Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

AUTOMECHANIK a AUTOELEKTRIKÁŘ – TUCHOMĚŘICE – Praha

Máme hodně zakázek a rosteme, proto hledáme do nového Auto Palace dealerství zručného kolegu na pozici Automechanik a dalšího kolegu na pozici Autoelektrikář, který pracuje rychle a kvalitně – tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělekFandu do aut, co nedá dopustit na vůni motorového oleje, benzínu a vazelíny. Ideálně se zkušeností se značkou SEAT/ŠKODA.

Co budete dělat?

Není mechanik jako mechanik – oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce od běžné údržby, garanční prohlídky, po složité opravy, které vás budou bavit řešit

NEBO

Pokud jste na začátku kariéry a převodovka, je pro Vás ještě stále „domeček plný koleček“, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje servisní práce. Vzdělávat se na značce se ale mají možnost jak zkušení, tak nováčci v oboru. Výsledkem Vaší práce bude spokojenost našich zákazníků i kolegů.

Jaký bude Váš tým?

Servisní týmy jsou rozdělené na party dle směny a šlape to jako dobře namazaný píst. V čele každé party stojí mistr. Tomu všemu pak velí šéf celého servisu. Servis je nadupaný veškerým vybavením, každý má vlastní pracovní místo, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého, kdo má zájem a chuť se učit.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Můžete navštěvovat kurz angličtiny v pracovní době. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme, dostáváte od nás příspěvek na stravování. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

 

Tak co, zaujalo Vás to?

 

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Informace o pozici:

AUTO PALACE ZÁPAD s. r. o.

Adresa: Ke Kopanině 529, 252 67 Tuchoměřice

Požadované vzdělání: Středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou/vyučení

Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek stravování, Firemní akce, Pojištění odpovědnosti, Možnost zajištění karty MultiSport, zaměstnanecká kafeterie, 5. týden dovolené

Zařazeno: Auto – moto

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek

Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou

Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Chcete vědět, jak to u nás vypadá? Klikněte zde.
Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies. Více informací »