Zima? Už? – Nenechte se překvapit – SEAT Service

Užijte si každý kilometr cesty s perfektně připraveným vozem, a buďte si jisti v každé zatáčce a za každého počasí.

 

Servisní prohlídka vozu

Zimní servisní prohlídku můžete pořídit již od 199 Kč.

Radost z jízdy s perfektně připraveným vozem. V rámci servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vašeho vozu a zkontrolujeme jeho nejdůležitější části. V servisní síti SEAT obdržíte veškerý komfort, včetně široké nabídky originálního příslušenství k vašemu vozu, pneuservisu a věrnostních programů.

Pneuservis

Správné obutí do zimní sezóny.

Kvalita a pohodlí je to, co chcete. Náš SEAT Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

Originální příslušenství SEAT

SEAT nabízí originálního příslušenství, díky kterému si můžete doladit váš vůz přesně podle vašich představ. Vylaďte si auto do posledního detailu. Máte velkou škálu možností - od sportovních úprav exteriéru i interiéru vozidla, přes audio a navigační systémy až po bezpečnostní technologie. Záleží jen na vás.

Originální díly SEAT

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou

Originální díly SEAT vám nabízí profesionální a výhodné řešení, které na rozdíl od různých náhražek dokonale funguje. Jejich kvalita a vysoká technická úroveň jsou zárukou spolehlivé a bezpečné jízdy a ušetří vám značné finanční prostředky. Už žádné kompromisy mezi kvalitou a cenou. Originální díly SEAT jsou k dostání v našem autorizovaném servisu, za velmi výhodné ceny! Na originální díly poskytujeme záruku 24 měsíců ode dne prodeje nebo montáže.