Den otevřených dveří v AutoPalace v Tuchoměřicích Nabídka platí do 1.4.2023

Jaro nám již klepe na dveře a s ním přichází nejen pěkné počasí, ale i příprava Vašeho vozu na toto období. Srdečně Vás zveme na Den otevřených dveří na naší pobočce AutoPalace v Tuchoměřicích, který se bude konat 31. 3. 2023 od 8:00 do 19:00 a 1. 4. 2023 od 8:00 do 15:00. Připravili jsme si pro Vás spoustu akcí, které můžete v rámci DOD uplatnit. Nabízíme zvýhodněný servis, benefitní program nebo výhodnou výměnu starého vozu za nový a to včetně ocenění stávajícího vozidla.

Na tento den jsme si pro Vás připravili možnost testovacích jízd pro vozy CUPRA Formentor VZ5, CUPRA Ateca, CUPRA Leon, CUPRA Formentor a elektrický CUPRA Born. Z dílny SEAT máme pro Vás připravené modely Arona, Ateca, Leon a Tarraco. Registrovat se k testovací jízdě můžete přímo na místě nebo na přesný čas přes formulář níže. Během akce budou tato vozidla k dispozici za zvýhodněných podmínek.

Těšíme se na Vás! Naše pobočka se nachází na ulici Ke Kopanině 529, 252 67, Tuchoměřice.

Objednání do servisu Testovací jízdy SEAT Testovací jízdy CUPRA

Sleva na servis

Během akce můžete využít zvýhodněného servisu. Nabízíme slevu 20 % na přezutí Vašeho vozu, geometrii a výměnu oleje, včetně materiálu a práce. Připravte svůj vůz na jaro již nyní. K novým i ojetým vozům nabízíme servisní balíčky, kde si můžete předplatit servis až na 5 let.

Benefitní program

Staňte se i Vy členem a součástí našeho benefitního programu. Neváhejte si zažádat o Vaši benefit kartu při nákupu ojetého vozu, nového vozu SEAT či CUPRA nebo při návštěvě autorizovaného servisu na naši provozovně v Tuchoměřicích. Díky benefit kartě můžete při návštěvě čerpat kdykoli slevu na servisní služby, nakupovat zvýhodněně náhradní díly a příslušenství za individuální slevy a s individuálním přístupem k Vašemu vozidlu. Samozřejmostí je i zabezpečení STK a EK.

Ocenění vozidla

Vyměňte staré za nové, nebo malé za velké. V rámci dne otevřených dveří Vám oceníme stávající vůz a v případě, že se rozhodnete svoje stávající vozidlo vyměnit, nabízíme zvýhodnění při výkupu na protiúčet. Navíc nabízíme také zvýhodněné financování nového i ojetého vozu.