VEDOUCÍ PRODEJE OJETÝCH VOZŮ - Auto Palace Butovice

VEDOUCÍ PRODEJE OJETÝCH VOZŮ - Auto Palace Butovice / AutoPalace Butovice
AutoPalace Butovice

Skupina AutoPalace hledá pro prodejnu ojetých vozidel v Butovicích nového kolegu/ kolegyni, kterému bije srdce pro auta, praktika, který zná směr a dotáhne vše do zdárného konce.

Týmoví hráči s perfektními komunikačními a organizačními schopnostmi jsou vítáni, technický znalost automobilů je základ a předešlá zkušenost z podobné pozice nutnost.

 

Co budete dělat?

Staráme se o to, aby každý zákazník měl díky nám své vysněné spolehlivé vozidlo. Tedy pracovní náplň vedoucího týmu rozhodně není stereotypní - Vaším základním úkolem je nastavení a dodržování prodejních procesů, plnění obchodních výsledků a je-li to třeba, zaskočíte za kolegu v prodeji nebo na výkupu, který je zrovna na dovolené, případně zaučíte nováčka správným postupů a komunikaci.

Vaším úkolem bude zejména:

  • odpovědnost za prodejní výsledky,
  • vedení týmu zaměstnanců, adaptace nováčků v oddělení a jejich profesionální rozvoj
  • plánování, iniciování a podpora marketingových akcí
  • zákaznická spokojenost, resp. budování pevných vztahů se zákazníky
  • citlivé přijímání stižností a jejich následné řešení 
  • spolupráce se všemi odděleními napříč celým dealerstvím

Výsledkem Vaší práce budou spokojení kolegové i zákazníci.

Co Vám za to rádi nabídneme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, stabilní firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka. Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se na značce – auta se vyvíjejí a Vy musíte držet krok! Nastavíme Vám motivační způsob ohodnocení, tedý výplata se skládá z fixní a provizní části bez zastropování.  Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Od prvního dne u nás máte zajištěnou pojistku za škody způsobené zaměstnavateli, tzv. "blbostku". Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží.

Tak co, zaujalo Vás to?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Butovice
AutoPalace Butovice
Bucharova 1186/16
155 00, Praha
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice