Nové Mitsubishi ASX

Model Mitsubishi ASX je mezi zákazníky velmi oblíben. Letošní rok však přináší velkou změnu tohoto SUV. Model ASX se prodává již více než 10 let a historicky se jedná o třetí nejprodávanější model značky Mitsubishi. Nové ASX však přináší zcela nový facelift. Výrazně drsnější přední část vozu, úzké světlomety, navazující chromované lišty a robustní maska jsou nové poznávací prvky značky Mitsubishi. Zadní část vozu je také předělaná, nová jsou koncová světla nebo masivní nárazník. V interieru se můžete těšit na nový osmipalcový multimediální systém. Klasikovou jsou ověřené analogové budíky a mechanická ruční brzda. 
 
Pokud hledáte pohodlné SUV ze kterého budete mít skvělý výhled před sebe, chcete nasedat do vyššího vozu a líbí se Vám ostrý design tak je nové ASX model přesně pro Vás. Přijďte si model vyzkoušet k nám a udělejte si vlastní obrázek o novém Mitsubishi ASX.
 

 
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »