Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

Šetřílek

Pozor!

Akce je ukončena

Kde vzít na nové auto?

S námi plnou hotovost nepotřebujete!

Pořiďte si svůj nový vůz ŠKODA u Auto Palace Spořilov - získat ho je tak jednoduché! Stačí si vybrat svůj oblíbený model, zvolit dobu a kilometry, po kterou s ním chcete jezdit, přibalit případné další služby, odsouhlasit si s námi měsíční splátku pronájmu a už můžete vyrazit!

Novým vozem od nás můžete vyjet již od 3 888 Kč měsíčně bez DPH. Vyberte si ten svůj v internetovém katalogu na skoda.autopalace.cz.

 

Nabídka vozů Napište nám Volejte: 296 574 333

 

  • Šetřete čas i peníze a neplaťte víc, než musíte! Za vybraný vůz hradíte vámi odsouhlasenou měsíční splátku!
  • Kompletní péče o váš nový vůz – navíc vám můžeme poskytnout služby autorizovaného servisu, originální náhradní díly, autopříslušenství, půjčení vozu či služby AutoPoint.
  • Optimální nabídka vám na míru – vy si vyberete oblíbený model vozu a jak dlouho v něm chcete jezdit, a my Vám připravíme nejvýhodnější podmínky užívání.
  • Dokážeme připravit nabídku jak pro soukromé osoby, tak pro podnikatele.
  • Aktuálně nabízíme více než 300 možností získání nového vozu ŠKODA SKLADEM!

V souvislosti s pohybem cen operativního leasingu vozů ŠKODA pracujeme aktuálně na úpravě cen vozů v katalogu. Ceny vozů jsou ilustrační, nejsou závaznou pobídkou k uzavření smlouvy, konkrétní výši Vám sdělí náš prodejní tým.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »