Nová Mazda CX-60

Nový vlajkový model značky Mazda

Zcela nová Mazda CX-60 představuje vše, co Mazda za posledních 100 let vložila do své DNA: od skvělého vnitřního i vnějšího designu, přes japonské řemeslné zpracování až po nové technologie, které se zaměřují na vytvoření fantastického zážitku pro řidiče a jeho spolujezdce.

Mazda CX-60 se stejně jako všechny ostatní vozy Mazda skvěle řídí – intuitivně, bezpečně, snadno a příjemně. V jejím designu se snoubí vysoce kvalitní materiály, japonské know-how a vášeň, kterou zkušení mistři Takumi ve společnosti Mazda vnášejí do každého z našich jedinečných vozů.

Zcela nová Mazda CX-60 je také naším prvním plug-in hybridným modelem, a spolu s ním představujeme celou řadu nových technologií zaměřených na řidiče.

Dlouho očekávaný model CX-60 již dorazil do našich salonů na Spořilově a v Brně. Objednejte si testovací jízdu již nyní a vůz Vám rádi předvedeme.

Testovací jízda

Unikátní japonský design

Mazda CX-60 byla vyrobena v Japonsku podle návrhářského jazyka Kodo, jenž zahrnuje japonský koncept Ma, který představuje klidnou a důstojnou krásu prázdného prostoru. Každý designový prvek Mazdy CX-60 má svůj účel a vyniká vytříbeným smyslem pro krásu a eleganci. Interiér kombinuje prvky materiálů, jako je javorové dřevo, kůže Nappa a unikátně strukturované japonské textilie.

Bezpečnost a pohodlí

Mazda CX-60 nabízí širokou škálu technologií pro bezpečnější a pohodlnější jízdu. Nové funkce, jako jako je DPS – systém, který identifikuje řidiče na základě jeho preferencí nastaví např. sedadlo, Head Up Displej, zrcátka. Dále pak 360° Top view monitor umožňující výhled do všech stran nebo nový systém kinematického řízení polohy usnadňující manévrování a stabilitu v zatáčkách.

Bilance CO2

Zcela nový plug-in hybrid Mazda přináší vynikající jízdní zážitek a nízkou spotřebou paliva. Pro ještě nižší emise a plynulejší zrychlení je Mazda CX-60 vybavena zcela novou osmistupňovou automatickou převodovkou.

Výkon

Zcela nová Mazda CX-60 je první PHEV této značky. Mazda CX-60 s baterií o kapacitě 17,8 kWh nabízí kombinovaný výkon přes 300 koní a v hybridním režimu dosahuje maximální rychlosti až 200 km/h.

Dobíjení

Využijte elektrický pohon Mazdy CX-60 a užívejte si jízdu bez emisí, která pokryje většinu vašich každodenních potřeb. Dobíjení je rychlé a snadné, a pokud budete potřebovat dojet dál, zážehový motor vám vždy pomůže při dlouhých jízdách.

Testovací jízda modelu Mazda CX-60

Souhlas