Jsme Vám stále k dispozici. Více informací naleznete zde.

AUTOMECHANIK - TECHNIK VPS - AutoPalace Vysočany

Otevřeli jsme úplně nové Auto Palace dealerství prémiových vozů značky Volvo v Praze Vysočanech, a proto hledáme zručného kolegu, který pracuje rychle a kvalitně - tak si totiž u nás přijde na nadprůměrný výdělek. Komunikativního fandu do aut, co nedá dopustit na vůni motorového oleje, benzínu a vazelíny.

Není mechnik jako mechanik, oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale pokud máte šikovné ruce a zájem se učit, schopnost komunikovat se zákazníky a pracovat na počítači (zadávat zakázky do interního systému firmy), dáme Vám příležitost se vše naučit. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu.

Co budete dělat?

VOLVO celosvětově přechází na úplně nový koncept a proto Vaší náplní práce bude:

  • komunikace se zákazníky (příjem vozidel do opravy a jejich předání po opravě)
  • předběžná kalkulace ceny práce, náhradních dílů a příslušenství
  • identifikace závad osobních vozidel
  • provádění oprav
  • uzavírání zakázek

Jaký bude Váš tým?

V čele servisního střediska stojí zkušený sympatický Zbyněk, který rozděluje práci osmi mechanikům - VPS technikům. Servis je nový a samozřejmě nadupaný veškerým vybavením, mechanik má moderní pracovní místo - dle nových standardů pracuje vždy ve dvojici, vlastní nářadí a přístup k technickým informacím včetně kompletní technologie oprav. Koncentrovaná zkušenost a praxe funguje jako studnice vědomostí pro každého kdo má zájem a chuť se dozvědět.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce, kde působíte – auta se vyvíjejí a Vy díky zvyšování kvalifikace od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnanecké cafeterie a stejně tak příspěvek na stravování.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!