Proč pracovat u nás

Společnost Auto Palace letos oslavila 25. výročí od založení první pobočky v České republice. Řadí se tak mezi nejstarší zahraniční skupiny, které na našem území podnikají. Díky dlouholetému působení na tuzemském trhu firma zná zdejší podnikatelské prostředí, dokáže rychle a přesně reagovat na poptávku na trhu a dosahuje tak výborných hospodářských výsledků. 

Skupina Auto Palace svým zaměstnancům garantuje stabilní pracovní prostředí, nadstandardní finanční ohodnocení, kvalitní pracovní zázemí, výborný kolektiv a spoustu dalších benefitů.

NAŠE PŘÍBĚHY

Ing. Karel Klouda

Spořilov, ředitel rozvoje obchodu, ve společnosti od roku 1991

„Na Spořilově se mi s týmem více než 240 lidí pracuje velmi dobře. Nebývá to vždy úplně jednoduché, ale jsem přesvědčen, že víme, co chceme, vizi máme jasnou a jdeme za svými cíli společně."   

Monika Šefrová

Spořilov, vedoucí prodeje AutoPoint, ve společnosti od roku 2005

„Auto Palace se zabývá prodejem vozů, což je převážně mužská parketa, ale i přesto se mi tady pracuje velmi dobře. Do budoucna hodláme rozšířit naše týmy, takže pokud máte zájem o práci u nás, jste vítáni."

Luboš Pojer

Spořilov, mechanik Mazda, ve společnosti od roku 2005

„S kolegy jsme výborní kamarádi, vídáme se i mimopracovně. S firmou navíc absolvujeme pravidelná školení, kde si zdokonalujeme naše znalosti a poté je uplatňujeme při opravách vozů."   

Jiří Janovský

Spořilov, prodejce Mazda, ve společnosti od roku 1991

„V branži mě stále drží lidská radost!“   

Firemní kultura

Společnost Auto Palace je nadnárodní společností s historií více než 100 let na trhu, jež momentálně zaměstnává v ČR a SR více než 450 pracovníků různého zaměření, pozic a zkušeností.V rámci své zaměstnanecké politiky má pro své zaměstnance vypracovaný systém kariérního růstu, který každému jednotlivci umožňuje se ve své profesi zdokonalovat a rozšiřovat si odbornost. Firma neustále pracuje na struktuře hodnocení a benefitů a pořádá pro své pracovníky pravidelně zaměstnanecká setkání a interní školení. Tým zaměstnanců rovněž každoročně reprezentuje Auto Palace na nejrůznějších sportovních událostech.</>

Platové ohodnocení

Společnost Auto Palace nabízí pracovní příležitosti všem uchazečům bez rozdílu délky praxe nebo věku. Firma svým zaměstnancům garantuje nadstandardní platové ohodnocení, pravidelné odměny a možnost čerpání dalších benefitů při práci na plný nebo částečný pracovní poměr.

Management

Management společnosti tvoří zkušení profesionálové z oboru auto-moto. Díky práci všech zaměstnanců se společnosti vloni podařilo v ČR dosáhnout obratu 5 miliard Kč. Firma proto zmodernizovala podstatnou část svých showroomů pro komfortnější práci prodejců, servisních techniků a ostatních zaměstnanců Auto Palace.

Firemní benefity

Úspěch dealerské sítě stojí mimo jiné i na politice zaměstnanosti, která velmi dbá na to, aby o své zaměstnance společnost řádně pečovala a poskytovala jim požadované zázemí.V rámci interní komunikace společnost vytvořila pro své pracovníky systém hodnocení a benefitů, jenž neustále adaptuje a zlepšuje. Firma svým zaměstnancům poskytuje slevu na firemní výrobky či služby, týden dovolené navíc a další benefity.

Pojištění

Auto Palace Group poskytuje plošně všem svým zaměstnancům pojištění odpovědnosti z výkonu povolání (lidově tzv. „pojistka na blbost” ;-)). Toto pojištění kryje zaměstnance v případě, že při výkonu svého povolání způsobí škodu svému zaměstnavateli.

Pracovní garance

Ve společnosti Auto Palace může uchazeč vybírat z pozic pro až 10 značek automobilů, které spadají do portfolia firmy. Uplatnění ve firmě nalezne každý s dobrým pracovním nasazením a chutí stát se členem týmu zaměstnanců této dealerské skupiny.

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »