EN GARÁŽ
 

HODNOCENÍ
NAŠICH KLIENTŮ

KATEGORIE ZNAČKA POBOČKA + PŘIDAT HODNOCENÍ
ŠKODA
Klaudie - Praha
Nové vozy, 3.10.2017

Příjemná, ochotná prodejkyně. Mohu jen doporučit.

Nové vozy, ŠKODA
ŠKODA
DBH IT
Nové vozy, 21.7.2017

Jako nová společnost jsme měli u leasingových společností zavřené dveře. Pan Pajer našel řešení a my můžeme úspěšně rozvíjet náš byznys v nových vozech z Auto Palace Spořilov. Oceňujeme profesionální přístup a dodržování dohod. Rozhodně zůstaneme partnerem i nadále.

Nové vozy, ŠKODA
ŠKODA
Adéla Nováková
Nové vozy, 7.7.2017

Dlouho jsem zvažovala koupi nového auta a chodila po různých showroomech a bazarech, abych zjistila, jaké mám možnosti. Nutno říct, že jsem se necítila úplně ve své kůži, přeci jen kupování aut je spíše „chlapská záležitost“ a jako žena, co chce koupit auto, byl někdy přístup prodavačů dost nevybíravý. Právě proto jsem se rozhodla své auto nakonec koupit právě v Auto Palace Spořilov. Prodavač Marek Vybíral se ke mně choval opravdu skvěle a na každý můj hloupý dotaz (a že jich nebylo málo) vždy odpověděl profesionálně a přesně tak, jak jsem potřebovala, abych vše pochopila. I po nějaké době, když se vyskytl problém, který jsem neuměla vyřešit, ochotně poradil po telefonu. Jestli chcete koupit nové auto, určitě zajděte za panem Vybíralem do Auto Palace Spořilov, bude o vás skvěle postaráno.

Nové vozy, ŠKODA
ŠKODA
Nováková
Nové vozy, 19.5.2017

S nákupem vozu Škoda v Auto Palace Spořilov jsem byla zcela spokojená. Prodejce Marek Vybíral k nám přistupoval velice profesionálně, vysvětlil nám vše potřebné, se vším poradil a auto nám nabídl za skvělou cenu. Předání auta a vše ostatní proběhlo bez problémů.

Nové vozy, ŠKODA

ZOBRAZIT DALŠÍ HODNOCENÍ

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok