Objevte SUV modely Volvo

Představujeme Vám SUV modely Volvo.
Ať už chcete luxusní, dynamické nebo praktické SUV, u nás si vyberete. Modely XC40, XC60 a XC90 jsou oblíbené nejen pro svůj krásný design, ale i skvělou technickou stránku. 
 
Rádi Vám naše modely SUV představíme na testovací jízdě, kde se přesvědčíte o tom že Vaším příštím vozem bude Volvo. Rádi Vám připravíme nabídku na financování. Využít můžete také operativní leasing. 
 

Kompletní nabídka vozidel

Volvo XC90

Ve Volvu XC90 můžete relaxovat, přemýšlet a být ve spojení s okolním světem dle svých vlastních pravidel. S velkým rodinným SUV zůstanete bez problémů nad věcí. Uvnitř jednoduše navržené kabiny vytvořené z nejvybranějších přírodních materiálů budete mít po ruce celou řadu intuitivních technologií, které Vám usnadní život. Abyste si mohli užívat hladkou jízdou, máme pro Vás atraktivní nabídku silných, a přesto tichých a efektivních, motorů. Z celého vozu vyzařuje jeho luxusní charakter a minimalistická estetika tvořící podstatu moderního skandinávského designu. A přesně o tom je naše představa luxusu.

Volvo XC60

Středně velké SUV, Volvo XC60, představuje ztělesnění skandinávského designu a švédské kreativity. Vzhledem k atraktivním rysům, inovativním technologiím a podvozku, který nabízí vyvážený poměr komfortu a ovladatelnosti, se jedná o SUV, které bylo Stvořeno kolem Vás.

Volvo XC40

Volvo XC40 je kompaktním SUV, ze kterého přímo prýští skandinávský smysl pro styl a inovace. Bylo stvořeno na základě Vašich potřeb, přičemž se v něm snoubí důvtipně řešené úložné prostory s chytrými snadno dostupnými technologiemi a s praktickými funkcemi konektivity, které Vám usnadní život ve městě.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »