Hodinový servis

Pozor!

Akce je ukončena

Servisní prohlídka za hodinu? V Auto Palace Spořilov žádný problém!

Víme, že čas je drahý. Proto jsme pro Vás připravili servisní službu HODINOVÝ SERVIS. Ten Vám umožní plně využít výhody plánovaného servisu a bude tak šetřit Váš čas.

HODINOVÝ SERVIS umožňuje majitelům vozů hned 7 automobilových značek v rámci 1 hodiny provést kompletní pravidelnou prohlídku a mytí karoserie. Ušetříte tak svůj čas, který byste jinak strávili cestováním zpět do servisu ve chvíli dokončení prohlídky, nebo naopak peníze např. za zápůjčku náhradního automobilu. Dobu strávenou čekáním na navrácení svého čtyřkolého miláčka pak můžete využít pro vyřízení svých osobních či pracovních záležitostí prostřednictvím volně dostupné wi-fi sítě nebo k odreagování se a vyzkoušení některého z nových modelů své oblíbené značky.

Služba je dostupná pro majitele osobních vozů s benzínovým nebo dieselovým motorem značek Ford, Mazda, Mitsubishi, Škoda, Opel, Volvo a Infiniti.
Při objednání do servisu požádejte o tuto službu a šetřete svůj čas.

Objednat na vybrané pravidelné servisní kontroly se tak můžete na telefonní lince: +420 296 574 665 nebo prostřednictvím on-line formuláře:

Objednávka do servisu

 

Garance nabídky je platná pouze v případě, že je vozidlo řádně objednáno a přistaveno v přesně stanovený čas. Akce není kombinovatelná s jinými akcemi a slevami.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »