Nová Mazda CX-60 v atraktivní nabídce Nabídka ukončena

Vlajkový model značky Mazda

Nová Mazda CX-60 představuje vše, co Mazda za posledních 100 let vložila do své DNA: od skvělého vnitřního i vnějšího designu, přes japonské řemeslné zpracování až po nové technologie, které se zaměřují na vytvoření fantastického zážitku pro řidiče a jeho spolujezdce.

Mazda CX-60 se stejně jako všechny ostatní vozy Mazda skvěle řídí – intuitivně, bezpečně, snadno a příjemně. V jejím designu se snoubí vysoce kvalitní materiály, japonské know-how a vášeň, kterou zkušení mistři Takumi ve společnosti Mazda vnášejí do každého z našich jedinečných vozů.

Zcela nová Mazda CX-60 je také naším prvním plug-in hybridným modelem, a spolu s ním představujeme celou řadu nových technologií zaměřených na řidiče.

Objednejte si testovací jízdu již nyní a vůz Vám rádi předvedeme.

Testovací jízda

Bonus a financování

K nákupu nového vozu Mazda CX-60 získáte SUV bonus ve výši 100 000 Kč. Nebo můžete novou CX-60 financovat s úrokem pouze 2,99 % s MAZDA FINANCE. Akce platí do 30. 9. 2023 a nelze je kombinovat.

Paket Safety

K novému vozu Mazda CX-60 s dieselovým motorem, získáte Paket Safety v hodnotě 43 000 Kč zcela zdarma. Ten obsahuje adaptivní LED světlomety, automatické zatmavení zpětných zrcátek, adaptivní tempomat a další.

Záruka 6 let

Na nové vozy Mazda poskytujeme nyní záruku 6 let, nebo do ujetí 150 000 km podle toho, co nastane dříve. Můžete ji uplatnit na odstranění výrobních či materiálových vad.

Unikátní japonský design

Mazda CX-60 byla vyrobena v Japonsku podle návrhářského jazyka Kodo, jenž zahrnuje japonský koncept Ma, který představuje klidnou a důstojnou krásu prázdného prostoru. Každý designový prvek Mazdy CX-60 má svůj účel a vyniká vytříbeným smyslem pro krásu a eleganci. Interiér kombinuje prvky materiálů, jako je javorové dřevo, kůže Nappa a unikátně strukturované japonské textilie.

Bezpečnost a pohodlí

Mazda CX-60 nabízí širokou škálu technologií pro bezpečnější a pohodlnější jízdu. Nové funkce, jako jako je DPS – systém, který identifikuje řidiče na základě jeho preferencí nastaví např. sedadlo, Head Up Displej, zrcátka. Dále pak 360° Top view monitor umožňující výhled do všech stran nebo nový systém kinematického řízení polohy usnadňující manévrování a stabilitu v zatáčkách.

Testovací jízda modelu Mazda CX-60

Souhlas

Podobné nabídky