Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Nové Mitsubishi ASX

Model Mitsubishi ASX je mezi zákazníky velmi oblíben. Letošní rok však přináší velkou změnu tohoto SUV. Model ASX se prodává již více než 10 let a historicky se jedná o třetí nejprodávanější model značky Mitsubishi. Nové ASX však přináší zcela nový facelift. Výrazně drsnější přední část vozu, úzké světlomety, navazující chromované lišty a robustní maska jsou nové poznávací prvky značky Mitsubishi. Zadní část vozu je také předělaná, nová jsou koncová světla nebo masivní nárazník. V interieru se můžete těšit na nový osmipalcový multimediální systém. Klasikovou jsou ověřené analogové budíky a mechanická ruční brzda. 
 
Pokud hledáte pohodlné SUV ze kterého budete mít skvělý výhled před sebe, chcete nasedat do vyššího vozu a líbí se Vám ostrý design tak je nové ASX model přesně pro Vás. Přijďte si model vyzkoušet k nám a udělejte si vlastní obrázek o novém Mitsubishi ASX.
 

 
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »