Připravte své Volvo na léto - Auto Palace Vysočany

Blíží se léto a Vy už se určitě těšíte na dovolenou a výlety se svou rodinou. Připravte svoje Volvo na cesty včas a přibalte si s sebou jeden z nosičů kol značky Volvo Cars, se kterými uvezete až 4 jízdní kola. Užijte si pohodové a bezpečné léto se svými blízkými.

Sklopný nosič jízdních kol pro 2 kola jen za 14 990 Kč vč. DPH

Mimořádně lehký a kompaktní nosič kol Vám umožní vzít svá jízdní kola na krátké i dlouhé cesty. Snadno jej nainstalujete na tažné zařízení, a když už není potřeba, uskladníte ho pohodlně v kufru vozu.


Držák jízdních kol s „Fix4Bike“ jen za 17 990 Kč vč. DPH

Moderní nosič jízdních kol, který díky vylepšení „Fix4Bike“ umožňuje lepší upevnění držáku kol a snazší instalaci na tažné zařízení. Díky adaptéru na další kolo pak efektivně a bezpečně přepravíte do cíle svých cest až čtyři kola či elektrokola.


Nosič 4 jízdních kol jen za 16 690 Kč vč. DPH

Lehký, a přesto bezpečný nosič lze snadno sejmout a nasadit zpět na tyč jediným jednoduchým pohybem ruky. Získáte tak maximální stabilitu bez vynaložení velké síly a snadno odvezete kola na víkend pro celou rodinu.


Sklopné tažné zařízení

Elektrické sklápění tažného zařízení dělá z krkolomného ohýbání pod vůz minulost. Stačí stisknout tlačítko v zavazadlovém prostoru a tažné zařízení se vyklopí ven. Tlačítko je vybaveno kontrolkou, která Vás ujistí, že vše správně drží. Pro zaručení naprosté bezpečnosti a funkčnosti bylo tažné zařízení podrobeno nejpřísnějším testům. Varianta pro Volvo XC60 a Volvo XC90 jen za 29 900 Kč vč. DPH


Pro více informací o nabídkách příslušenství či doporučení toho správného produktu pro váš vůz Volvo nás neváhejte kontaktovat.

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »