Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Mitsubishi Space Star - Skvělý vůz do města

Pozor!

Akce je ukončena
​Ideální malé městské nové auto do 250 000 Kč?
Zní to nereálně, ale řešení máme. Mitsubishi Space Star, praktické auto do města, na nákupy, ale i do firem na rozvoz různého zboží. S tímto autem se nemusíte bát parkovat, místo najdete téměř všude. Nemusíte se obávat, že interiér vozu bude malý, naopak vás překvapí prostornost. Místa je uvnitř dostatek i na zadních sedačkách. Obrovskou výhodou Mitsubishi Space Star je jednoduché ovládání vozu. Žádné zbytečné množství tlačítek, ve kterých se nevyznáte. Vše jednoduché a rychle zapamatovatelné. Zavazadlový prostor uveze vše co potřebujete pro svoji denní potřebu, obsah prostoru je 175 litrů. Výhodou je ale dvojité dno kde, najdete spoustu přihrádek a díky tomu se celková velikost zavazadlového prostoru navýší na 235 litrů.
 
Pokud hledáte ideální auto do města do 250 000 Kč tak, Mitsubishi Space Star je skvělá volba. Pojďte si vyzkoušet vozidlo na vlastní kůži. Objednejte se na testovací jízdu s naším prodejcem, který Vám rád vše vysvětlí a ukáže.
 
Těšíme se na Vaši návštěvu v našem autosalonu AUTO PALACE Mitsubishi v Praze na Spořilově.
 
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »