Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Nový Peugeot 508 SW

Pozor!

Akce je ukončena

Objednejte si testovací jízdu tohoto luxusního kombi s velkorysým prostorem, usedněte do jeho vizionářského kokpitu s nejnovější technologickou výbavou a nechte se okouzlit.

Sráží tma vaše sebevědomí za volantem? Nová 508 SW nabízí jedinečný systém nočního vidění, který v této třídě nemá konkurenci. Technologie Night Vision založená na použití infračervené kameryumožňuje lépe rozpoznat chodce nebo zvěř na vozovce. Nová 508 SW bude ve tmě hlídat vozovku za vás!
 
PEUGEOT 508 SW přichází nyní v radikálním designu s atletickou siluetou, která na silnici působí energicky a budí respekt. Velkorysý zavazadlový prostor s nízkým prahem vás navíc nadchne pohodlným přístupem.
 
Tohle luxusní kombi vyšší třídy vás oslní designem, kvalitou a technologickou výbavou na té nejvyšší úrovni. Usedněte do jeho vizionářského kokpitu s propracovanou ergonomií a dotykovým displejem 10” HD, nastartujte motor Pure Tech či BlueHDi Euro 6 a nechte se okouzlit.

Prohlédnout akční nabídku nových 508 SW

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »