OPEL MOVANO na operativní leasing již od 12 940 Kč

Nové Movano ztělesňuje vše, co je pro značku Opel charakteristické a staví na kvalitě a praktičnosti. Nyní díky specializovaným variantám, atraktivnímu designu, vylepšeným asistenčním systémům a větší užitečné hmotnosti bude perfektním zaměstnancem i vaší firmy. Proto vám nyní nabízíme nový Opel Movano Van 3500 L3H2 již od 12 940 Kč měsíčně bez DPH na operativní leasing. Splátka je kalkulována na 36 měsíců s nájezdem 60 000 km. Akci můžete využít do 31. 3. 2023. Pro další informace či úpravu nabídky dle vašich požadavků nás neváhejte kontaktovat.

Sériová výbava

Opel Movano nabízí tempomat, zadní parkovací asistent, elektricky ovládaná okna a zpětná zrcátka, která jsou navíc vyhříváná. Obsahuje také plnou multimediální výbavu, včetně Bluetooth, USB konektoru, DAB a ovládání rádia na volantu.

Příplatková výbava

Opel Movano navíc nabízí dřevěnou podlahu nákladového prostoru, zadní plechové křídlové dveře, které se otevírají do 270°, plnohodnotné rezervní kolo, zesílení odpružení zadní nápravy, zadní kameru a dotykové rádio.


Nabídka operativního leasingu


Nabídka skladových vozidel