I love cars

 

Hodnocení našich klientů

Opel
Josef Blábolil • 2.5.2017
Nové vozy

Chtěli bychom poděkovat paní Janě Kortanové za profesní přístup při koupi vozu Opel a vyřízení všech formalit. Ještě jednou paní Janě Kortanové za její vstřícnost a ochotu děkujeme. Blábolilovi

Opel
Luboš Krejčí - Praha • 28.4.2017
Nové vozy

Velmi vstřícné jednání a ochota při vyřizování koupě nového vozu

Opel
Olda J. • 28.4.2017
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat za velice profesionální přístup sl. Kortanové, která se nám naprosto profesionálně věnovala. Bylo velmi příjemné s ní trávit čas při výběru nového vozu. Žádný náš dotaz pro ni nebyl problém, bylo cítit, že ji opravdu zajímáme a chápe naše požadavky. Snažila se nám najít nejvýhodnější variantu. Tak jako v auto palace na Opelu jsme se necítili v žádném autosalónu. Už teď se těšíme na předání nového vozu.

Opel
Hana Kallerová - Čelákovice • 13.4.2017
Nové vozy

Tímto děkuji paní Sylvě Svobodové za úžasné služby spojené s prodejem vozu Opel Zafira. Výborné jednání, přístup, nic nebyl problém. Ještě jednou děkuji!

Opel
Vladimír Matuška - Praha • 30.3.2017
Nové vozy

Děkuji paní Janě Kortanové za vynikající konzultační služby a ochotu při představování nových vozů Opel.

Opel
Radmila Jelínková - Vlašim • 16.3.2017
Nové vozy

Velmi spokojená s přístupem, informacemi a vstřícností paní Svobodové. Pří koupi příštího vozidla se na Vás určitě opět obrátíme.

Opel
Michal Miler - Kladno • 15.3.2017
Nové vozy

Dobrý den,
chtěl bych tímto způsobem poděkovat paní Janě Kortanové za milé a profesionální jednání při koupi auta.

Opel
Robert Trča - Praha 10 • 13.3.2017
Nové vozy

Slečna Jana Kortanová byla velmi vstřícná,příjemná a vysoce profesionální.
Na všechny dotazy odpovídala fundovaně a s přehledem a myslím si, že na takové zaměstnance může být Vaše firma po právu hrdá.

Opel
Karel V. - Praha • 9.3.2017
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Hartmanovi za profesionální přístup při výběru nového vozu. Jakmile se rozhodneme pro koupi, určitě to bude právě od Auto Palace. Přesně takhle by měl vypadat přístup k zákazníkům. Děkujeme

Opel
Salaďaková Marie - Praha • 9.3.2017
Servis

Perfektní přístup ze strany servisu, kdy jsem potřebovala servis bez domluveného termínu. Vše bylo vyřízeno k mé spokojenosti skoro ihned a určitě se ráda vrátím. Pan Šťastný je super profesionál. Děkuji.

Opel
Petr Fojt - Praha • 7.3.2017
Nové vozy

Moc děkujeme Silvii Svobodové za její milé,profesionální a vstřícné jednání při koupi našeho nového vozu Opel. Vše proběhlo rychle a bez potíží.
Děkujeme za vše.

Opel
Jana&Jiří C. • 1.3.2017
Nové vozy

Rádi bychom touto cestou vyjádřili velkou spokojenost při nákupu nového vozu Opel v AutoPalace Spořilov. Zvláště bychom chtëli poděkovat paní Janě Kortanové za naprosto profesionální přístup a velmi vstřícné a příjemné jednání. AutoPalace vyřídil veškeré formality spojené s nákupem vozu za nás, můžeme jej jenom doporučit.
Ještë jednou díky.

Opel
Petra H. • 28.2.2017
Nové vozy

Rádi bychom poděkovali touto cestou Janě Kortanové, která se o nás velice dobře starala při prodeji nového vozu. Její jednání bylo nadmíru profesionální, vše nám vysvětlila do detailů. Všude její přístup chválíme a budeme vás doporučovat v našem okolí.

Opel
Antonin - Praha • 17.2.2017
Servis

Velmi ochotný personál, vstřícné jednání, vše řádně předvedeno a vysvětleno, termíny dodrženy dle dohody.

Opel
Hana Kaslová - Brandýs nad Labem • 30.1.2017
Nové vozy

Chtěla bych touto cestou poděkovat prodejkyni Janě Kortanové za nevšední profesionalitu a pomoc při výběru vozu (bez ohledu na pracovní dobu).Nic nebyl problém, vše splnila podle našeho přání a dohody.
Odvezli jsme si nejenom nový vůz (jsme velmi spokojeni), ale i hřejivý pocit z mimořádně vstřícného, milého a ochotného jednání.
Děkujeme.

Opel
Michal Šolc • 21.12.2016
Servis

Se servisem v Auto Palace Spořilov jsem velice spokojen. Mají velice ochotný personál který poskytne veškeré informace zajistí vše potřebné a celkově zajistí profesionální servis. Já osobně chodím primárně za servisním technikem panem Štastným a jsem velice spokojen.

Opel
Rostislav K. - Ostrava • 5.12.2016
Nové vozy

Velice vstřícné, ochotné, milé a bezproblémové jednání s prodejcem Jana Kortanová. Vše proběhlo bez jediného zádrhelu a prodejkyni mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

Opel
Vendulka Rychlovská - Praha • 29.11.2016
Nové vozy

Děkujeme za osobní i profesionální pomoc Janě Kortanové při našem pořizování auta. Jezdit s ním je jedna báseň, takže spokojenost veliká.

Opel
Jaroslav Procházka - Tlučná • 23.11.2016
Nové vozy

Veliká spokojenost od výběru vozu po jeho předání. Prodejce Opel pan Stanislav Novotný je člověk na správném místě. Vše zařídí vyřídí a udělá. Nikdy neřekne ne. Děkuji za vše :-)

Opel
Stanislav Hájek • 12.11.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou vyjádřit naprostou spokojenost s okolnostmi při nákupu nového vozu značky Opel a především s jednáním pana Stanislava Novotného. Velmi oceňuji jeho ochotu a vstřícný přístup

Opel
A.Voborska - Praha • 4.11.2016
Servis

Ráda bych touto cestou opět poděkovala panu Michalu Šťastnému za perfektně provedený servis. Každá návštěva probíhá k mé úplné spokojenosti a pan Šťastný je profesionál na na svém místě.

Opel
Miroslav Voříšek - Praha • 31.10.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat panu Stanislavu Novotnému, s kterým jsem nyní nějaký čas jednal při nákupu nového vozu. Vždy se mi plně věnoval, zcela profesionálně a nadmíru srozumitelně mi vše vysvětlil, zkrátka mi byl dobrým průvodcem i rádcem při nákupu. Píši to proto, že to dnes není standardem ani při nákupech těchto dražších movitých věcí. Jako nadhodnotu beru i to, že byl vždy výborně naladěný, nikdy nic pro něho nebyl problém ve vztahu ke mé osobě, nikdy jsem neměl pocit, i když jsem přijel neohlášen, že na mě nemá čas, či dokonce že jsem tam nevhod.

Opel
Ing. Miroslav Voříšek - Praha • 24.10.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat Vašemu kolegovi, panu Stanislavu Novotnému, s kterým jsem nyní nějaký čas jednal při nákupu nového vozu. Vždy se mi plně věnoval, zcela profesionálně a nadmíru srozumitelně mi vše vysvětlil, zkrátka mi byl dobrým průvodcem i rádcem při nákupu. Píši to proto, že to dnes není standardem ani při nákupech těchto dražších movitých věcí. Jako nadhodnotu beru i to, že byl vždy výborně naladěný, nikdy nic pro něho nebyl problém ve vztahu ke mé osobě, nikdy jsem neměl pocit, i když jsem přijel neohlášen, že na mě nemá čas, či dokonce že jsem tam nevhod.

Opel
Dagmar Mikulášová - Horní Jirčany • 5.10.2016
Nové vozy

Byla jsem mile překvapena přístupem a ochotou Vašich pracovníků.

Opel
Martin Rusňák - Praha • 29.9.2016
Nové vozy

Chcel by som poďakovať AutoPalace za vyborny pristup. Dovodom, preco som si bral auto u Vas bol pristup predajkine pani Kortanovej. Bola velmi ochotna, flexibilna a rychla. Auto som potreboval dostat v sibenicnom termine a pani Kortanova sa postarala o to, ze sa to podarilo. Je ukazkou toho, ako by mal vyzerat pristup k zakaznikom.

Opel
Michal&Zuzana - Jesenice • 27.9.2016
Nové vozy

Pri kúpe nového vozu sme zvažovali kúpiť značku Seat. Ponuka nás síce oslovila, ale predajcovia nás nepresvedčili a neboli moc ochotný ponúknuť výhodné podmienky aj pre kupujúceho... Po ceste od tohto predajcu sme sa zastavili v Autopalace Spořilov, kde sme natrafili na pána Novotného, ktorý bol nadštandartne ochotný a mal veľmi dobré vedomosti ohľadne predaja vozidiel Opel a poskytovaných produktov. Následne sme vďaka týmto skutočnostiam zmenili názor na Opel a zakúpili ho. Zo strany p. Novotného bolo silne cítiť profesionálne jednanie, snahu poskytnúť čo najlepšie podmienky aj pre kupujúceho, čo u iného predajcu zákazník ťažko nájde. Pána Novotného by sme ohodnotili 10 hviezdami, keby bola táto možnosť. Ďakujeme Autopalacu Spořilov za férové jednanie, skvelý prístup a za super ponuku. Istotne tohto predajcu odporučíme všetkým známym!

Opel
Dagmar Masopustová - Praha 4 • 12.9.2016
Nové vozy

Se službami poskytovanými zaměstnanci firmy Opel v AutoPalace Spořilov jsem velmi spokojena. Oceňuji profesionální přístup a příjemné jednání.

Opel
Bohumír Kos • 1.9.2016
Servis

V Autoplas Spořilov jsem si auto koupil a absolvoval i všechny čtyři roční
servisní opravy. S jednáním i kvalitou práce jsem byl vždy naprosto spokojen

Opel
Miloš Klíma - Praha 4 • 19.8.2016
Servis

V servisu OPEL AutoPalace Spořilov jsem byl poprvé a byl jsem mimořádně spokojen s profesionalitou a ochotou pana Michala Šťastného. Moje zakázka byla po předchozí telefonické dohodě promptně vyřešena a jeho jednání bylo velmi vstřícné včetně nabídky možných dalších služeb a benefitů. Proto jsem Váš servis zařadil v databázi MyOpel jako vybraný servis.

Opel
Jan R. - Praha • 18.8.2016
Servis

Přístup k zákazníkovi přesně takový jaký by měl být. Spokojenost

Opel
Stanislav Hájek • 13.8.2016
Servis

V Auto Palace Spořilov jsem klientem více než deset let. Vystřídal jsem několik značek. Nyní jsem druhým rokem u zn.Opel.
Musím objektivně uznat, že servis a především jeho reprezentanti (pánové Michal Šťastný a pan Marek Švehla) jsou opravdovými profíky na svých místech. Jsou ochotní, komunikativní a vždy dodrží to, na čem se domluvíme. S jejich prosionálním přístupem jsem naprosto spokojen a i díky jim mám v úmyslu být i nadále jejich zákazníkem.

Opel
Kmoch - Ostrava • 2.8.2016
Nové vozy

Dekuji sl. Janě Kortanové za vstricne a uprimne jednani a tesim se na vyzvednuti auta.

Opel
Jan Provazník - Praha • 2.8.2016
Nové vozy

Celkem jsem při koupi vozu přišel do styku se třemi lidmi, sl. Janou Kortanovou, panem Petrem Novotným a paní od finančních služeb Danou Zikmundovou.

Nejvíce jsem byl spokojený se službami Jany Kortanové, byla vždy naprosto vstřícná, ale přesto profesionální, ochotná a čeho si vážím nejvíce, že co slíbila, to vždy do nejmenšího puntíku dodržela a zařídila. Nikdy na nic nezapomněla. I díky tomu jsem koupil raději auto u vás na Spořilově, než u Smažíka na Kladně, i když měl auto stejné výbavy, o něco levnější a s tišším motorem.
Velmi fajn byla též paní od financování Dana Zikmundová, naprostá spokojenost, vše běželo úplně hladce, navíc je paní moc příjemná a na všem jsme se dohodli.. Prostě paráda i v této oblasti.
Pan Petr Novotný z ojetých vozů, který měl na starosti dokončení prodeje je fajn chlapík, při osobním setkání byl velmi vstřícný a vše mi vysvětlil.

Opel
Petr M. - Praha • 21.7.2016
Nové vozy

Pan Hartman mne mile překvapil svojí vstřícností a profesionalitou.
Uvažuji o koupi vozu v průběhu podzimu. Jakmile se rozhodnu, určitě objednám vůz u něj.
Má bezkonkurenčně nejlepší přístup ze všech dealerů Opel v Praze.

Opel
Alice Voborská - Praha • 19.7.2016
Servis

Dobrý den. V roce 2015 jsem si koupila nový Opel Astra. Jezdím do Opel servisu na pravidelné kontroly a jsem nesmírně spokojena s vedoucim technikem panem Michalem Šťastným.Je velmi ochotný, trpělivý a práce je vždy perfektně odvedena. Díky němu budu tento servis navštěvovat s radostí i nadále.

Opel
Stanislav Hájek - Praha • 13.7.2016
Nové vozy

V Auto Palace Spořilov jsem klientem více než deset let. Vystřídal jsem několik značek. Nyní jsem druhým rokem u zn.Opel.
Musím objektivně uznat, že servis a především jeho reprezentanti (pánové Michal Šťastný a pan Marek Švehla) jsou opravdovými profíky na svých místech. Jsou ochotní, komunikativní a vždy dodrží to, na čem se domluvíme. S jejich prosionálním přístupem jsem naprosto spokojen a i díky jim mám v úmyslu být i nadále jejich zákazníkem.

Opel
Zdvihalovi • 12.7.2016
Nové vozy

I přes prázdninový provoz s menším počtem prodejců jsme byli nadmíru spokojeni s obsluhou na showroomu Opel. Pokud se rozhodneme pro koupi vozu, pak určitě v Auto Palace Spořilov.

Opel
Anonym • 31.5.2016
Nové vozy

Ráda bych poděkovala za skvělou práci paní Kortanové. Díky moc za pomoc.

Opel
Anonym • 25.5.2016
Nové vozy

Chci vyzdvihnout profesionální přístup paní Kortanové během pořizování mého automobilu. Jsem z něho nadšená, jezdí skvěle – díky za pomoc při výběru.

Opel
Karel L. - Ústí nad Labem • 18.4.2016
Nové vozy

Poptával jsem nové vozidlo pro rodiče a nejlepší přístup byl právě u vás v Auto Palace Spořilov. Vůz rozhodně objednám.

Opel
Jitka T. • 31.3.2016
Nové vozy

V rámci akce Opel 24 jsme navštívili i váš autosalon a přístup prodejců nás mile překvapil.
Vůz objednáváme v Auto Palace Spořilov.

Opel
Michal J. s rodinou • 7.3.2016
Nové vozy

Minulý týden jsme vybírali vůz a díky přístupu pana Hartmana to ve finále bude Opel a určitě od Auto Palace Spořilov. Děkujeme za perfektní přístup k zákazníkovi.

Opel
Blanka Šťastná • 8.2.2016
Nové vozy

Děkuji za velmi profesionální přístup, ochotu a nesmírně milé jednání. Ráda využiji i nabídky vašeho servisu.
Přeji vám pěkné dny

Opel
Ing. Jiří Panuška • 3.2.2016
Nové vozy

Dobrý den paní Kortanová, ještě jednou děkuji za perfektní přístup a vaši ochotu mi pomoci.
S přáním příjemného dne

Opel
N. Roubíčková • 29.1.2016
Nové vozy

Oproti ostatním prodejcům jsme byli velice mile překvapeni vstřícným a profesionálním přístupem sl. Kortanové. Velice rychle zmapovala naše potřeby a doporučila nám to nejvhodnější. Slečna Kortanová pro nás bude vždy nejlepší prodejkyní, kdykoli někdo z našich známých bude shánět nové vozidlo, pošleme je do společnosti Auto Palace Spořilov.

Opel
J. Psota • 5.1.2016
Nové vozy

Stanislav Novotný byl velice příjemný a ochotný. Vše bylo, tak jak řekl a na čem jsme se domluvili. Pana Novotného budu jen doporučovat, jelikož se nám velmi pěkně věnoval, vše nám vysvětlil. Nijak na nás netlačil s rozhodnutím jako u ostatních, což u nás vedlo v domnění, že chce to pravé pro nás nikoli pro něj.

Opel
Milan B. - Praha 10 • 4.1.2016
Nové vozy

Na doporučení od známého jsem poptal vůz v Auto Palace Spořilov a byl jsem maximálně spokojen s přístupem prodejce, sl. Kortanové.

Opel
Ladislav Novák • 21.12.2015
Fleet

Ve společnosti Auto Palace Spořilov jsem si přebíral nové vozidlo Opel Insignia. Se službami této společnosti jsem byl nadmíru spokojen, vše bylo připraveno, jak mělo být. Prodejce mi vyšel dokonce vstříc i s nestandardním termínem předání vozidla. Jedním z důvodů, proč jsem si tuto společnost zvolil, bylo to, že měli skladové vozidlo dle mých představ, proto jsem zvolil tohoto dealera, i když bydlím 150 km od Prahy.

Opel
Anonym • 23.11.2015
Nové vozy

Paní Kortanové bych chtěla poděkovat za promptní a podrobnou odpověď na moji poptávku. Musím zdůraznit, že si velmi cením jejího vstřícného a korektního přístupu. Z hlediska mé ekonomické rozvahy však bohužel nemohu za daných podmínek předloženou nabídku akceptovat, třebaže nepochybuji, že Astra je skutečně velmi dobrý vůz. Budu-li však uvažovat o pořízení přespříštího vozu v dalším období (tj. za předpokládané dva roky), jistě budu mít vzhledem k dosavadní zkušenosti z jednání s paní Kortanovou opětovně na zřeteli i služby Vaší společnosti.

Opel
Michaela D. - Kladno • 9.11.2015
Nové vozy

Uvažuji o koupi nového vozu Opel Astra. Jakmile se rozhodnu, určitě nákup uskutečním v Auto Palace Spořilov, kde jsem byla naprosto překvapena perfektním přístupem p. Novotného, byť jsem přišla na konzultaci v sobotu, tedy o víkendovém provozu. Takovou ochotu a vstřícnost jsem u prodejce již dlouho nezažila.

Opel
Marek T. - Praha západ • 15.10.2015
Nové vozy

V rámci zájmu o nový vůz Opel jsem si obešel pár dealerství a v Auto Palace jsem byl nejvíce spokojený s profesionálním přístupem. Nákup plánuji na příští rok a určitě proběhne v Auto Palace.

Opel
Anna T. - Praha • 23.9.2015
Nové vozy

Byla jsem velmi spokojená s nákupem vozu v Auto Palace Spořilov. Zejména s přístupem prodejce p. Novotného.

Opel
Hana F. - Liberec • 21.9.2015
Nové vozy

Po zkušenostech s ostatními dealery Opel jsem si vybral právě Auto Palace Spořilov z důvodu skvělé nabídky a příjemného vystupování prodejního personálu.

Opel
Adam B. - Praha • 11.9.2015
Nové vozy

Se službami v Auto Palace Spořilov u mě panuje spokojenost, jednak díky profesionálnímu přístupu prodejců a také díky komplexním službám, které poskytují.

Opel
Jana V. - Zdiby • 7.9.2015
Nové vozy

Auto Palace Spořilov mi byl doporučen známým a mohu potvrdit, že přístup a jednání prodejce mě nezklamal.

Opel
Hana Hrabáčová • 1.9.2015
Nové vozy

Chtěla bych pochválit přístup a vystupování paní Michaely Červenkové. Je příjemné v dnešní době potkávat ve službách profesionály.

Opel
Jiří K. - Beroun • 1.9.2015
Nové vozy

Vůz jsem zatím nezakoupil, nicméně jsem byl nadmíru spokojený s perfektním přístupem prodejkyně J. Kortanové. Jakmile nastane ten správný čas, určitě se na ni obrátím.

Opel
Ing. Jiří Panuška • 17.2.2015
Nové vozy

Ještě jednou děkuji za perfektní přístup a vaši ochotu.

Opel
Blanka Stastna • 5.2.2015
Nové vozy

Dekuji paní Kortanove za velmi uprimnou spolupraci pri vyberu, za Vasi ochotu a nesmirne mile jednani. Koupe jinde neznamena, ze se u Vas neobjevim treba ohledne pravidelneho servisu. A rada.

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok