych poděkoval za perfektní služby spojené s nákupem mého automobilu spolupracovníkům AutoPoint Butovice a panu Homolovi. Jejich přístup k zákazníkovi je velice vstřícný a seriosní, stejně tak jako ochota pomoci při realizací nákupu a převodem vozidla. Celý tým by mohl být příkladem pro ostatní obchodní společnosti.

Mazda
Miroslav Š. - Brno • 19.11.2015
Nové vozy

Služeb Vaší společnosti využívám už léta a jako velkou výhodu vidím, že se i po téměř dvaceti letech mohu obrátit vždy na stejného prodejce.

Ford
K. Novotný - Pardubice • 16.11.2015
Nové vozy

Chválím profesionální přístup prodejce vozů Ford, pana D. Chrastila. Vše proběhlo velmi rychle a byly splněny veškeré naše požadavky.

Mazda
Martin Kráčovský • 16.11.2015
Nové vozy

Chtěl jsem Vám touto cestou upřímně poděkovat za zprostředkování koupě mého nového vozu.
Byl jsem s vašimi službami více než spokojen a můžete se spolehnout, že vaše služby doporučím všem případným zájemcům o vůz Mazda.
V rámci koupě vozu jsem jednal s několika dealery a Váš přístup byl jednoznačně nejlepší.
Přeji Vám mnoho dalších spokojených zákazníků.

ŠKODA
Jindřich Simon • 16.11.2015
Nové vozy

Děkuji za péči prodejního týmu značky Škoda Auto Palace Spořilov. Od A do Z proběhlo vše skvěle.
Z Tachova pěkný den,

Autopoint
Koranda V. a Mašková V. • 16.11.2015
Ojeté vozy

Chtěli bychom touto cestou vyjádřit poděkování panu Radkovi Božičevičovi a všem zaměstnancům AutoPointu za jejich profesionální přístup. Postarali se nejen o výkup, ale i prodej auta a to k naší největší spokojenosti. Poradenství paní Zikmundové bylo na velmi vysoké úrovni, překvapily nás i kvalitní znalosti v daném oboru. Nemuseli jsme se o nic starat. Těší nás, že se na tým Auto Palace můžeme obracet i s různými dotazy, které jsou vždy pohotově zodpovězeny rovněž k naší spokojenosti. Všem svým známým budu s radostí doporučovat jedině AutoPoint.
Máme k vám všem důvěru a tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Hyundai
Ing. Václav Dvořák, MBA • 16.11.2015
Nové vozy

Dne 13.11 t.r. jsme se ženou zakoupili v Auto Palace Butovice vozidlo Hyundai ix 20. Prodejce, pan Marek Szabo, se nám velice kvalifikovaně a profesionálně věnoval a to tak, že nás svým milým a nevtíravým způsobem velice příjemně překvapil. Výrazně posunul i naše vnímání značky Hyundai, protože je to naše první zkušenost s tímto výrobcem. Na takového prodejce může být Vaše společnost právem hrda.

Mitsubishi
Aleš O. - Brno • 16.11.2015
Nové vozy

Oceňuji osobní přístup, velký výběr skladových vozidel a možnost libovolné testovací jízdy.

Mazda
Vladimíra H. - Svitavy • 16.11.2015
Nové vozy

Vzorný přístup prodejce, skvělá nabídka, velký výběr skladových vozů.

Servis
Ing. Eduard Palata • 13.11.2015
Servis

S prací pana Marka jsem byl velice spokojen, ve všem mi velmi ochotně vyšel vstříc a jeho chování bylo naprosto profesionální.

Mitsubishi
Miriam - Bratislava • 11.11.2015
Nové vozy

Na základe odporúčania od známych som vyskúšala služby Auto Palace Panónska a musím vyzdvihnúť flexibilitu, ochotu a spokojnosť s predajcom p. Ščepánom ako aj veľmi dobrú komuniáciu.

Ford
Bc. Michal Hořeňovský • 9.11.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Vokrojovi a jeho kooperujícím kolegům a kolegyním za spolupráci, vstřícný postoj a za úspěšné předání auta v dohodnutém termínu. Snad tedy znovu za 2 roky u dalšího výhodného operativního leasingu

Mazda
Kirova a Kupec • 9.11.2015
Nové vozy

Chtěli bychom touto cestou mnohokrát poděkovat za skvělý přístup pana Zdvořáka během celé doby, kdy jste měl na starosti objednávku a předání našeho nového vozu. Moc si toho ceníme, jelikož to v dnešní době není samozřejmostí. Již dlouhou dobu jsme se nesetkali s tak profesionálním přístupem.
Od samého začátku jste si na nás kdykoli vyhradil čas. Vždy jste nám dal vědět, jakmile jste měl nové informace o průběhu předání vozidla, když bylo třeba, časově jste se nám přizpůsobil. Pokaždé jste nám ochotně na veškeré požadavky a přání v rámci možností vyhověl. Moc si toho ceníme a jsme rádi, že jsme dostali zrovna Vás.
S úctou děkují,
spokojení majitelé nové Mazdy

Opel
Michaela D. - Kladno • 9.11.2015
Nové vozy

Uvažuji o koupi nového vozu Opel Astra. Jakmile se rozhodnu, určitě nákup uskutečním v Auto Palace Spořilov, kde jsem byla naprosto překvapena perfektním přístupem p. Novotného, byť jsem přišla na konzultaci v sobotu, tedy o víkendovém provozu. Takovou ochotu a vstřícnost jsem u prodejce již dlouho nezažila.

Servis
MUDr.Helga Šimůnková - Praha 4 • 9.11.2015
Servis

Dne 9.11.2015 jsem byla u v servisu Ford v Auto Palace Spořilov na výměnu letních pneumatik. Zakázku přijímal pan Lukáš Krofta, který byl velice milý, po ránu usměvavý, což nebývá časté a ochotný. Byla jsem přijata přesně v objednaný čas a výměna byla hotova na počkání. Ani jsem si nestačila dočíst noviny. Také se mi líbilo nové uspořádání přijímací haly. Děkuji za milé a vstřícné jednání!!!!

Autopoint
Jitka Fröhlichová • 9.11.2015
Ojeté vozy

Nákup zánovního vozidla v AutoPointu na Spořilově proběhl v pořádku a jsme s ním nadmíru spokojeni.

Hyundai
Jan Broulík • 9.11.2015
Nové vozy

Rád bych Vám touto formou ještě jednou poděkoval za velmi profesionální a lidsky vstřícný přístup při nákupu mého nového i40 prostřednictvím paní Dufalové. Měl jsem z celého procesu nákupu až po předání vozu velmi dobrý dojem. Jsem přesvědčen, že každé obchodní jednání by při jeho ukončení mělo vést k příjemnému pocitu jak u kupujícího, tak u prodávajícího. Mohu všechny z vás ujistit, že u mě tomu tak bylo.
Přeji společnosti Auto Palace úspěšný prodej, zejména teď ke konci roku a klid a spokojenost.

Hyundai
Ing. Filip Tobolka • 9.11.2015
Nové vozy

Prodejce Marek Szabo, jeho milý, nevtíravý, ale zároveň velice profesionální přístup k zákazníkovi s podáním naprosto vyčerpávajících informací o voze, nás přesvědčil ke koupi vozu Tucson, i když jsme ještě uvažovali i o jiných možnostech. Kupoval jsem již pátý nový vůz a pana Szabo z Auto Palace Butovice hodnotím rozhodně jako nejlepšího.

Autopoint
Leoš Čepický • 9.11.2015
Ojeté vozy

V listopadu tohoto roku jsem se rozhodl vyměnit svůj starý vůz Hyundai ix35 za podobný. Vzhledem k tomu, že jsem měl pozitivní zkušenost s koupí svého prvního vozu u Hyundai Auto Palace Butovice, rozhodl jsem se v této spolupráci pokračovat. Byl mi nabídnut předváděcí vůz, který splňoval mé požadavky. Moje staré auto samozřejmě vykoupili protiúčtem. Profesionalita, ochota, zkušenost a vstřícnost pracovníků AutoPointu Butovice mne utvrdila v tom, že jsem udělal dobře.

Autopoint
Romana Čermáková • 9.11.2015
Ojeté vozy

Moje první návštěva a následná koupě vozu v Auto Pointu Brno mě překvapila ve všech směrech (přístup k zákazníkovi, vstřícnost, ochota). Budu-li v budoucnu potřebovat službu týkající se této oblasti, Vaše společnost díky Vaší nabídce a profesionálnímu přístupu Vašich zaměstnanců bude první, na kterou se s důvěrou obrátím.

Martin Vyhnálek • 4.11.2015
Fleet

Rád bych Vám touto cestou poděkoval panu Pokornému a paní Nosek za profesionální přístup, vstřícnost a ochotu, se kterou řeší běžné, i méně běžné záležitosti spojené s naší vzájemnou spoluprací. V rámci komplexní péče společnosti Auto Palace, je pro nás nákup vozů a správa vozového parku o něco jednodušší. Těším se na další společné fungování.

Servis
Václav Římovský • 2.11.2015
Servis

Chtěl bych moc poděkovat za skvělý servis u vás v Auto Palace a za skvělý a profesionální přístup od Lukáše Marka. Navíc jsem odjel s čistým autem, za což moc děkuji. Vaši firmu doporučuji dál.

Hyundai
Pavel S - Praha 5 • 31.10.2015
Servis

Oceňuji možnost přistavit vůz do servisu v časnou ranní hodinu. Personál je vždy velmi korektní a ke každému klientovi má osobní přístup. Je zde vidět evidentní snaha vyjít vstříc všem mým požadavkům.

Servis
Tulisovi • 30.10.2015
Servis

Chtěli bychom touto cestou poděkovat vašemu pracovníku panu Michalu Šťastnému za jeho vstřícnost a profesionální chování. Oproti předchozímu servisu, kam jsme dříve chodili, máme pocit, že naše vozidlo je po návštěvě AutoPalace komplexně zkontrolované, provedené úkony v širším rozsahu a za lepší cenu.

Servis
M. B. - Praha 3 • 30.10.2015
Servis

Oceňuji možnost zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy za velmi přijatelných finančních podmínek, bezproblémové předání klíčů od vozidla při příjmu a přistavení opraveného automobilu přímo před vchod pro zákazníky. Servis vždy předá automobil umytý a vyluxovaný interiér.

Hyundai
Hana Krčková • 29.10.2015
Nové vozy

Chtěla bych Vám poděkovat za ochotu, vstřícnost a vyčerpávající informace při koupi auta.

Mgr. Hana Nováková, Lunch service s.r.o. • 28.10.2015
Fleet

Pane Forejte, děkuji Vám za velmi profesionální a komplexní služby, které nám poskytujete. Nákup vozů a servisní služby jsou u Vás na vysoké úrovni. Správa vozového parku se díky Vám stala naprosto bezproblémovou a bezstarostnou záležitostí.

Mazda
Jiří K. - Brno • 28.10.2015
Nové vozy

Děkuji ing. Dufkovi za poskytnuté služby. S nákupem vozu jsem byl velmi spokojený a Vaši společnost mohu určitě doporučit.

Ford
Jindřich Vláčný - Praha 6 Dejvice • 27.10.2015
Nové vozy

Děkuji za skvělý přístup celého teamu Ford, při nákupu nového vozu v Auto Palace Praha.

Hyundai
Tomáš Kalas • 27.10.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat za zprostředkování auta a za velmi vlídné jednání.

Autopoint
Bohuslav Dedík • 23.10.2015
Ojeté vozy

Byl jsem spokojen s jednáním a ochotou. Pochvala.

Servis
B. Práchenský • 22.10.2015
Servis

Rád bych touto cestou poděkoval za vzorný a vzorový přístup k potřebám zákazníků vašemu pracovníkovi Jiřímu Zewelovi. Ačkoli jsem dříve jezdíval k jinému značkovému servisu Škoda, byl jsem však přístupem pana Zewela, i kvalitou servisních prací natolik spokojen, že jsem k vám přešel natrvalo.

Volvo
Jiří Doudlebský • 22.10.2015
Nové vozy

V AutoPalace Spořilov jsem zakoupil nové Volvo XC60 a tímto chci poděkovat za profesionální přístup, ochotu prodejního týmu, která byla na nejvyšší úrovni. Určitě Vaší prodejnu budu dále doporučovat.

Autopoint
Ing. Alice Abrhámová • 22.10.2015
Ojeté vozy

V AutoPointu v Butovicích jsem již kupovala dva vozy. Byla jsem vždy velice spokojena s milým, vstřícným jednáním a profesionálním přístupem všech zaměstnanců.

Autopoint
Michal Rieder - Brno • 22.10.2015
Ojeté vozy

Oba prodejci mě naprosto nadchli svým profesionálním přístupem. Na uzavřeném obchodu jsem neshledal žádný nedostatek. Jen tak dál!

Ford
Přemysl H. - Praha • 21.10.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Vokrojovi ohledně skvělého přístupu při nákupu nového vozu Ford.
Vše proběhlo rychle, dle mých představ a bez jakéhokoli problému.

Mazda
Ing. Bohumil Elsnic • 21.10.2015
Nové vozy

Je mi ctí s vámi obchodovat a spolupracovat.

Ford
K. K. - Plzeň • 20.10.2015
Nové vozy

V minulý týdnu jsem si od paní Bané kupoval novou Fiestu. Chtěl jsem Vám poděkovat za přístup a kladné vyřízení všech mých otázek a požadavků. Auto funguje bez jediného problému.

Mitsubishi
Ivana Rumplíková • 20.10.2015
Nové vozy

Přístup prodejce pana Hrubého si nemohu vynachválit. Vstřícný, laskavý a především profesionální. Nemám nic, co bych vytkla! Za sebe mohu skutečně doporučit!

ŠKODA
Michal J., Praha • 20.10.2015
Nové vozy

Prodejce Škoda AutoPalace Spořilov mi doporučila kolegyně, která zde kupovala vůz asi před půl rokem. Koupě proběhla naprosto bez problémů. Vše, co bylo slíbeno, bylo do puntíku splněno a dokonce jsem dostal malý dárek, který mi udělal radost.

Servis
Pavel N. - Oslavany • 20.10.2015
Servis

Ochota, vstřícnost, rychlost a kvalita provedení. Celý servis byl proveden do 24 hodin dle mého požadavku.

Servis
I. Tomášková • 19.10.2015
Servis

Děkuji za skvělý lidský přístup a vysoký profesionální um, se kterým jste mi opravili můj vůz Mazda3. Právem se hlásíte k lakovně a klempírně č. 1 v České republice. Příště Vás velmi ráda navštívím zase a doporučím Vás svým známým.

Autopoint
Filip • 19.10.2015
Ojeté vozy

Prodejce Petr Novotný byl vstřícný a ochotný jednat a vše směrovalo k oboustranné domluvě. Vše na čem jsme se dohodli, bylo splněno a navíc jsem auto i dobře pojistil, proto doporučuji autobazar AutoPalace Spořilov (Autopoint).

Autopoint
Miroslav Mašek • 19.10.2015
Ojeté vozy

Jste nejlepší mezi autobazary. Mohu jen doporučit.

Volvo
Petr Šebela - Blansko • 16.10.2015
Nové vozy

Chválím dobrou práci prodejce Karla Bednáře, díky kterému se podařilo kombinacemi příplatkové výbavy dostat do limitu určeného mým zaměstnavatelem a mohl jsem vůz Volvo XC60 objednat a splnit si tak svůj sen.

Ford
Karel P. - Praha 2 • 15.10.2015
Nové vozy

Koupě u vás byla příjemným zážitkem. Určitě vás doporučím svým přátelům.

Mitsubishi
Honza Nedvěd • 15.10.2015
Nové vozy

Auto značky Mitsubishi ASX, zakoupené v AutoPalace Spořilov, se po několika stech kilometrech neuvěřitelně rozjelo. Od ovládání až po rychlost se z auta stal perfektní dopravní prostředek. Děkuji vám za doporučení.

Opel
Marek T. - Praha západ • 15.10.2015
Nové vozy

V rámci zájmu o nový vůz Opel jsem si obešel pár dealerství a v Auto Palace jsem byl nejvíce spokojený s profesionálním přístupem. Nákup plánuji na příští rok a určitě proběhne v Auto Palace.

Ford
Váš spokojený zákazník • 14.10.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci prodejce značky Ford. Pana prodejce a poskytnuté služby mohu jen pochválit.

Servis
Jiří V. - Brno • 14.10.2015
Servis

Profesionální péče, vysvětlení a následné rychlé vyřešení vzniklého problému s vozem. Především bych chtěl vyzdvihnout přístup přijímacího technika Pavla Floriána.

Autopoint
Jana a Marek Jenšíkovi, Antecom • 13.10.2015
Ojeté vozy

S AutoPointem Butovice, jmenovitě s jeho vždy usměvavým a příjemným vedoucím Zdenkem Pejšou, spolupracujeme již deset let. Vždy nám vybral spolehlivé auto přesně podle našich požadavků. Jeho služby tedy můžeme s klidným svědomím doporučit.

Servis
PhDr. Helena Zemánková, MBA • 12.10.2015
Servis

Ráda bych poděkovala panu Harantovi, který se úžasně věnoval vyřizování servisu vozu Mitsubishi. Jeho přístup, ochota, zájem byly opravdu příkladné.

Ford
J.R. • 9.10.2015
Nové vozy

Rád bych poděkoval Vašemu prodejnímu teamu Ford. Zakoupil jsem u vás nový vůz a musím vyjádřit svou zákaznickou spokojenost.

Autopoint
Eliášová Kateřina • 9.10.2015
Ojeté vozy

Skvělý servis a profesionalita. Mohu doporučit.

Autopoint
Jiří Procházka • 9.10.2015
Ojeté vozy

Děkuji za příkladný přístup prodejců.

Mitsubishi
Martin D. - Znojmo • 9.10.2015
Nové vozy

Díky velké nabídce skladových vozů a skvělému přístupu personálu jsem se rozhodl zakoupit auto z Auto Palace Brno i přes to, že dealera další zvažované značky mám cca 5min od domova. Této volby rozhodně nelitujeme, další vozidlo rádi zakoupíme znovu od Vás.

Volvo
Kateřina P. - Brno • 9.10.2015
Nové vozy

Děkuji za ochotu prodejce při výběru vozu, porovnání s konkurencí a předvedení všech důležitých prvků, které jsem hledala. Dodání vozu proběhlo rychle a komunikace s Vašimi prodejci byla příjemná.

Mitsubishi
Jan K. - Praha • 8.10.2015
Nové vozy

Chválím a doporučuji využití služeb pana Hrubého při koupi nového Mitsubishi. Jeho přístup nad rámec povinností byl příjemný.

Ford
Anna Lounová - Praha 3 • 7.10.2015
Nové vozy

Děkuji za profesionální přístup prodejce pana Daniela Chrástila.

ŠKODA
David Š., Praha • 7.10.2015
Nové vozy

Prodejce autosalonu perfektně vystihl mé potřeby a nabídl mi vůz přesně dle mých představ včetně výhodného financování. Jsem spokojen a v případě koupě dalšího vozu se opět s důvěrou obrátím na autosalon Škoda v AutoPalace Spořilov.

Ford
Rodina Koubova - Praha • 6.10.2015
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval prodejci p. Šístkovi za skvělý servis spojený s koupí vozu.
Určitě Vaší pobočku doporučím svému okolí.

Mazda
Miroslav V. - Brno • 6.10.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Böhmerovi za profesionální přístup, zejména za pomoc se zajištěním financování.

Mitsubishi
Martina D. - Oslavany • 2.10.2015
Nové vozy

Mitsubishi Pajero mám už třetí, poprvé jsem se však rozhodla pro koupi nového vozu. Díky výhodné nabídce financování a možnosti vykoupení mého stávajícího vozu to pro mě, společně se skvělým přístupem personálu, bylo jednoduché rozhodnutí.

Ford
Anonym • 1.10.2015
Nové vozy

Spolupráce s panem Danielem Chrastilem a jeho přístup je vždy na velmi dobré úrovni a bez nejmenších problémů.

Autopoint
Groser Josef • 30.9.2015
Ojeté vozy

Nejvíce oceňuji osobní přístup k zákazníkovi.

Peugeot
David K. - Krčmaň • 29.9.2015
Nové vozy

Vstřícné, zdvořilé a ochotné jednání prodejce, dobrá informovanost (konkrétní odpovědi na každý můj dotaz). Brzké dodání vozu (dříve než bylo slíbeno), celkově příjemná atmosféra.

Mitsubishi
Dušan N. - Velká Bíteš • 29.9.2015
Nové vozy

Profesionální přístup, velká nabídka a dostupnost poptávaných vozů jsou hlavní důvody, proč jsem se již po několikáté rozhodl koupit nový vůz ve vaší společnosti.

Autopoint
paní Novotná • 28.9.2015
Ojeté vozy

Děkuji, obzvláště panu Závůrkovi, za profesionální přístup. Ráda se na Vás opět obrátím při výběru příštího vozu a Vaše služby doporučím i svým známým.

Servis
Mgr. Jiřina Králová - Praha 4 • 28.9.2015
Servis

Ráda poděkovala panu Milanu Hamršmídovi za jeho profesionální a vstřícný přístup k zákazníkovi. Dále chválím i perfektní telefonický a osobní kontakt s Vaším servisem – po dlouhé době jsem se cítila opravdu jako „zákazník“.

ŠKODA
David Pospíšil • 28.9.2015
Nové vozy

Služby dealerství Auto Palace na Spořilově mohu jenom doporučit. Jde o partnera důvěryhodného, poctivého a profesionálního. Vždy se sem budu rád vracet.

Volvo
Zdeněk K. - Brno • 28.9.2015
Nové vozy

Nabídka skladových vozů je v brněnském Auto Palace dobrá. Vše - prodej i fakturace, proběhlo rychle a přesně podle mých představ.

Peugeot
Eliška T. - Pohořelice • 28.9.2015
Nové vozy

Vše mi bylo ukázáno a vysvětleno. Převzetí vozu bylo příjemné.

Mitsubishi
Anonym • 27.9.2015
Nové vozy

Servis pana Hrubého při koupi auta Mitsubishi ASX byl vstřícný a profesionální. Budu Vás doporučovat!

Autopoint
Anonym • 27.9.2015
Ojeté vozy

Byla jsem velmi spokojená s přístupem zaměstnanců – vše mi bylo do detailu vysvětleno a dokonce jsem dostala i výhodnou nabídku na pojištění. Všem ráda doporučím autobazar AutoPoint.

Autopoint
Elemír Tříška • 26.9.2015
Ojeté vozy

Děkuji kolektivu ojetých vozů Auto Point v Butovicích za vstřícný přístup při prodeji mého vozu v komisním prodeji. Je vidět, že zde pracují lidé, kteří jsou na svém místě.

Servis
Ing. Nataliya Digtyar • 25.9.2015
Servis

Jsem velice vděčná pracovníkům servisu za jejich vstřícnost, perfektní servis a dobrou náladu.

Hyundai
Jitka D. • 25.9.2015
Servis

S naším autem jsem byla již ve vícero servisech, ale nejlépe jsem se cítila v Auto Palace Butovice. Přístup jejich zaměstnanců a kvalita odvedené práce mě přesvědčila, že jinam své auto už nepřivezu.

Hyundai
Anonym • 25.9.2015
Nové vozy

Váš salón a lidé v něm působí příjemně a je vidět, že máte opravdu skvělý personál. Kupoval jsem již několikátý automobil a po zhodnocení všech prodejců jste byli nejlepší!

Mazda
Zuzana M. - Tišnov • 25.9.2015
Nové vozy

Profesionální přístup prodejce, největší nabídka skladových vozů, možnost dostatečného vyzkoušení vozu respektive jeho světel, během jízdy v noci, výkup stávajícího vozu formou protiúčtu a výhodná nabídka financování bylo něco, čemu se nedalo odolat. Celkový dojem byl natolik dobrý, že jsem se rozhodla pro tento vůz, i když jsem původně zvažovala úplně jiný model.

Servis
Eva K. - Brno • 25.9.2015
Servis

Výborná komunikace s oběma servisními techniky, cítím se tam vždy doslova jako doma. Oproti dřívějšímu servisu VW se nedá vůbec srovnat!

Hyundai
K. Štefanová • 24.9.2015
Nové vozy

Ráda bych poděkovala za velmi milé přijetí vaším pracovníkem panem Michalem Pechem, u kterého jsme kupovali nové Hyundai i30 Combi. Všechno bylo k naší velké spokojenosti velmi rychle vyřešeno.

Autopoint
Ruslan D. • 24.9.2015
Ojeté vozy

Oceňuji váš přístup k zákazníkovi a přeji si více takových „partnerů“. Další auto bude také určitě jen od AutoPoint – Butovice.

Autopoint
Rudolf Jiřík • 24.9.2015
Ojeté vozy

Děkujeme za otevřené a poctivé jednání pana Milana Hochmanna a Jana Řmota. Těšíme se na další spolupráci.

Ford
Roman Žampach • 23.9.2015
Nové vozy

Spolupráce s panem Romanem Vokrojem a jeho přístup je vždy na velmi dobré úrovni a bez nejmenších problémů.

Mitsubishi
Ing. Jaroslava Šišková • 23.9.2015
Nové vozy

Oceňuji profesionální, odborný a přitom osobní, lidský přístup pana Martina Tomana, včetně přátelské atmosféry ve Vašem autosalonu. Věřím, že tato spolupráce bude pokračovat i při zajišťování servisní činnosti pro můj vůz.

Opel
Anna T. - Praha • 23.9.2015
Nové vozy

Byla jsem velmi spokojená s nákupem vozu v Auto Palace Spořilov. Zejména s přístupem prodejce p. Novotného.

ŠKODA
Ing. Marta Gernerová • 23.9.2015
Nové vozy

Dovolte, abych vám touto cestou poděkovala za vstřícné jednání během celého procesu koupě vozu. Bylo mi potěšením s vámi spolupracovat a přeji vám mnoho dalších spokojených klientů.

Servis
Lucie J. - Praha 6 • 23.9.2015
Servis

Technik má profesionální přístup, vše fungovalo, jak bylo domluveno a přesně podle mých požadavků.

Volvo
Jan Piťha - Praha • 22.9.2015
Nové vozy

Personál Auto Palace Spořilov byl naprosto skvělý a rozhodně jejich služeb budu využívat i nadále.

Peugeot
Michal Ř. • 22.9.2015
Nové vozy

„Do detailu mi bylo vysvětleno vše, co jsem potřeboval vědět – technické údaje, dodání, financování.
Přístup ze strany prodejce byl vynikající.

Volvo
Ing. Šorm - Břeclav • 22.9.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat prodejcům Auto Palace Brno, panu Havlíčkovi a panu Bednářovi, za ochotu při testování několika druhů vozů Volvo. Prodejci mi zcela vyšli vstříc, a proto jsem zde také svůj vůz objednal.

Mazda
Vincent Soriano, Managing Director • 21.9.2015
Nové vozy

I have to say that Mr. Zdvorak was taking good care of me and we always had a pleasant and regular communication. You are lucky to have a great guy like Mr. Zdvorak in your team.

Mitsubishi
Ing. Eduard Vondráček • 21.9.2015
Servis

Do servisu na Spořilov s mým Mitsubishi ASX 1,8 DI-D jezdím již čtyři roky a pokaždé jsem byl s profesionálním přístupem, vstřícností a odvedenou prací spokojen. Tento profesionální přístup k prohlídkám pochopitelně souvisí i s bezproblémovým provozem mého vozu.

Autopoint
Luděk Chmurovský • 21.9.2015
Ojeté vozy

Děkuji za pomoc při koupi mého nového vozu a za přístup celého týmu Auto Point na Spořilově.

Opel
Hana F. - Liberec • 21.9.2015
Nové vozy

Po zkušenostech s ostatními dealery Opel jsem si vybral právě Auto Palace Spořilov z důvodu skvělé nabídky a příjemného vystupování prodejního personálu.

Andrea Paslerová • 21.9.2015
Náhradní díly

Děkuji za perfektní zajištění náhradních dílů – mám mnohem komfortnější pocit, když vím, že auto je v pořádku.

ŠKODA
Ing. Tomáš Vomáčka • 21.9.2015
Nové vozy

Mohu vám jen poděkovat za absolutní profesionalitu, bezchybnost, preciznost a velice přátelské jednání. Sice v dohledné době neuvažujeme o koupi dalšího automobilu, ale pokud se za několik let tato skutečnost změní, první, na koho se obrátíme, jste vy.

Volvo
Pavel Novák • 21.9.2015
Nové vozy

Děkujeme AutoPalace Spořilov za zprostředkování prodeje našeho starého vozu a možnost nákupu nového za úžasných podmínek. Koupit Volvo na Spořilově je opravdovou zábavou.

Hyundai
Kateřina F. • 21.9.2015
Servis

Byla jsem spokojena s vaším servisem v Auto Palace Butovicích a budu ráda využívat vaše služby i nadále.

Autopoint
Knitlová • 21.9.2015
Ojeté vozy

Děkuji za vstřícné jednání při koupi vozu Suzuki Swift, byla jsem velice spokojená s celým týmem AutoPointu Butovice.

Autopoint
J. Tejkalová • 21.9.2015
Ojeté vozy

Se službami AutoPointu v Brně jsem byla maximálně spokojená.

Peugeot
David R. - Rožmitál pod Třemšínem • 21.9.2015
Nové vozy

Potěšila mě cena, dostupnost i rychlost dodání vozu.

Mazda
Ladislav S. - Brno • 21.9.2015
Nové vozy

Současná Mazda6 je již několikátým vozem ze společnosti Auto Palace Brno, a protože i tentokráte proběhlo vše absolutně bez jediné chyby a nákup vozu byl pro nás i tentokráte velmi příjemným zážitkem, mohu služby vaší společnosti opravdu doporučit.

Mitsubishi
Aleš S. - Bučovice • 21.9.2015
Nové vozy

Dostupnost vozu, skvělý přístup personálu a skvělá nabídka financování jsou argumenty, proč jsem byl velmi spokojen a také proč Vaši společnost doporučím svým známým.

Autopoint
Jiří Daněk • 21.9.2015
Ojeté vozy

Vstřícný a ochotný přístup personálu.

Autopoint
paní Brabcová • 20.9.2015
Ojeté vozy

Chválím přístup pana Hlaváčka z AutoPalace Spořilov. Nejenom že mi dokázal přesně poradit a vybrat můj nový vůz, ale vyřešil také všechny náležitosti s přihlášením vozu.

Mitsubishi
MUDr. Jan Khel • 18.9.2015
Nové vozy

Chválím kulturu prodeje nových vozů včetně servisu a při koupi dalšího automobilu se určitě opět obráním na AutoPalace Spořilov.

Mazda
Tomáš K. - Brno • 18.9.2015
Nové vozy

Profesionální přístup, komplexní nabídka a dlouhá testovací jízda to byly argumenty, které rozhodly!

Peugeot
Petr S. - Kunštát • 18.9.2015
Nové vozy

Rychlá reakce na mé požadavky a vstřícný přístup prodejce.

Servis
Anonym • 17.9.2015
Servis

Oceňuji nadstandardní servisní služby Auto Palace Spořilov, které jsou na velmi vysoké úrovni a profesionální i o víkendech.

Ford
M. B. • 17.9.2015
Nové vozy

Děkuji panu prodejci Martinu Šístkovi za profesionální a kompletní servis spojený s nákupem vozu Ford Fiesta. Určitě vaší firmu doporučím svému okolí.

ŠKODA
Filip Michl • 17.9.2015
Nové vozy

Během výběru svého nového vozu jsem jednal s několika prodejci různých značek a různých prodejců, nicméně jednání a přístup paní Kalašové patřilo jednoznačně mezi ty nejlepší, a kdyby při výběru vozu záleželo pouze na přístupu prodejce, tak bych zřejmě nakonec koupil vůz právě u ní.

Hyundai
Jakub B. • 17.9.2015
Servis

Jezdím do Auto Palace Butovice již několik let a jsem tam velice spokojen. Všem mohu vřele tento servis doporučit.

Mazda
Martin T. - Prostějov • 17.9.2015
Nové vozy

Po nové Mazdě jsem pokukoval již dlouho. Nikdy by mě ale nenapadlo, že objednávku tentokráte učiním již po první návštěvě autosalonu. Profesionální přístup prodejce byl ale velmi příjemným zážitkem a vzhledem k faktu, že jsem přímo na prodejně našel požadovanou specifikaci vozu, o které mě ostatní dealeři tvrdili, že na ni budu muset čekat několik měsíců bylo ještě ten den rozhodnuto.

Peugeot
Jaroslav Š. - Klášterec nad Ohří • 17.9.2015
Nové vozy

Prodejce Auto Palace mi poskytl informace nejen o technických parametrech vozu, ale i možnostech financování. Vše proběhlo na profesionální úrovni.

Peugeot
Šárka S. - Brno • 17.9.2015
Nové vozy

Auto mě nadchlo komfortem, pohodlím a krásným designem. Maximální vstřícnost a ochota prodejce.

Mitsubishi
Jaroslav Nitsche • 16.9.2015
Nové vozy

Rád bych upřímně poděkoval za přístup jednoho z Vašich prodejců a to konkrétně pana Michala Hrubého. Dále také vyzdvihuji možnost odprodat svůj starý vůz prostřednictvím společnosti AutoPoint.

Lucie Veselovská - ARCADIS CZ a.s. • 16.9.2015
Fleet

Spolupráce s Auto Palace Spořilov probíhá naprosto hladce, a tak věříme v její úspěšné pokračování. Oceňujeme zejména individuální přístup a profesionální jednání.

Autopoint
Vratislav Poušenský • 16.9.2015
Ojeté vozy

Vstřícnost, profesionalita. Nemám co dalšího dodat.

ŠKODA
Karel P. - Praha 6 • 15.9.2015
Nové vozy

Při koupi vozu pro manželku jsem oslovil několik obchodníků, ale díky přístupu personálu jsem vůz koupil ve společnosti Auto Palace Spořilov. Nákup vozidla pro mě byla příjemná zkušenost.

Autopoint
Jaroslava B. • 15.9.2015
Ojeté vozy

Oceňuji váš přístup k zákazníkovi a přeji si více takových „partnerů“. Další auto bude také určitě jen od AutoPoint – Butovice.

Mitsubishi
Tomáš H. - Brno • 15.9.2015
Nové vozy

Auto Palace Brno byl jediný dealer, který mě nabídl zkušební jízdu přesně s požadovaným modelem, což pro mě byl zásadní argument pro koupi právě tohoto modelu, a když k tomu přidal nejlepší nabídku financování, dohoda byla na stole.

Peugeot
František M. - Brno • 15.9.2015
Nové vozy

Potěšil mě přístup, ochota a rozsah informací předaných prodejcem.

Servis
Richard Král • 14.9.2015
Servis

Po několika negativních zkušenosti s Vaším servisem, kdy jsem bohužel musel opakovaně déle než hodinu čekat na technika, jsem chtěl přejít k jinému autorizovanému servisu. Mé rozhodnutí ale změnila profesionalita pana Fatky a předchozího technika.

Volvo
Petr Kratochvíl - Praha • 14.9.2015
Nové vozy

Na základě získaných zkušenosti s koupí vozidla, budu služeb společnosti Auto Palace Spořilov jak po stránce servisní, tak i prodejní.

Ford
Zuzana Mansfeldová, Servis Leasing a.s. • 14.9.2015
Nové vozy

Nakupuji vozidla značky Ford, naším prodejcem je Martina Sklenářová a s touto spoluprací jsme velmi spokojeni. Když bylo potřeba sehnat vozidlo jiné značky, které se v Auto Palace prodává, velice vstřícně nám doporučila jiného prodejce a pomohla celý obchod zorganizovat.

Richard Hruška, Fleet Manager - Praha • 14.9.2015
Fleet

Oceňuji vysoký standard nabízených služeb, profesionální přístup a ochotu všech zaměstnanců. Díky tomu se pro nás Auto Palace Spořilov stal partnerem, se kterým budeme i nadále spolupracovat.

Hyundai
Renata a Petr Nacházelovi • 14.9.2015
Nové vozy

Vaše profesionální jednání nás nakonec přimělo ke změně značky vozu, kterou jsme si původně chtěli pořídit, a nadále budeme využívat vašich služeb. Děkujeme za váš vstřícný a přátelský přístup k nám jako k zákazníkům.

Peugeot
Dana Š. - Brno • 14.9.2015
Nové vozy

V Auto Palace Brno dbají na profesionální přístup k zákazníkovi, perfektní a okamžité zodpovězení veškerých dotazů a v neposlední řadě také na příjemné a nevtíravé jednání při uzavírání objednávky. Mohu jen doporučit.

Mazda
Dáša Karlová • 13.9.2015
Nové vozy

Děkuji za profesionální a milý přístup a těším se na viděnou při servisní prohlídce.

Opel
Adam B. - Praha • 11.9.2015
Nové vozy

Se službami v Auto Palace Spořilov u mě panuje spokojenost, jednak díky profesionálnímu přístupu prodejců a také díky komplexním službám, které poskytují.

Hyundai
Petr a Soňa Loutocký • 11.9.2015
Nové vozy

Oceňuji pana Marka Szabó z Auto Palace Nové Butovice za jeho nadstandardní přístup k zákazníkům. Musím konstatovat, že z veliké části je právě jeho nasazení důvodem nákupu našeho nového vozu právě v Auto Palace Nové Butovice.

Autopoint
Doc. Dr. Karel Matějka, CSc. • 11.9.2015
Ojeté vozy

Chtěl bych Vám poděkovat panu Pejšovi za jeho mimořádnou ochotu při sjednání koupě vozu. Svým přístupem mne přesvědčil nejenom o kvalitách prodávaného vozu, ale především o solidnosti, kterou je společnost AutoPoint jako obchodní partner.

Servis
Radek Kounický • 10.9.2015
Servis

Za 18 let své řidičské praxe, kdy jsem prošel řadu firem, služebních vozů a hlavně servisů, mohu zodpovědně prohlásit toto: Pan Jiří Zewel patří v zákaznickém servisu k tomu NEJ, co jsem zatím potkal.

Servis
Magda P. - Praha 5 • 9.9.2015
Servis

Technici mají vždy příjemné vystupování a jsou vstřícní ke klientovi. Servis vždy vyčistí gumové koberečky a umyje mé auto. Jsem velmi nadšená z vozidla, má kvalitní zpracování a dobrou výbavu za nesrovnatelnou cenu s konkurencí.

Autopoint
Richard • 8.9.2015
Ojeté vozy

Netuším, jak to v AutoPalace Spořilov dělají, ale pracují tam samí fajn lidé.

Hyundai
Ing. Ivan Filka - Praha 8 • 8.9.2015
Nové vozy

Chtěl poděkovat paní Petře Medřické za profesionální přístup při prodeji vozidla. Její přátelské a empatické chování a vstřícný přístup posílily mou důvěru a přesvědčení doporučit Auto Palace Butovice i dalším zájemcům o nákup nového automobilu.

Hyundai
P. Kříž • 8.9.2015
Servis

Auto Palace Butovice bych popsal takto. Jde o jedno z mála míst, kde se k vám chovají mile, když přijedete na servis, a hlavně bez rozdílu, jestli je to servis na garanci, či placený.

Autopoint
Eliška S. • 8.9.2015
Ojeté vozy

Ráda bych vám všem poděkovala za příjemný, solidní a zároveň flexibilní průběh prodeje mého ojetého vozu. Málokdy má tak zásadní akce, jako je koupě vozu, tak hladký, rychlý a profesionální průběh. Společnost APB-Autopoint mohu všem kolem sebe vřele doporučit.

Mazda
Vladimír Sochůrek, Obchodní ředitel • 7.9.2015
Nové vozy

Mnoho lidí dnes říká, že je obchod jen o ceně. Já tvrdím a vedu tak i své spolupracovníky, že je to hlavně o vztahu, slušnosti, úctě a určité pokoře. Člověka s těmito vlastnostmi ve svém týmu máte – pana Romana Zdvořáka. Hlavně díky jeho lidskému přístupu, ale i technickým znalostem, realizujeme u Vaší společnosti nákupy nových vozidel pro naší firmu.
Přeji Vašemu týmu mnoho dalších, spokojených zákazníků.

Opel
Jana V. - Zdiby • 7.9.2015
Nové vozy

Auto Palace Spořilov mi byl doporučen známým a mohu potvrdit, že přístup a jednání prodejce mě nezklamal.

ŠKODA
Jiří K. - Praha 9 • 7.9.2015
Nové vozy

Jako dlouholetý zákazník Auto Palace Spořilov mohu potvrdit, že prodejce se mi vždy perfektně věnuje a poskytne mi služby na nejvyšší úrovni. Koupě u vás je příjemným zážitkem.

Mitsubishi
Helena B. - Brno • 7.9.2015
Nové vozy

Nový vůz jsme vybírali poměrně dlouho, po návštěvě Vašeho autosalonu to však dostalo rychlý spád. Přístup prodejce byl maximálně profesionální, ochotně nám pomohl s výběrem vozu a možnostmi financování.

Mazda
Jan M. - Brno • 7.9.2015
Nové vozy

Od prodejce Ing. Dufka mám již čtvrté vozidlo. Jako podnikatel a vášnivý řidič docela často obměňuji svůj vozový park, nikde jinde jsem se ale nesetkal s tím, abych se i po dvaceti letech mohl obrátit na stejného prodejce. Důvěra, která v tomto vztahu za ty roky vznikla, je něco, proč už teď vím od koho si koupím novou Mazdu MX5

Peugeot
Dušan M. - Brno • 4.9.2015
Nové vozy

Setkal jsem se se vstřícností a profesionalitou.

Servis
Radim Šrám • 3.9.2015
Servis

Váš servis navštěvuji již sedm let a vždy oceňuji přátelský přístup k zákazníkům. Po mé poslední návštěvě chvílím zejména přístup pana Fatky.

Autopoint
Martin Ryzec • 3.9.2015
Ojeté vozy

Děkuji panu Koleškovi za jeho profesionální a vstřícný přístup a snahu nabídnout co nejlepší servis na vysoké úrovni.

Autopoint
Rudolf Jiřík - Praha • 3.9.2015
Ojeté vozy

Děkuji za velmi vstřícné jednání při koupi vozu Škoda Superb II u vaší firmy v Brně. Přeji hodně spokojených zákazníků.

Peugeot
Mgr. Lenka Esterková • 3.9.2015
Nové vozy

Velmi ráda bych vyjádřila obrovské poděkování za skvělý servis, který mi poskytla vaše zaměstnankyně Marie Widenková. Jsem ráda, že jsem si vybrala právě vaši prodejnu a určitě využiji vašich služeb i v budoucnu.

Opel
Hana Hrabáčová • 1.9.2015
Nové vozy

Chtěla bych pochválit přístup a vystupování paní Michaely Červenkové. Je příjemné v dnešní době potkávat ve službách profesionály.

Autopoint
Yvona Beranova • 1.9.2015
Ojeté vozy

Jsem maximálně spokojena s jednáním a profesionálním přístupem vaší společnosti k zákazníkovi. AutoPoint budu doporučovat svým známým.

Opel
Jiří K. - Beroun • 1.9.2015
Nové vozy

Vůz jsem zatím nezakoupil, nicméně jsem byl nadmíru spokojený s perfektním přístupem prodejkyně J. Kortanové. Jakmile nastane ten správný čas, určitě se na ni obrátím.

Servis
Jiří P. - Brno • 1.9.2015
Servis

Velmi příjemné prostředí. Profesionální a lidsky příjemný přístup servisních techniků. Vyřešení velmi vleklého problému v krátkém čase.

Servis
Jiří Novák, Kovochem • 31.8.2015
Servis

Chválím cenu, provedenou práci a slušné chování přijímacího technika při opravě geometrie mého vozu. Auto Palace Spořilov doporučím i ostatním.

Autopoint
Jaroslav Klaška • 28.8.2015
Ojeté vozy

Se službami Auto Pointu jsem byl velice spokojen.

Servis
Miroslava R. - Praha • 27.8.2015
Servis

Vždy se mnou jednají jako s VIP klientem a práce je provedena na 100%. Technik servisu vše vysvětlí. Prostě maximální spokojenost.

Mazda
Pavel Klír • 25.8.2015
Nové vozy

Roman Zdvořák je dle mého názoru profesionál na svém místě – svým přístupem, chováním a vytříbenou komunikací mi pomohl ve finálním rozhodnutí pořídit si právě Mazdu 6. Děkuji za pomoc.

Servis
Miroslav Čech, DMTech,s.r.o. • 25.8.2015
Servis

Oceňujeme perfektní servis, velkou ochotu a technickou profesionalitu zaměstnanců servisu. Jsem opravdu velmi spokojeni.

Ford
Ing. Jan Vamberský - Olomouc • 24.8.2015
Nové vozy

Co se týče koupě vozu v Auto Palace, byl jsem naprosto spokojený.

Servis
Ing.Jaroslav Prokop - Praha 4 • 22.8.2015
Servis

Chválím ochotu a trpělivost pana Linharta a přeji vašemu servisu více takových technicky zdatných a ochotných pracovníků.

Marek Šebest • 20.8.2015
Autopůjčovna

Autopůjčovna Rentpoint je nám nejen kvalitním obchodním partnerem, ale mě osobně i velkou oporou v provozu tak velké flotily vozů jako má naše společnost. Kdyby všichni naši partneři k naší spolupráci přistupovali tak pozitivně a proaktivně jako vy, hned bychom měli o velkou spoustu starostí méně.
Car Fleet Manager ČR/SR, Tesco Stores ČR

Ford
L. Žerovnický - Praha • 18.8.2015
Nové vozy

Chválím profesionální přístup zaměstnanců AutoPalace Spořilov – vše proběhlo velmi rychle a byly splněny veškeré naše požadavky.

Mazda
Petr P. - Jihlava • 18.8.2015
Nové vozy

Naprosto profesionální přístup prodejce, který dokázal vyhovět všem mým požadavkům na financování a pojištění vozu, a neměl problém se mnou uskutečnit dlouhou testovací jízdu, aniž bych se na ni musel objednávat několik dní dopředu, byl pro mě dostatečný argument pro nákup vozu ve společnosti Auto Palace Brno. Díky této pozitivní zkušenosti vím, že Auto Palace Brno mohu doporučit všem svým přátelům jako spolehlivého obchodního partnera.

Mazda
Luděk Pošmourný • 17.8.2015
Nové vozy

Po předchozí dobré zkušenosti s koupí vozidla jsem neváhal a opět zavítal do AutoPalace Spořilov. S přístupem pana Janovského jsem byl opět nadmíru spokojen a budu i nadále využívat služeb APS, případně ho doporučovat i dalším zájemcům o koupi vozu.

Servis
MUDr.Marie Alušíková a MUDr.Štefan Alušík • 17.8.2015
Servis

Chtěli bychom poděkovat, obzvlášť panu Vladimíru Fatkovi, za bezchybnou pomoc, vstřícnost a profesionalitu při opravě našeho vozu.

Hana NOVOTNÁ • 11.8.2015
Autopůjčovna

Se společností Auto Palace Spořilov, spolupracuji od roku 2011. Se službami autopůjčovny jsme od začátku spokojeni, líbí se nám jejich komplexnost a vstřícný, ochotný a profesionální přístup a to i v případě, že potřebujeme něco urgentně.
Office Manager, Atalian

Mazda
Otakar Levec • 9.8.2015
Nové vozy

Velmi oceňuji profesionální přístup pana Jiřího Janovského, který nám usnadnil prodej auta starého a nákup toho nového. Dále mi s velkou trpělivostí odpovídal na všechny dotazy a vysvětlil technické náležitosti i novinky vozidla. Opět se na něj v budoucnu s důvěrou obrátím.

Servis
Andrea Paslerová • 6.8.2015
Servis

Děkuji za perfektní zajištění náhradních dílů – mám mnohem komfortnější pocit, když vím, že auto je v pořádku.

Ford
Petr S. - Praha • 3.8.2015
Nové vozy

Vyjadřuji zákaznickou spokojenost s profesionalistou prodejce Martina Šístka.

Mazda
Lenka a Ondřej Caldrovi • 3.8.2015
Nové vozy

V AutoPalace Spořilov jsme koupili náš úplně první vůz a jsme velice rádi, že nám ho prodával profesionál takového formátu, jakým je pan Janovský.

Jan Piťha • 30.7.2015
Autopůjčovna

S firmou RentPoint spolupracujeme od května 2004. Hlavním důvodem naší spokojenosti je individuální přístup a nasazení řešit naše požadavky ze strany zaměstnanců, stejně jako návrhy na průběžnou optimalizaci a efektivitu ze strany vedení firmy RentPoint. Každý náš požadavek je vyřízen obratem a s ochotou, i když je to mnohdy nad rámec jejich povinností a smluvních ujednání. Díky této flexibilitě se nám daří naplňovat a optimalizovat naše firemní výdaje a následně je úspěšně aplikovat v našich projektech, které jsou i díky tomu konkurence schopné a žádané.

Firmu RentPoint již dnes nevnímám pouze jako dodavatele, ale především jako partnera pro vzájemně prospěšný byznys a mohu ji s jistotou doporučit všem dynamickým a moderním firmám, stejně jako konzervativním společnostem.

Managing Director, BACKBONE s.r.o.

Servis
Marcela Š. - Praha 4 • 13.7.2015
Servis

Servis hodnotím známkou 10 z 10 a mohu jej doporučit.

Servis
Jiří Š. - Praha Holešovice • 10.7.2015
Servis

Pozitivně vnímám přístup k zákazníkovi, protože servis nenabízí hned nejdražší řešení, když to není nutné.Prostě nad nabízenou službou velmi přemýšlí a vymění pouze co odpovídá nutnosti výměny, což považuji za super.

Servis
Tomáš Dudek, vedoucí prodeje • 7.7.2015
Servis

Se servisem v Auto Palace Spořilov jsem byl spokojen.

Alex Januškovski • 7.7.2015
Autopůjčovna

S Auto Palace Spořilov, potažmo autopůjčovnou RentPoint, spolupracujeme již od roku 2009. Veškeré servisní zákroky na vozech během spolupráce, ať se jednalo o odstranění poruchy, běžnou výměnu pneumatik či garanční prohlídku, byly vždy detailně naplánovány a pokud byla třeba ponechat vozidlo na delší opravu, vždy nám bylo v rámci spolupráce poskytnuté náhradní vozidlo.

Jsme pravidelně a včas informováni o novinkách, plánovaných garančních prohlídkách či výměně pneumatik, proto si můžeme předem naplánovat náš pracovní rozvrh. Naše firma je se spoluprací se společností Auto Palace Spořilov, resp. RentPoint, výjimečně spokojena a muže ji jen doporučit.

CEO, Nektar Natura

Ford
Pavel Drábek • 27.2.2015
Nové vozy

Oceňuji profesionální jednání prodejce při koupi vozu Ford Focus. Myslím, že až se rozhodnu koupit příští vůz, bude to opět ve společnosti Auto Palace Spořilov.

Autopoint
Josef Lazar • 27.2.2015
Ojeté vozy

Chtěl bych Vám i celému Vašemu kolektivu touto cestou poděkovat za velmi rychlé, vstřícné a profesionální jednání. Vaše služby rád doporučím svým známým.
Děkuji moc a přeji Vám ještě hodně spokojených klientů.

Autopoint
Jana Mikešová • 27.2.2015
Ojeté vozy

Vzhledem k tomu, že můj dosavadní vůz vypověděl službu, potřebovala jsem rychlé řešení v podobě koupi nového - ojetého vozu v co nejkratší době.
Mezi mými favority byla Škoda Octavia a Hyundai i30.
Pan Pejša mi velmi nenásilnou formou vysvětlil rozdíly mezi uvedenými vozy a já se díky jeho vstřícnému a férovému přístupu rozhodla právě pro vůz Hyundai z prodejny AutoPoint.
Koupě vozidla proběhla přesně podle sjednaného plánu a já ve velmi krátké době odjela "novým" vozem.
Tuto prodejnu jsem doporučila dál, neboť jsem velmi spokojena s jejich seriózním a osobním přístupem.

Servis
Petra C. • 26.2.2015
Servis

Dobrý den ,
při návštěvě Butovic mi nedalo si vyžádat nějaký kontakt, kam bych mohla reagovat za své příbuzné, že jsem ráda, že v Autopalace je stále tak fajn kolektiv. Jelikož dost často doporučuji tento salon svým známých ať starým nebo novým vždy se mi vrátí odezva, že děkuji za tip. I když to někteří mají dál od Prahy tak jim to za to stojí . Už proto, že mají vše pod jednou střechou. Jak emise tak pojištění bylo pro ně velkou výhodou.

Mitsubishi
Petr Böhm - Velké Němčice • 26.2.2015
Nové vozy

Vše v pořádku, velká spokojenost, komunikativní, lidský přístup.

Mazda
MUDr. Jan Nohejl,CSc • 25.2.2015
Nové vozy

Chci Vám tímto poděkovat za dlouholeté služby Mazda- Autopalace. Dne 10.3. jsem si koupili již svoji třetí Mazdu. A jako vždy, prodejcem byl pan Jiří Janovský.
Já i moje žena jsme byli příjemně překvapeni dárky, které jsme od pana Janovského k novému autu dostali.
O to více se nyní těšíme z dalšího krásného a spolehlivého auta.

Autopoint
Minaříková • 25.2.2015
Ojeté vozy

Děkuji Vám za profesionální přístup při koupi vozu Mitsubishi ASX, zcela to splnilo mé očekávání. Pokud bych někdy kupovala další vůz opět se obrátím na Vaši společnost.

Mazda
Vlastimil E. - Znojmo • 25.2.2015
Nové vozy

Vždy skvělá nabídka, profesionální jednání a komplexní služby.

Autopoint
Martin Krulich • 25.2.2015
Ojeté vozy

Oceňuji profi přístup, ochotu a flexibilitu personálu.

ŠKODA
Jana Dvořáková • 24.2.2015
Nové vozy

Dobrý den všem,
obdrželi jsme velkou pochvalu za práci a přístup Dana Hrabáka ohledně předání vozidel Heineken. Předání proběhlo perfektně.
Velký rozdíl mezi předáním vozidel od ČSAO a Auto Palace.
Gratuluji a děkuji Dane, za velmi dobrou práci ve vztahu k našemu společnému klientovi.

Servis
Josef Ševčík - Zbraslav • 24.2.2015
Servis

Chtěl bych tímto pochválit servisní techniky Auto Palace Brno za více než přátelský přístup při řešení problému s komunikací s pojišťovnou, kde nám maximálně vyšli vstříc a celou záležitost ohledně pojistné události za nás vyřešili.
Děkuji.

Ford
R.L. • 23.2.2015
Nové vozy

Chtěla bych touto cestou poděkovat prodejnímu týmu značky FORD.
Pan Šístek zajistil vše na vysoké úrovni.

Autopoint
Knitlová • 23.2.2015
Ojeté vozy

Chtěla bych poděkovat za vstřícné a milé jednání při koupi vozu Vám i paní Zikmundové. Byla jsem velmi spokojena se spolupráci nabízených služeb od vykoupení mého vozu protiúčte po nabídku financování. Do budoucna bych s Vámi chtěla spolupracovat i nadále.

ŠKODA
Jiří Patrák • 20.2.2015
Nové vozy

Celý proces nákupu nového zakázkového vozu Škoda probíhal v Auto Palace Spořilov naprosto skvěle, s vysokou profesionální úrovní a vstřícností k zákazníkovi. Při konfiguraci vozu mně velmi pomohly odborné informace, takže za nabídkou vozu mohl okamžitě následovat podpis kupní smlouvy.
Po oznámení konečného termínu výroby vozu následoval výkup dosavadního vozu a předání vozu nového. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů k mé plné spokojenosti.

Mitsubishi
Stanistlav Kouřil - Brno • 20.2.2015
Nové vozy

Chtěl bych moc poděkovat panu Dvořáčkovi a Zábržovi za perfektní, profesionální a lidský přístup.

Mazda
Dalibor Říhánek - Písek • 19.2.2015
Nové vozy

Vážení dovozci, dovolte mi poděkovat a vzdát hold autům značky Mazda.
Jsem dosud prvním majitelem vozu Mazda MX-6 2,5l, vyrobený v roce 1992. Já jej koupil v roce 1993, dosud jsem s ním najel 230 000 km, bez jakékoliv kolize. Moje spokojenost trvá 23 let a to nejen s designem, ale s jízdními vlastnostmi a především s motorovou spolehlivostí. Toto auto se opravdu povedlo. Auto vlastním dodnes s originální výbavou, nikdy mě nenechalo na cestě, vždy mě dovezlo bez poruchy a jakékoliv kolize do cíle.
Dík patří designerům a výrobcům Mazdy v Hirošimě- Japonsko, upřímný dík!!

Volvo
František Mayer - Rosice • 19.2.2015
Nové vozy

Byl jsem mile překvapen výběrem skladových vozů, na rozdíl od konkurence bylo hned možné vybrat vozidlo ke koupi ihned, což jsem aktuálně potřeboval. Tedy mohu jen doporučit!

Ford
P.M. • 18.2.2015
Nové vozy

Jsem mile překvapena, jak skvěle a týmově pracují prodejci ve Vaší prodejně FORD.
Jmenovitě bych ráda pochválila skvělého prodejce Martin Šístka, který ve spolupráci se svým nadřízeným zajistil, že z původně objednaného vozu kombi jsem spokojeně převzala verzi hatchback. Tímto děkuji i panu vedoucímu prodeje, který byl ochoten zrušit smlouvu a upravit ji dle mého přání.

Hyundai
Eva Libišová • 18.2.2015
Nové vozy

S autem jsem zatím nadmíru spokojená, děkuji za ochotu, vstřícnost a vysoký profesionální přístup při prodeji paní Medřické.

Mazda
Lumír P. - Brno • 18.2.2015
Nové vozy

Profesionální jednání, skvělá nabídka a osobní přístup je důvod proč jsme si nový vůz kopili znovu v Auto Palace Brno s.r.o.. Opět maximálně spokojeni!

Peugeot
Luboš R. - Uherčice • 18.2.2015
Nové vozy

Prodejce věděl o čem mluví, do ničeho nás netlačil a celkově působil na profesionální úrovni.

Opel
Ing. Jiří Panuška • 17.2.2015
Nové vozy

Ještě jednou děkuji za perfektní přístup a vaši ochotu.

Volvo
Filip Vyskočil • 17.2.2015
Nové vozy

Při koupi vozu Volvo XC60 jsem jsem se setkal v Auto Palace Spořilov s výborným přístupem prodejního týmu, který mě svou profesionalitou opravdu nadchnul.

ŠKODA
Janečkovi - Brno • 16.2.2015
Nové vozy

V těchto dnech jsme u vás zakoupili nový vůz Škoda Octavia. Vzhledem k tomu, že jsme z Brna a do Prahy jsme se nedostali, všechna jednání o koupi probíhala telefonicky a emailem. Vůz nám ochotně zarezervovala paní Zuzana Kalašová a později se vyřizování všech potřebných náležitostí s velkou vstřícností a ochotou ujala paní Iveta Nitschová.
Jako zákazníci velmi oceňujeme zejména profesionální přístup paní Nitschové, která nám ve všech našich potřebách a požadavcích vyšla maximálně vstříc.

Autopoint
Lucie Pujmanová • 16.2.2015
Ojeté vozy

Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za vstřícné jednání při výběru a poté i nákupu ojetého vozu u Vás v Autopointu Nových Butovicích.
Nákup vozu s pomocí Vašich příjemných zaměstnanců byla pro mne nakonec radostná událost a ráda moje zkušenosti budu předávat dále.

Peugeot
Aneta Č. - Brno • 16.2.2015
Nové vozy

Profesionální přístup prodejkyně, schopnost zodpovědět veškeré dotazy a poradit. Flexibilita co se týká vyřízení mých někdy specifických požadavků.

Ford
D.M. • 13.2.2015
Nové vozy

Rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu prodejci FORD p.Šístkovi.
Je to opravdový profesionál a zajišťuje skvěle servis spojený s koupí vozu. Vaší prodejnu budu vřele doporučovat svému okolí.

Servis
Treml Petr • 13.2.2015
Servis

Chtěl bych moc poděkovat za přístup pana Sedláčka, který se mnou vše řešil. Byl jsem nadšený z přístupu všech zaměstnanců Autopalace Butovice. Jejich úsměv a ochota nezná mezí.
Na servise proběhlo vše dle mého očekávání.
Chtěl bych tímto poděkovat za vše co jste pro mě udělali. Rád se k Vám budu vracet jak na servis, tak při koupi nového vozu.
Je vidět, že jste opravdoví profesionálové ve svém oboru.

Ford
M.F. • 12.2.2015
Nové vozy

Ráda bych touto cestou poděkovala teamu prodejců FORD a jmenovitě p. Šístkovi.Profesionálně a skvěle zajistil vše k mé spokojenosti.

Servis
Matěj Kotrba - Brno • 12.2.2015
Servis

Maximální ochota, přístup a vstřícné jednání při řešení problému odstranění závady na mém vozidle Mitsubishi.

Mitsubishi
Horakova Gabriela • 10.2.2015
Nové vozy

Timto bych chtela podekovat za vybornou spolupraci v nakupu noveho vozu. Pan Hruby, byl neskutecny profesional, jen diky takovemu pristupu jsem s nakupem nevahala. Jsem moc rada, ze jsem se rozhodla pro Vasi pobocku Autopalace na Sporilove.

Autopoint
Vysušil Václav - Praha 8 • 10.2.2015
Ojeté vozy

Poděkování zasílám za vstřícné a odborné jednání p. Švancary, díky němuž jsem před pár dny u Vás koupil auto Hyundai ix 20.
Při následném jednání s p. Homolou mi byl nabídnut odkup mého staršího auta Opel Corsa 1,2 a ten byl uskutečněn rovněž díky výbornému přístupu.
Chci touto cestou vyzdvihnout profesionální a příjemné jednání všech zúčastněných osob a poděkovat za rychlé a věcné vyřízení.

Autopoint
Ing. Tomáš Heinitz • 6.2.2015
Ojeté vozy

Děkuji za vstřícný přístup při nákupu vozidla Mazda 6 zároveň s prodejem mého stávajícího vozu. Byl jsem velmi spokojen s přístupem a přípravou dokumentů, vůbec celého procesu prodeje od pana Martina Kolešky a dalších pracovníků skupiny Autopoint AutoPalace Spořilov.

Peugeot
Jiří Š. - Křižanov • 6.2.2015
Nové vozy

Komletní servis a starost už při telefonické objednávce. Prodejce dokázal vše zařídit během jednoho dne a toho si nejvíce ceníme. Absolutní spokojenost

Opel
Blanka Stastna • 5.2.2015
Nové vozy

Dekuji paní Kortanove za velmi uprimnou spolupraci pri vyberu, za Vasi ochotu a nesmirne mile jednani. Koupe jinde neznamena, ze se u Vas neobjevim treba ohledne pravidelneho servisu. A rada.

Autopoint
Petr Beránek • 5.2.2015
Ojeté vozy

Vstřícné jednání a výborná komunikace.

Ford
Martin S. - Praha 10
Nové vozy

Oceňuji profesionální přístup prodejce Daniela Chrastila při nákupu a prodeji mého vozu.

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok