Jsme autorizovaný partner značky MG

Představujeme Vám britského elegána v novém a moderním designu, který je nabitý energií a připravený na budoucí výzvy. Máme tu čest být jeden z prvních prodejců legendární značky MG na českém a slovenském trhu. Výjimečnost těchto vozidel, která píší svou historii již od roku 1924, můžete zažít na našich
pobočkách v Praze a Brně.

 • Udržitelná mobilita

  Nabízíme vozy navržené již od základu pro udržitelnou mobilitu, s velkým výběrem elektrifikovaných motorizací.

 • Pro všechny

  Naše vozidla MG jsou koncipovány pro novou generaci zájemců. Jsou to vozy, které nabízí maximální komfort a jsou vhodnou volbou pro každodenní cestování.

 • Elektrifikace

  Naše technicky vyspělá vozidla MG s atraktivním designem a pokrokovými bezpečnostními systémy jsou tou nejlepší volbou pro nastartování Vašeho elektrického života.

 • Pro Evropany

  Zhmotnění udržitelnosti, chytrosti, praktičnosti a cenové dostupnosti v moderním a sportovním designu, navržené pro evropského zákazníka.


Modely

Svou cestu startuje MG se dvěma modely, které bude možné předobjednávat již od konce června. Nabízíme elegantní SUV, které nese označení ZS s benzínovým motorem a plug-in hybridní model eHS.


MG ZS

100 % SUV, vyvinuto pro život

Plně vybavené rodinné MG ZS, které je moderním, stylovým a komfortním SUV, ideální pro ty, kteří hledají nejlepší poměr ceny a výkonu. A to bez kompromisů. Rodiny s dětmi ocení velkorysý prostor zavazadlového prostoru o objemu 448 l a bezkonkurenční bezpečnostní prvky, jako je sledování mrtvého úhlu, 360°parkovací kameru nebo pevnou karoserii vyrobenou z oceli. Praktické jsou také full LED světlomety a panoramatické střešní okno, se kterým se kdekoliv budete cítit jako doma. Celkový vzhled a komfort doplní luxusní interiér. Náročný řidič jistě ocení plně digitální přístrojový panel a velký desetipalcový displej s podporou Apple CarPlay nebo Android Auto.

Rezervujte si svůj nový vůz MG ZS nebo se objednejte na testovací jízdu již nyní. Těšíme se na Vás.

 

MG eHS

Sportovní plug-in hybrid

Sportovní design karoserie, prostorný interiér a promyšlené prvky výbavy jsou neodmyslitelnou součástí modelu MG eHS, který kombinuje praktičnost spalovacího motoru a výhody elektrického motoru, se kterým dojedete na čistou jízdu až 52 km. Sportovní zážitek zesílí desetistupňová převodovka a zprostředkuje potěšení z jízdy díky spojení výkonného elektromotoru, přeplňovaného spalovacího motoru a skvěle odladěného podvozku. Inteligentní a bezpečnostní systémy jsou u modelu eHS absolutní samozřejmostí. Pro Vaší pohodlnou jízdu je zde systém autonomního řízení, který hlídá Váš pruh, intenzitu světla i rychlost. Nemusíte se ani obávat o zajištění mrtvého úhlu nebo bezpečí při couvání z parkovacího místa. Luxusní interiér doplní plně digitální přístrojová deska a infotainment s podporou Apple CarPlay a Android Auto.

Zarezervujte si svůj nový vůz MG eHS nebo se objednejte na testovací jízdu již nyní. Těšíme se na Vás.