AUTOLAKÝRNÍK (M/Ž) - AutoPalace Karlovy Vary

AUTOLAKÝRNÍK (M/Ž)  - AutoPalace Karlovy Vary / AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary

Chcete svou práci dělat tak, abyste na ni mohl být pyšný/á?  U nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky – zbrusu nové lakovací kabiny nadupané těmi nejlepšími technologiemi od Interaction, přípravná stání včetně vyhřívání a odsávání a spoustu dalšího.

Oceníme předchozí praxi a zkušenost, ale dáme příležitost i těm, kteří mají šikovné ruce, zájem se učit a nadšení pro to, co dělají. Vzdělání v oboru je však nutnost, stejně tak jako vlastnictví řidičského průkazu sk. B.

Co budete dělat?

Autolakýrník u nás dělá svou práci od A až do Z:
tedy příprava dílu na lak až po vlastní lakování a maskování. Takto vymazlený díl poté ocení váš kolega – karosář, který čtyřkolového mazlíčka vrátí do původního/ne-li lepšího stavu majiteli.

NAVÍC – Auto Palace Spořilov je certifikovanou lakovnou všech našich značek, takže máte jedinečnou možnost naučit se jejich postupy a technologie.

Oceníme u nás i zájemce o pozici lakýrník - přípravář a nebo pokud jste na začátku kariéry a chcete se stát ostříleným profíkem, pak pod vedením zkušeného mentora postupně okusíte všechny taje lakýrnické práce.

Co nabízíme?

Stanete se součástí sehrané party lidí, kteří dělají, co je baví, firmy, kde vládne neformální atmosféra a maká se pro zákazníka.  Budete mít prostor pro svůj osobní růst, tj. vzdělávat se dále v oboru, který jste si zvolili – auta i technologie laku se vyvíjí a Vy díky školením od značek také. Samozřejmostí je měsíční příspěvek do zaměstnaneckého benefitního programu. Váš pracovní oděv Vám pravidelně vyčistíme a připraven máme i příspěvek na stravování. Kovářova kobyla samozřejmě nebude chodit bosa – proto máte automaticky slevu a zvýhodněné sazby na firemní služby a zboží. 

Zaujala Vás naše nabídka?

Zareagujte na tuto pozici, odpovíme každému!

AutoPalace Karlovy Vary
AutoPalace Karlovy Vary
Chebská 361/55
360 06, Karlovy Vary
Zobrazit na mapě
Další pracovní pozice