I love cars

 

Hodnocení našich klientů

Ford
Jakub Fiala - Praha • 28.4.2017
Nové vozy

Chci velice poděkovat za profesionální a velice vstřícný přístup prodejci vozidel Ford, panu Romanu Vokrojovi, který nám prodal náš nový Focus. Vaši společnost rád doporučím svým známým a rodině. Děkuji celému týmu AUTO PALACE Spořilov!

Ford
Slotovi - Praha • 13.4.2017
Nové vozy

Chtěli bychom tímto poděkovat za velmi profesionální, vstřícné a milé jednání prodejce pana Romana Vokroje při nákupu našeho nového vozu Ford Focus. Zároveň děkujeme i poradci pro finanční služby a pojištění panu Evženu Radovi, který s námi jednotlivé druhy pojištění podrobně probral a společně jsme vybrali to nejlepší.
Auto Palace Spořilov jistě doporučíme svým známým :-)

Ford
Jindra Uhrová • 15.3.2017
Nové vozy

Dobrý den, chtěla bych poděkovat Vašemu prodejci panu Romanu Vokrojovi. S manželem jsme potřebovali nový vůz, tak jsme navštívili Vaše stránky, kde jsme si našli Ford Tourneo Courier deklarovaný skladem. Napsali jsme požadavek o informace na tento vůz. Pan Vokroj se spojil hned následující den s manželem a do týdne jsme byli majitelé vozu. Chtěli bychom poděkovat panu Vokrojovi za vstřícné a rychlé jednání. Značka Ford z Vašeho autosalonu je již druhým vozem v naší rodině a pan Roman Vokroj je výborný reprezentant společnosti Auto Palace.

Ford
Vilíková • 2.3.2017
Nové vozy

Velice ráda bych touto cestou poděkovala za příjemný nákup nového vozu FORD. Vaši prodejci jsou profesionálové.

Ford
p. Hradil - Praha • 22.2.2017
Nové vozy

Chtěl bych tímto vyjádřit spokojenost při nákupu nového vozu FORD.

Ford
Milan Tůma • 17.2.2017
Nové vozy

Chci výjimečně vyjádřit pochvalu a poděkování, na vedení Vaší firmy jsem však nenašel elektronickou adresu. Proto využívám alespoň tento přístup k Vám a prosím o přeposlání jim.
Dobrý den, pomohli mi lidé, které jsem do včerejška neznal. Auto mojí manželky Ford Focus vykazovalo elektrickou závadu a po mojí telefonické informaci Vašim zaměstnancům slečně (paní) Balvanové a panu Hamršmídovi do 2 dnů zařídili a zajistili opravu. Pan Hamršmíd obalil při přejímce styčné části v interiéru folií, s tím jsem se do včerejšího dne nesetkal.
Do penze jsem odcházel z pozice ředitele Úřadu práce, s personalistikou mám zkušenosti a po delší době jsem právě u Vás poznal "lidi na svém místě".
U Vás koupím manželce v počátku prodeje nový Focus 2018, vlastnila každou generaci, ze svých zdravotních důvodů preferuje jeho podvozek.
S pozdravy Milan Tůma

Ford
Martina T. - Praha • 31.1.2017
Nové vozy

Chtěla bych velmi poděkovat Romanovi Vokrojovi, prodejci, který sedí na správném místě.
Prodejce s 5-ti "P".
Pomohl mi s výběrem vozu a za následné zpracování prodeje a všeho kolem mu patří velký dík.
Auto Palace Spořilov jistě doporučím svým známým a ráda se budu vracet.
Děkuji Vám!
Martina

Ford
Štěpán Vít - Praha • 31.1.2017
Nové vozy

Chtěl bych pochválit a zároveň poděkovat prodejci nových vozů Ford Martině Sklenářové za její vstřícnost a za její nadstandartní přístup k zákazníkovi a dále bych chtěl poděkovat Daně Zikmundové za skvěle sjednané pojištění, které se levněji nedá pořídit a za její profesionální přístup.

Ford
Ota Škoda • 9.1.2017
Nové vozy

Velké poděkování za příkladnou práci prodejce pana Chrastila při zpracování nabídky a realizace koupě vozidla FORD a to vše v době vánočních svátků.

Ford
Tomáš Týr - Chomutov • 23.12.2016
Nové vozy

Rád bych ještě jednou poděkoval za mimořádnou ochotu, kterou paní Jitka Baná a její kolega p. Roman Vokroj projevili při prodeji vozu. Vše proběhlo velice hladce a rychle. Přeji jim mnoho úspěchů.

Ford
Lubomír Sáček • 2.12.2016
Nové vozy

Chtěl bych využít možnosti poděkovat paní Bané za veškerý servis. Zcela upřímně, již jsem měl možnost setkání s několika zástupci různých značek, ale její energie a příjemné vystupování jsou sympatické a vážím si profesionality s přátelsky laděnou komunikací.
Ještě jednou moc díky a přeji všem v Auto Palace v novém roce hodně zdraví se spoustou splněných přání.
S úctou, Lubomír Sáček

Ford
Leona Stehnová - Praha • 21.10.2016
Nové vozy

Ford je moje oblíbená značka, takže jsem pro nové auto šla najisto opět k Vám. Musím říct, že přístup, ochota, servis a vůbec jednání Martiny Sklenářové můj báječný vztah k Fordu ještě znásobily. Poradila mi s vybavením auta, doporučila financování a celá naše spolupráce byla skvělá. Určitě budu Vás a hlavně Martinu Sklenářovou všude doporučovat.
Děkuji :-)

Ford
Petr Černoch • 11.10.2016
Nové vozy

Milé překvapení v přístupu paní Sklenářové, díky její ochotě a zájmu jsme sehnali auto "na poslední chvíli" a zajistila hladké a příjemné předání. Mohu porovnat s přístupem v jiných městech a rozhodně doporučuji a nelituji delší cesty. Doporučuji a jsem spokojen.

Ford
Radmil Hnízdo - Praha • 30.9.2016
Nové vozy

Děkuji prodejci Ford, panu Lyachovi, za milý a vstřícný přístup při nákupu mého nového automobilu.

Ford
Petr Mládek • 20.9.2016
Nové vozy

Chtěl bych zpětně poděkovat Romanovi Vokrojovi a Martině Sklenářové za to jak se mi věnovali po celou dobu nákupu nového vozu. Od domlouvání zkušební jízdy, po finální papírování mi ve všem vyšli vstříc a celkově odvedli skvělou práci. Až zase někdy budu kupovat nové auto, tak Auto Palace bude první volba :-)

Ford
Milan Hrazda • 19.9.2016
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval za služby poskytnuté při nákupu vozu FORD. Pan Plička mi zajistil skvělý servis a předal veškeré potřebné informace.

Ford
Karel Kaňkovský - Praha • 7.9.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat zástupcům značky Ford za velice profesionální přístup, zejména tedy pana Martina Šístka. Při prohlídce showroomu mi výborně poradil, předal veškeré informace a zodpověděl veškeré mé dotazy. Nakonec jsem v září odjel s novým Fordem Focus a s volbou jsem nadmíru spokojen. Pan Šístek odvádí nejen vysoce kvalitní práci, ale to, co dělá ho i velmi baví.
Ještě jednou děkuji Auto Palace za veškerý servis.

Ford
VODNÍ KRÁLOVSTVÍ s.r.o. • 19.8.2016
Nové vozy

Dobrý den,
tímto děkuji za skvěle poskytnuté služby spojené s nákupem vozu FORD. Pan Šístek je profesionál s lidským přístupem. Vaši firmu rád svému okolí doporučím.

Ford
L CONSTRUCT s.r.o. • 9.8.2016
Nové vozy

Chtěl bych tímto vyjádřit svou spokojenost při nákupu nového vozu FORD. Prodejce, pan Kašpar, se o mne profesionálně postaral a jeho zástupce, pan Šístek, mi následně vůz perfektně předal.

Ford
Michal Zoubek - Praha • 5.8.2016
Nové vozy

S koupí nového vozu v Autopalace jsem velice spokojen. Dodací lhůta byla, plus mínus nějaký týden, dodržena a Fiesta ST+ v pořádku dorazila. Oceňuji profesionální a hlavně lidský přístup prodejce pana Martina Šístka, který se snaží v nejvyšší míře vyhovět požadavkům zákazníka a maximálně zkrátit celý proces převzetí auta. Pokud bude příští nové auto od jedné ze značek, které Autopalace nabízí, nemám důvod chodit jinam.

Ford
Deliopulosovi :-) • 4.7.2016
Nové vozy

Tento týden jsme si u vás koupili nové auto Ford Galaxy. Chceme touto cestou poděkovat prodejci panu Martinu Šístkovi, za jeho velmi vstřícný a lidský přístup k zákazníkovi.

Ford
Petr Vyroubal - Praha • 7.6.2016
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval za skvělý přístup při nákupu nového vozu FORD. Byl jsem velice spokojen a určitě Vaší firmu doporučím svému okolí.

Ford
Jaroslav Vyhlídek • 1.6.2016
Nové vozy

Touto cestou bych rád poděkoval za příjemný nákup vozu Ford u pana Lyacha z Auto Palace Spořilov. Je to profesionál a vaší firmu rád doporučím svému okolí. Děkuji mu za jeho vlídný a fajn přístup.

Ford
Petr Málek - Praha 2 • 16.5.2016
Nové vozy

Rád bych poděkoval za služby, které mi byly poskytnuty při nákupu vozu FORD. Prodejce Martin Šístek odvedl skvělou práci a Vaší prodejnu rád doporučím.

Ford
Karel Moučka - Praha 4 • 11.5.2016
Nové vozy

Chtěl bych tímto poděkovat za péči, která mi byla věnována při nákupu nového vozu FORD. Prodejce Martin Šístek vše zvládl na vysoké úrovni. Váš autosalon rád doporučím svému okolí.

Ford
M. F. • 27.4.2016
Nové vozy

Dobrý den, ráda bych touto cestou poděkovala teamu prodejců FORD a jmenovitě panu Šístkovi. Profesionálně a skvěle zajistil vše k mé spokojenosti.

Ford
P. M. • 12.4.2016
Nové vozy

Dobrý den, jsem mile překvapena, jak skvěle a týmově pracují prodejci ve vašem showroomu na Spořilově. Jmenovitě bych ráda pochválila skvělého prodejce Martin Šístka, který ve spolupráci se svým nadřízeným zajistil, že z původně objednaného vozu kombi jsem spokojeně převzala verzi hatchback. Tímto děkuji i panu vedoucímu prodeje, který byl ochoten zrušit smlouvu a upravit ji dle mého přání.
S pozdravem

Ford
R. L. • 18.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, chtěla bych touto cestou poděkovat prodejnímu týmu značky FORD. Pan Šístek zajistil vše na vysoké úrovni.

Ford
D. M. • 15.2.2016
Nové vozy

Dobrý den, rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu prodejci FORD. panu Šístkovi. Je to opravdový profesionál a zajišťuje skvěle servis spojený s koupí vozu. Vaší prodejnu budu vřele doporučovat ve svém okolí.

Ford
Pavel Drábek • 9.2.2016
Nové vozy

Oceňuji profesionální jednání prodejce při koupi vozu Ford Focus. Myslím, že až se rozhodnu koupit příští vůz, bude to opět ve společnosti Auto Palace Spořilov.

Ford
Hájovský • 13.1.2016
Nové vozy

Chtěl bych touto cestou poděkovat za skvěle poskytnuté služby při nákupu nového vozu. Prodejce Martin Šístek byl velice profesionální a jsem velice spokojený.

Ford
Aleš Purkard • 13.1.2016
Nové vozy

Při koupi nového vozu jsem byl s panem Romanem Vokrojem i s celým Auto Palace Spořilov nadmíru spokojen a mohu je jen doporučit.

Ford
P.L. - Praha • 23.11.2015
Nové vozy

Rád bych tímto poděkoval za skvělý přístup a vytvoření skvělé atmosféry, spojené s koupí nového vozu. Vaší prodejnu a prodejce M. Šístka doporučím svému okolí.

Ford
K. Novotný - Pardubice • 16.11.2015
Nové vozy

Chválím profesionální přístup prodejce vozů Ford, pana D. Chrastila. Vše proběhlo velmi rychle a byly splněny veškeré naše požadavky.

Ford
Bc. Michal Hořeňovský • 9.11.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Vokrojovi a jeho kooperujícím kolegům a kolegyním za spolupráci, vstřícný postoj a za úspěšné předání auta v dohodnutém termínu. Snad tedy znovu za 2 roky u dalšího výhodného operativního leasingu

Ford
Jindřich Vláčný - Praha 6 Dejvice • 27.10.2015
Nové vozy

Děkuji za skvělý přístup celého teamu Ford, při nákupu nového vozu v Auto Palace Praha.

Ford
Přemysl H. - Praha • 21.10.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat panu Vokrojovi ohledně skvělého přístupu při nákupu nového vozu Ford.
Vše proběhlo rychle, dle mých představ a bez jakéhokoli problému.

Ford
K. K. - Plzeň • 20.10.2015
Nové vozy

V minulý týdnu jsem si od paní Bané kupoval novou Fiestu. Chtěl jsem Vám poděkovat za přístup a kladné vyřízení všech mých otázek a požadavků. Auto funguje bez jediného problému.

Ford
Karel P. - Praha 2 • 15.10.2015
Nové vozy

Koupě u vás byla příjemným zážitkem. Určitě vás doporučím svým přátelům.

Ford
Váš spokojený zákazník • 14.10.2015
Nové vozy

Chtěl bych poděkovat za skvěle odvedenou práci prodejce značky Ford. Pana prodejce a poskytnuté služby mohu jen pochválit.

Ford
J.R. • 9.10.2015
Nové vozy

Rád bych poděkoval Vašemu prodejnímu teamu Ford. Zakoupil jsem u vás nový vůz a musím vyjádřit svou zákaznickou spokojenost.

Ford
Anna Lounová - Praha 3 • 7.10.2015
Nové vozy

Děkuji za profesionální přístup prodejce pana Daniela Chrástila.

Ford
Rodina Koubova - Praha • 6.10.2015
Nové vozy

Rád bych touto cestou poděkoval prodejci p. Šístkovi za skvělý servis spojený s koupí vozu.
Určitě Vaší pobočku doporučím svému okolí.

Ford
Anonym • 1.10.2015
Nové vozy

Spolupráce s panem Danielem Chrastilem a jeho přístup je vždy na velmi dobré úrovni a bez nejmenších problémů.

Ford
Roman Žampach • 23.9.2015
Nové vozy

Spolupráce s panem Romanem Vokrojem a jeho přístup je vždy na velmi dobré úrovni a bez nejmenších problémů.

Ford
M. B. • 17.9.2015
Nové vozy

Děkuji panu prodejci Martinu Šístkovi za profesionální a kompletní servis spojený s nákupem vozu Ford Fiesta. Určitě vaší firmu doporučím svému okolí.

Ford
Zuzana Mansfeldová, Servis Leasing a.s. • 14.9.2015
Nové vozy

Nakupuji vozidla značky Ford, naším prodejcem je Martina Sklenářová a s touto spoluprací jsme velmi spokojeni. Když bylo potřeba sehnat vozidlo jiné značky, které se v Auto Palace prodává, velice vstřícně nám doporučila jiného prodejce a pomohla celý obchod zorganizovat.

Ford
Ing. Jan Vamberský - Olomouc • 24.8.2015
Nové vozy

Co se týče koupě vozu v Auto Palace, byl jsem naprosto spokojený.

Ford
L. Žerovnický - Praha • 18.8.2015
Nové vozy

Chválím profesionální přístup zaměstnanců AutoPalace Spořilov – vše proběhlo velmi rychle a byly splněny veškeré naše požadavky.

Ford
Petr S. - Praha • 3.8.2015
Nové vozy

Vyjadřuji zákaznickou spokojenost s profesionalistou prodejce Martina Šístka.

Ford
Pavel Drábek • 27.2.2015
Nové vozy

Oceňuji profesionální jednání prodejce při koupi vozu Ford Focus. Myslím, že až se rozhodnu koupit příští vůz, bude to opět ve společnosti Auto Palace Spořilov.

Ford
R.L. • 23.2.2015
Nové vozy

Chtěla bych touto cestou poděkovat prodejnímu týmu značky FORD.
Pan Šístek zajistil vše na vysoké úrovni.

Ford
P.M. • 18.2.2015
Nové vozy

Jsem mile překvapena, jak skvěle a týmově pracují prodejci ve Vaší prodejně FORD.
Jmenovitě bych ráda pochválila skvělého prodejce Martin Šístka, který ve spolupráci se svým nadřízeným zajistil, že z původně objednaného vozu kombi jsem spokojeně převzala verzi hatchback. Tímto děkuji i panu vedoucímu prodeje, který byl ochoten zrušit smlouvu a upravit ji dle mého přání.

Ford
D.M. • 13.2.2015
Nové vozy

Rád bych touto cestou vyjádřil pochvalu prodejci FORD p.Šístkovi.
Je to opravdový profesionál a zajišťuje skvěle servis spojený s koupí vozu. Vaší prodejnu budu vřele doporučovat svému okolí.

Ford
M.F. • 12.2.2015
Nové vozy

Ráda bych touto cestou poděkovala teamu prodejců FORD a jmenovitě p. Šístkovi.Profesionálně a skvěle zajistil vše k mé spokojenosti.

Ford
Martin S. - Praha 10
Nové vozy

Oceňuji profesionální přístup prodejce Daniela Chrastila při nákupu a prodeji mého vozu.

 
 

Zaměstnání

 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok