Audi Q4 e-tron

Nenechte se omezovat v myšlenkách ani v dojezdu s Audi Q4 e-tron

Přijďte si novou Audi Q4 e-tron prohlédnout k nám do Auto Palace Karlovy Vary

Jsme jediní v ČR, kde je tento vůz k vidění.

Nová Audi Q4 e-tron vás nadchne dojezdem až 520 km. Díky velkorysému interiéru a novým technologickým možnostem v čele s rozšířenou realitou získáte svobodu v prostoru i v myšlenkách. Audi Q4 e-tron je jedním z nejmodernějších elektromobilů.

 

Pohled do budoucnosti

Čisté designové linie Audi Q4 e-tron nastiňují charakteristický tvar pro budoucí elektrická vozidla, přičemž je kladen důraz na příď a výkonně působící záď.

 

Vzrušující vzhled

S balíčkem výbavy edition one se Audi Q4 e-tron stane vozem, který na sebe bude okamžitě strhávat pozornost.

 

Funkční a současně i sportovní

Progresivní interiér Audi Q4 e-tron silně zapůsobí technologickými inovacemi, sportovním charakterem a funkčností.

 

Větší osobní prostor

Ačkoliv je druhá řada sedadel oproti předním sedadlům vyvýšena o 7 centimetrů, stále zde mají cestující k dispozici dostatek prostoru v oblasti hlavy i kolen. Díky své úžasné prostornosti se toto kompaktní elektrické SUV značky Audi stane Vaší první volbou a dokonalým společníkem na prázdninové cesty.

Zavazadlový prostor Audi Q4 e-tron pak nabízí 520 litrů pro přepravu zavazadel a jiných věcí. Po sklopení opěradel zadních sedadel lze jeho objem rozšířit až na 1 490 litrů.

 

Více prostoru pro vše, co Vás baví

Jako skutečně všestranný rodinný vůz nabízí Audi Q4 e-tron celou škálu úložných řešení, která včetně schránky v palubní desce nabízí úložnou kapacitu až 24,8 litru.

 

Vychutnejte si poslech hudby trochu jinak

Audi Q4 e-tron je jako první model značky vybaveno prémiovým audiosystémem SONOS. O působivý poslechový zážitek, který Vás doslova pohltí, se stará deset vysoce výkonných reproduktorů včetně středového reproduktoru a subwooferu. Díky brilantní reprodukci výšek i hloubek a skutečně intenzivním basům hudba ve Vašem voze skutečně ožije.

 

Inovativní interakce

Ovládací a zobrazovací jednotky v Audi Q4 e-tron působí současně jako designové prvky. Jako třetí úroveň interakce s vozem je k dispozici ovládání přirozenou řečí. Jestliže přidáte na přání dostupné služby a funkce z nabídky Audi connect, systém MMI Navigation získá na absolutní dokonalosti.

 

Snadné dobíjení

Prostřednictvím mobilního a flexibilního nabíjecího systému e-tron v kompaktním provedení můžete svůj vůz v domácích podmínkách pohodlně nabíjet kdekoli bude mít přístup k elektrické zásuvce. Pro rychlejší nabíjení použijte kompatibilní průmyslové zásuvky.

 

Bezstarostné nabíjení na cestách

Služba e-tron Charging Service⁵ funguje na základě jedné smlouvy, ke které je dodávána jedna karta s jedním přístupem platným napříč různými státy. Pro nabíjení na cestách díky tomu můžete využít více než 200 000 veřejných nabíjecích stanic na území 26 evropských zemí.