Ford Puma

Nový Ford Puma jen za 5 650 Kč bez DPH na operativní leasing!
 
Pořiďte si absolutní novinku na českém trhu na operativní leasing za bezkonkurenční částku od Auto Palace Spořilov. 
Chcete vědět více, nebo si vůz vyzkoušet? Neváhejte a ozvěte se nám. 
 
Pořiďte si Nový Ford Puma za 5650 Kč bez DPH měsíčně na 60 měsíců s nájezdem 15.000 km ročně. 
 


Nový Ford Puma je absolutní novinkou v modelové řadě. Název Puma již můžete znát z historie, nicméně tato Puma píše zcela novou kapitolu. Odvážný design ve stylu SUV a řada inovativních funkcí Vás zcela ohromí.

Spolehnout se můžete na asistenčních systémy, které spolupracují při zrychlování, brzdění a dokonce i řízení. Mezi ně patří adaptivní tempomat, Pre-Collision Assist a asistent vyhýbacího manévru. Všechny tyto funkce hlídají cestu před vámi a upozorní vás na hrozící nebezpečí. Přichází nová éra hybridních elektrických automobilů šetrnějších k životnímu prostředí.

Nový Ford Puma na tento trend reaguje nabídkou mild-hybridní varianty. Motory Fordu Puma nabízejí výběr z konvenčního benzínového motoru EcoBoost a jeho na budoucnost připravené varianty mild-hybrid, která poskytuje vynikající výkon a impozantní spotřebu paliva i výrazně nižší emise CO2. 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »