Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Očista při přezouvání

Pozor!

Akce je ukončena

Servis Auto Palace Butovice je tu pro své zákazníky. Nezměnili jsme otevírací dobu a jedeme na 100%, abychom spolu s Vámi zvládli tuto nelehkou dobu. Snažíme se bojovat proti koronaviru (COVID-19) vlastním způsobem, a proto jsme pro Vás připravili speciální servisní nabídku:

 

   Zavolat na servis  

 

Sleva 15 % na přezutí pneu
Zima je již za námi a připravili jsme pro Vás zvýhodněné ceny na přezutí vozu se slevou 15 %.
Sleva 15 % na náhradní díly
Při výměně stávajících dílů Vám na nové díly dáme slevu 15%. Použité díly Vám na požádání bezpečně zabalené připravíme v igelitových obalech nebo je na Vaše přání ekologicky zlikvidujeme.
Sleva 15 % na pylový filtr
Chraňte své zdraví uvnitř vozu kvalitními značkovými filtry před prachem, pyly a z velké části také před mikroorganismy. Vyměníme Váš pylový filtr.Nový získáte se slevou 15%.
Sleva 30 % na uskladnění pneu / TRVALE SNÍŽENÁ CENA
Vážíme si našich zákazníků a snažíme se zlepšovat naše služby. Proto jsme trvale snížili ceny za uskladnění pneumatik. Buďte bez starostí a uskladněte své zimní nebo letní pneumatiky v našem skladu a využijte slevy 30%. Cena za uskladnění zimních pneu v letní sezóně je 1000 Kč včetně DPH, cena za uskladnění letních pneu v zimní sezóně je také 1000 Kč včetně DPH. 
Sleva 50 % na geometrii
Šetřete své pneumatiky, chraňte sebe a svůj vůz – nechte seřídit geometrii při přezouvání Vašeho vozu s 50% slevou. Kvalitní seřízení geometrie garantujeme nejmodernějším zařízením.
Dezinfekce interiéru vozu vč. klimatizace za použití ozonu již za 499,- Kč vč. DPH
(Ozon + aktivní pěna do výparníku klimatizace)
Ozon je nejúčinnější přírodní oxidační činidlo, které je v současné době známé! Jedná se o plyn, jehož molekuly jsou tvořeny 3 atomy kyslíku. Jde o účinné antimikrobiotikum, které díky svému oxidačnímu účinku dokáže zneškodnit viry, bakterie, plísně, kvasinky a parazity. Ozon je 3000x rychlejší než chlór. 
Jak dezinfekce ozonem probíhá? Vyvíječ ozonu je umístěn do vozu a po dobu 30 minut probíhá rozprašování ozonu, který zničí veškeré bakterie a viry, ale je také účinný proti zápachu a zároveň není škodlivý pro životní prostředí (ozon se rozkládá na kyslík).
Standardní dezinfekce ZDARMA
Dodržujeme nejvyšší hygienické standardy. Váš vůz automaticky vydezinfikujeme prostředky s aktivní pěnou.
PICK-UP servis ZDARMA
Nabízíme vyzvednutí vozu přímo u Vás doma nebo ve firmě, provedeme nezbytný servis a vydezinfikovaný vůz Vám opět přistavíme před Váš dům či firmu. Na tuto službu je nutná rezervace!
Platí pro Prahu, Kladensko, Berounsko. 
BENEFIT KARTA Classic ZDARMA
Benefit program - to je trvalé zvýhodnění a trvalá kvalita služeb pro naše věrné zákazníky. Pro každého klienta máme připravenou Benefit kartu Classic, a to zcela ZDARMA. Využívejte 5% slevy na hodinovou sazbu servisu, 5% slevy na náhradní díly a příslušenství a 5% slevy na půjčovnu.
Dárek: Pokud již kartu vlastníte, slevy se Vám sčítají!
Více o benefit programu na: https://butovice.hyundai.cz/prodej-a-sluzby/benefit-klub 

   Zavolat na servis

  

 

Akce platí do odvolání.

Slevy z jiných akcí se nesčítají. Výjimku tvoří pouze Benefit program.

Všichni naši zaměstnanci dodržují vysoké hygienické standardy a nosí roušky. 

 

Pro objednání volejte: +420 251025444
nebo nám objednávku zašlete e-mailem na: servis.butovice.callcentrum@autopalace.cz

Váš tým Auto Palace Butovice

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »