Záruka 6 let na nový vůz Mazda

Společnost Mazda předchází pověst vysoké kvality a spolehlivosti, ale není nutné spoléhat se jen na ni. Nově nyní Mazda prodlužuje kompletní záruku na nový vůz, která činí 6 let nebo 150 000 kilometrů. Co všechno tato záruka kryje? Doslova vás ochraňuje před náklady na neočekávané opravy všech důležitých komponentů. S vědomím toho, že jste chráněni před neočekávanými událostmi, se budete moci ještě více soustředit na požitek z jízdy.

Skladové vozy Spořilov Skladové vozy Brno

Záruka na nový vůz Mazda

Na nové vozy Mazda poskytujeme nyní záruku 6 let, nebo do ujetí 150 000 km podle toho, co nastane dříve. Můžete ji uplatnit na odstranění výrobních či materiálových vad.

Záruka na lak a záruka na povrchovou korozi

Záruky na lak a povrchovou korozi kryjí váš vůz po dobu 3 let. Počet najetých kilometrů nehraje roli. Během této doby můžete reklamovat případné závady na laku vzniklé během výrobního procesu.

Záruka proti prorezavění karoserie

Tuto záruku můžete uplatnit po dobu 12 let na závady, které způsobily prorezavění karoserie. Počet najetých kilometrů nerozhoduje.

Originální příslušenství Mazda

Záruka na originální příslušenství se vztahuje na doplňky zakoupené společně s vozem a můžete ji uplatnit po dobu 3 let, nebo do ujetí 100 000 km podle toho, co nastane dříve.

Pokud máte zájem o více informací o zárukách Mazda nebo o individuální nabídku, neváhejte kontaktovat naše prodejce.

Skladové vozy Spořilov Skladové vozy Brno

Podobné nabídky