Den otevřených dveří v AutoPalace Butovice Nabídka ukončena

Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří do našeho salonu Hyundai v Butovicích, který se bude konat v sobotu 25. 3. od 9:00 do 16:00 hod. Čeká Vás den plný zážitků, při kterém si na své přijdou nejen dospělí, ale i děti.

Zážitek pro všechny

Během celého dne pro Vás bude připravena k testování celá řada elektrifikovaných a čistě elektrických vozů Hyundai, včetně nejnovějšího přírůstku – modelu IONIQ 6. Pro ty, kteří by si chtěli otestovat ostatní modely Hyundai, budou připraveny i vozy se spalovacím motorem.

Děti se mohou těšit na skákací hrad, či malování na obličej. Pro všechny příchozí bude připraveno drobné občerstvení a během celé akce Vám bude k dispozici náš vyškolený prodejní tým, který Vám rád poradí a zodpoví Vaše dotazy.

A to není všechno – kdo si v rámci Dne otevřených dveří zakoupí jakýkoli nový elektrifikovaný, či plně elektrický vůz, získá jako dárek příslušenství dle vlastního výběru v hodnotě 10 000 Kč zdarma.

Testovací jízdy

Chcete-li mít jistotu, že si budete moci vyzkoušet Vámi vybraný model v určitý čas, můžete si již nyní svou testovací jízdu zarezervovat.

Rezervovat jízdu

Náš salon se nachází v ulici Bucharova 1186/16, Praha 5.
Přijďte všichni, těšíme se na Vás!