Akční nabídka výměny rozvodů

Jak jistě víte, přibližně každých 160–200 tisíc kilometrů je potřeba provést údržbu, výměnu dílů a seřízení rozvodů motoru. Jedná se o zcela zásadní a mnohdy i nezbytné kroky, které významně prodlouží životnost motoru vašeho vozu.

A jelikož víme, že kolem údržby je vždy spousta práce a chceme vám ji trochu zpříjemnit, připravili jsme pro vás speciální cenovou nabídku na jednu z jejích nejdůležitějších součástí – výměnu rozvodů. Při výměně rozvodů garantujeme špičkovou kvalitu použitých originálních dílů Volvo, vysokou odbornost našich kvalifikovaných techniků a dodržení přesných pracovních postupů. Navíc se cena úkonu odvíjí od stáří vašeho vozu. Tak proč této super slevy nevyužít? Objednejte se do našeho servisu ještě dnes a připravte se na dalších 200 000 kilometrů.

Uvedené částky jsou konečné, obsahují potřebný materiál i práci servisního technika, jsou uvedeny včetně DPH. Pokud zde není uvedena cena pro váš model Volvo a jeho motorizaci, rádi vám poskytneme konkrétní cenovou kalkulaci.

 

Objednat se do servisu