Brno: Příslušenství pro vozy Volvo

Život je dobrodružství a naše speciálně navržené příslušenství Vám z něj pomůže vytěžit co nejvíce. Bez ohledu na to, jaké jsou Vaše vášně, pro Vás máme tu pravou výstroj, která Vám pomůže se jim věnovat. Pokračujte dál a prohlédněte si nabídku příslušenství Volvo Cars, které bylo stvořeno pro Vás a Váš způsob života.

Sklopný nosič jízdních kol pro 2 kola jen za 17 399 Kč včetně DPH

Mimořádně lehký a kompaktní nosič kol Vám umožní vzít svá jízdní kola na krátké i dlouhé cesty. Snadno jej nainstalujete na tažné zařízení, a když už není potřeba, uskladníte ho pohodlně v kufru vozu.

Střešní box Space Design 420 a Space Design 520 již od 17 099 Kč včetně DPH

Space Design je moderní, exkluzivní a aerodynamický střešní box, který díky jedinečné konstrukci klade minimální odpor proudícímu vzduchu. Díky systému Dual Opening jej lze otevřít z obou stran. Aerodynamická konstrukce a řada praktických speciálních funkcí spolu s velkorysými vnitřními rozměry katapultují tento box do vlastní kvalitativní třídy. Střešní box je opatřen integrovanou rukojetí, která usnadňuje otevírání a zavírání, a také rohoží na dně, která snižuje hlučnost. K dispozici jsou dvě různé velikosti.

Nosič 3 jízdních kol jen za 15 699 Kč včetně DPH

Lehký a přesto bezpečný nosič lze snadno sejmout a nasadit zpět na tyč jediným jednoduchým pohybem ruky. Získáte tak maximální stabilitu bez vynaložení velké síly, a snadno odvezete kola na víkend pro celou rodinu.

Sklopné tažné zařízení pro Volvo XC40 jen za 34 599 Kč včetně DPH a montáže

Elektrické sklápění tažného zařízení dělá z krkolomného ohýbání pod vůz minulost. Stačí stisknout tlačítko v zavazadlovém prostoru a tažné zařízení se vyklopí ven. Tlačítko je vybaveno kontrolkou, která Vás ujistí, že vše správně drží. Pro zaručení ultimátní bezpečnosti a funkčnosti bylo tažné zařízení podrobeno nejpřísnějším testům.

Wallbox – Selected by Volvo Cars

S použitím wallboxu můžete nabíjet elektrická vozidla až 11 kW, případně 3,5 kW u plug-in-hybrid/Twin Engine.

Součástí wallboxu je integrovaný držák kabelu a 5metrový nabíjecí kabel.

Wallbox lze instalovat buď na zeď uvnitř budovy, nebo venku v blízkosti místa, kde je zaparkováno vozidlo. Také je možné zakoupit stojan pro instalaci wallboxu, pokud není žádná zeď k dispozici.

Více než komfort

V naší nabídce dětských bezpečnostních sedaček najdete produkty vhodné pro děti různého vzrůstu a věku, od kojenců až po desetileté děti. Naše sedačky jsou opatřeny prémiovým vlněným čalouněním, které se snadno udržuje čisté a nabízí mimořádný komfort na dlouhých cestách, a lze je snadno nastavit. Tím to ale nekončí. Protože se již celá desetiletí snažíme, aby děti cestovaly v autech co nejbezpečněji je to možné, vyvinuli jsme na základě našich rozsáhlých znalostí a bohatých zkušeností novou řadu sedaček. Výsledkem jsou sedačky, které malým cestujícím zajistí bezpečí a komfort, zatímco řidičům a dospělým členům rodiny poskytnou pocit klidu.

Okamžité osvěžení vzhledu

Vaše Volvo jsme navrhli tak, aby na Vás působilo svěžím dojmem i po letech jeho každodenního používání. Nicméně občas není na škodu oživit původní interiér novými doplňky, které pak mohou znamenat velký rozdíl. Například nové textilní koberečky dodají kabině na luxusní atmosféře. Odolná skládací podložka do zavazadlového prostoru, která je z jedné strany vyrobena z elegantního textilního materiálu, zatímco její druhá strana je z odolného plastu, zas představuje perfektní kombinaci stylovosti a praktičnosti. A jestliže chcete dodat na větší eleganci otvoru zavazadlového prostoru, stačí přidat náš exkluzivní vrchní kryt nárazníku z kartáčované nerezové oceli.