Nová Mazda CX-30

Zcela Nová Mazda CX-30.
Vaše životní cesta vás zavede do různých míst a vy budete potřebovat vůz, který vás bude vždy doprovázet. Vůz s krásnými, plynulými křivkami kupé a odvážnou robustností SUV. Dostatečně malý navenek, abyste se mohli snadno pohybovat po městě, ale dostatečně velký uvnitř, abyste mohli vyjet i mimo něj. Vůz s dynamickým výkonem, vzrušujícími jízdními vlastnostmi a mimořádným pohodlím a bezpečností.

Užijte si japonskou koncepci „Johaku“ – krásy prázdného prostoru – která dává zcela nové Mazdě CX-30 elegantní vzhled uvnitř i navenek. Inteligentní technologie v kombinaci s designem zaměřeným na člověka vám dávají více kontroly a poskytují vyšší bezpečnost na silnicích.

Zevnitř i zvnějšku je zcela nová Mazda CX-30 jedním slovem nádherná – od plynulých křivek karoserie po výjimečné řemeslné provedení interiéru a inovativní technologie uvnitř. Jejich vzájemná kombinace doplňuje a zlepšuje váš životní styl a každá cesta je díky nim skutečným požitkem.

Všechny benzínové motory jsou navrženy s nejnovější technologií Skyactiv a osazeny technologií elektrického pohonu Mazda M-Hybrid, která zajišťuje nižší spotřebu pohonných hmot – aniž by došlo ke snížení výkonu motoru.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »