AUTOELEKTRIKÁŘ HYUNDAI - Butovice

Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. 

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Do našeho týmu v dealerství vozů zn. Hyundai - Auto Palace Butovice s.r.o. hledáme kolegu/kolegyni s elektro vzděláním.  Hyundai je na trhu jednou z předních značek elektro vozů a proto potřebujeme posílit náš tým Autoelektrikářů.

Koho potřebujeme a hledáme?

Zapáleného kolegu pro novinky - elektrifikaci vozidel Hyundai. Náš nový kolega by měl pracovat pečlivě a dle časových norem výrobce - tak si u nás přijde na nadprůměrný výdělekHledáme fandu do aut - oceníme předchozí praxi a zkušenost s diagnostikou, ale dáme příležitost i těm, kteří mají zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru Autotronik/autoelektrikář/diagnosti čí elektrikář s automovilovou pracovní historií je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu a ideálně el. vyhlášky č. 50/1978 Sb..

 

Vzdělávat se na značce, která Vás baví, je tím správným předpokladem pro nejlepší možnou odvedenou práci. A výsledkem Vaší práce bude spokojenost Vás, našich zákazníků i kolegů.

Co Vám za to rádi nabídneme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a přispějeme Vám na stravenky. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku".

Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. 

 

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »