AUTOLAKÝRNÍK – Spořilov – Praha

Hledáme autolakýrníka – Praha 4 - SPOŘILOV

Kdo jsme?
Pojí nás vášeň pro auta. Auto Palace Group je součástí nizozemské skupiny AutoBinck založené v roce 1907 v Haagu a představuje jednu z nejstarších firem na světě zabývající se obchodem s automobily. Prodáváme a servisujeme automobily celkem 8 značek – Ford, Hyundai, Mazda, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Škoda, Infiniti a Volvo – ve dvou dealerských centrech v Praze a jednom v Brně.

Ti nejlepší už u nás pracují, přidejte se k nim!

Koho potřebujeme a hledáme?

Pokud chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný, u nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – zbrusu nové lakovací boxy nadupané těmi nejlepšími technologiemi a přípravná stání včetně vyhřívání a odsávání. Máme hodně zakázek a rosteme, a tak hledáme zručného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně. Tak si totiž u nás přijdete na nadprůměrný výdělek.
Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

Autolakýrník u nás dělá svou práci od A až do Z, tedy příprava dílu na lak (vybroušení základu, příprava vzorku barvy) až po vlastní lakování a maskování. Takto vymazlený díl poté ocení váš kolega – karosář, který čtyřkolového mazlíčka vrátí do původního/ne-li lepšího stavu majiteli. NAVÍC – naše certifikovaná lakovna je multibrand, takže máte jedinečnou možnost naučit se postupy a technologie všech našich značek.
A pokud jste na začátku kariéry, ale chcete se stát ostříleným profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje lakýrnické práce.
Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Jaký bude Váš tým?

Tým je rozdělený na dvě party po třech autolakýrnících, které si střídají pracovní místa ve směnách. V čele každého týmu stojí mistr a tomu všemu velí Tomáš, horkokrevný srdcař, šéf klempírny a lakovny. Každý z těchhle chlapíků Každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie laku. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Pracoviště vybavené těmi nejmodernějšími technologiemi, tedy vysokou ochranu zdraví při práci. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili – auta i technologie laku se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Můžete navštěvovat kurz angličtiny v pracovní době. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a stravování Vám zajistí naše firemní jídelna, takže vaření a praní Vaší paní ušetříme. Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. V neposlední řadě: cesta k nám je snadná, zastávka tramvaje i autobusu je hned za branou areálu.

Informace o pozici:

Společnost: Auto Palace Spořilov s.r.o.
Adresa: Na Chodovci, Praha – Záběhlice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, školení, kurzy angličtiny, závodní stravování, firemní akce, pojištění odpovědnosti, možnost zajištění karty MultiSport, pravidelný měsíční příspěvek do Cafeterie
Zařazeno: Auto – moto, Autolakýrník
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!
Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.