I love cars

 

Hodnocení našich klientů

ŠKODA
Iva Horáková - Praha • 3.5.2017
Nové vozy

Velice bych chtěla poděkovat slečně Zuzaně Kalašové za vstřícný přístup k řešení zapůjčení testovacího vozu Škoda-Octavia. I když objednávka z centrálního objednacího systému nedorazila, vše slečna Zuzana vyřešila k mojí spokojenosti a velice rychle. Dííky. Iva Horáková

ŠKODA
Markéta. M. - Praha • 20.4.2017
Nové vozy

V Auto Palace jsem vyměnila svého dlouholetého plechového miláčka za novou Fabii. Poděkování patří paní Zuzaně Kalašové, která se o mě bezchybně starala od objednání vozu až po jeho fyzické předání. Fabia jezdí výborně a jsem celkově velice spokojená.

ŠKODA
Alena Vokřalová • 17.4.2017
Nové vozy

Ráda bych poděkovala paní Marii Kubáčkové z Fleetového oddělení Škoda ve společnosti Auto Palace Spořilov.
Všem našim požadavkům se v průběhu obměny vozového parku Alpine Pro věnovala maximálně vstřícně, profesionálně a vždy s úsměvem.

ŠKODA
Ondráčkovi • 29.3.2017
Nové vozy

Včera jsme u Vás přebírali nový vůz Škoda Rapid. Celý proces prodeje od nabídky po převzetí vozu jsme absolvovali s Vaším prodejcem panem Lubomírem Ivanem. Chtěli bychom poděkovat za vysoce profesionální, klidný a vstřícný přístup po celou dobu vzájemného kontaktu.

ŠKODA
Vladimír Matuška • 22.3.2017
Nové vozy

Vážená paní Kortanová, paní Kalašová a pane Pajere, děkuji Vám touto cestou za konzultace k vozidlům a ochotu k možnosti organizace zkušební jízdy. Velmi oceňuji snahu paní Kortanové získat obchod i pro Škodovku. Velmi si vážím také možnosti zkušební jízdy ve Škodě navzdory tomu, že koupě byla nejistá. Díky Vašemu přístupu je Auto Palace první volbou při rozhodování o koupi dalších vozidel.

Přeji Vám co nejlepší vozy dodávané automobilkami, tak aby byly na úrovni Vašemu prozákaznickému přístupu.

ŠKODA
Vladimír Kořínek - Praha • 27.2.2017
Nové vozy

Obešel jsem pět dealerů značky Škoda v Praze s tím, že jsem se chtěl seznámit s novým modelem Kodiaq a vůz objednat. Vrátil jsem se do Auto Palace Spořilov jen díky milému, vstřícnému a osobnímu přístupu paní Ing. Ivety Nitschové. Vše mi trpělivě vysvětlila a předvedla. Objednání vozu byl pro mne příjemný zážitek a už se těším na svůj nový vůz. Všem doporučuji.

ŠKODA
Stanislav Sobotka • 16.2.2017
Nové vozy

Před nedávnem jsem navštívil dealerství Auto Palace Spořilov. Zvažoval jsem zakoupení nového vozu, ale ještě jsem nevěděl, jaké značky. Obešel jsem několik značek vozů, které tato společnost nabízí, a nakonec jsem se rozhodl pro vůz Škoda Rapid Spaceback. Důvodů bylo hned několik, ale ten hlavní byl přístup prodejce Lubomíra Ivana. Podal mi všechny důležité informace, které jsem požadoval a postaral se o to, abych odešel ze salonu s kupní smlouvou a maximálně spokojený. Chtěl bych touto cestou poděkovat společnosti Auto Palace Spořilov a hlavně prodejci Lubomíru Ivanovi za jeho přístup a jednání, kterým mi pomohl se správně rozhodnout při výběru vozu a služeb, které jsem požadoval.

ŠKODA
Jakub Urbaník • 19.1.2017
Nové vozy

Děkuji Auto Palace za zprostředkování pořízení automobilu pro moji ženu, speciálně pak panu Jungrovi z týmu prodeje Škoda, který byl velmi profesionální a ochotný od výběru až po předání vozu. Při příští příležitosti se na Vás rád obrátím.

ŠKODA
M.S. • 4.1.2017
Nové vozy

Společnost Auto Palace Spořilov mi byla doporučena od známého. Nákup vozidla Škoda Fabia proběhl dle mých představ a jsem velice spokojen.
Služby této společnosti mohu dále jen doporučit.

ŠKODA
Petra M. - Praha 4 • 12.12.2016
Nové vozy

Z Auto Palace Spořilov mám již druhou Fabii a opět bylo vše perfektní. Na showroomu ŠKODA je prima tým a panuje tam přátelská atmosféra. Jakmile se rozhodnu vůz vyměnit, zavítám opět do této prodejny.

ŠKODA
Jaroslav K. - Praha • 11.12.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem zakoupil nový vůz Škoda Rapid. Chci tímto poděkovat panu Lubomíru Ivanovi za profesionální přístup, ochotu a vstřícnost při objednání a prodeji vozu. Současně velice oceňuji spolupráci pana Ivana s panem Wernerem za zajištění odkupu mého původního auta protiúčtem.
Děkuji.
Jaroslav K.

ŠKODA
Věra Vortelová - Praha • 30.11.2016
Nové vozy

Zatímco nám není zatěžko si stále na něco stěžovat a kritizovat jiné, na projevy spokojenosti a uznání jsme skoupí.
Po své poslední návštěvě Auto Palace Spořilov letos 24. listopadu mám dobrý důvod z této zažité praxe vybočit.
A protože kvalitu firmy a její příznivý obraz ve vztahu k zákaznické veřejnosti vytvářejí především její pracovníci, kteří jsou se zákazníky každodenně v přímém kontaktu, ráda bych poděkovala paní Zuzaně Kalašové z oddělení Prodej vozů Škoda a panu Petru Kolářovi z oddělení Servis za opakovaně vysoce profesionální, empatický a nadstandardně vstřícný přístup ke mně jako klientce.
Vlastní výborná zkušenost jak s prodejními, tak servisními službami mě těší o to víc, že jsem byla nejednou svědkem stejného jednání obou odborníků i ve vztahu k dalším právě přítomným klientům. Upřímné díky oběma.

ŠKODA
D. H. • 21.10.2016
Nové vozy

S nákupem vozu pro naši společnost jsem byl velmi spokojen. Příprava automobilu a vlastní předání bylo na vysoké profesionální úrovni.

ŠKODA
Tomáš Novák, ČSOB Leasing • 19.10.2016
Fleet

Chtěl bych poděkovat fleetovému oddělení Škoda za skvělou spolupráci. Zákazníci oceňují profesionální přístup a korektní jednání. Pro mne osobně je Fleetové oddělení Škoda Auto Palace Spořilov volbou číslo jedna za značku Škoda.

ŠKODA
Patrik Š. • 28.9.2016
Nové vozy

Chci poděkovat prodejci značky Škoda panu Pajerovi za jeho ochotu a přístup při nákupu mého vozu. Potřeboval jsem velice rychle nové vozidlo, protože moje staré dosloužilo. Prodejce mi nabídl možnost nákupu skladového vozu. Oceňuji široký výběr a rychlé jednání. Nové auto jsem měl zařízené během 14 dní. Nyní již spokojeně jezdím novým vozem Škoda.

ŠKODA
MUDr.Tereza Buchtová • 23.9.2016
Nové vozy

V nedávné době jsem si v Auto Palace Spořilov převzala nový vůz Škoda Fabia. Vůz jsem si pořídila v programu Škoda bez starostí a prodával mi ho váš prodejce Lubomír Ivan. Chtěla bych mu touto cestou poděkovat za skvělý servis kolem celého procesu prodeje a velmi příjemné předání. Už při objednání vozu mi pan Ivan sdělil konkrétní postup prodeje, to znamená od objednání až po předání vozu a vše klaplo na domluvené termíny. Doufám, že mi nový vůz bude sloužit tak dobře, jak probíhal samotný prodej a budu také stejně spokojena.

ŠKODA
Renata D. • 12.9.2016
Nové vozy

V srpnu letošního roku naše společnost zakoupila u Auto Palace Spořilov 5 vozidel. Vše proběhlo velmi hladce, vozy byly dodány včas včetně veškerých dokladů. Pro nákup vozů jsme se rozhodli nejen díky velmi zajímavé slevě, ale i díky profesionálnímu přístupu.

ŠKODA
Milan Beran • 30.8.2016
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat celému prodejnímu týmu, který se mnou řešil všechny formality spojené s nákupem mého nového automobilu. Velice si cením velmi profesionálního a zároveň velmi přátelského přístupu při objednávání a zařizování všech záležitostí a v neposlední řadě i následného zájmu prodejců o mou spokojenost se zakoupeným autem.
Jsem si jist, že takovýmto přístupem si vytváříte prostor pro získávání dalších zákazníků a z mé strany vás mohu ujistit, že vás budu jen doporučovat. Svým známým a obchodním partnerům, kteří projeví zájem o nákup nového vozidla.
Ještě jednou děkuji a zůstávám s pozdravem

ŠKODA
Eva K. • 29.8.2016
Nové vozy

V Auto Palace jsem koupila svůj nový firemní vůz Škoda Octavia. Velice si cením profesionálního přístupu p. Pajera při konfiguraci vozu a následné péči při jeho dodání. S vozem a službami prodejce Auto Palace jsem nadmíru spokojena. Chtěla bych ocenit také přístup a jednání zaměstnance výkupu ojetých vozidel p. Vyskočila, který mi nabídl bezkonkureční cenu za můj původní vůz. Určitě se na Auto Palace Spořilov v budoucnu opět ráda obrátím.

ŠKODA
J. Š. • 22.7.2016
Nové vozy

Paní Kalašová je pracovník na svém místě, s jejím přístupem jsem byl nadmíru spokojený.

ŠKODA
Milan Beran • 24.6.2016
Nové vozy

Tímto bych všem zaměstnancům Auto Palace Spořilov, kteří se podíleli na pořízení nového vozu pro mě, chtěl osobně poděkovat za opravdu velmi profesionální a zároveň velmi přátelský přístup při objednávání a zařizování všech záležitostí. V neposlední řadě oceňuji i následný zájem o mou spokojenost se zakoupeným autem, za první seznámení s různými funkcemi auta při jeho předávání a i za následné zodpovídání mých dotazů.
Jsem si jist, že takovýmto přístupem si vytváříte prostor pro získávání dalších zákazníků a z mé strany vás mohu ujistit, že vás budu jen doporučovat svým známým a obchodním partnerům, kteří projeví zájem o nákup nového vozidla.
Ještě jednou děkuji a zůstávám s pozdravem,

ŠKODA
Romana Novotná, LERROS Fashion CZ s.r.o. • 20.6.2016
Nové vozy

Ve společnosti Auto Palace Spořilov jsem dlouholetým zákazníkem a nákup vozidla je pro mne vždy příjemným zpestřením každodenních pracovních povinností.

ŠKODA
Jitka Kučerová - Brno • 28.4.2016
Nové vozy

Zakoupila jsem v této firmě skladový vůz Škoda Rapid. S celým procesem rezervace, prodeje a převzetí vozu jsem byla maximálně spokojena, především díky profesionálnímu přístupu a vstřícnosti prodejce pana Lubomíra Ivana. Ochotně odpověděl na všechny dotazy a koupě a převzetí vozu proběhla absolutně bez problémů.

ŠKODA
Jiří Chyba - Davle • 18.4.2016
Nové vozy

Byl jsem velice spokojen se vstřícným přístupem paní Ivety Nitschové.

ŠKODA
rodina Janečkova - Brno • 23.2.2016
Nové vozy

V těchto dnech jsme zakoupili v Auto Palace nový vůz Škoda Octavia. Vzhledem k tomu, že jsme z Brna a do Prahy jsme se nedostali, všechna jednání o koupi probíhala telefonicky a emailem. Vůz nám ochotně zarezervovala paní Zuzana Kalašová a později se vyřizování všech potřebných náležitostí s velkou vstřícností a ochotou ujala paní Iveta Nitschová. Jako zákazníci velmi oceňujeme zejména profesionální přístup paní Nitschové, která nám ve všech našich potřebách a požadavcích vyšla maximálně vstříc.
Děkujeme vám všem za příkladný přístup k zákazníkovi.

ŠKODA
Jiří Patrák • 10.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, celý proces nákupu nového zakázkového vozu Škoda probíhal v Auto Palace Spořilov naprosto skvěle, s vysokou profesionální úrovní a vstřícností k zákazníkovi. Při konfiguraci vozu mně velmi pomohly odborné informace, takže za nabídkou vozu mohl okamžitě následovat podpis kupní smlouvy. Po oznámení konečného termínu výroby vozu následoval výkup dosavadního vozu a předání vozu nového. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů k mé plné spokojenosti.
Srdečně vás zdraví

ŠKODA
Jana Dvořáková • 1.2.2016
Nové vozy

Dobrý den všem, chtěl bych udělit velkou pochvalu za práci a přístup pana Hrabáka ohledně předání vozidel Heineken. Předání proběhlo perfektně. Velký rozdíl rovněž vidím mezi předáním vozidel od ČSAO a Auto Palace. Gratuluji a děkuji za velmi dobrou práci ve vztahu k našemu společnému klientovi.

ŠKODA
Karel P. – fleet manažer spol. - Říčany • 25.1.2016
Nové vozy

Naše firma pořídila od společnosti Auto Palace Spořilov koncem loňského roku celkem 7 vozidel Škoda. Na nákup vozů jsme velmi spěchali, protože naše firma získala novou zakázku a potřebovali jsme nutně auta pro naše servisní techniky. Obchodníci z fleetového oddělení nám zajistili všechny vozy skladem a ihned k odběru. Cenové podmínky byly velmi výhodné a celý proces byl rychlý a profesionální. Nákupem vozů u Auto Palace Spořilov jsme ušetřili čas i peníze a navíc jsme získali výhodné podmínky na servisní práce.

ŠKODA
Ing. Oldřich Paclík, CSc. • 14.1.2016
Nové vozy

S nákupem vozu pro naši společnost jsem byl velmi spokojen. Příprava vozu a vlastní předání bylo na vysoké profesionální úrovni. Mohu jen doporučit.

ŠKODA
Lucie P. • 8.1.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem pořizovala skladové vozidlo na operativní leasing. Oceňuji širokou nabídku skladových vozidel a rychlé jednání. Vozidlo jsem měla během dvou týdnů k dispozici a vše proběhlo v pořádku. Auto Palace Spořilov mohu jedině doporučit.

ŠKODA
Jiří Novák • 22.12.2015
Nové vozy

Předně bych chtěl poděkovat za skvělý přístup paní Nitschové a jí nabízené služby.

ŠKODA
Miloš Borovička - Majitel Instalatérské potřeby Borovička s.r.o. • 11.12.2015
Ojeté vozy

Nedávno jsem zakoupil vozidlo značky Škoda. Byl jsem velice spokojen s přístupem zaměstnanců a kvalitou služeb, které AutoPoint nabízí. Již brzy se těším na další spolupráci.

ŠKODA
Pavel Š - Praha • 4.12.2015
Nové vozy

Na dealerství Auto Palace Spořilov jsem se obrátil na doporučení svého známého a koupil Fabii Combi. U prodejkyně jsem ocenil profesionalitu, znalosti a viditelný zájem o mé potřeby.

ŠKODA
Petra S. - Praha 4 • 23.11.2015
Nové vozy

S manželem jsme u Auto Palace Spořilov v říjnu letošního roku zakoupili vůz Škoda Fabia Combi. Měli jsme možnost výběru ze široké palety skladových vozidel, a proto nebyl problém si konkrétní vůz vybrat. Prodejce pak zajistil vše za nás a to včetně přihlášení vozu a jeho pojištění. Oceňujeme rychlost a vstřícnost jednání. Společnost Auto Palace Spořilov můžeme určitě doporučit.

ŠKODA
Jindřich Simon - Tachov • 19.11.2015
Nové vozy

Děkuji za péči prodejního týmu značky Škoda Auto Palace Spořilov. Od A do Z proběhlo vše skvěle.

ŠKODA
Jindřich Simon • 16.11.2015
Nové vozy

Děkuji za péči prodejního týmu značky Škoda Auto Palace Spořilov. Od A do Z proběhlo vše skvěle.
Z Tachova pěkný den,

ŠKODA
Michal J., Praha • 20.10.2015
Nové vozy

Prodejce Škoda AutoPalace Spořilov mi doporučila kolegyně, která zde kupovala vůz asi před půl rokem. Koupě proběhla naprosto bez problémů. Vše, co bylo slíbeno, bylo do puntíku splněno a dokonce jsem dostal malý dárek, který mi udělal radost.

ŠKODA
David Š., Praha • 7.10.2015
Nové vozy

Prodejce autosalonu perfektně vystihl mé potřeby a nabídl mi vůz přesně dle mých představ včetně výhodného financování. Jsem spokojen a v případě koupě dalšího vozu se opět s důvěrou obrátím na autosalon Škoda v AutoPalace Spořilov.

ŠKODA
David Pospíšil • 28.9.2015
Nové vozy

Služby dealerství Auto Palace na Spořilově mohu jenom doporučit. Jde o partnera důvěryhodného, poctivého a profesionálního. Vždy se sem budu rád vracet.

ŠKODA
Ing. Marta Gernerová • 23.9.2015
Nové vozy

Dovolte, abych vám touto cestou poděkovala za vstřícné jednání během celého procesu koupě vozu. Bylo mi potěšením s vámi spolupracovat a přeji vám mnoho dalších spokojených klientů.

ŠKODA
Ing. Tomáš Vomáčka • 21.9.2015
Nové vozy

Mohu vám jen poděkovat za absolutní profesionalitu, bezchybnost, preciznost a velice přátelské jednání. Sice v dohledné době neuvažujeme o koupi dalšího automobilu, ale pokud se za několik let tato skutečnost změní, první, na koho se obrátíme, jste vy.

ŠKODA
Filip Michl • 17.9.2015
Nové vozy

Během výběru svého nového vozu jsem jednal s několika prodejci různých značek a různých prodejců, nicméně jednání a přístup paní Kalašové patřilo jednoznačně mezi ty nejlepší, a kdyby při výběru vozu záleželo pouze na přístupu prodejce, tak bych zřejmě nakonec koupil vůz právě u ní.

ŠKODA
Karel P. - Praha 6 • 15.9.2015
Nové vozy

Při koupi vozu pro manželku jsem oslovil několik obchodníků, ale díky přístupu personálu jsem vůz koupil ve společnosti Auto Palace Spořilov. Nákup vozidla pro mě byla příjemná zkušenost.

ŠKODA
Jiří K. - Praha 9 • 7.9.2015
Nové vozy

Jako dlouholetý zákazník Auto Palace Spořilov mohu potvrdit, že prodejce se mi vždy perfektně věnuje a poskytne mi služby na nejvyšší úrovni. Koupě u vás je příjemným zážitkem.

ŠKODA
Jana Dvořáková • 24.2.2015
Nové vozy

Dobrý den všem,
obdrželi jsme velkou pochvalu za práci a přístup Dana Hrabáka ohledně předání vozidel Heineken. Předání proběhlo perfektně.
Velký rozdíl mezi předáním vozidel od ČSAO a Auto Palace.
Gratuluji a děkuji Dane, za velmi dobrou práci ve vztahu k našemu společnému klientovi.

ŠKODA
Jiří Patrák • 20.2.2015
Nové vozy

Celý proces nákupu nového zakázkového vozu Škoda probíhal v Auto Palace Spořilov naprosto skvěle, s vysokou profesionální úrovní a vstřícností k zákazníkovi. Při konfiguraci vozu mně velmi pomohly odborné informace, takže za nabídkou vozu mohl okamžitě následovat podpis kupní smlouvy.
Po oznámení konečného termínu výroby vozu následoval výkup dosavadního vozu a předání vozu nového. Vše proběhlo bez jakýchkoliv problémů k mé plné spokojenosti.

ŠKODA
Janečkovi - Brno • 16.2.2015
Nové vozy

V těchto dnech jsme u vás zakoupili nový vůz Škoda Octavia. Vzhledem k tomu, že jsme z Brna a do Prahy jsme se nedostali, všechna jednání o koupi probíhala telefonicky a emailem. Vůz nám ochotně zarezervovala paní Zuzana Kalašová a později se vyřizování všech potřebných náležitostí s velkou vstřícností a ochotou ujala paní Iveta Nitschová.
Jako zákazníci velmi oceňujeme zejména profesionální přístup paní Nitschové, která nám ve všech našich potřebách a požadavcích vyšla maximálně vstříc.

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok