AUTOKLEMPÍŘ - Auto Palace Spořilov

Pokud chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný, u nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – certifikovaná, špičkově vybavená karosárna. Máme hodně zakázek a rosteme, a tak hledáme zručného a přesného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně. Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

Autoklempíř se stará o zušlechťování čtyřkolových miláčků s pošramocenou kapotou - patří sem:

  • montáž a demontáž motorových vozidel
  • oprava karoserie, poškozeného laku, zaváření,
  • vyrovnávání a broušení karoserie,
  • kontrola geometrie karosérie

Naše ceritifkovaná karosárna je multibrand, takže máte jedinečnou možnost se postupy a technologie všech nasich značek.

A pokud jste na začátku kariéry, ale chcete se stát ostřílených profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje karosářské/ klempířské práce.

Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Jaký bude Váš tým?

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, tedy i vysokou ochranu zdraví při práci. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili - auta i technologie oprav se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu a příspěvek na stravování. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme.

Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa - proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »