Dopřejte Vašemu vozu potřebnou péči | CUPRA SERVICE

Značka CUPRA je známá svou jedinečností a my víme, že je to pro vás, našeho zákazníka, jeden z nejdůležitějších bodů při výběru vozu. S naším originálním servisem a službami CUPRA dodáváme vašemu vozu ten nejvyšší standard. Naše vášeň pro řemeslo a detail se dokonale odráží v každé ze služeb a příslušenství, které nabízíme, a zdůrazňuje jedinečnou osobnost našich vozů, které jsou sportovní a elegantní. Naším cílem je, abyste jako majitel vozu CUPRA pocítil naši péči v každém detailu a mohl se tak soustředit pouze na dokonalý zážitek z jízdy vaším vozem. CUPRA Service.

Objednání do servisu


Rozdíl poznáte v první zatáčce

Dopřejte sobě a svému vozu bezpečí, kvalitu a nevšední design. Vydejte se na cesty s originálními koly CUPRA, která se vyznačují vysokou kvalitou, mimořádnou životností a bezpečností. Vyberte si z široké nabídky rozměrů, designů a barevných tónů. Naši servisní partneři CUPRA vám zajistí kompletní pneuservis vašeho vozu. U nás máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky, vhodné přímo pro váš vůz. A vaše své staré pneumatiky ihned odebereme k ekologické likvidaci.

Objednání do servisu


CUPRA Originální příslušenství

Příčníky

Pro vozidla s ližinami. Max. nosnost: 75 kg

Za 5 637 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení

Pro 2 jízdní kola, max. nosnost 60 kg.

Za 21 365 Kč

Pěnová vložka do zavazadlového prostoru

Pro vozidla s dvojitou ložnou plochou, instalace v horní poloze.

Za 2 404 Kč

Oboustranná podložka do zavazadlového prostoru

Podložka je potažená kobercem na jedné straně a plastem na druhé, přizpůsobí se velikosti vašeho zavazadlového prostoru, takže ji stačí otočit, abyste předešli opotřebení.

Za 1 792 Kč

Nabíjecí kabel 3v1

MFI kabel s 3 koncovkami: USB-C, micro USB a Apple Lightning. Obsahuje adaptér z USB na USB-C. Rychlost přenosu dat až 480 Mbps, výstup: 2,4 A. Délka kabelu: 1 m.

Za 892 Kč


Originální díly

Pachový a protialergenní filtr.

S Originálními díly CUPRA budete po provedení opravy nebo údržby jezdit bezpečně a komfortně a váš vůz zůstane stoprocentním originálem. Staráme se o to, aby byly originální díly neustále k dispozici pro všechny vozy CUPRA. A to nejen po krátkou dobu, ale i po celá léta po ukončení výroby daného modelu.

782 Kč

 

Originální stírátka CUPRA

Litr za korunu!

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 litr koncentrátu pro přípravu 10 litrů letní směsi do ostřikovačů jako bonus za 1 Kč.


MyCard

Moje výhody. Můj servis.

CUPRA MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů CUPRA (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu CUPRA MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.