AUTOELEKTRIKÁŘ/DIAGNOSTIK – AutoPalace Brno

AUTOELEKTRIKÁŘ/DIAGNOSTIK – AutoPalace Brno / AutoPalace Brno
AutoPalace Brno

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni, odborníka na diagnostiku vozidel Peugeot a Mitsubishi.

 

Koho potřebujeme a hledáme?

Náš nový kolega by měl pracovat pečlivě a dle časových norem výrobce - tak si u nás přijde na nadprůměrný výdělek. Hledáme fandu do aut - oceníme předchozí praxi a zkušenost s diagnostikou, ale dáme příležitost i těm, kteří mají zájem se učit a vášeň pro auta. Nicméně vzdělání v oboru je nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu a ideálně el. vyhlášky č. 50/1978 Sb..

 

Co budete dělat?

Jako ostřílený bard uplatníte Vaše zkušenosti naplno, vrhnete se do práce a třeba vás nemine ani běžné údržba, garanční prohlídky, ale ten správný kumšt je pro vás diagnostika závady/poruchy a možná následná oprava.

Vzdělávat se na značce je tím správným předpokladem pro nejlepší možnou odvedenou práci. A výsledkem Vaší práce bude spokojenost Vás, našich zákazníků i kolegů.

A co vám za to rádi nabídneme?

Dlouhodobé stabilní zaměstnání, které je ideální pro Váš start kariéry u nás ve firmě. Dálé mobilní telefon, slevu na firemní výrovky a služby (kovářova kobyla přece nemůže chodit bosa), vydařené firemní akce, dáme Vám 5. týden dovolené po prvním roce v zaměstnání, stravenkový paušál (99,-/den), pojištění odpovědnosti za škodu vůči zaměstnavateli, zaměstnanecký benefitní program (6000,-/ročně) super tým k tomu!

Pozice je vhodná pro absolventy.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Brno
AutoPalace Brno
Řípská 22
627 00, Brno-Slatina
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice