EN GARÁŽ
 

HODNOCENÍ
NAŠICH KLIENTŮ

KATEGORIE ZNAČKA POBOČKA + PŘIDAT HODNOCENÍ
Mitsubishi
Antoš - Praha
Servis, 26.9.2017

Dekuji za opravu auta! Za příjemný přístup všech přijmacych techniku! Rád si znovu vrátím!

Servis, Mitsubishi
Volvo
Tomáš - Brno
Servis, 1.9.2017

Oprava S80 po nárazu zezadu při kterém si mimobrněnská řidička zničila své Hyundai se díky panu Pavlu F l o ri á n o vi stala zážitkem. Bleskové vyhodnocení situace včetně objednání zadního nárazníku v originální barvě, kompletní vyřízení pojistného případu a namontování nového dílu během j e d n é hodiny, které jsem navíc mohl sledovat z křesla při kávě a minerálce v prosklené klimatizované hale, to vše jsou důvody, pro které případná příští pojistná příhoda je něco, na se lze téměř těšit.

Servis, Volvo
Opel
Hájek Stanislav - Praha
Servis, 18.8.2017

Opět jsem po roce servisoval svůj vůz Opel Astra GTC. Stejně jako před rokem konstatuji naprostou spokojenost se všemi okolnostmi kolem servisu a především bych chtěl poděkovat panu Šťastnému za jeho (rovněž opakovaný) perfektní přístup.

Servis, Opel
Volvo
Vojtech Valla - Praha 9
Servis, 21.7.2017

Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat zaměstnancům prodeje náhradních dílů p. Tytlovi a p. Prausovi za pomoc v exponovaném čase v pátek odpoledne. (Přitom v pátek odpoledne je spousta z nás už myšlenkami na víkendu.) V sobotu měl syn odjíždět na dovolenou, no náhradní díl na jeho vůz nebyl nikde k sehnání. Jejich ochota pomoct slavila tokový úspěch, že alternativní díl byl nakonec nalezen jinde v Praze. Pořízený díl byl zakoupen a dodán do servisu, kde byl vůz zprovozněn a dovolená syna byla tak v hodině dvanácté zachráněna. Nebýt jejich lidského přístupu a ochoty pomoct daleko nad rámec jejich povinností, dovolená by byla zrušena. Děkuji za pomoc, s pozdravem Vojtech Valla

Servis, Volvo

ZOBRAZIT DALŠÍ HODNOCENÍ

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok