Hola! Hola! Připraveni vyrazit? | SEAT SERVICE

Dopřejte si radost z jízdy s perfektně připraveným vozem. Svěřte váš vůz profesionálům v našem autorizovaném servisu a vydejte se za zážitky, které na vás nepočkají. Provedeme pečlivou prohlídku vašeho vozu a bez ohledu na to, kam vás cesty zavedou, budeme připraveni vám pomoci dosáhnout vašeho cíle. V našem autorizovaném servisu SEAT obdržíte veškerý komfort, včetně široké nabídky příslušenství k vašemu vozu, pneuservisu a věrnostních programů.

Objednání do servisu

Specialisté na pneumatiky a kola.

Výměna. Servis. Poradenství.

Svěřte váš vůz do péče odborníkům na pneuservis. U nás si vyberete ze široké nabídky originálních kol a při nákupu pneumatik máte jistotu, že dostanete ty správné pro váš vůz. Zároveň k novým pneumatikám získáte SEAT PneuGaranci. Nové pneumatiky namontujeme a stávající překontrolujeme a uskladníme, nebo zdarma ekologicky zklikvidujeme.

Objednání do servisu


Jarní prohlídka vozu od 299 Kč.

Nechejte si zkontrolovat váš SEAT.

Svěřte váš vůz profesionálům v našem autorizovaném servisu a vydejte se za zážitky, které na vás nepočkají. Provedeme pečlivou prohlídku vašeho vozu a bez ohledu na to, kam vás cesty zavedou, budeme připraveni vám pomoci dosáhnout vašeho cíle. V našem autorizovaném servisu SEAT obdržíte veškerý komfort, včetně široké nabídky příslušenství k vašemu vozu, pneuservisu a věrnostních programů.

Objednání do servisu


Originální příslušenství

Plastová vložka do zavazadlového prostoru.

Praktická vana do zavazadlového prostoru pro váš SEAT. Prvek pro přesné nastavení zvýšeného okraje na ochranu zavazadlového prostoru před znečištěním a rozlitými tekutinami. Omyvatelná a protiskluzová.

Za 3 225 Kč

Oboustranná vložka do zavazadlového prostoru.

Ochranný koberec přizpůsobený rozměrům dna zavazadlového prostoru. Tento ochranný koberec má z jedné strany kobercový povrch, z druhé strany mám plastový povrh. Takto se přizpůsobí jakýmkoli potřebám. Vzhledově stejná, jako design koberce zavazadlového prostoru ze série. Umožňuje přepravu vlhkých a znečištěných předmětů bez poškození zavazadlového prostoru.

Za 2 411 Kč

Posuvný modul do zavazadlového prostoru.

Hliníková dělicí přepážka, která flexibilně rozdělí zavazadlový prostor vozu a zaručí, aby se náklad nepřesouval. Dělicí přepážku lze umístit podél vnějšího okraje nakládacího prostoru pomocí kroužků, zatímco teleskopická tyč vyjímatelného modulu zaručí bezpečné upevnění Vhodná pouze pro vozidla, která mají v zavazadlovém prostoru dvojité dno.

Za 4 797 Kč

Ochranný povlak na sedadlo.

Vyrazit s mazlíčkem na výlet nemusí znamenat, že budete muset pokaždé čistit celé auto. Tento ochranný povlak na celé zadní sedadlo se 4 pásky k upevnění na opěrku hlavy ochrání sedadla vašeho vozu a zabrání klasickému poškrábání, znečištění chlupy a vlhkostí. Užijte si to spolu a na nic víc nemyslete.

Za 933 Kč

Skládací box do zavazadlového prostoru.

Skládací box s kapacitou 32 l a červenými švy. Snadné složení pomocí pásků na suchý zip. V rozloženém stavu slouží jako dodatečná ochrana zavazadlového prostoru. Lze prát a snadno se čistí.

Za 1 878 Kč

Přenosný vysavač 12V.

Moderní a lehký design bez viditelných šroubů – Ukazatel LED úrovně vysávání a nabíjení – Lehký 550 g – Svítilna LED pro vysávání za tmy – Malý, snadno se uschová v autě. – Účinné vysávání, 4 500 pascalů – Mírný hluk, méně než 75 decibelů – Nabíječka 12 V

Za 1 378 Kč


MyCard

Moje výhody. Můj servis.

SEAT MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů SEAT (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu SEAT MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.


Originální díly

Pachový a protialergenní filtr.

S Originálními díly SEAT budete po provedení opravy nebo údržby jezdit bezpečně a komfortně a váš vůz zůstane stoprocentním originálem. Staráme se o to, aby byly originální díly neustále k dispozici pro všechny vozy SEAT. A to nejen po krátkou dobu, ale i po celá léta po ukončení výroby daného modelu.

782 Kč

 
Pořiďte si originální stírátka SEAT.

Litr za korunu!

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 litr koncentrátu pro přípravu 10 litrů letní směsi do ostřikovačů jako bonus za 1 Kč.

Hola! Hola! Připraveni vyrazit? | SEAT SERVICE

Souhlas