Operativní leasing Volvo XC40

Pořiďte si Volvo na operativní leasing! AUTO PALACE SPOŘILOV si pro Vás připravil skvělou nabídku na roční operativní leasing. 

Nové Volvo XC40 si můžete pořídit na operativní leasing na 12 měsíců s celkovým nájezdem 30 000 km již od 14 935 Kč bez DPH! V ceně vozu máte finanční splátku, silniční daň, poplatky za rádio, havarijní pojištění a povinné ručení, pojištění skel a asistenční služby. 

 

 

Volvo XC40 je kompaktním SUV, ze kterého přímo prýští skandinávský smysl pro styl a inovace. Bylo stvořeno na základě Vašich potřeb, přičemž se v něm snoubí důvtipně řešené úložné prostory s chytrými snadno dostupnými technologiemi a s praktickými funkcemi konektivity, které Vám usnadní život ve městě.
Pokud přidáte ještě naší inovativní pohonnou jednotku T5 Twin Engine s plug-in hybridní technologií, otevře se Vám svět nových možností, v němž si budete užívat energickou a zároveň i udržitelnou jízdu, která Vám poskytne možnost každodenního dojíždění s nulovými emisemi i nekompromisní výkon.

 

  

 

Volvo XC40 - Spotřeba paliva (kombinovaná): 6,3l/100km, emise : 142 CO2 g/km

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »