Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Nečekejte na první sníh

Přezujte na zimní pneu už nyní.

Nečekejte na první sníh a domluvte si termín přezutí Vašeho vozu včas. Zavádíme mimořádné sobotní směny pro Vaše bezpečí a komfort. Nestůjte ve frontě, navštivte nás v sobotu a my Váš vůz přezujeme na počkání.

 V případě, že si zimní pneumatiky potřebujete zakoupit, máme pro Vás řešení. Pořiďte si je právě u nás. Vybrat můžete například pneumatiky od severského výrobce Nokian, které jsou testovány v alpských zimních podmínkách. V rozměru 205/55 R16 je u nás můžete mít za akční cenu 1 755 Kč včetně DPH za kus.

 

 

Chraňte se před bakteriemi a viry již nyní.

Chránit svoje zdraví je nyní velmi důležitá věc. Připravili jsme pro Vás možnost ošetřit nejpoužívanější místa ve Vašem voze nanotechnologií s antivirotickými účinky. Za 1 100 Kč Vám ošetříme volant, řadící páku, ruční brzdu, kliky, ovládací prvky, páčky pod volantem, loketní opěrky, ovládání nastavení sedadel nebo například rám dveří. Chránit svoje zdraví se vyplatí.

 

Více informací

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »