Záruka 5 let na nové vozidlo

Záruka 5 let na nové vozidlo

 
 
 
 
 
Bezstarostná jízda
 
Profitujte z dlouhodobé záruky. Váš prodejce Opel Vám nabízí optimální jistotu. Díky prodloužené záruce pro nové vozy Opel budete jezdit i po uplynutí dvouleté výrobní záruky i nadále spolehlivě chráněni před nečekanými náklady na opravy - po celé Evropě.
 
Pětiletou záruku nabízíme ve spolupráci s naším partnerem společností CG-CarGarantie Versicherungs-AG, vedoucí společností v této oblasti. Většina známých výrobců i dovozců a přibližně 23 000 autorizovaných autosalonů všech značek spolupracuje se společností CarGarantie. Dobře vyškolení pracovníci se spolu s nejmodernější automobilovou technikou, rychlým zpracováním dat a osobním nasazením postarají o Vaši jistotu správné volby již při nákupu vozidla a o přesné vyřízení všech náležitostí při vzniku záručního případu.

 
Vyšší hodnota pro vaše vozidlo
 
Záruční doklady, které obdržíte při uzavření prodloužené záruky CarGarantie, mají skutečné výhody:
 
  • Potvrzují nárok na záruku vztahující se na funkčnost uvedených dílů
  • Prokazují, společně se servisní knížkou, pravidelnou dílenskou údržbu Vašeho vozidla
  • Jsou v případě změny majitele v rámci záruční doby přenosné
  • Zajišťují ochranu před vysokými náklady na opravy
  • Zajišťují jistotu při plánování
  • Zvyšují hodnotu Vašeho vozidla
  • Záruka je platná po celé Evropě
  • Rychlé a pružné vyřizování
 
Váš prodejce a CarGarantie se při vzniku záručního případu postarají o snadné a rychlé vyřízení všech náležitostí. V tuzemsku necháte záruční případ jednoduše odstranit u Vašeho prodejce Opel, který za Vás rád vyřídí vše ostatní. Vyúčtování bude provedeno přímo mezi prodejcem a CarGarantie, korektně
a rychle.
 
Bude-li se Váš prodejce Opel nacházet ve větší vzdálenosti od místa vzniku škody, není ani to problém. Ohlásíte záruční případ CarGarantie a poté můžete opravu nechat provést v jakékoliv smluvní opravně značky Opel, a to na území celé Evropy.

 
Odpovídající úhrada nákladů
 
Prodloužená záruka pro nové vozy Opel kryje u záručních oprav mzdové a materiálové náklady, samozřejmě i tehdy, došlo-li na Vašem vozidle k více škodám. Výše krytí je uvedeno u jednotlivých produktů. Každý nový vůz Opel bude vybaven prodlouženou záruku v rozsahu +3 BASIC. O možnosti a podmínkách rozšíření záručního krytí Vás bude rád informovat Váš prodejce Opel ještě před zakoupením nového vozu.
 
Leták ke stažení ZDE

 
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »