Nový Opel Insignia

NĚMECKÉ TECHNOLOGIE PRO KAŽDÉHO

Opel Insignia má extrémně povedené tvary: Nelze mu upřít sportovní eleganci velkého kupé, díky kompletně nové architektuře je nekompromisně prostorný, poskytuje výjimečný požitek z jízdy a je vybavený příkladnými bezpečnostními a komfortními prvky, jak se na skutečnou vlajkovou loď značky patří.

Světlomety IntelliLux LED Matrix®
Moderní přední světlomety IntelliLux LED® Matrix s dálkovými světly, která neoslňují, automaticky ztlumí kužel světla, pokud detekují jiná vozidla. V prostoru, kde se jiná vozidla nenachází pak osvětluje cestu až 400 metrů před váš vůz.
Udržování bezpečné vzdálenosti*
Systém automatického nouzového brzdění s detekcí chodců pomáhá zamezit nehodám z nepozornosti – a pomáhá k většímu klidu za volantem – díky automatickému brzdění a akceleraci pro udržování zvolené vzdálenosti od vozidla před vámi.
Osobní asistent Opel OnStar**
Váš osobní asistent Opel OnStar a Wi-Fi připojení 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Váš nový osobní asistent se postará o zásadní věci, zatímco vy řídíte. Hledání parkovacích míst, zamluvení hotelového pokoje nebo nouzová služba za jízdy? OnStar 24/7!

 

VYBERTE SI VÁŠ NOVÝ OPEL INSIGNIA

INSIGNIA GRAND SPORT
JIŽ ZA 569 900 KČ
Insignia Grand Sport působí lehce, což také ve skutečnosti je. Prémiová maska chladiče s úzkými světlomety a vzhled zadní části vozu dodávají designu dramatičnost, elegantní silueta připomíná čtyřdveřové kupé.
INSIGNIA SPORTS TOURER
JIŽ ZA 594 900 KČ
Insignia Sports Tourer posunuje dynamický vzhled Insignie do jiné dimenze s inovativním využitím prostoru a poskytuje řidiči bezprostřednější a agilnější zážitek z jízdy.

 

Pro exkluzivní nezávaznou nabídku na NOVÝ OPEL INSIGNIA od Auto Palace Spořilov vyplňte, prosím, níže uvedený formulář. 
 

 

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »