EN GARÁŽ
 

HODNOCENÍ
NAŠICH KLIENTŮ

KATEGORIE ZNAČKA POBOČKA + PŘIDAT HODNOCENÍ
ŠKODA
Hana Dukaki - Kralupy nad Vltavou
Nové vozy, 7.1.2018

Dekujeme pani ing. Nitschove za jeji profesionalitu a vstricnost pri prodeji noveho vozu Skoda Octavia Scout.

Nové vozy, ŠKODA
Autopoint
Zdeněk Šváb - Vlašim
Ojeté vozy, 29.12.2017

Chtěl bych i touto cestou poděkovat p.Pejšovi a p.Švancarovi za velmi přátelsky a lidsky profesionální přístup. Je to potom opravdu příjemně strávený čas ve vaši prodejně. Ještě jednou velký dík!!!!!!!!!!!!!!

Ojeté vozy
Mazda
Pavel Slavík - Bystřice
Nové vozy, 18.12.2017

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat zaměstnancům autosalonu panu Pavlu Tvrzníkovi,který se při první návštěvě autosalonu o nás velice příjemně a hlavně nenuceně postaral,předvedl vozidla a vše potřebné vysvětlil!! Díky moc. A druhé poděkování patří mladému prodejci panu MARKU JEŽKOVI, jednání s ním, to je profesionální úroveň !!! Od prvního jednání až po předání nového vozidla, kontakt během čekání na dovoz vozidla do ČR, při předání vozu vše podrobně vysvětlil a předvedl.Tak mít více takových lidí na úřadech, v obchodech, to by bylo! Pánové, díky, přeji hodně pracovních i osobních úspěchů,krásné prožití svátků vánočních a hezký nový rok.
Pavel Slavík /mimochodem, žena po první jízdě nadšená a MAZDIČKA CX 3! je celá!/

Nové vozy, Mazda
Autopoint
Robert W - Praha 5
Ojeté vozy, 12.12.2017

Na přelomu listopadu a prosince 2017 jsem se rozhodl ke koupi ojetého vozu střední třídy. Prošel jsem tedy několik pražských i mimopražských autobazarů, nicméně všude byl s něčím problém (špatná až hrubá komunikace, nejasná historie většiny vozů dovezených ze zahraničí, neochota dodat servisní knížku, nemožnost si v klidu přečíst všeobecné obchodní informace, dle kterých se řídí smlouva, atd atd.). Pak jsem zjistil, že prodejce nových vozů Auto Palace se zároveň zabývá prodejem ojetých vozů s jasnou historií. Po cca týdnu hledání na jejich webu, kde jsou všechny vozy kvalitně nafocené jsem se s panem Petrem Novotným domluvil na prohlídce, vyzkoušení vozu, apod. Vše proběhlo v přátelském, ale zároveň profesionálním duchu a ke spokojenosti klienta ;). Veškeré potřebné informace byl také ochoten poslat do emailu, abych si je mohl v klidu prostudovat. Vůz jsem si tedy nakonec koupil a jelikož se blíží Vánoce, dostal jsem ještě jako bonus auto na dálkové ovládání (Volvo XC90), které doma s nadšením uvítaly mé dvě školkou povinné dcery. Za sebe mohu tým Autopointu v klidu doporučit a věřím, stejně jako já budou spokojeni i další klienti. Beztak už teď vidím, že nejsem jediný, kdo byl překvapený z toho, že i bazar může v dnešní době fungovat profesionálně a s úsměvem. Zkrátka jako na západních trzích. Za sebe moc děkuju a nashle při dalším nákupu... RW

Ojeté vozy

ZOBRAZIT DALŠÍ HODNOCENÍ

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok