EN GARÁŽ
 

HODNOCENÍ
NAŠICH KLIENTŮ

KATEGORIE ZNAČKA POBOČKA + PŘIDAT HODNOCENÍ
Hyundai
Jolana Hermanová Stupková - Praha
Servis, 27.5.2017

Do Vašeho servisu jsem přijela na výměnu 5. dveří po nehodě. Hned musím pochválit Vašeho technika, pana Bartka, který byl po celou dobu servisu velice příjemný. Na mou žádost mi bez problému zajistil i náhradní vozidlo a zároveň vyřešil sám veškerou komunikaci s pojišťovnou. Oprava mého auta proběhla velice rychle, za což jsem strašně ráda. Chci poděkovat všem ve Vašem servisu, je příjemné, když už při vstupu se na nás zákazníky všichni usmíváte.

Servis, Hyundai
Hyundai
firma Castel Feres - Vrtiš
Servis, 22.5.2017

Byl jsem ve Vašem servisu na pravidelné roční prohlídce spojené s STK a přezutím na letní kola. Váš technik pan Sedláček byl tak hodný a objednaný termín mě připomínal, protože věděl, že určitě zapomenu, jak už se několikrát stalo

Servis, Hyundai
Hyundai
Pavlína Procházková
Servis, 28.4.2017

I přes fakt, že objednací termíny jste měli velmi obsazené, byla jsem k Vám objednána na servis tak, jak jsem potřebovala. Po příchodu jsem čekala jen pár minut, než mě technik pan Stiborský velice příjemně přivítal, sdělil mi, co vše je potřeba na mém vozu zkontrolovat a k tomu mi dal ještě pár doporučení, co by bylo ještě vhodné v rámci běžné prohlídky zkontrolovat.
Na všem jsme se shodli. Odpoledne jsem si své auto vyzvedávala opět u pana Stiborského. Jako vždy byl velice příjemný a vstřícný.

Váš servis mohu všem doporučit, všichni jste velice příjemní.

Servis, Hyundai
Hyundai
Josef Boštík
Servis, 13.4.2017

Musím pochválit Váš servis a speciálně technika pana Hanuse.
Když jsem se k panu Hanusovi usadil a řekl jsem mu, že jdu na prohlídku vozu a že nevím co vše prohlídka obnáší, pan Hanus mi vysvětlil, co se na mém voze bude kontrolovat a proč. Ještě mi doporučil desinfekci klimatizace, se kterou jsem vzápětí souhlasil. Během dne mi ještě technik volal, že mám poškozený rámeček na SPZ. Souhlasil jsem s výměnou. Musím říct, že pan Hanus je opravdový profesionál, komunikace s ním proběhla opravdu skvěle.

Servis, Hyundai

ZOBRAZIT DALŠÍ HODNOCENÍ

 
 
 
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. Ok