Nová ŠKODA KAROQ

Pozor!

Akce je ukončena

platnost do: 31.1.2019

Auto se vším všudy
KAROQ

Již od 529 900 Kč

Mám zájem o vůz Testovací jízda    

Představte si den strávený jinak – ve společnosti vozu ŠKODA KAROQ. Mezi kompaktní SUV přiváží
sebevědomý design, nový standard bezpečnosti a prvky výbav z vyšší třídy.* Mimo jiné disponuje technikou,
která pomáhá snížit následky dopravní nehody. Pokud na základě čidel a radaru vyhodnotí krizovou situaci,
podnikne řadu opatření s cílem připravit posádku na případný náraz. V nejkrajnějších případech se cestující
ve voze KAROQ mohou spolehnout až na 9 airbagů.

Navštivte nás v Auto Palace Spořilov a poznejte bezpečně jiné SUV.
 


Poznejte nový KAROQ

BEZPEČNOST

Bezpečnostní asistenční systémy

Komfortní asisteční systémy
LANE ASSIST
Asistent udržování jízdního pruhu Lane Assist rozeznává nechtěné opuštění jízdního pruhu – v takovém případě na to řidiče vizuálně upozorní a řízením provede opravný manévr. Systém pracuje v rychlosti nad 65 km/h a pouze v případě dostatečně čitelného podélného dopravního značení na silnici.
ADAPTIVNÍ TEMPOMAT
Adaptivní tempomat (ACC) automaticky udržuje bezpečnou vzdálenost od vozidla vpředu při určené rychlosti a využívá motor a brzdy, aby podle potřeby automaticky zrychlil nebo zpomalil. Systém kombinuje funkci tempomatu s radarovou kontrolou vzdálenosti a pracuje v rychlosti do 160 km/h.
FRONT ASSIST S PREDIKTIVNÍ OCHRANOU CHODCŮ
Front Assist je systém zabraňující kolizím. V případě hrozící srážky začne samočinně brzdit, aby jí zabránil, případně minimalizoval důsledky havárie. Dokáže také nouzově zabrzdit v případě, že do trasy vozu vstoupí neopatrný chodec.
TRAVEL ASSIST
Systém rozeznávání dopravních značek pomocí multifunkční kamery vyhledává možná dopravní značení a porovnává je s daty z navigace. Na přístrojovém panelu pak zobrazuje řidiči především rychlostní limity, zóny zakázaného předjíždění a další instrukce, stejně jako související značky konce těchto omezení.
BLIND SPOT DETECT
Systém kontroly mrtvého úhlu Blind Spot Detect pomáhá řidiči se změnou jízdních pruhů tím, že registruje přítomnost jiného vozu v mrtvém úhlu zpětných zrcátek. Dva radarové senzory ve spodní části zadního nárazníku monitorují prostor po stranách až 20 metrů za vozidlem.
PŘÍČNÉ PARKOVÁNÍ POPŘEDU
Park Assist dokáže polosamočinně navést vůz popředu do příčného parkovacího prostoru. Systém pomáhá řidiči tak, že automaticky otáčí volantem a směřuje auto po optimální trajektorii do volného prostoru, řidič musí pouze zrychlovat a brzdit.
REAR TRAFFIC ALERT
Pokud couváte z parkovacího místa, Asistent vyparkování - Rear Traffic Alert sleduje prostor za vozem a detekuje vozidla přijíždějící ze stran. Pokud hrozí kolize, zazní zvukový signál a kritická strana se zvýrazní na displeji infotainmentu nejdříve žlutě, pak červeně. V případě nouze vůz sám zabrzdí.
PODÉLNÉ PARKOVÁNÍ
KAROQ může jet rychlostí až 40 km/h, zatímco Park Assist vyhledává vhodný parkovací prostor. Jakmile ho senzory naleznou, systém pomůže řidiči s parkovacími manévry.
TRAFFIC JAM ASSIST
Tento systém přináší více bezpečnosti a komfortu při jízdě v dopravní zácpě. Traffic Jam Assist spojuje funkci Adaptivního tempomatu a Lane Assist, takže se rozjíždí a brzdí spolu s dopravou, a zároveň udržuje jízdu v pruhu.
VYJÍŽDĚNÍ Z PARKOVACÍHO MÍSTA
Opouštění těsných parkovacích prostor může být také jednodušší. V tomto režimu Park Assist manévruje s vozem tam a zpět, aby mohl vyjet z řady zaparkovaných aut.

 

INTERIÉR
Krásně tvarovaný, naplněný pokročilými technologiemi.
Nový KAROQ vám splní skoro každé přání. Obklopte se komfortními prvky výbavy, které vám zpříjemní každou jízdu, takže ani nebudete chtít vystoupit.

EXTERIÉR
Svěží vzhled evokující robustnost a bezpečí. Výrazné blatníky a prahy dvěří akcentují charakter SUV.

 

* Některé prvky mohou být součástí příplatkové výbavy.