Brno: Volvo XC40 Recharge

Seznamte se s naším prvním plně elektrickým kompaktním SUV stvořeným pro moderní život ve městě i mimo něj a začněte s jeho objednáním ještě dnes.


Operativní leasing nebo nákup za hotové

Včetně služeb nabídky Volvo Care

Pro spotřebitele již od 17 775 Kč/měsíc včetně DPH a pro firmy již od 14 690 Kč/měsíc bez DPH.

Čistá síla

408 koní. Zrychlení z 0 na 100 km/h během 4,9 sekundy. Tažná kapacita 1 500 kg a bezemisní provoz. S čistě elektrickým Volvem XC40 Recharge již nemusíte přistupovat na kompromisy ve smyslu udržitelnějšího způsobu cestování.

Odpoutejte se

Velký akumulátor s kapacitou 78 kWh nabízí předpokládaný dojezd více než 400 km. To se v praxi projevuje tím, že není nutné vůz příliš často dobíjet. Pokud je třeba akumulátor dobít, je ho možné prostřednictvím rychlonabíjecího systému nabít z nuly na 80 % během přibližně 40 minut.

Synchronizujte se

Mapy Google. Google Asistent. Obchod Google Play. To vše je integrováno v palubním systému. Díky tomu nebudete potřebovat telefon, abyste zůstali on-line i na cestách.

Dostatek prostoru

Díky chytrým úložným řešením zde najdete dostatek prostoru pro uložení lahví s vodou, sportovních tašek, telefonů, notebooků, jídla na cesty a čehokoliv jiného. A to včetně úložného prostoru na nabíjecí kabely pod kapotou. Smyslem toho všeho je usnadnit Vám život.

Digitální pomocník

Nechte svůj vůz předem klimatizovat na dálku. Najděte si nejbližší nabíjecí stanici. Získejte pomoc osobní asistenční služby 24 hodin 7 dnů v týdnu. Průběžně kontrolujte stav vozu a úroveň nabití akumulátoru. S Volvo Cars aplikací si budete užívat elektrickou mobilitu s veškerým komfortem.