Servisní prohlídka vozu Seat

Užívejte si to, na čem opravdu záleží.

Svěřte váš vůz profesionálům v autorizovaném servise a vydejte se za zážitky, které nepočkají.

 

Jarní servisní prohlídku můžete pořídit již od 199 Kč.

Váš vůz SEAT v rámci servisní prohlídky pečlivě zkontrolujeme a vy si tak budete jisti na každé cestě, bez ohledu na to, kam vás zavede.

 

Kvalita a pohodlí je to, co chcete.

Náš Auto Palace Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

 

 

OBJEDNÁVKA DO SERVISU

 

Společně ušetříte.

Neplatit nic navíc.

Kompletní ceny SEAT, to je výhodná nabídka pro majitele starších vozů. Jedná se o ceny vybraných servisních úkonů pro vozidla SEAT starší 5 let a zákazníkem je fyzická osoba. Ceny oprav v našem servisu zahrnují vše. Originální či Economy díly SEAT®, cenu práce mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Zkuste si i vy spočítat, že návštěva našeho servisu se vám vyplatí. Více informací získáte u našeho servisního poradce.

Nabídka pro vás

Do 21. 6. 2021 máte možnost získat voucher v hodnotě 500 Kč na čerpání služeb SEAT Pneuservis.

Po zadání vaší emailové adresy, vám bude doručen poukaz s unikátním kódem. Při nákupu 4 nových pneumatik či sady kompletních kol, můžete slevu uplatnit na jejich pořízení, nebo na uskladnění vašich stávajících pneumatik, či montáž pneumatik na vaše vozidlo, pokud si sadu pneumatik zakoupíte.

 

 

 

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »