Peugeot městské vozy

Hledáte praktický městský vůz? V AutoPalace Brno nabízíme skladové vozy Peugeot 208 a Peugeot 308 ihned k odběru.

Peugeot 208

PEUGEOT 208 potvrzuje svůj mladistvý charakter s novým sportovně laděným designem. V interiéru tohoto nového městského vozu najdeme unikátní místo řidiče PEUGEOT i-Cockpit® 3D a pod kapotou benzínový, dieselový nebo elektrický motor.

Design

Na první pohled je patrné, že PEUGEOT 208 je vůz se silným charakterem. Nízká silueta, dlouhá kapota a elegantní křivky evokující sportovní vzhled, kterému lze jen stěží odolat. Svěží a originální barvy karoserie okamžitě upoutají vaši pozornost. Jeho jedinečnost zdůrazňuje černá střecha Black Diamond, lesklé černé lemování blatníků, monogram na sloupku C a hliníková kola s výbrusem.

Místo řidiče

V kabině vozu vás upoutá PEUGEOT i-Cockpit® 3D nejnovější generace s kompaktním multifunkčním volantem, konfigurovatelnou digitální 3D přístrojovou deskou, velkým 10″ HD dotykovým displejem a 7 ovladači Toggles switches. S Pack LED Ambiance můžete přizpůsobit barevné prostředí ve voze svému momentálnímu rozpoložení – na výběr máte z 8 různých doprovodných barev.

Motory

PEUGEOT 208 je postaven na multi-energetické platformě poslední generace CMP / eCMP, která umožňuje volbu mezi spalovacím (benzínovým či dieselovým) a elektrickým motorem. Optimalizace jízdních vlastností, ovladatelnosti, akustického a tepelného komfortu, jakož i snížení hmotnosti přispívá ke snížení emisí CO2 a zaručí intenzivnější zážitek z jízdy!

Spalovací motory: Intenzivnější zážitek z řízení vám u vozů se spalovacími motory poskytne nejnovější generace motorizací Euro 6 Puretech & BlueHDi.

Automatická převodovka EAT8: Jakmile jednou vyzkoušíte komfort a účinnost nové automatické převodovky EAT8 s páčkami pod volantem a elektrickým impulzním ovládáním, nebudete si už přát nic jiného než znovu usednout za volant!

S vozem PEUGEOT 208 máte možnost využít množství asistenčních systémů řízení, které zajistí bezpečnější jízdu: Peugeot Drive Assist, Active Safety brake, Park Assist a Sledování mrtvého úhlu. Pořídit si jej můžete již nyní v AutoPalace Brno!


 

Peugeot 308

Neuvěřitelná přitažlivost nového vozu PEUGEOT 308, který osloví i ty nejnáročnější zákazníky, okouzlí osobitým charakterem a dynamikou. Pro co nejintenzivnější zážitky z jízdy přináší Peugeot i-Cockpit® inovativní technologie nejnovější generace, které zajistí ještě větší radost z řízení. A pro nesrovnatelný komfort cestování kombinující maximální efektivitu s co nejlepším výkonem je možné volit z nabídky plug-in hybridních, benzinových či dieselových motorů.

Design

Přirozená elegance a prvotřídní zpracování nového vozu PEUGEOT 308 každému okamžitě učaruje. Jedná se o první model, který je označen novým znakem PEUGEOT evokujícím nadčasovou identitu kombinující historii s velmi moderním přístupem. Nové logo se hrdě vyjímá uprostřed masky chladiče. Na kapotě se nachází výrazný nápis 308 a zpracování přídě odráží nový trend značky.

Místo řidiče

Nový PEUGEOT i-Cockpit® je ergonomicky řešené místo řidiče nabízející intuitivní a snadný přístup k velkému množství praktických funkcí, které zpříjemní čas strávený na cestách. Nový kompaktní vyhřívaný volant je vybaven řadou praktických ovladačů, mimo jiné pro rádio, média, telefon či asistenční systémy řízení. Pro maximální cestovní komfort je PEUGEOT i-Cockpit® velmi dobře přizpůsobený i spolucestujícím.

Motory

Nová 308 nabízí volbu mezi plug-in hybridním pohonem či spalovacími benzinovými nebo naftovými motory.

Plug-in hybridní motory: HYBRID 225 e-EAT8 nebo 180 e-EAT8.

Motory PureTech & BlueHDi: Benzin, tříválcové motory 1,2 l nebo Diesel, čtyřválcové motory 1,5 l

Nový PEUGEOT 308 je vybaven řadou asistenčních systémů řízení, které zvyšují cestovní pohodlí a bezpečnost provozu: Nová zpětná parkovací kamera s HD rozlišením a úhlem sledování 180°, parkovací asistent 360° se 4 kamerami a systém sledování mrtvého úhlu s delším dosahem.

Otevírá také cestu k poloautonomnímu řízení: Adaptivní tempomat s funkcí Stop and Go a automatické udržování v jízdním pruhu.