Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

VIP servis pro všechny!

Pozor!

Akce je ukončena

Vážení zákazníci, připravili jsme pro Vás akci zaměřenou na VIP servisní služby. Nechte svůj vůz v rukou profesionálů a využijte některý z připravených benefitů.

Mimořádně k této akci každý klient obdrží Benefit kartu Classic plnou výhod. Můžete čerpat výhody na servis, půjčovnu, náhradní díly i příslušenství. O kartu si zažádejte u svého přijímacího technika.

Pro více informací klikněte zde

Krátké termíny a značková kvalita

Objednáme vás v nejkratším možném termínu se zárukou značkové kvality autorizované opravy vozu. Nečekejte dlouhé týdny a objednejte se dle Vašich potřeb.

Pick-up servis

platí pro oblast: Berounsko, Kladensko a hlavní město Praha.
Z pohodlí našeho domova si objednejte náš Pick-up servis a my už se o vše postaráme! Vyzvedneme Váš vůz a po opravě ho přivezeme s fakturou zpět. (platba je možná pouze v hotovosti)

Zapůjčení vozu

Zdarma Vám na 24 hodin v rámci krátkodobých oprav zapůjčíme modely z nejnovější řady. Budete si moci vyzkoušet pohodlí a nejmodernější vybavení. Navíc pokud bude Vaše oprava vyžadovat delší čas, zapůjčíme vám vůz za zvýhodněnou sazbu 250,-Kč vč. DPH/den.

Kontrola Brzd a geometrie

Nebrzděte se a využijte naší zvýhodněné nabídky na prohlídku brzd a geometrie s 50% slevou.

Sobotní servis

Náš servis funguje každou sobotu, nabízí rychlé odbavení, při dovozu vozu do 11:00 Vám jej v rámci klasických oprav připravíme ještě ten den.

Jak uplatnit akci?

Pro uplatnění zadejte heslo “VIP servis pro VŠECHNY“ při objednávání.

Podmínky akce

Akce platí do odvolání, pro fyzické a fyzické osoby nepodnikající. Pro získání karty Classic musí zákazník využít servisních služeb. Slevy nelze kombinovat.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »