EN GARÁŽ
 

HODNOCENÍ
NAŠICH KLIENTŮ

KATEGORIE ZNAČKA POBOČKA + PŘIDAT HODNOCENÍ
ŠKODA
Hana Dukaki - Kralupy nad Vltavou
Nové vozy, 7.1.2018

Dekujeme pani ing. Nitschove za jeji profesionalitu a vstricnost pri prodeji noveho vozu Skoda Octavia Scout.

Nové vozy, ŠKODA
Mazda
Pavel Slavík - Bystřice
Nové vozy, 18.12.2017

Dobrý den, chtěl bych touto cestou ještě jednou poděkovat zaměstnancům autosalonu panu Pavlu Tvrzníkovi,který se při první návštěvě autosalonu o nás velice příjemně a hlavně nenuceně postaral,předvedl vozidla a vše potřebné vysvětlil!! Díky moc. A druhé poděkování patří mladému prodejci panu MARKU JEŽKOVI, jednání s ním, to je profesionální úroveň !!! Od prvního jednání až po předání nového vozidla, kontakt během čekání na dovoz vozidla do ČR, při předání vozu vše podrobně vysvětlil a předvedl.Tak mít více takových lidí na úřadech, v obchodech, to by bylo! Pánové, díky, přeji hodně pracovních i osobních úspěchů,krásné prožití svátků vánočních a hezký nový rok.
Pavel Slavík /mimochodem, žena po první jízdě nadšená a MAZDIČKA CX 3! je celá!/

Nové vozy, Mazda
Ford
Lerch - Stará Boleslav
Nové vozy, 22.11.2017

Dobrý den, rád bych poděkoval panu Šístkovi za příjemné - rychlé a hlavně lidské jednání při nákupu vozu Ford. Filip Lerch

Nové vozy, Ford
Opel
Petr Srba - Praha 4
Nové vozy, 6.11.2017

Velké poděkování panu Hartmanovi, díky kterému jsme se před rokem rozhodli pro nový Opel Astra u Auto Palace Spořilov. Trpělivě odpověděl na veškeré i hloupé dotazy mé i mých malých dětí. Při úžasném dětském dni jsme s ním doladili detaily a velmi rychle pak objednali nový vůz.
Při dětském dni jsme navíc prolezli celý AutoPalace, který má v nabídce spoustu značek vozů, ale hlavně tu pracuje spousta příjemných lidí, kteří dělají firmu firmou. Kdyby tomu tak nebylo, vůz bych koupil jinde, i kdyby tam byl o trochu dražší.
Srba Petr
P.S. hodnocení píši znovu po roce, první se někde zatoulalo v drátech :-)

Nové vozy, Opel

ZOBRAZIT DALŠÍ HODNOCENÍ

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok