Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Nová Mazda CX-5

NOVÁ MAZDA CX-5 JE JIŽ V AUTO PALACE SPOŘILOV

Zažijte nový rozměr potěšení z jízdy v nové Mazdě CX-5 v Auto Palace Spořilov. Nejnovější kompaktní SUV s kompletně přepracovaným designem interiéru i exteriéru poskytuje komfort a pohodlí jak pro svého řidiče, tak i pro spolujezdce. Nová Mazda CX-5 je navržena a sestavena tak, aby každému dopřávala požitek z jízdy a aby všichni lidé na palubě zažili pocit Jinba Ittai - hluboké souznění a jednoty s vozem.

Přijďte se s ní seznámit k nám do Auto Palace Spořilov a vychutnejte si s ní bezplatnou testovací jízdu, která ve Vás zanechá nezapomenutelný zážitek. 
 

     

 

Zbrusu nový model CX-5 vznikl jako oslava požitku z jízdy. My tomu říkáme Jinba ittai. Požitek z jízdy je navíc podtržen ovládáním G-Vectoring, které zvyšuje přesnost řízení i ovládání, abyste zůstali uvolnění a měli vše plně pod kontrolou.
 


Orientace na člověka

V interiéru jsou veškeré detaily koncipovány tak, aby přirozeně ladily
s osobou řidiče. Kliky ve dveřích, sedadla, kabina, zkrátka vše bylo navrženo
s ohledem na dokonalou harmonii mezi vozem a řidičem. Interiér očaruje smysly nezaměnitelnou kvalitou a luxusní řemeslnou prací.

 

 

 

 

Vyšší bezpečnost

Společnost Mazda usiluje o to, aby si řidiči užívali jízdu v každém prostředí a měli v ní naprostou důvěru. Nová Mazda CX-5 proto obsahuje nejnovější systém pohonu všech kol i-ACTIVE, který maximalizuje výkon za každého počasí, a pokročilé bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE se zase starají o bezpečnost celé posádky v řadě jízdních situací. Mezi bezpečnostní technologie patří například adaptivní tempomat (MRCC) s funkcí Stop and Go; adaptivní LED světlomety (ALH) do celé řady světelných podmínek a protikolizní systém SCBS (Smart City Brake Support) s rozpoznáváním chodců.
 

 

 

Projekční Head Up displej

Projekční Head Up displej zprostředkovává důležité dopravní a bezpečnostní informace, a to pohodlně ve vašem zorném poli. Přímo do čelního skla řidiče se promítají informace, jako je například rychlost, podrobné jízdní pokyny, dopravní značení a upozornění z pokročilých bezpečnostních technologií i-ACTIVSENSE. Tím se významně omezí pohyb očí a hlavy, zvýší se bezpečnost jízdy a zároveň i souznění mezi vozem a řidičem.

 

 


Design

Nová Mazda CX-5 čiší designem KODO každým coulem a dodává jí silný pocit sofistikovanosti a síly, který se line od odvážného, luxusního exteriéru nápadně zdůrazněného novou strhující barvou Soul Red Crystal až po humanocentrický a prostorný interiér, zaručující pohodlnější jízdu a komfort. Nádherné provedení, které přináší potěšení.

 

 

 


Výkon

Jízda v novém modelu Mazda CX-5 otevírá nové dimenze jízdního požitku
a mezi vozem a řidičem vytváří pocit souznění, jaký tu ještě nebyl.

Inovativní motory SKYACTIV

Motory Mazda se vyznačují mimořádným výkonem a spotřebou paliva. Benzínové motory SKYACTIV-G 2.0 a 2.5 nového modelu Mazda CX-5 přinášejí působivý výkon, ke kterému existuje dieselový ekvivalent SKYACTIV-D 2.2 poskytující tiché, propracovanější zrychlení.


 

          

 

Na setkání s Vámi se těší

Váš tým Mazda

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »